TORNASZEREPLÉSEK A 2014-2015-ÖS IDÉNYBEN
2015. 06. 13-14., (XI. Kánai út 2.)
IV. Nemzetközi Mészöly Kupa
MTK-MFS – Brommapojkarna 3-5 Vass Benjamin (2), Szűcs Huba
MTK-MFS – CFR Cluj 2-3 Vass Benjamin (2)
MTK-MFS – Újbuda TC 2-2 Vass Benjamin, Bárány-Doór Barna
MTK-MFS – Tatran Presov 0-5
MTK-MFS – CFR Cluj 2-2 (büntetőkkel 1-2) Bárány-Doór Barna (2)
2015. 05. 31., vasárnap (Grund FC Sporttelep)
Grund Kupa
MTK-MFS 2004 – Grund 2003 0-0
MTK-MFS 2004 – Vasas Kubala Akadémia 2003 0-4
MTK-MFS 2004 – Gloriett 2003 1-1 Csernus Richárd
MTK-MFS 2004 – Ikarus 2003 2-1 Szűcs Huba, Vass Benjámin
MTK-MFS 2004 – Ikarus 2003 1-0 Szűcs Huba
2015. 05. 30., szombat (Pozsony)
Memorial Petra Dubovského
MTK-MFS 2004 – Spartak Trnava 2-2 Vass Benjámin, Pikó Gergely
MTK-MFS 2004 – Brno 6-1 Vass Benjámin (3), Pikó Gergely, Merényi Ádám, Csernus Richárd
MTK-MFS 2004 – AS Trencin 2-3 Szűcs Huba, Merényi Ádám
MTK-MFS 2004 – Wisla Krakow 8-0 Vass Benjámin (6), Gáti Balázs, Takács Péter
MTK-MFS 2004 – Slovan Bratislava 1-4 Vass Benjámin
2015. 04. 26., vasárnap (XIII. Fáy u.)
Bozsik Torna
MTK-MFS 2004 – Vasas 2-0 Krausz Áron, Dalnoki Áron
MTK-MFS 2004 – Csepel FC 2-3 Vass Benjámin (2)
MTK-MFS 2004 – Bp.Honvéd 3-1 Bakti Balázs (2), Vass Benjámin
MTK-MFS 2004 – UTE 5-0 Merényi Ádám, Bárány-Doór Barna, Csernus Richárd, Vass Benjámin, Krausz Áron
MTK-MFS 2004 – FTC 0-0
2015. 04. 11., szombat (Bánka Kristóf Sportközpont)
Bozsik Torna
MTK-MFS 2004 – Vasas 2-1 Csernus Richárd, Dalnoki Áron
MTK-MFS 2004 – Csepel 3-2 Csernus Richárd, Vass Benjámin, Dalnoki Áron
MTK-MFS 2004 – FTC 0-2
MTK-MFS 2004 – UTE 2-1 Vass Benjámin (2)
MTK-MFS 2004 – Bp. Honvéd 0-0
2015. 04. 02-07., (La Spezia, Olaszország)
Trofeo Tatain
Mészöly-Olasz Focisuli – VIS Pesaro 2-0 Szűcs Huba, Merényi Ádám
Mészöly-Olasz Focisuli – Arci Pianazze 0-0
Mészöly-Olasz Focisuli – G.S. Pieta’ 2004 7-0 Merényi Ádám (2), Szűcs Huba (2), Csernus Richárd, Szabó Vencel, Hajzer Attila
Mészöly-Olasz Focisuli – Spezia 1-0 Csernus Richárd
Mészöly-Olasz Focisuli – Chievo 3-2 Szabó Vencel (2), Bagdi Róbert
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2015. 03. 21., szombat (XIX. Kerület)
Bozsik Torna
MTK-MFS 2004 – UTE 3-0 Vass Benjámin, Csernus Richárd, Bakti Balázs
MTK-MFS 2004 – Vasas 1-1 Merényi Ádám
MTK-MFS 2004 – Csepel 0-1
MTK-MFS 2004 – Bp. Honvéd 3-2 Merényi Ádám (2), Vass Benjámin
MTK-MFS 2004 – FTC 3-1 Vass Benjámin (2), Krausz Áron
2015. 03. 07., szombat (Zágráb)
Edzőmérkőzés
