Bajnokságok
2018-2019
Rájátszás
2019.05.19. vasárnap (1139 Budapest, Rozsnyai utca 4. Angyalföldi Sportközpont)
Kölyökliga U11 Felsőházi rájátszás 4. forduló, MTK 2009
MTK 2009-MFS 2009 3-3 Hunyadi Gergő, Doroszlay Botond, Garai Márk
MTK 2009-Gerrzo Vasas 1-1 Doroszlay Botond
2019.05.05. vasárnap (1139 Budapest, Rozsnyai utca 4. Angyalföldi Sportközpont)
Kölyökliga U11 Felsőházi rájátszás 3. forduló, MTK 2009
MTK Budapest 2009 – UTE 2008 4-3 Doroszlay Botond (2), Garai Márk (2)
MTK Budapest 2009 – ASI Dinamo 13-3 Doroszlay Botond (4), Garai Márk (3), Turbucz Gábor (2), Érsek Patrik, Andó Artúr, Hunyadi Gergő, öngól
2019.04.14. vasárnap (1139 Budapest, Rozsnyai utca 4. Angyalföldi Sportközpont)
Kölyökliga U11 Felsőházi rájátszás 2. forduló, MTK 2009
MTK Budapest 2009 – Dalnoki 2008 1-2 Doroszlay Botond
MTK Budapest 2009 – Gloriett 2008 3-2 Märcz Dominik, Pók Domokos, Turbucz Gábor
2019.03.31. vasárnap (1139 Budapest, Rozsnyai utca 4. Angyalföldi Sportközpont, ‘B’ pálya)
Kölyökliga U11 Felsőházi rájátszás 1. forduló, MTK 2009
MTK BUDAPEST 2009-Dunakanyar RUFC 2008 8-2 Doroszlay Botond (2), Turbucz Gábor (2), Gombás Levente (2), Barkóczi Dominik, Érsek Patrik
MTK BUDAPEST 2009-BSE PF 2008 5-3 Doroszlay Botond, Érsek Patrik, Turbucz Gábor, Hunyadi Gergő, Barkóczi Dominik
Kölyökliga U11 B
2018.10.28. vasárnap (ASK pálya, 1139 Budapest, Rozsnyai utca 4.)
Kölyökliga U11 B, 4.forduló, MTK 2009
MTK Budapest 2009 – Nagykáta 4-4 Gombás Levente, Hunyadi Gergő, Doroszlay Botond, Érsek Patrik
MTK Budapest 2009 – Gödöllő 2008 15-3 Turbucz Gábor (5), Érsek Patrik (3), Doroszlay Botond (3), Dubecz János (2), Hunyadi Gergő (2)
2018.10.26. péntek 16:30 (III. Márton út 25.)
Kölyökliga 3.forduló MTK 2009 – UTE 2008
MTK Budaepst 2009 – Dunakeszi 4-3
MTK Budapest 2009 – UTE 2008 4-2 Zsitnai Marcell, Gombás Levente, Turbucz Gábor, Märcz Dominik
2018.09.29. szombat (ASK pálya, 1139 Budapest, Rozsnyai utca 4. fű)
Kölyökliga U11 B, 2.forduló, MTK 2009
MTK Budapest 2009 – Gerrzo 2008 4-6 Märcz Dominik (2), Érsek Patrik (2)
MTK Budapest 2009 – Szent Pál Akadémia 2008 4-0 Arató Dániel, Huszár Márton, Hunyadi Gergő, Érsek Patrik
2018.09.16. vasárnap (ASK pálya, 1139 Budapest, Rozsnyai utca 4. fű)
Kölyökliga U11 B, 1.forduló, MTK 2009
MTK Budapest 2009 – Balassagyarmat 2008 9-0 Érsek Patrik(2), Zsitnai Marcell (2), Doroszlay Botond, Huszár Márton, Turbucz Gábor, Märcz Dominik, Hunyadi Gergő
MTK Budapest 2009 – Gloriett 2008 3-2 Zsitnai Marcell, Turbucz Gábor, Gombás Levente
2017-2018
MTK-RUK U10 bajnokság
2018.03.26. hétfő (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U10 14. forduló PÓTLÁS
MTK 2009″A”-MARCIBÁNYI „A” 11-2 Gombás Levente (3), Doroszlay Botond (2), Érsek Patrik (2), Turbucz Gábor, Zsitnai Marcell, Balogh Bálint, Lakakisz Paris
MTK 2009 „B”-MMFS 2008 5-5 Arató Dániel (2), Pók Dominik, Jásper Ferenc András, Dubecz János.
2018.03.13. kedd (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U10 12. forduló – PÓTLÁS!
MTK Budapest 2009 “A” – Dunakeszi 2008 “A” 10-0 Zsitnai Marcell (3), Érsek Patrik (2), Görög Vincent (2), Turbucz Gábor, Balogh Bálint, Hunyadi Gergő
MTK Budapest 2009 “B” – Dunakeszi 2008 “B” 2-7 Andó Artúr, Barkóczi Dominik
2018.03.11. vasárnap (III. Márton út 25. szabadtéri műfű)
RUK Alközponti Bajnokság U10 9. forduló PÓTLÁS!
