’06 tornák

TORNASZEREPLÉSEK A 2016-2017-ES IDÉNYBEN

2017. 06. 17-18., szombat-vasárnap (Hannover)
Raddatz Cup

csoportmeccsek:
MTK Budapest 2006 – SC Staaken (német) 1-1 Sus Kameron
MTK Budapest 2006 – TSK Wieseck (német) 4-0 Farkas Benjamin (3), Pálvölgyi Patrik
MTK Budapest 2006 – PAOK Thessaloniki (görög) 3-1 Almomani Nathaniel, Sus Kameron, Farkas Benjamin
MTK Budapest 2006 – Krummesser SV (német) 6-0 Sus Kameron (2), Nagy Bence, Klein Konstantin, Mendi Ronaldo, Farkas Benjamin
MTK Budapest 2006 – Vanlose IF (dán) 2-2 Farkas Benjamin, Mendi Ronaldo

középdöntő:
MTK Budapest 2006 – FC Viktoria 1889 Berlin (német) 0-2
MTK Budapest 2006 – FC Schalke 04 2-1 Farkas Benjamin, Sus Kameron
MTK Budapest 2006 – Vojvodina (szerb) 4-1 Pálvölgyi Patrik, Farkas Benjamin, Sus Kameron, Mendi Ronaldo
MTK Budapest 2006 – Manchester City (angol) 0-1
MTK Budapest 2006 – SV Bergisch Gladbach 0-0

döntő csoportmeccsek:
MTK Budapest 2006 – SV Alfeld (német) 0-0
MTK Budapest 2006 – BK Sollerod Vedbeak (dán) 2-1 Almomani Nathaniel, Farkas Benjamin
MTK Budapest 2006 – Randers (dán) 2-0 Sus Kameron, Klein Konstantin

9. helyét:
MTK Budapest 2006 – Koge BK (dán) 1-0 Pálvölgyi Patrik

Együttesünk a 9. helyen végzett.

2017. 06. 10., szombat (Graz, Ausztria)
Mini Masters

MTK Budapest 2006 – Ajka 1-0 Mendi Ronaldo
MTK Budapest 2006 – NK Jarenina 3-0 Sus Kameron (2), Mendi Ronaldo
MTK Budapest 2006 – Oberes Raabtal 3-2 Mendi Ronaldo, Farkas Benjámin, Guger Gyula
MTK Budapest 2006 – Sturm Graz (fehér) 1-1 Sus Kameron
MTK Budapest 2006 – Sturm Graz 2007 3-2 Farkas Benjámin, Sus Kameron,  Dénes Ádám
MTK Budapest 2006 -Sturm Graz (fekete) 1-1 Pálvölgyi Patrik, büntetőkkel: 1-2 (Sus Kameron, Dénes Ádám, Klein Konstantin, Mudri Márk, Mendi Ronaldo

3. helyért:
MTK Budapest 2006 – Sturm Graz (fehér) 0-1

Együttesünk a 4. helyen végzett.

2017. 06. 03-04., szombat-vasárnap (Kitzbühel)
Cordial Cup

MTK 2006 – FC Wil (svájci) 3-1 Sus Kameron, Pálvölgyi Patrik, Nagy Bence
MTK 2006 – SSV Jahn Regensburg (német) 1-1 Mendi Ronaldo
MTK 2006 – Ajax Amsterdam (holland) 0-2
MTK 2006 – NK Krsko (szlovén) 2-2 Guger Gyula, Mendi Ronaldo
MTK 2006 – TSV Lämmerspiel (német) 1-1 Almomani Nathaniel

MTK Budapest 2006 – EN Dt. Avold (francia) 2-0 Mendi Ronaldo, Farkas Benjamin
MTK Budapest 2006 – FC Speyer ’09 (német) 1-0 Sus Kameron
MTK Budapest 2006 – BSC Old Boys Basel (svájci) 2-0 Sus Kameron (2)

2017. 06. 03., szombat (Gabersdorf, Ausztria)
Nemzetközi UP Torna

Csoportmérkőzések:
MTK Budapest 2006 II – GAK Juniors (osztrák) 0-2
MTK Budapest 2006 II – NK Miklavz (szlovén) 0-1
MTK Budapest 2006 II – Gratkom (osztrák) 2-0 Pálfistyák Samu, Klein Konstantin
MTK Budapest 2006 II – FV Austria (osztrák) 0-1

