Heti program

HETI PROGRAM 2017-2018

2007 (III. Márton út 25., műfű)

2007-es MTK keret:
Hétfő 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Tóvaj Kristóf, Szűcs Richárd
Szerda 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Tóvaj Kristóf, Szarvas Gábor, Szűcs Richárd
Péntek 16:30-18:00 (III. Márton út 25.)
Tóvaj Kristóf, Szarvas Gábor

TALENT POOL 3 csoportban:

Kedd 18:00 (III. Márton út 25.) Kozma István (rúgótechnika)
Kedd 19:00 (III. Márton út 25.)
Szarvas Gábor (technika)
Csütörtök 16:00 (III. Márton út 25.)
Schnellbach Imre (erőnlét/koordináció)

2007-es MFS keret:
Hétfő 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Tóvaj Kristóf, Szarvas Gábor
Szerda 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Tóvaj Kristóf, Szarvas Gábor, Szűcs Richárd
Péntek 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Tóvaj Kristóf, Szarvas Gábor

TALENT POOL 3 csoportban:

Kedd 19:00 (III. Márton út 25.) Kozma István (rúgótechnika)
Csütörtök 17:00 (III. Márton út 25.)
Schnellbach Imre (erőnlét/koordináció)
Csütörtök 18:00 (III. Márton út 25.)
Tóvaj Kristóf (technika)


2008 (III. Márton út 25., műfű)

Hétfő 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Szarvas Gábor, Ágics Zsolt
Kedd 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Szarvas Gábor, Villám Károly
Csütörtök 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Szarvas Gábor, Villám Károly

TALENT POOL 3 csoportban:

Csütörtök 18:00 (III. Márton út 25.) Schnellbach Imre (erőnlét/koordináció), Szarvas Gábor (technika), Kozma István (rúgótechnika)

 

2009 (II. Marczibányi tér 16., műfű 

Hétfő, szerda, péntek 16:00-17:30 (II. Marczibányi tér 16.) Lengyel Patrik, Simon Ferenc
-18:00 TALENT POOL, Simon Ferenc

TALENT POOL 3 csoportban:

Kedd 17:00 (III. Márton út 25.) Kozma István (rúgótechnika), Lengyel Patrik (erőnlét/koordináció)
Szerda 17:30 (II. Marczibányi tér 16.)
Lengyel Patrik (technika)

2010 (III. Márton út 25., műfű)

Hétfő, szerda, péntek 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Füzi László, Tóth Judit
TALENT POOL 3 csoportban:
Csütörtök 16:00 (III. Márton út 25.) Lengyel Patrik (erőnlét/koordináció), Szűcs Richárd (technika), Kozma István (rúgótechnika)

 

2011 (X. Fehér út 9.)

Hétfő 16:00-17:30 (X. Fehér út 9.) Villám Károly, Lengyel Patrik,
Szerda, péntek 16:30-18:00 (X. Fehér út 9.)
Villám Károly, Lengyel Patrik
TALENT POOL 3 csoportban:
Szerda 16:00 (X. Fehér út 9.) Lengyel Patrik (erőnlét/koordináció),
Péntek 16:00 (X. Fehér út 9.) Lengyel Patrik (technika), Kozma István (rúgótechnika)

 

KAPUSEDZÉSEK

 

 

MÉRKŐZÉSEK AZ AKTUÁLIS JÁTÉKHÉTEN

2007-es csapat

2017. 11. 19. vasárnap 11:30 (Márton út)
Felkészülési mérkőzés (MFS 2005)

2008-as csapat

 

2017.11.18. szombat 10:00 (III. Márton út 25.) – pótlás
RUK Alközponti Bajnokság U10 1. forduló
MTK Budapest 2008 „B”  – Dunakanyar 2007 „B”

2009-es csapat

 

2017.11.18. szombat 10:00 (III. Márton út 25.) – pótlás
RUK Alközponti Bajnokság U10 1. forduló
MTK Budapest 2009 „B”  – Dunakanyar 2008 „B”

2010-es csapat

 

2011-es csapat

2017.11.18. szombat 10:00 (X. Kismartoni út 4.)
FTC Rangadó Minitorna

 

 

 

 

TOVÁBBI PROGRAM KOROSZTÁLYONKÉNT 2017-2018-BAN

 

2007-es csapat

2017.11.25. szombat 13:00 (Székesfehérvár, Csíkvári út 10.)
MTK-Videoton felkészülési mérkőzés

2017.11.26. vasárnap (XIII. Fáy u. 58.)
PékPont Kupa

2018.01.13. szombat (Kecskemét)
Hírös-Ép Téli Kupa

2018.01.20. szombat (Miskolc)
DVTK Legendák Kupája

2018.01.20. szombat (Liptószentmiklós, Szlovákia)
Red Cup

2018.01.27. szombat (Pozsony)
Attract Kerobaj Cup

2018.02.18. vasárnap (8000 Székesfehérvár, Csíkvári út 10., műfüves csarnok)
Videoton FC Utánpótlás Torna

