’10 tornák

TORNASZEREPLÉSEK

2017-2018

2017. 09. 09., szombat (Sankt Veit am Vogau)
Styrian Masters

MTK Budapest 2010 – NK Bravo Ljubljana (SLO) 3-0 Lakakisz Parisz, Érsek Márk, Sárdi Márk
MTK Budapest 2010 – SK Sturm Graz (AUT) 1-0 Lakakisz Parisz
MTK Budapest 2010 – Fussballschule Raffl (AUT) 2-0 Lakakisz Parisz (2)
MTK Budapest 2010 – Haladás Szombathely 7-1 Orji Dávid (3), Lakakisz Parisz (3), Sárdi Márk
MTK Budapest 2010 – RZ Pellets WAC (AUT) 3-0 Dénes Zalán, Nagypál Bendegúz, Pernyész Tádé
MTK Budapest 2010 – TSV Hartberg (AUT) 3-1 Nagypál Bendegúz, Érsek Márk, Pernyész Tádé
MTK Budapest 2010 – SV Siebing (AUT) 1-1 Lakakisz Parisz

Együttesünk az első helyen végzett.

2017. 09. 02., szombat (Gödöllő)
Tanévindító Torna

MTK 2010 – Gödi MFS 6-0 Lakakisz Parisz (4), Sárdi Márk (2)
MTK 2010 – 1908 SZAC 3-0 Lakakisz Parisz, Völgyi Miklós, Orji Dávid
MTK 2010 – Eger SE 10-0 Lakakisz Parisz (4), Orji Dávid (2), Sárdi Márk (2), Völgyi Miklós (2)
MTK 2010 – Gödöllő „A” 6-0 Lakakisz Parisz (5), Orji Dávid

elődöntő:
MTK 2010 – Gödöllő „B” 6-0 Pernyész Tádé (4), Völgyi Miklós, Orji Dávid

döntő:
MTK 2010 – Gödöllő „A” 3-0 Lakakisz Parisz (2), Sárdi Márk

 

2016-2017

2017. 06. 25., vasárnap (RTK Sporttelep)
Pokorny Ede Emléktorna

MTK Budapest 2010 – Vasas Kubala Akadémia 10-0 Lakakisz Parisz (4), Völgyi Miklós (3), Érsek Márk (2), Molnár Kende
MTK Budapest 2010 – KISE 5-0 Völgyi Miklós (2), Orji Dávid, Lakakisz Parisz, Érsek Márk
MTK Budapest 2010 – Tehetség SE Jászberény 0-0
MTK Budapest 2010 – Gödöllő 0-0
MTK Budapest 2010 – RTK I. 2-1 Dénes Zalán, Lakakisz Parisz

elődöntő:
MTK Budapest 2010 – Puma-Visegrád 2-0 Lakakisz Parisz, Orji Dávid

döntő:
MTK Budapest 2010 – Gödöllő 0-3

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2017. 06. 04., vasárnap (Törökbálint)
Youth Talent Cup

MTK Budapest 2010 – DVSC DLA 2-0 Lakakisz Parisz (2)
MTK Budapest 2010 – Gödöllői SK II. 6-0 Lakakisz Parisz (3), Molnár Kende, Orji Dávid, Sárdi Márk
MTK Budapest 2010 – Soroksár 3-2 Lakakisz Parisz (2), Orji Dávid
MTK Budapest 2010 – Dunakanyar Régió UFC 5-1 Érsek Márk (2), Molnár Kende, Orji Dávid, Lakakisz Parisz

Elődöntő:
MTK 2010 – Videoton 4-4 Lakakisz Parisz (2), Orji Dávid, Sárdi Márk (büntetőkkel : 3-4 Sárdi Márk, Lakakisz Parisz, Pernyész Tádé)

3. helyért:
MTK 2010 – Soroksár 2-1 Orji Dávid, Sárdi Márk

Együttesünk a 3. helyen végzett.

