Végre kint mérkőztünk!

A Kánai úton rendezett U16 edzőmérkőzésen a Bacsa Zalán, Bicski Tamás, Demeter Attila, Erdélyi Gergő, Juhász Balázs, Krajcsovics Áron, Mach Máté, Madarász Máté, Maloschik Márk, Nagy Bence, Orosz Péter, Pásztor Tamás, Szabó Vilmos, Szanati Patrik, Tarczali Tibor, Varsa Kevin összetételű keret minden tagja lehetőséget kapott, hogy a futsal szezon után átállhasson a nagypályás játékra. Ez most kisebb zökkenőkkel zajlott. A védelemből a mérkőzés elején noszogatni kellett a szélsőket a támadáshoz való felzárkózáshoz, a középpályásoknak pedig a labdavesztések utáni visszatámadásra volt szükségük ösztökélésre. A háromszor harminc perc első két harmadában kiegyenlített játék folyt a pályán a végére már nem volt ereje az ellenfélnek támadások építésére, sima lett a vége. A kispályán megolajozott játékkapcsolatok gördülékenyen működtek, jól kombináltak a fiúk. Kíváncsi vagyok, hogy ezt egy komolyabb együttes ellenében is megtudjuk-e valósítani?

MFS U16 – Göd U16 5-0 (1-0, 2-0, 5-0) Bacsa Zalán, Bicski Tamás, Pásztor Tamás, Nagy Bence, Demeter Attila.