MTK-MFS 2004 – Dinamo Zagreb 2-4 Szűcs Huba, Vass Benjámin
2015. 03. 01., vasárnap (Krieglach, Ausztria)
Int. Krieglach Hallenmaster
MTK-MFS 2004 – Austria Wien 1-4 Bakti Balázs
MTK-MFS 2004 – TSV Hartberg 4-0 Vass Benjámin (3), Bakti Balázs
MTK-MFS 2004 – FC Zbrojovka Brno 2-3 Vass Benjámin (2)
MTK-MFS 2004 – Sturm Graz fehér 2-1 Vass Benjámin, Bakti Balázs
MTK-MFS 2004 – SC Sopron 7-1 Bakti Balázs (3), Gáti Balázs (2), Szűcs Huba, Krausz Áron
Negyeddöntő:
MTK-MFS 2004 – Sturm Graz fekete 2-2 Szűcs Huba, Csernus Richárd (büntetőkkel: 3-4)
5-8. helyért:
MTK-MFS 2004 – PMFC 1-1 Bakti Balázs (büntetőkkel: 2-1)
5-6. helyért:
MTK-MFS 2004 – Sturm Graz fehér 5-2 Bakti Balázs (2), Szűcs Huba (2), Vass Benjámin
Együttesünk az 5. helyen végzett.
2015. 02. 20., péntek (XI. Kánai út 2.)
Edzőmérkőzés
MTK-MFS 2004 – Újbuda TC 14-2 Vass Benjámin (7), Bárány-Doór Barna (4), Merényi Ádám, Pikó Gergely, Szűcs Huba
2015. 02. 08., vasárnap (Felsőzsolca)
DVTK Torna
MTK-MFS 2004 – KAC Kassa 5-0 Vass Benjámin (4), Gáti Balázs
MTK-MFS 2004 – DVTK 1 3-1 Szűcs Huba, Gáti Balázs, Krausz Áron
MTK-MFS 2004 – Nyíregyháza Bozsik Akadémia 2-1 Vass Benjámin, Szűcs Huba
MTK-MFS 2004 – Debreceni Loki Focisuli 0-1
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2015. 02. 01., vasárnap (Bük)
UP Torna
MTK-MFS – Floridsdorfer AC 1-1 Merényi Ádám
MTK-MFS – NS Poli Drava Ptuj 1-1 Merényi Ádám
MTK-MFS – SDM Domino Bratislava 3-0 Merényi Ádám (2), Bárány-Doór Barna
MTK-MFS – Illés Akadémia-Haladás 0-4
5-6. helyért
MTK-MFS – Ferencváros 2-5 Bakti Balázs, Bárány-Doór Barn
6. hely
2015. 01. 31., szombat (Pozsony)
UP Torna
MTK-MFS 2004 – FC Nitra 3-1 Bárány-Doór Barna (2), Merényi Ádám
MTK-MFS 2004 – FK DAC 1904 Dunajská Streda 2-2 Krausz Áron, Bakti Balázs
MTK-MFS 2004 – ObFZ Bratislava – mesto 5-4 Csernus Richárd (3), Merényi Ádám, Bakti Balázs
Elődöntő
MTK-MFS 2004 – MeFS Brno 0-2
3. helyért
MTK-MFS – FC Spartak Trnava 3-2 Szűcs Huba, Csernus Richárd, Merényi Ádám
3. hely
2015. 01. 24., szombat (Nagykáta, Tóalmás)
Vonnak Trans Kupa
MTK-MFS 2004 – Jászapáti 2-0 Vass Benjámin (2)
MTK-MFS 2004 – Vasas 3-2 Vass Benjámin (3)
MTK-MFS 2004 – Hírös-Ép 4-0 Vass Benjámin (2), Merényi Ádám, Csernus Richárd
MTK-MFS 2004 – Sülysáp 1-0 Csernus Richárd
MTK-MFS 2004 – Csepel 2-0 Gajzágó József (2)
Elődöntő:
MTK-MFS 2004 – Nagykáta 0-1
Harmadik helyért:
MTK-MFS 2004 – Csepel 6-1 Vass Benjámin (4), Merényi Ádám, Bakti Balázs
Együttesünk a 3. helyen végzett.
