Tartással

Első hivatalos futsal tornánkon vettünk rész Budán. Az UTE, az Airenergy és a Hidegkút csapatával játszottunk. Az Újpest 2005-ös játékosai ellen az első félidőben nagyon jól tartottuk magunkat, még a vezetést is megszereztük. A második félidőre elfogytunk és a korkülönbség is megmutatkozott. A vége nem lett szép, de ennek ellenére helyt álltunk. A második meccsünkön gáláztunk, igen tetszetős, kombinatív játékot mutattunk be. Nagyarányú győzelem lett a vége. Az utolsó meccsen, a Hidegkút ellen, egy nagyon szoros vereséget szenvedtünk. Ezen a meccsen megmutattuk, hogy van tartásunk és az utolsó percig tudunk harcolni. Minden dicséretet megérdemel a Csikós – Pálvölgyi – Doroszlay, Dénes (Pintér, Balajthy, Koblencz ) összeállítású csapatnak!

MFS 2006 – UTE 1-10 Pálvölgyi Patrik
MFS 2006 – Airenergy 8-2 Balajthy Balázs (2), Pálvölgyi Patrik (2), Dénes Ádám (2)