Ú’04 tornák

TORNASZEREPLÉSEK A 2014-2015-ÖS IDÉNYBEN

2015. 12. 12., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa

Újbuda-MFS – Dalnoki Akadémia 1-1 öngól
Újbuda-MFS – UTE 0-2
Újbuda-MFS – Dunakeszi 2-1 Szalai Zsolt (2)
Újbuda-MFS – Testvériség 2-0 Müller Áron, Fekete Botond
Újbuda-MFS – Ikarus kék 0-3

9-10. helyért:
Újbuda-MFS – Alba Kölyök 3-1 Müller Áron (2), Szalai Zsolt

Együttesünk a 9. helyen végzett.

2015. 06. 06., szombat (Budapest)
Bozsik Torna

Újbudai MFS 2004 – KISE II. 2-0 Fekete Botond, Pataki Marci
Újbudai MFS 2004 – Pénzügyőr SE 2-0 Müller Áron (2)
Újbudai MFS 2004 – KISE I. 0-4
Újbudai MFS 2004 – BVSC 1-3 Szalai Zsolt

2015. 05. 16., szombat (Budapest)
Bozsik Torna

Újbudai MFS 2004 – KISE II. 2-1 Müller Áron, Fekete Botond
Újbudai MFS 2004 – Pénzügyőr SE 3-0 Müller Áron (2), Farkas Benedek
Újbudai MFS 2004 – KISE I. 4-0 Müller Áron (4)
Újbudai MFS 2004 – BVSC 4-3 Ivits Milán (2), Farkas Benedek, Müller Áron

2015. 05. 01., péntek (Budapest, XXI. Kerület)
Csep-Gól Majális-Borka Kupa

MFS 2004 – Csep-Gól FC 0-1
MFS 2004 – Tizenhárom FC 7-0 Pikó Gergely (3), Pataky Marcell, Müller Áron, Kondor Tamás, Moery Ottó Matthew
MFS 2004 – FTC 0-1

2015. 04. 26., vasárnap (X.Kőér u. 1.)
Bozsik Torna

Újbuda MFS 2004 – KISE II. 0-5
Újbuda MFS 2004 – BVSC 0-6
Újbuda MFS 2004 – KISE I. 0-5
Újbuda MFS 2004 – Pénzügyőr 2-3 Pataki Marci, Farkas Benedek

2015. 04. 12., vasárnap (Budapest, X. kerület)
Bozsik Torna

Újbudai MFS 2004 – KISE II. 3-1 Müller Áron (3)
Újbudai MFS 2004 – BVSC 2-4 Müller Áron (2)
Újbudai MFS 2004 – KISE I. 1-3 Maradi Bene
Újbudai MFS 2004 – Pénzügyőr 0-1

2015. 03. 22., vasárnap (XI. Kánai út 2.)
Bozsik Torna

Újbudai MFS 2004 – KISE I. 0-5
Újbudai  MFS 2004 – BVSC 0-2
Újbudai MFS 2004 – KISE II. 2-2 Müller Áron, öngól
Újbudai MFS 2004 – Pénzügyőr 4-1 Müller Áron (3), Szalai Zsolt

2015. 02. 22., vasárnap (Törökbálint)
T LA SE Kupa

Újbuda MFS 2004 – RTK 5-0 Müller Áron (2), Pataki Marci, Fekete Botond, Szalai Zsolt
Újbuda MFS 2004 – Törökbálinti FS 0-0
Újbuda  MFS 2004 – Future Stars 1-0 Müller Áron
Újbuda MFS 2004 – Csillaghegy MFS 1-5 Müller Áron

2015. 02. 14., szombat (Piliscsaba)
Winter Cup

Újbuda MFS 2004 – Buda Juniors 1-1 Fekete Botond
Újbuda MFS 2004 – Csillaghegy  MFS 0-4
Újbuda MFS 2004 – Hegyvidék UFC 7-0 Müller Áron (4), Ujhelyi Dani, Farkas Benedek, Fekete Botond

2015. 01. 31-02.01.,  szombat-vasárnap (XI. Kánai út 2.)
Németh Ferenc Emléktorna