2015. 01. 17., szombat (Dunaújváros)
DPASE Kupa
MTK-MFS 2004 – Méhecskék SE Kalocsa 5-1 Vass Benjámin (2), Merényi Ádám, Krausz Áron, Bakti Balázs
MTK-MFS 2004 – Tolle UFC Szekszárd 4-1 Merényi Ádám, Csernus Richárd, Vass Benjámin, Szűcs Huba
MTK-MFS 2004 – Dunaújváros PASE 6-0 Merényi Ádám (2), Vass Benjámin, Gáti Balázs, Krausz Áron, Bakti Balázs
Elődöntő:
MTK-MFS 2004 – Gloriett 0-5
3. helyért:
MTK-MFS 2004 – Méhecskék SE Kalocsa 2-1 Merényi Ádám, Vass Benjámin
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2014. 12. 20-21., szombat-vasárnap (Debrecen)
XXIV. Huszti Péter Emléktorna
Csoportmeccsek:
MTK-MFS 2004 – Debreceni Loki Focisuli 1-1 Vass Benjámin
MTK-MFS 2004 – Galacsina Lviv 8-0 Vass Benjámin (3), Szűcs Huba (3), Krausz Áron, Csernus Richárd
MTK-MFS 2004 – Brassov 2-0 Vass Benjámin, Bakti Balázs
Középdöntő:
MTK-MFS 2004 – UTE 2-1 Bakti Balázs, Vass Benjámin
MTK-MFS 2004 – Balmazújváros 6-1 Vass Benjámin (4), Bakti Balázs, Krausz Áron
Elődöntő:
MTK-MFS 2004 – Csíkszereda 1-0 Bakti Balázs
Döntő:
MTK-MFS 2004 – Debreceni Olasz Focisuli 3-2 Szűcs Huba (2), Vass Benjámin
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2014. 12. 19., péntek (Debrecen)
Edzőmérkőzések:
MTK-MFS 2004 – Debreceni Olasz Focisuli 1-1 Vass Benjámin
MTK-MFS 2004 – Fortuna Kijev 7-0 Vass Benjámin (3), Szűcs Huba (2), Gajzágó József, Bakti Balázs
2014. 12. 14., vasárnap (Székesfehérvár)
Főnix Kupa
MTK-MFS 2004 – ASI DSE 5-0 Vass Benjámin(3), Gajzágó József,Csernus Richárd
MTK-MFS 2004 – Erdőkertes 10-0 Csernus Richárd (3), Vass Benjámin (2), Krausz Áron (2), Szűcs Huba (2), Bakti Balázs
MTK-MFS 2004 – Lurkó UFC Szombathely 1-0 Vass Benjámin
MTK-MFS 2004 – PMFC (Pécs) 0-2
MTK-MFS-2004 – REAC 3-0 Vass Benjámin(2), Merényi Ádám
MTK-MFS 2004 – Nagykáta 2-1 Vass Benjámin, Merényi Ádám
MTK-MFS 2004 – Hírös-Ép Kecskemét 3-0 Szűcs Huba, Bakti Balázs, Krausz Áron
MTK-MFS 2004 – Sopron 7-0 Vass Benjámin(3), Krausz Áron(2), Bakti Balázs, Merényi Ádám
Elődöntő:
MTK-MFS 2004 – KTE 1-3 Vass Benjámin
Harmadik helyért:
MTK-MFS 2004 – Nagykáta 2-0 Vass Benjámin, Merényi Ádám
Együttesünk a 3. helyen végzett.