2018.02.25. vasárnap (Gleisdorf, Ausztria)
FSR-Indoormasters

 

2008-as csapat

2017.11.25. Szombat 10:00 (Székesfehérvár, Csíkvári út 10.)
MTK-Videoton felkészülési mérkőzés

2017.11.26. vasárnap (Budapest, Soroksári út)
PékPont Kupa

2017.12.02/03. szombat/vasárnap (Vác)
RUK Alközponti Bajnokság U11 8. forduló
Dunakanyar Régió UFC 2007 „A” – MTK Budapest 2008

2017.12.02/03. szombat/vasárnap (Vác)
RUK Alközponti Bajnokság U11 8. forduló
Dunakanyar Régió UFC 2007 „B” – MTK Budapest 2008

2018.01.20. szombat (Liptószentmiklós, Szlovákia)
Red Cup

2018.02.17. szombat (8000 Székesfehérvár, Csíkvári út 10., műfüves csarnok)
Videoton FC Utánpótlás Torna

2018.02.24. vasárnap (Gleisdorf, Ausztria)
FSR-Indoormasters

2018. 05. 26. szombat (Wavre, Belgium)
BW Cup

2018. 05. 31. csütörtök (Scheiblingkirchen, Ausztria)
Pittenal Cup

2018. 06. 02. szombat (Hannover, Németország)

 

2009-es csapat

2017.12.02/03. szombat/vasárnap (Vác)
RUK Alközponti Bajnokság U10 8. forduló
Dunakanyar Régió 2008 „A” – MTK Budapest 2009 „A”

2017.12.02/03. szombat/vasárnap (Vác)
RUK Alközponti Bajnokság U10 8. forduló
Dunakanyar Régió 2008 „B” – MTK Budapest 2009 „B”

2017.12.09. szombat (Székesfehérvár)
Főnix Kupa – MTK Budapest 2009

2017.12.16. szombat 10:00 (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U11 9. forduló
MTK 2009 „A”  – Vác 2008 “A”

2017.12.16. szombat 11:20 (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U11 9. forduló
MTK 2009 „B” – Vác 2008 “B”

2018.01.20. szombat (Liptószentmiklós, Szlovákia)
Red Cup

2018.02.24. szombat (8000 Székesfehérvár, Csíkvári út 10., műfüves csarnok)
Videoton FC Utánpótlás Torna

2018.02.25. vasárnap (Gleisdorf, Ausztria)
FSR-Indoormasters

2017.05.19. szombat (Gabersdorf, Ausztria)
Big International Youth Soccer Tournament 2018

 

2010-es csapat

2017.11.26. vasárnap (Székesfehérvár)
Főnix Kupa – MTK Budapest 2010

2017.11.29. szerda 17:00 (Vác)
RUK Alközponti Bajnokság U9 6. forduló
Vác VLSE 2009 „A” – MTK Budapest 2010

2017.12.02. szombat (2045 Törökbálint, Torbágy utca 1.)
Kistérségi Torna

2017.12.09. szombat 10:00 (Márton út)
RUK Alközponti Bajnokság U9 7. forduló
MTK Budapest 2010 – III. Ker. TVE 2009 „A”

2018.01.20. szombat (Liptószentmiklós, Szlovákia)
Red Cup

2018.02.11. vasárnap (8000 Székesfehérvár, Csíkvári út 10., műfüves csarnok)
Videoton FC Utánpótlás Torna

2018.02.24. vasárnap (Gleisdorf, Ausztria)
FSR-Indoormasters

 

2011-es csapat

2017.11.25. szombat (Székesfehérvár)
Főnix Kupa – MTK Budapest 2011

2017.11.26. vasárnap 10:00 (Vác, Városi Stadion)
RUK Alközponti Bajnokság U8 6. forduló
Vác VLSE 2010 „A” – MTK Budapest 2011

2017.12.02. szombat (2045 Törökbálint, Torbágy utca 1.)
Kistérségi Torna

2017.12.10. vasárnap 11:00 (Veres Pálné Gimnázium)
RUK Alközponti Bajnokság U8 7. forduló
MTK Budapest 2011 – III. Ker. TVE 2010 „A”

2017.12.17. vasárnap (2173 Kartal,  Iskola tér 1.)
III. Galga Invest Kupa

2018.02.10. szombat (8000 Székesfehérvár, Csíkvári út 10., műfüves csarnok)
Videoton FC Utánpótlás Torna

 

2012-es csapat

2017. 05. 31. csütörtök (Scheiblingkirchen, Ausztria)
Pittenal Cup