Dolgozik a becsvágy

Bár egyelőre elég sok gólt kap, de eddigi két meccsén összesen kilencet lőtt is 2010-es MFS gárdánk az MTK-RUK bajnokságban. Igen vészjóslóan kezdtünk a Kerület ellen, perceken belül három gólos hátrányba kerültünk, ettől azonban nemhogy nem zuhantunk össze, de teljes fordulatszámra kapcsolva megfordítottuk a mérkőzést. Az utolsó tíz percben már kiütközött a fáradtság az addigi lendületünk és a mindössze egy cserénk miatt, ezt kihasználva ellenfelünk visszakapaszkodott egy döntetlenig. Rengeteg bátor, vagány, jó egyéni megmozdulást és néhány okos átadást láthattunk, de leginkább arra a győztes mentalitásra lehetünk büszkék, amely sugárzott a gyerekekből, akik mindenáron nyerni akartak a kezdeti jelentős hátrány ellenére is. Jó úton járunk!

Összeállítás: Sárdi/Sinka – Dénes – Érsek, Molnár-Bencze –Cser (Sárdi, Sinka)

MFS 2010 – III. Ker. TVE 2009 „B” 6-6 (1-3) Cser Maxim (2), Dénes Zalán, Sárdi Márk, Érsek Márk, öngól