MTK 2009 „A” – VÁC 2008 „A” 5-5 Gombás Levente 2, Märcz Dominik, Zsitnai Marcell, Hunyadi Gergő
MTK 2009 „B” – VÁC 2008 „B” 4-4 Arató Dániel 2, Andó Artúr, Barkóczi Dominik
2018.03.13. kedd
RUK Alközponti Bajnokság U10 12. forduló
MTK Budapest 2009 “A” – Dunakeszi 2008 “A” 10-0 Zsitnai Marcell (3), Érsek Patrik (2), Görög Vincent (2), Turbucz Gábor, Balogh Bálint, Hunyadi Gergő
MTK Budapest 2009 “B” – Dunakeszi 2008 “B” 2-7 Andó Artúr, Barkóczi Dominik
2018.03.07. vasárnap
RUK Alközponti Bajnokság U10 10. forduló
MTK Budapest 2009 “A” – III. Kerületi TVE 17-2 Balogh Bálint (4), Turbucz Gábor (3), Hunyadi Gergő (2), Gombás Levente (2), Görög Vincent (2), Doroszlay Botond, Märcz Dominik, Érsek Patrik, Zsitnai Marcell
MTK Budapest 2009 “B” – III. Kerületi TVE 2008 “B” 4-6Lakakisz Paris (2), Borbély Samu, Musa Kristóf
2018.02.22. csütörtök (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U10 13. forduló
MTK Budapest 2009 “A” – Balassagyarmat 2008 “A” 5-5 Doroszlay Botond (2), Görög Vincent (2), Érsek Patrik
MTK Budapest 2009 “B” – Balassagyarmat 2008 “B” 15-6 Gombás Levente (6), Huszár Marcell (5), Andó Artúr (3), Pók Domokos
2018.01.28. vasárnap (Gödöllő)
RUK Alközponti Bajnokság U10 11. forduló
2017.12.02. (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U10 8. forduló
MTK Budapest 2009 A – Dunakanyar Régió 2008 A 2-7 Érsek Patrik, Doroszlay Botond
MTK Budapest 2009 B – Dunakanyar Régió 2008 B 6-8 Mező Bálint (3), Arató Dániel (2), Huszár Marcell
2017.11.18. szombat (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U10 1. forduló – pótlás
2017.11.14.
MTK Budapest 2009 A – Marczibányi 2008 10-3 Gombás Levente (3), Turbucz Gábor (2), Doroszlay Botond (2), Hunyadi Gergő, Märcz Dominik, Zsitnai Marcell
MTK Budapest 2009 B – Marczibányi 2008 B 16-4 Görög Vincent (5), Arató Dániel (3), Pók Domokos (3), Dubecz János (2), Lakakisz Paris (2), Barkóczi Dominik
2017.11.05. vasárnap (2660 Balassagyarmat, Ipolypart utca 5.)
RUK Alközponti Bajnokság U10 6. forduló
MTK Budapest 2009 “B” – Balassagyarmat 2008 “B”10-0 Barkóczi Dominik (3), Mező Bálint (2), Ostoici Stefan (2), Lakakisz Parisz, Görög Vincent, Arató Dániel
MTK Budapest 2009 “A” – Balassagyarmat 2008 “A” 7-6 Érsek Patrik (2), Turbucz Gábor (2), Gombás Levente (2), Doroszlay Botond
2017.10.28. szombat (2120 Dunakeszi, Fóti út 41.)
RUK Alközponti Bajnokság U10 5. forduló
MTK Budapest 2009 „B” – Mogyoród FC 2008 4-7 Lakakisz Parisz, Arató Dániel, Barkóczi Dominik, Jásper András
MTK Budapest 2009 „A” – Dunakeszi 2008 „A” 5-2 Érsek Patrik (4), Dubecz János
2017.10.14. szombat (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U10 4. forduló
MTK Budapest 2009 – Gödöllői SK 2008 „A” 7-9
MTK Budapest 2009 – Gödöllői SK 2008 „B” 8-4
2017.09.30., szombat (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U10 3. forduló
MTK Budapest 2009 – III. ker. TVE 8-2
MTK Budapest 2009 „B” – III. ker. TVE „B” 7-1
2017. 09. 17., vasárnap (Vác)
RUK Alközponti Bajnokság U10 2. forduló
MTK Budapest 2009 – Vác 2008 2-4 (1-1) Doroszlay Botond, Érsek Patrik
MTK Budapest 2009 B – Vác 2008 3-7 (1-2) Jásper András (2), Görög Vincent
2017. 09. 04., vasárnap (Márton út)
RUK Alközponti Bajnokság U10 1. forduló
MTK Budapest 2009 – Dunakanyar Régió 2008 5-2 Érsek Patrik (3), Balogh Bálint, Görög Vincent
MTK Budapest 2009 B – Dunakanyar Régió 2008 B elhalasztva
2016-2017
KÖLYÖKLIGA
2017. 05. 13., szombat (Gloriett Sporttelep)
Kölyökliga U9
MTK Budapest 2009 – Gloriett 2008 1-3 Hunyadi Gergő
MTK Budapet 2009 – UTE 2008 5-3 Érsek Patrik (2), Doroszlay Botond, Balogh Kornél, Hunyadi Gergő
MTK Budapest 2009 – Újpest FC 2008 3-3 Érsek Patrik (2), Märcz Dominik
2017. 04. 29., szombat (ASI Dinamo)
Kölyökliga U9
MTK Budapest 2009 – ASI Dinamo 2008 3-0
MTK Budapest 2009 – Mezőkövesd Zsóry 2008 2-7
MTK Budapest 2009 – Jászberény 8-0
2017. 03. 26., vasárnap (XI. Kánai út 2.)
