Ez betyár jó volt!

A Hajdúságban, Debrecenben vendégszerepelt az MTK 2011-es Kovács – Masszi – Malomsoki, Sajgál – Kosdi (Ács, Németh) összetételű együttesünk. Az első körben a korai kelés, utazás adta enyhe tompulást kárpótolta az Oláh Gábor utcai Sportcsarnok miliője. Csoportmeccseinket magabiztosan focizta le együttesünk. Ezt követően szokatlan lebonyolítási forgatókönyv miatt 4 órás „kényszerpihenőre” vonultunk a „B” csoport mérkőzései miatt. A helyosztókat fizikailag, mentálisan ott folytattuk, ahol abbahagytuk. Szépségdíjas játékkal nyertük az elődöntőt, majd hasonlóan nagy csatában a döntőt is. Ezen a napon mindenki tudása legjavát nyújtotta, Malomsoki Milán megállíthatatlan volt, mellette, mögötte kart-karba öltve Korni, Peti igazította a csapat fazonját, stílusát. Viktor nagy területet játszott be, önfeláldozó volt az első perctől a torna végéig. Németh Milán és Levi egyre több fényt adnak ki magukból a játék során, sok alkalommal kerültek gólhelyzetig. Kovács Noel kapusunkról sok mindent elárul, hogy 100 perc alatt nem zörrent a hálója, nem véletlenül érdemelte ki a mezőny legjobb kapusa címet. Még egy különdíjjal gazdagodhattunk, hiszen Malomsoki Milán utolérhetetlen volt a gólgyártásban, ő kapta a gólkirályi serleget. Csak bízhatunk és remélhetjük, hogy hosszú távon meg tudjuk tartani ezt az egységet, állóképességet és stílust. Tanítványaim ez betyár jó volt.

MTK 2011 – DVTK 3-0 Malomsoki Milán, Németh Milán, Masszi Viktor
MTK 2011 – Debreceni Labdarúgó Akadémia 2-0 Malomsoki Milán (2)
MTK 2011 – Debreceni Sportiskola 9-0 Malomsoki Milán (4), Kosdi Kornél (2), Sajgál Péter, Ács Levente, Németh Milán