Győzelem!

Az Almási Martin, Blum Ádám, Egri Zoltán, Fenyves Miklós, Koblencz Ákos, Kovács Ádám, Lovas Tamás, Müller Áron, Müller Márk, Pataki Marcell, Rugly Bence, Szabó Máté, Szalai Zsolt, Ulicsák Miklós összetételű 2004-es MTK csapat egy könnyen nyerhető mérkőzést tett nehézzé saját magának. Az első félidőben eldönthette volna a találkozót együttesünk, Koblencz Ákos egymaga mesterhármast rúghatott volna! A vezetést Fenyves Miklós találatával szereztük meg, majd ellenfelünk 10 másodperccel a félidő lefújása előtt egalizált!
A második félidő első 20 percében ellenfelünk két alkalommal is sikeresen megkontrázott minket és 3-1-re növelte előnyét. Az mérkőzés utolsó 20-25 percében teljesen beszorítottuk ellenfelünket, a kapujának szegeztük, kapufákat rúgtunk, kapusuk bravúrt bravúrra halmozott, kihagytuk a kihagyhatatlan helyzeteket is. Az utolsó 10 percben aztán sikerült megfordítanunk a találkozót és megszerezni a győzelmet! Egy izgalmakkal, drámákkal teli mérkőzést élvezhetett végig minden jelenlévő, amelyet senki sem fog elfelejteni!

BLSZ U15/1 2. forduló
Airnergy – MTK Budapest 2004 3-4 Szalai Zsolt, Fenyves Miklós, Lovas Tamás, Müller Áron