2014. 12. 07., vasárnap (Százhalombatta)
(U12)
MTK-MFS 2004 – KISE 2003 0-4
MTK-MFS 2004 – 1908 SZAC KSE 2003 6-0 Csernus Richárd (2), Vass Benjámin (2), Krausz Áron, Merényi Ádám
MTK-MFS 2004 – Csepel 2003 2-2 Vass Benjámin(2)
MTK-MFS 2004 – Gloriett 2-1 Merényi Ádám,Vass Benjámin
MTK-MFS 2004 – Budafok 2-1 Krausz Áron, Bakti Balázs
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2014. 11. 29., szombat (Népliget)
Bozsik Torna
MTK-MFS 2004 – Vasas Kubala Akadémia 1-1 Krausz Áron
MTK-MFS 2004 – CSHC ’94 SE 6-0 Vass Benjámin(3), Bakti Balázs,Csernus Richárd, Gajzágó József
MTK-MFS 2004 – Honvéd 0-3
MTK-MFS 2004 – UTE 2-0 Krausz Áron,Vass Benjámin
MTK-MFS 2004 – FTC 1-0 Vass Benjámin
2014. 11. 23., vasárnap (Rendező: Vasas Kubala Akadémia)
Bozsik Torna
MTK-MFS 2004 – Vasas 0-0
MTK-MFS 2004 – Csepel 4-0 Bakti Balázs (2), Merényi Ádám, Gajzágó József
MTK-MFS 2004 – Bp. Honvéd 2-2 Vass Benjámin (2)
MTK-MFS 2004 – UTE 1-1 Merényi Ádám
MTK-MFS 2004 – FTC 2-0 Vass Benjámin (2)
2014. 11. 17., vasárnap (Rendező: UTE IV.)
Bozsik Torna
MTK-MFS – Vasas 4-1 Vass Benjámin (2), Bakti Balázs, Gajzágó József
MTK-MFS – Csepel 0-0
MTK-MFS – FTC 5-1 Vass Benjámin (3), Csernus Richárd, Bakti Balázs
MTK-MFS – UTE 6-0 Bakti Balázs (3), Vass Benjámin (2), Merényi Ádám
MTK-MFS – Bp. Honvéd 3-0 Vass Benjámin (2), Bakti Balázs
2014. 11. 02., vasárnap (X. Fehér út 9.)
Bozsik Torna
MTK-MFS 2004 – Bp. Honvéd 1-1 Bakti Balázs
MTK-MFS 2004 – Csepel FC 1-1 Bakti Balázs
MTK-MFS 2004 – FTC 3-3 Merényi Ádám, Vass Benjámin (2)
MTK-MFS 2004 – Vasas 0-0
MTK-MFS 2004 – UTE 0-1
2014. 09. 26., péntek (Budapest)
Bozsik Torna
MTK-MFS 2004 – Csepel 2-1 Vass Benjámin (2)
MTK-MFS 2004 – Vasas 2-0 Vass Benjámin, Gáti Balázs
MTK-MFS 2004 – Bp. Honvéd 0-1
MTK-MFS 2004 – FTC 1-0 Csernus Richárd
MTK-MFS 2004 – UTE 2-0 Krausz Áron (2)
2014. 08. 18., hétfő (Szombathely)
Savaria Kupa
MTK-MFS 2004 – HVSC 4-0 Krausz Áron, Vass Benjámin, Szűcs Huba, Gajzágó József
MTK-MFS 2004 – Győri ETO 4-1 Bakti Balázs (2), Merényi Ádám, Krausz Áron
MTK-MFS 2004 – Ajka 4-0 Krausz Áron, Merényi Ádám, Gajzágó József, Bakti Balázs
Nyolcaddöntő
MTK-MFS 2004 – Jennersdorf 3-0 (játék nélkül)
Negyeddöntő
MTK-MFS – FTC 4-1 Vass Benjámin (3), Bakti Balázs
Elődöntő
MTK-MFS – Pécs 5-0 Gajzágó József (2), Vass Benjámin, Gáti Balázs, Csernus Richárd
Döntő
MTK-MFS – Haladás 3-2 Vass Benjámin (3)
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2014. 08. 09-10. (Stockholm)
Stadium Cup
MTK-MFS 2004 – IFK Stocksund (svéd) 3-1 Vass Benjámin (2), Bartl Dominik
MTK-MFS 2004 – TuNL (finn) 3-2 Bakti Balázs (2), Szűcs Huba
MTK-MFS 2004 – Hammarby (svéd) 2-1 Vass Benjámin (2)