Szombat:
Újbuda MFS 2004 – Újbuda FC 8-2 Pataki Marci, Müller Áron
Újbuda MFS 2004 – Budapest Honvéd 0-13
Újbuda MFS 2004 – Ikarus II. 3-3 Fekete Botond (2), öngól
Újbuda MFS 2004 – Bozsik Akadémia Nyíregyháza 2-6 Farkas Benedek, Fekete Botond
Újbuda MFS 2004 – GR BRCKO 2-12 Pataki Marci (2)

Vasárnap:
Újbuda MFS 2004 – GR BRCKO 9-1 Müller Áron
Újbuda MFS 2004 – Ikarus I. 8-1 Fekete Botond
Újbuda MFS 2004 – Ikarus II. 2-3 Müller Áron, Pataki Marci

2015. 01. 24., szombat (Piliscsaba)
Winter Cup

Újbuda MFS 2004 – Pilisvár 2-6 Müller Áron (2)
Újbuda MFS 2004 – Hegyvidék 4-0 Müller Áron (2) Pataki Marci, Ivits Milán
Újbuda MFS 2004 – Esztergom 4-6 Müller Áron (3), Pataki Marci

2014. 12. 21., vasárnap (Szentendre)
Karácsony Kupa

Újbuda MFS 2004 – Dunakeszi Kinizsi 1-0 Farkas Benedek
Újbuda MFS 2004 – ZP Sport Podbrezová 5-0 Müller Áron (3), Almási Martin, Fekete Botond
Újbuda MFS 2004 – Szentendrei Ördögök 3-1 Fekete Botond, Ivits Milán, Müller Áron
Újbuda MFS 2004 – Mogyoród 4-1 Müller Áron (3), Fekete Botond

2014. 12. 07., vasárnap (Gödöllő)
Téli Kupa

Újbuda MFS 2004 – Dalnoki A. 0-4
Újbuda MFS 2004 – Dunakeszi 1-2 Müller Áron
Újbuda MFS 2004 – FC Hatvan 0-2
Újbuda MFS 2004 – Erdőkertes 4-0 Almási Martin (3), Szalai Zsolt
Újbuda MFS 2004 – REAC 0-3

2014. 11. 29., szombat (Budapest, XI. Kánai út 2.)
Újbuda Kupa

Újbuda MFS 2004 – Pénzügyőr SE. 5-0 Müller Áron (3), Lovas Tamás, Szalai Zsolt
Újbuda MFS 2004 – Budafok LC II. 4-0 Müller Áron (3), Szalai Zsolt
Újbuda MFS 2004 – Újbuda FC 1-3 Müller Áron
Újbuda MFS 2004 – MFS 1-6 Szalai Zsolt

2014. 11. 23., vasárnap (III. Márton út 25.)
Bozsik Torna

Újbudai  MFS 2004 – BVSC 3-0 Korányi Milán, Izsák Szabolcs, Szalai Zsolt
Újbudai MFS 2004 – KISE II. 0-3
Újbudai MFS 2004 – Pénzügyőr 4-0 Korányi Milán (2), Szalai Zsolt (2)
Újbudai MFS 2004 – KISE I. 0-3

2014. 11. 15., vasárnap 
Bozsik Torna

ÚMFS 2004-2005 – KISE 1 0-1
ÚMFS 2004-2005 – PSE 2-0 Ivits Milán, Müller Áron
ÚMFS 2004-2005 – BVSC 0-0
ÚMFS 2004-2005 – Airnergy 3-0 Müller Áron (2), Fekete Botond
ÚMFS 2004-2005 – KISE 2 1-4 Müller Áron

2014. 10. 26., vasárnap
Bozsik Torna

Újbuda MFS 2004 – KISE II. 2-2 Müller Áron (2)
Újbuda MFS 2004 – KISE I. 0-8
Újbuda MFS 2004 – BVSC Zugló 1-2 Müller Áron
Újbuda MFS 2004 – Airnergy  7-0 Szalai Zsolt (3), Müller Áron (3), Fekete Botond
Újbuda MFS 2004 – Pénzügyőr 1-3 Moldoványi Armand