2017. 04. 15-16., szombat-vasárnap (Újpest)
UTE Kupa

MTK 2010 – FTC 5-2 Lakakisz Parisz (3), Sárdi Márk, öngól
MTK 2010 – Debreceni Olasz Focisuli „B” 8-3 Völgyi Miklós (4), Érsek Márk, Pernyész Tádé, Lakakisz Parisz, Sárdi Márk
MTK 2010 – Puma válogatott 4-1 Lakakisz Parisz (2), Orji Dávid, Pernyész Tádé
MTK 2010 – Dalnoki Akadémia 2-2 Sárdi Márk, Lakakisz Parisz
MTK 2010 – UTE „A” 8-6 Lakakisz Parisz (5), Érsek Márk (2), Sárdi Márk

Gold Cup, csoportmérkőzések:
MTK 2010 – Debreceni Olasz Focisuli „A” 4-1 Lakakisz Parisz (4), Érsek Márk
MTK 2010 – Videoton „A” 8-5 Lakakisz Parisz (4), Sárdi Márk (2), Orji Dávid, Érsek Márk

döntő:
MTK 2010 – FTC 3-0 Lakakisz Parisz (2), Érsek Márk

Együttesünk az 1. helyen végzett.

2017. 04. 09., vasárnap (Hatvan)
Kölyökliga U9

MTK Budapest 2010 – Hatvan 3-4 Molnár Kende, Molnár Bencze Zsombor, öngól
MTK Budapest 2010 – Gyöngyös 0-2
MTK Budapest 2010 – VSD Dunakeszi 0-7

2017. 02. 26., vasárnap (Ritzing, Ausztria)
SC Sopron Torna

MTK 2010 – Malacky (SVK) 0-1
MTK 2010 – Team Wiener Lienen 3-1 Érsek Márk, Lakakisz Parisz, Dénes Zalán
MTK 2010 – Sopron SC 7-0 Lakakisz Parisz (4), Dénes Zalán, Érsek Márk, Orji Dávid
MTK 2010 – ETO FC Győr 7-0 Lakakisz Parisz (4), Molnár Kende (2), Érsek Márk
MTK 2010 – Wiener Sportklub 5-0 Lakakisz Parisz (2), Pernyész Tádé (2), Orji Dávid

2017. 02. 05., vasárnap (Marczibányi tér)
V. Mészöly Téli Kupa

MTK 2010 – Gödöllő 7-4 Lakakisz Parisz (3), Érsek Márk (2), Orji Dávid, Pernyész Tádé
MTK 2010 – ETO FC Győr 8-8 Lakakisz Parisz (3), Pernyész Tádé (2), Érsek Márk (2), Sárdi Márk
MTK 2010 – FTC 8-2 Érsek Márk (3), Lakakisz Parisz (2), Sárdi Márk, Orji Dávid

Elődöntő:
MTK 2010 – Pécsi MFC 7-3 Lakakisz Parisz (5), Érsek Márk, Sárdi Márk

Döntő:
MTK 2010 – Gödöllő 3-1 Lakakisz Parisz (2), Pernyész Tádé

Együttesünk az 1. helyen végzett.

MTK 2010 – Gödöllő 4-5 Sajgál Péter (2), Gyura Bálint (2)
MTK 2010 – ETO FC Győr 4-3 Sajgál Péter (3), Kosdi Kornél
MTK 2010 – Vasas Kubala Akadémia 9-2 Kosdi Kornél (2), Malomsoki Milán (2), Gyura Báint (2), Silitra Róbert (2), Krisztl Péter
MTK 2010 – Videoton FC 1-5 Kosdi Kornél
MTK 2010 – Pécs 5-2 Kosdi Kornél (2), Sajgál Péter (2), Gyura Bálint

Együttesünk a 3. helyen végzett.

2017. 01. 29., vasárnap (Gödöllő)
Sátor Kupa (Együttesünk a 2009-es korosztályban szerepelt)

MTK 2010 – Dunakanyar Régió 2009 1-3 Lakakisz Parisz
MTK 2010 – DAFC-RTE 2009 1-2 Lakakisz Parisz
MTK 2010 – Vasas Kubala Akadémia 2009 0-3
MTK 2010 – Gödöllő II. 2009 0-1