Felsőház
MTK-MFS 2004 – Jarlaberg (svéd) 6-7 Vass Benjámin (3), Pikó Gergely, Szűcs Huba, Gajzágó József
Edzőmérkőzés:
MTK-MFS 2004 – Ilves (finn) 3-3 Krausz Áron, Vass Benjámin, Dalnoki Áron
TORNASZEREPLÉSEK A 2013-2014-ES IDÉNYBEN
2014. 06. 05-08., csütörtök-vasárnap (Hannover)
Nemzetközi UP Torna
MTK-MFS 2004 – Hannover 96 1-1 Bakti Balázs
MTK-MFS 2004 – JFC Skonto Riga (lett) 5-1 Szűcs Huba, Krausz Áron, Vass Benjámin, Bakti Balázs, Gajzágó József
MTK-MFS 2004 – 1.SC Feucht 3-1 Vass Benjámin (2), Pápai Emőke
MTK-MFS 2004 – Sundby BK (dán) 0-0
MTK-MFS 2004 – SC Borussia Lindenthal-Hohenlind 3-1 Vass Benjámin (2), Krausz Áron
1-16. között
MTK-MFS 2004 – Lierse SK (belga) 0-3
MTK-MFS 2004 – Dinamo Zagreb (horvát) 0-1
MTK-MFS 2004 – BSV Menden 7-0 Bakti Balázs (2), Gajzágó József, Merényi Ádám, Vass Benjámin, Csernus Richárd, Krausz Áron
9-16. között
MTK-MFS 2004 – FC Förderkader René Schneider 0-0
MTK-MFS 2004 – Frohnauer SC 2-0 Vass Benjámin, Szűcs Huba
MTK-MFS 2004 – Lyseng IF (dán) 0-1
13. helyért
MTK-MFS 2004 – Hallescher FC 1-1 Vass Benjámin (büntetőkkel: 2-1)
Együttesünk a 13. helyen végzett.
2014. 05. 25., vasárnap (Szombathely)
2. Flextronics Kupa
MTK-MFS 2004 – Ljubljana 2-0 Szűcs Huba, Vass Benjámin
MTK-MFS 2004 – Sturm Graz 1-0 Vass Benjámin
MTK-MFS 2004 – SC Sopron 4-2 Vass Benjámin (3), Pápai Emőke
MTK-MFS 2004 – AS Trencin 5-0 Bakti Balázs (2), Dalnoki Áron, Vass Benjámin, Szűcs Huba
Helyosztók:
MTK-MFS 2004 – Újpesti TE 2-2 Vass Benjámin, Bakti Balázs
MTK-MFS 2004 – Slovan Bratislava 3-0 Vass Benjámin (2), Gáti Balázs
MTK-MFS 2004 – Lurkó-Illés Akadémia 1-0 Vass Benjámin
Elődöntő:
MTK-MFS 2004 – Sturm Graz 3-1 Bakti Balázs (2), Pikó Gergely
Döntő:
MTK-MFS 2004 – Lurkó-Illés Akadémia 2-0 Pikó Gergely, Vass Benjámin
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2014. 05. 02., péntek (Budapest)
VI. FocIKA Kupa
MTK-MFS 2004 – UTE 2-1 Csernus Richárd, Szűcs Huba
MTK-MFS 2004 – RTK 2-0 Szűcs Huba, Vass Benjámin
MTK-MFS 2004 – IKARUS BSE Piros 9-0 Vass Benjámin (5), Bartl Dominik (2), Krausz Áron, Csernus Richárd
MTK-MFS 2004 – Újbuda 1-0 Bartl Dominik
Elődöntő:
MTK-MFS 2004 – IKARUS BSE KÉK 4-0 Vass Benjámin (2), Bakti Balázs, Csernus Richárd
Döntő:
MTK-MFS 2004-REAC 2-2 Vass Benjámin, Gajzágó József (Büntetőkkel 3-1 – Bakti Balázs, Szűcs Huba, Gajzágó József
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2014. 04. 27., vasárnap (Kecskemét)
KLC-KTE Torna
MTK-MFS 2004 – Szekszárd 8-1 Vass Benjámin (3), Bakti Balázs (2), Csernus Richárd, Pikó Gergely, Dalnoki Áron
MTK-MFS 2004 – UFC Kecskemét 9-1 Vass Benjámin (4), Pikó Gergely (2), Szűcs Huba (2), Csernus Richárd