Kölyökliga U9 Tavasz 1. forduló
MTK Budapest 2009 – Vasas Kubala Akadémia 2008 5-1 Érsek Patrik (3), Dubecz János, Hunyadi Gergő
MTK Budapest 2009 – BKSC 2008 5-4 Érsek Patrik (2), Hunyadi Gergő, Zsitnai Marcell, Dubecz János
2016. 11. 13., vasárnap (III. Márton út 25.)
Kölyökliga U9 5. forduló
MTK 2009 – Dalnoki Akadémia 0-5
MTK 2009 – Hírös-Ép Kecskemét 1-4 Érsek Patrik
2016. 10. 29., szombat (Vác, Stadion u. 2.)
Kölyökliga U9 2. forduló (PÓTLÁS)
MTK 2009 – Eger 2008 3-5 Érsek Patrik, Zsitnai Marcell Zalán, Turbucz Gábor
MTK 2009 – Szilády RSC 2008 0-3
MTK 2009 – Vác VLSE 1-3 Érsek Patrik
2016. 10. 22., szombat (IV. Tábor u.)
Kölyökliga U9 3. forduló
MTK 2009 – Tehetség SE Jászberény 2008 3-1 Érsek Patrik (2), Zsitnai Marcell
MTK 2009 – Vasas KA 2008 1-4 Märcz Dominik
MTK 2009 – Újpest FC 2008 4-4 Doroszlay Botond, Märcz Dominik, Deák Ádám, Balogh Bálint
2016. 09. 11., vasárnap (Kelen SC Sporttelep)
Kölyökliga U9 1. forduló
MTK 2009 – FC Dabas 2008 7-2 Balogh Bálint (2), Märcz Dominik (2), Érsek Patrik (2), Zsitnai Marcell
MTK 2009 – Kelen 2008 1-4 Deák Ádám
2015-2016
KÖLYÖKLIGA
2016. 05. 14., szombat (ASI Dinamo Sporttelep)
Kölyökliga U8
MTK 2009 – Dabas-Gyón 2008 1-2 Rathmann Erik
MTK 2009 – KLC KTE SI 2008 1-6 Érsek Patrik
MTK 2009 – Vác VLSE 2008 3-3 Balogh Bálint, Érsek Patrik, Märcz Dominik
2016. 04. 23., szombat (Nagykáta)
Kölyökliga U8
MTK 2009 – Félegyháza 2008 8-2 Zsitnai Marcell (2), Balogh Bálint (2), Turbucz Gábor (2), Rathmann Erik, Hengsperger Péter
MTK 2009 – Vác 2008 4-4 Érsek Patrik (2), Zsitnai Marcell, Rathmann Erik
MTK 2009 – Jászberény 2008 1-4 Deák Ádám
2016. 03. 20., vasárnap (III. Márton út 25.)
Kölyökliga U8
MTK 2009 – Kiskunfélegyháza 9-2 Doroszlay Botond (3), Rathmann Erik (2), Balogh Bálint (2), Tolnai Boldizsár, Dubecz Jankó
MTK 2009 – Vác 3-3 Rathmann Erik, Balogh Bálint, Tolnai Boldizsár
MTK 2009 – Jászberény 2-0 Deák Ádám (2)
2015. 10. 24., szombat (III. Márton út 25.)
Kölyökliga U8
MTK 2009 – ASI Dinamo 2008 3-0 Zsitnai Marcell, Hensperger Péter, Érsek Patrik
MTK 2009 – DLA 2008 1-13 Érsek Patrik
2015. 10. 10., szombat (Mezőkövesd)
Kölyökliga U8
MTK 2009 – Mezőkövesd 2008 1-6 Zsitnai Marcell
MTK 2009 – Dabas 2008 6-0 Märtz Dominik (2), Érsek Patrik (2), Rathmann Erik, Turbucz Gábor
MTK 2009 – Gloriett 2008 1-1 Dubecz Jankó
2015. 09. 26., szombat (Jászberény)
Kölyökliga U8 (Együttesünk a 2008-as korosztályban szerepel)
MTK 2009 – Szolnok 0-15
MTK 2009 – Jászberény 1-1 Turbucz Gábor
MTK 2009 – Vasas Kubala 2-5 Zsitnai Marcell, Märcz Dominik