2017. 01. 14., szombat (Kecskemét)
Hírös-Ép Torna

MTK 2010 – Szilárdy RFC 6-0 Érsek Márk (2), Lakakisz Parisz (2), Sárdi Márk, öngól
MTK 2010 – SZEOL SC „kék” 16-0 Lakakisz Parisz (5), Sárdi Márk (4), Pernyész Tádé (3), Érsek Márk (2), Orji Dávid (2)
MTK 2010 – KTE-KLC SI 5-1 Érsek Márk (2), Lakakisz Parisz, Pernyész Tádé, Sárdi Márk

Elődöntő:
MTK 2010 – Hírös-Ép SC 5-3 Lakakisz Parisz (3), Orji Dávid, Érsek Márk

Döntő:
MTK 2010 – Szilárdy RFC 0-2

Együttesünk a 2. helyen végzett.

 

2016. 12. 03., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa

MTK 2010 – Monor 5-4 Lakakisz Parisz (2), Érsek Márk, Sárdi Márk, Völgyi Miklós
MTK 2010 – Erdőkertes II. 13-0 Lakakisz Parisz (7), Molnár Kende (5), Érsek Márk
MTK 2010 – Testvériség 6-0 Sárdi Márk (2), Lakakisz Parisz (2), Molnár Kende (2)
MTK 2010 – Dunakanyar Régió 7-0 Lakakisz Parisz (4), Érsek Márk (2), Sárdi Márk

Negyeddöntő:
MTK 2010 – Mogyoród 14-4 Lakakisz Parisz (4), Molnár Kende (3), Érsek Márk (3), Völgyi Miklós (2), Sárdi Márk (2)

Elődöntő:
MTK 2010 – MFS 5-1 Lakakisz Parisz (3), Molnár Kende, Érsek Márk

Döntő:
MTK 2010 – Gödöllő 2-2 Lakakisz Parisz, Sárdi Márk (büntetőkkel: 0-2)

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2016. 11. 20., vasárnap (Székesfehérvár)
Főnix Kupa

MTK 2010 – Főnix Gold „zöld” 15-0 Lakakisz Parisz (6), Érsek Márk (5), Völgyi Miklós (2), Pernyész Tádé (2)
MTK 2010 – Videoton 7-3 Lakakisz Parisz (5), Dénes Zalán, Pernyész Tádé
MTK 2010 – Dunakanyar Régió-Vác UFC 8-0 Érsek Márk (3), Lakakisz Parisz (3), Sárdi Márk, Dénes Zalán
MTK 2010 – Pécsi MFC 6-1 Érsek Márk (2), Völgyi Miklós, Lakakisz Parisz, Sárdi Márk, Orji Dávid
MTK 2010 – Nagykanizsa 2-0 Lakakisz Parisz, Érsek Márk

Elődöntő:
MTK 2010 – Komárom 2-2 Lakakisz Parisz (2) (büntetőkkel: 3-2 Dénes Zalán, Sárdi Márk, Lakakisz Parisz)

Döntő:
MTK 2010 – Videoton 5-0 Érsek Márk (2), Lakakisz Parisz (2), Dénes Zalán

Együttesünk az 1. helyen végzett.

2016. 10. 15., szombat (Csepel)
V. UP Futball Fesztivál

MTK 2010 – Ezüstcsikó Nyíregyháza 2009 3-0 Dénes Zalán, Lakakisz Parisz, Molnár Kende
MTK 2010 – BVSC „A” 2009 0-10
MTK 2010 – Puebla 2009 0-3
MTK 2010 – BVSC „B” 2009 0-3
MTK 2010 – Bozsik J. LA 2008 0-4
MTK 2010 – SK Novohrad Lucenec 2009 0-2

 

 

TORNASZEREPLÉSEK A 2015-2016-OS IDÉNYBEN

2016. 05. 14., szombat (Sződ)
Pünkösdi Labdarúgó Torna

MFS 2010 – Erdőkertes 1-5 Lakakisz Parisz
MFS 2010 – Sződ 4-1 Lakakisz Parisz (3), Érsek Márk
MFS 2010 – Visegrád 4-3 Orji Dávid (3), Lakakisz Parisz
MFS 2010 – GMFS 10-1 Érsek Márk (4), Lakakisz Parisz (3), Molnár Kende (2), Völgyi Miklós

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.