MTK-MFS 2004 – Tiszakécske 6-1 Pikó Gergely (3), Gajzágó József, Vass Benjámin, Szűcs Huba
Negyeddöntő:
MTK-MFS 2004 – KTE-KLC II 10-1 Szűcs Huba (4), Vass Benjámin (3), Krausz Áron (2), Bakti Balázs
Elődöntő:
MTK-MFS 2004 – Szolnok I 4-0 Vass Benjámin (2), Bakti Balázs, Dalnoki Áron
Döntő:
MTK-MFS 2004 – KTE-KLC I 3-1 Krausz Áron, Vass Benjámin, Pikó Gergely
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2014. 04. 19-20., szombat-vasárnap (Bánka Kristóf Emlékközpont)
UTE Nemzetközi Labdarúgó Torna
MTK-MFS 2004 – Csepel 2-2 Vass Benjámin, Csernus Richárd
MTK-MFS 2004 – Kiskunhalas Szilády 1-1 Vass Benjámin
MTK-MFS 2004 – SK Olympik Beograd (SRB) 2-1 Bakti Balázs, Vass Benjámin
MTK-MFS 2004 – FC Atacanta Beograd (SRB) 1-0 Dalnoki Áron
Helyosztók:
MTK-MFS 2004 – FK Rad Beograd 2-0 Vass Benjámin, Pikó Gergely
MTK-MFS 2004 – UTE 3-1 Vass Benjámin (2), Pikó Gergely
Döntő:
MTK-MFS 2004 – Csepel 2-1 Vass Benjámin, Bakti Balázs
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2014. 03. 08., szombat (Bp., XI. Kánai út 2.)
Felkészülési mérkőzés
MTK-MFS 2004 – Brommapojkarna (svéd) 5-4 Vass Benjámin (2), Csernus Richárd, Dalnoki Áron, Szűcs Huba
2014. 03. 01., szombat (Székesfehérvár)
TESÓ Kupa
MTK-MFS 2004 – Székelyudvarhely 2 3-1 Csernus Richárd, Bakti Balázs, Vass Benjámin MTK-MFS 2004 – Székelyudvarhely 1 2-1 Vass Benjámin (2)
MTK-MFS 2004 – Videoton 0-2
MTK-MFS 2004 – Kolozsvár 1-1 Vass Benjámin
MTK-MFS 2004 – Felcsút 5-0 Vass Benjámin (3), Gajzágó József, Krausz Áron
Csapatunk a 3. helyen végzett.
2014. 02. 22., szombat (Felsőzsolca)
DVTK Kupa
MTK-MFS 2004 – Buzita 0-0
MTK-MFS 2004 – Debreceni Loki Focisuli 0-1
MTK-MFS 2004 – Nyírsuli 0-0
MTK-MFS 2004 – Sajóvölgye 3-1 Pápai Emőke, Csernus Richárd, Krausz Áron MTK-MFS 2004 – DVTK 2-0 Krausz Áron (2)
MTK-MFS 2004 – Kazincbarcika 8-0 Vass Benjámin (3), Pikó Gergely (2), Pápai Emőke (2), Csernus Richárd
Csapatunk a 2. helyen végzett.
2014. 02. 09., vasárnap (Dunaújváros)
Dunaújváros PASE Kupa
MTK-MFS 2004 – Kalocsa 0-0
MTK-MFS 2004 – Dunaújváros 7-0 Szűcs Huba (2), Krausz Áron (2), Csernus Richárd, Vass Benjámin, Bakti Balázs
MTK-MFS 2004 – PMFC 2-2 Vass Benjámin (2)
MTK-MFS 2004 – Főnix Gold 1-0 Vass Benjámin
Elődöntő
MTK-MFS 2004 – Videoton 1-0 Vass Benjámin
Döntő
MTK-MFS 2004 – PMFC 0-0 (büntetőkkel: 2-3)
Csapatunk a 2. helyen végzett.
2014. 02. 08., szombat (Budapest, XI., Kánai út 2.)
BLSZ Torna döntő
MTK-MFS 2004 – Hidegkút 5-1 Krausz Áron (2), Vass Benjámin, Bakti Balázs, Csernus Richárd
MTK-MFS 2004 – Ikarusz 2-0 Vass Benjámin, Krausz Áron
MTK-MFS 2004 – REAC 2-1 Csernus Richárd, Vass Benjámin
Csapatunk az 1. helyen végzett.
