Elégedettek lehetünk

Vasárnap 2007-es csapatunk futsal tornán vett részt. Első meccsünkön a Kispest SE csapatának adtunk 20 perc és 4 gólnyi előnyt! Felocsúdva a döbbenetből, elkezdtük végre a saját játékunkat játszani és 8 perc alatt 3 gólt ledolgoztunk, de a maradék 2 percben már nem sikerült kiegyenlíteni, így vereség lett a vége. A második mérkőzésre teljes nagytakarítást tartottunk a fejekben és úgy mentünk ki a pályára, hogy az RKSK ellen bármi megtörténhet. 1 gólos vezetésnél és 2-2-es állásnál is mentünk előre a gólért, de nem sikerült betalálnunk, ellenben az RKSK 2 gólt is szerzett így ez a megmérettetés is vereséggel zárult. Ettől függetlenül nagyon nagy meccset játszottunk, kúsztunk-másztunk minden egyes labdáért. Az ezt követő meccsünk már egy jutalomjáték volt! Egy igen nagyarányú győzelmet arattunk. A nap tanulsága, hogy csak maximális koncentrációval és odafigyeléssel lehet jó eredményt elérni. Összességében elégedettek lehetünk a látottakkal, nagy dicséret illeti a játékosakat.

keret: Balogh, Henn, Lakatos, László, Macskás, Molnár

Mészöly Focisuli V. – Kispest SE 3-4 (Macskás Péter, László Dominik, Molnár Ábel)
Mészöly Focisuli V. – RKSK 2-4 (Balogh Ákos, László Dominik)
Mészöly Focisuli V. – Újbuda 14-1 (Molnár Ábel(4), Balogh Ákos(6), Henn Dávid(2) Macskás Péter, Öngól)