2014. 09. 20., szombat 
Bozsik Torna

Újbuda MFS 2004 – Pénzügyőr 1-1 Dalnoki Áron
Újbuda MFS 2004 – KISE I. 1-3 Dalnoki Áron
Újbuda MFS 2204 – BVSC Zugló 2-1 Bíró Soma, Müller Áron
Újbuda MFS – Airnrgy FC 7-0 Dalnoki Áron (3), Szalai Zsolt, Pataki Marcell, Farkas Benedek, Csernus Richárd
Újbuda MFS 2004 – KISE II. 1-3 Szalai Zsolt

 

 

TORNASZEREPLÉSEK A 2013-2014-ES IDÉNYBEN

2014. 06. 07., szombat (Gödöllő)
Juniális Kupa

ÚMFS 2004 – Loki FS Debrecen 1-6 Müller Áron
ÚMFS 2004 – Testvériség SE  1-1 Pataki Marcell
ÚMFS 2004 – Gödöllő SK 2-0 Szalai Zsolt, Bíró Soma
ÚMFS 2004 – Kistarcsa VSC 3-0 Pataki Marcell, Farkas Benedek, Szalai Zsolt

Középdöntő az 1-8 helyért:
ÚMFS 2004 – REAC 0-6

5-8 helyért:
ÚMFS 2004 – Testvériség SE 3-0 Szalai Zsolt (2), Balogh Bernáth
ÚMFS 2004 – Loki FS Debrecen 0-7

2014. 04. 26., szombat (Visegrád)
UP Torna

ÚMFS – Ikarus BSE 3-2 Müller Áron (2), Pataki Marcell
ÚMFS – Visegrád 0-0
ÚMFS – Hegyvidék UFC 2-2 Müller Áron (2)

Elődöntő:
ÚMFS – Budapest FC 1-1 Farkas Benedek (büntetőkkel 1-4)

A 3. helyért:

ÚMFS – Vác 2-1 Müller Áron, öngól

Csapatunk a 3. helyen végzett.

2014. 04. 12., szombat (Szentendre)
Tavasz Herobrine Kupa

ÚMFS – Vác 4-2 Müller Áron (2), Ivits Milán, Mohai Patrik
ÚMFS – Dunakanyar 1-2 Bíró Soma
ÚMFS – Dorog 0-1

A 3. helyért:
ÚMFS – Vác 1-4 Mohai Patrik

Csapatunk a 4. helyen végzett.

2014. 03. 16., vasárnap (Szentendre)
UP Torna

Újbuda-Marczibányi-MFS 2004 – Visegrád 2-1 Müller Áron, Farkas Benedek
Újbuda-Marczibányi-MFS 2004 – Dunakanyar 4-2 Müller Áron (2), Farkas Benedek (2)
Újbuda-Marczibányi-MFS 2004 – Mogyoród 9-1 Szalai Zsolt (5), Uhlár Marcell (2), Müller Áron, Farkas Benedek
Újbuda-Marczibányi-MFS 2004 – Nagykovácsi 4-4 Szalai Zsolt (3), Müller Áron

Csapatunk az 1. helyen végzett.

2014. 02. 22., szombat (Szentendre)
Farsangi Kupa

ÚMFS 2004 – Dunakeszi Kinizsi 3-2 Müller Áron (3)
ÚMFS 2004 – Dunakanyar P.B.B. 1-6 Müller Áron
ÚMFS 2004 – Budakalász MSE 6-0 Müller Áron (2), Bajzáth Balázs (2), Szalai Zsolt, Izsák Szabolcs
ÚMFS 2004 – Nagykovácsi 1-0 Müller Áron

Csapatunk az 1. helyen végzett.

2014. 01. 18., szombat (Szentendre)

MFS 2004-2005 – Dunakeszi Kinizsi 1-5 Müller Áron
MFS 2004-2005 – Pista B 2-6 Müller Áron, Pataki Marcell
MFS 2004-2005 – Budakalász 2-2 Farkas Benedek, Bíró Soma

Harmadik helyért:
MFS 2004-2005 – Budakalász 1-2 öngól

Csapatunk a 4. helyen végzett.

2013. 12. 14., szombat (Gödöllő)
Futball Factor és Aquaworld Kupa


ÚMFS 2004 – Baráti Bőrlabda 0-4
ÚMFS 2004 – Nagykáta 1-4 Ivits Milán

ÚMFS 2004 –Ikarus 0-2
ÚMFS 2004 – Isaszeg SE 0-5

ÚMFS 2004 – Kecskeméti TE 0-10