2014. 01. 25., szombat (Mogyoród)
BLSZ Torna – selejtező
MTK-MFS 2004 – Csep-Gól 7-0 Szűcs Huba (2), Bakti Balázs (2), Krausz Áron (2), Csető Dániel
MTK-MFS 2004 – BVSC 3-0 Krausz Áron, Bakti Balázs, Csető Dániel
MTK-MFS 2004 – RKSK 2-1 Szűcs Huba, Csető Dániel
2014. 01. 19., vasárnap (Budakalász)
II. Dunakanyar Kupa
MTK-MFS 2004 – 3. ker. TVE 2003 1-0 Bakti Balázs
MTK-MFS 2004 – Nagykovácsi Sólymok 2003 7-2 Bakti Balázs (3), Vass Benjámin (2), Szűcs Huba, Pápai Emőke
MTK-MFS 2004 – Kelen SC 2003 4-0 Krausz Áron (3), Bakti Balázs
MTK-MFS 2004 – Sülysáp 2003 2-1 Vass Benjámin, Krausz Áron
Döntő:
MTK-MFS 2004 – Dunakanyar SE 2003 3-1 Gáti Balázs, Vass Benjámin, Szűcs Huba
Csapatunk az 1. helyen végzett.
2014. 01. 12., vasárnap (Szombathely)
Haladás Torna
MTK-MFS 2004 – Videoton 2-1 Csernus Richárd, Szűcs Huba
MTK-MFS 2004 – Főnix Gold 7-1 Vass Benjámin (5), Gáti Balázs, Krausz Áron
MTK-MFS 2004 – ZTE 6-2 Vass Benjámin (3), Szűcs Huba, Pikó Gergely, Bakti Balázs
Elődöntő:
MTK-MFS 2004 – Haladás 2-5 Szűcs Huba (2)
3. helyért:
MTK-MFS 2004 – Videoton 4-6 Gáti Balázs (2), Vass Benjámin, Pápai Emőke
Csapatunk a 4. helyen végzett.
2013. 12. 21., szombat (Pozsony)
Team Sport Cup
MTK-MFS 2004 – PFK Piestany 0-1
MTK-MFS 2004 – Kohoutovice Brno 1-1 Vass Benjamin
MTK-MFS 2004 – FA Slov-matic BA 1-1 Vass Benjamin
MTK-MFS 2004 – Galánta 0-0 (büntetőkkel: 3-2)
MTK-MFS 2004 – FA Slov-matic BA 1-0 Vass Benjamin
Csapatunk az 5. helyen végzett.
2013. 12. 08., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
II. Mészöly Téli Kupa
MTK-MFS 2004 – Siófok 3-0 Vass Benjámin, Szűcs Huba, Bakti Balázs
MTK-MFS 2004 – SZEAC-Szeged 0-3
MTK-MFS 2004 – DVTK 0-6
Helyosztók:
MTK-MFS – Győri ETO 3-1 Vass Benjámin (3)
5-6. helyért:
MTK-MFS – Békéscsaba 2-3 Vass Benjámin (2)
Csapatunk a 6. helyen végzett.
2013. 11.30., szombat (Székesfehérvár)
Főnix Kupa
MTK-MFS 2004 – Nagykáta 1-1 Vass Benjámin
MTK-MFS 2004 – Ikarus 1-1 Vass Benjámin
MTK-MFS 2004 – Vasas 3-2 Vass Benjámin (2), Szűcs Huba
MTK-MFS 2004 – Kaposvár 3-1 Csernus Richárd (2), Szűcs Huba
MTK-MFS 2004 – Főnix Fehérvár 0-0
MTK-MFS 2004 – Sopron 1-1 Csernus Richárd
Az 5. helyért
MTK-MFS 2004 – Győr 2-3 Szűcs Huba, Vass Benjámin
Csapatunk a 6. helyen végzett.
2013. 10. 23., szerda (Ikarus Sporttelep)
V. FocIKA Kupa
MTK-MFS 2004 – Ikarusz 2003 2-0 Bakti Balázs, Krausz Áron
MTK-MFS 2004 – BMC 2003 5-0 Vass Benjámin (3), Bakti Balázs, Pikó Gergely
MTK-MFS 2004 – ASI-Dinamo 2003 0-2
Elődöntő:
MTK-MFS 2004 – MTK-MFS 2003 0-3
A harmadik helyért:
MTK-MFS 2004 – Újbuda FC 2003 1-0 Bakti Balázs
Csapatunk a 3. helyen végzett.
2013. 09. 21., szombat (Csákvár)
Groupama Garancia Nemzetközi UP Torna
MTK-MFS 2004 – Tatabánya 2-0 Bakti Balázs, Dalnoki Áron
MTK-MFS 2004 – Siófok 2-1 Gáti Balázs, Csernus Richárd
MTK-MFS 2004 – Kecskemét TE 4-0 Vass Benjámin, Gáti Balázs, Csernus Richárd, Dalnoki Áron
MTK-MFS 2004 – Videoton 0-3
MTK-MFS 2004 – Bp. Honvéd 4-2 Vass Benjámin (2), Gáti Balázs (2)
MTK-MFS 2004 – FTC 1-0 Bakti Balázs
MTK-MFS 2004 – Bp. Honvéd 1-1 (büntetőkkel: 1-3) Gáti Balázs
A 3. helyért:
MTK-MFS 2004 – Videoton 3-2 Bakti Balázs, Pikó Gergely, Vass Benjámin
Csapatunk a 3. helyen végzett.
2013. 09. 07., szombat (Halásztelek)
VI. Németh László Emléktorna
MTK-MFS – PMLSZ válogatott 3-1 Bakti Balázs (2), Vass Benjámin
MTK-MFS – DVTK 3-0 Bakti Balázs (2), Pikó Gergely
MTK-MFS – Halásztelek 4-0 Gáti Balázs, Szűcs Huba, Krausz Áron, Vass Benjámin
MTK-MFS – PMFC 1-0 Vass Benjámin
MTK-MFS – Videoton 3-1 Krausz Áron, Pápai Emőke, Gáti Balázs
MTK-MFS – Békéscsaba 1-1 Krausz Áron
MTK-MFS – Sopron 0-2
Az 5. helyért
MTK-MFS – PMLSZ válogatott 1-0 Rugly Bence
Csapatunk az 5. helyen végzett.
2013. augusztus 26-31., Stara Pazova, Szerbia
MAX SPORT CUP
MTK-MFS 2004 – FK Petrika 0-1
MTK-MFS 2004 – Vojvodina Zlatna Kopacna 7-1 Vass Benjámin (3), Pápai Emőke (2), Bakti Balázs, Dalnoki Áron
MTK-MFS 2004 – FK Barca 12-1 Vass Benjámin (3), Dalnoki Áron (3), Pikó Gergő (2), Krausz Áron (2), Bakti Balázs, Szűcs Huba
MTK-MFS – FK Lion 3-0 Vass Benjámin, szűcs Huba, Bakti Balázs
MTK-MFS – BSK Borca 1-2 Bakti Balázs
Negyeddöntők:
MTK-MFS 2004 – FK Filip Filipovic 1-0 Szűcs Huba
Elődöntők:
MTK – MFS 2004 – FK Radnicki 1-1 (büntetőkkel 0-1) Krausz Áron
A 3. helyért.
MTK-MFS – SF Meridiana 0-1
Csapatunk a 4. helyen végzett.
2013. 08. 24., szombat (Sülysáp)
Gól-szóró Kupa
MTK-MFS – Nagykáta 0-1
MTK-MFS – Tiszakécske 1-3 Bakti Balázs
MTK-MFS – Dabas 7-0 Krausz Áron (2), Pápai Emőke (2), Vass Benjámin (2), Bakti Balázs
MTK-MFS – Sülysáp 7-2 Vass Benjámin (2), Szűcs Huba, Bakti Balázs, Pápai Emőke, Pikó Gergely, Krausz Áron
MTK-MFS – Szigethalom 4-0 Bakti Balázs (2), Pikó Gergely, Vass Benjámin
Csapatunk a 7. helyen végzett.