Helyosztók:
MTK Budapest 2006 – Sturm Graz (osztrák) 0-6

2017. 06. 03-04., szombat-vasárnap (Kirchberg)
XX. Cordial Cup

csoportmérkőzések:
MTK Budapest 2006 – FC Wil (svájci) 3-1 Sus Kameron, Pálvölgyi Patrik, Nagy Bence
MTK Budapest 2006 – SSV Jahn Regensburg (német) 1-1 Mendi Ronaldo
MTK Budapest 2006 – Ajax Amsterdam (holland) 0-2
MTK Budapest 2006 – NK Krsko (szlovén) 2-2 Guger Gyula, Mendi Ronaldo
MTK Budapest 2006 – TSV Lämmerspiel (német) 1-1 Almomani Nathaniel

A 25-32. helyért:
MTK Budapest 2006 – EN St. Avold (francia) 2-0 Mendi Ronaldo, Farkas Benjamin
MTK Budapest 2006 – FC Speyer ’09 (német) 1-0 Sus Kameron
MTK Budapest 2006 – BSC Old Boys Basel (svájci) 2-0 Sus Kameron (2)

Együttesünk a 25. helyen végzett.

2017. 05. 27-28., szombat-vasárnap (MTK Stadion, Vízművek pálya)
VI. Nemzetközi Mészöly Kupa

csoportmérkőzések:
MTK Budapest 2006 – Manchester United 2-1 Sus Kameron, Mudri Márk
MTK Budapest 2006 – Hammarby 0-1
MTK Budapest 2006 – Mészöly Focisuli 10-0 Sus Kameron (3), Farkas Benjamin (2), Guger Gyula, Mendi Ronaldo, Nagy Bence, Ottucsák György, Pálvölgyi Patrik

elődöntő:
MTK Budapest 2006 – Benfica 1-2 Sus Kameron

III. helyért:
MTK Budapest 2006 – Dinamo Zagreb 0-3

Együttesünk a 4. helyen végzett.

2017. 05. 21., vasárnap (Újpest)
Bozsik Torna

MTK Budapest 2006 – Vasas 1-2 Almomani Nathaniel
MTK Budapest 2006 – Honvéd 1-1 Farkas Benjamin
MTK Budapest 2006 – Ikarus 2-0 Farkas Benjamin, Bátor Domonkos
MTK Budapest 2006 – FTC 0-1
MTK Budapest 2006 – UTE 4-1 Bátor Domonkos (2), Molnár Ábel, Almomani Nathaniel

2017. 05. 06., szombat (Népliget)
Bozsik Torna

MTK Budapest 2006 – UTE 3-0 Farkas Benjamin, Sus Kameron, Klein Konstantin
MTK Budapest 2006 – Bp. Honvéd 1-1 Sus Kameron
MTK Budapest 2006 – Ikarus 0-0
MTK Budapest 2006 – Ferencváros 3-1 Farkas Benjamin (2), Pálvölgyi Patrik
MTK Budapest 2006 – Vasas 0-4

2017. 05. 01., hétfő (Ikarus Sporttelep)
FocIKA Kupa

csoportmeccsek:
MTK Budapest 2006 – FTC 3-0 Sus Kameron (3)
MTK Budapest 2006 – Ikarus 1-1 Sus Kameron
MTK Budapest 2006 – Gloriett 5-2 Sus Kameron (2), Almomani Nathaniel, Bátor Domonkos, Pálvölgyi Patrik
MTK Budapest 2006 – Győri ETO 3-0 Mendi Ronaldo, Guger Gyula, Bátor Domonkos

elődöntő:
MTK Budapest 2006 – Bp. Honvéd 2-2 (büntetőkkel 2-3) Farkas Benjamin, Nagy Bence (Sus, Móga)

III. helyért
MTK Budapest 2006 – Ikarus 1-1 (büntetőkkel 2-3) Nagy Bence (Sus, Móga)

Együttesünk a 4. helyen végzett.

2017. 04. 22., szombat (Lantos Sporttelep)
Bozsik Torna

MTK Budapest 2006 – UTE 1-1 Farkas Benjamin
MTK Budapest 2006 – FTC 0-3
MTK Budapest 2006 – Bp. Honvéd 2-2 Klein Konstantin, Farkas Benjamin
MTK Budapest 2006 – Vasas SC 2-2 Mudri Márk, Sus Kameron
MTK Budapest 2006 – Ikarus BSC 1-2 Farkas Benjamin

2017. 04. 15-16., szombat-vasárnap (Újpest)

UTE Nemzetközi Kupa

csoportmérkőzések:
MTK 2006 – Ikarus 0-0
MTK 2006 – OFK Beograd “B” 6-0 Mendi Ronaldo (3), Sus Kameron, Dénes Ádám, Pálvölgyi Patrik
MTK 2006 – Liver Budaörs 3-1 Mendi Ronaldo (2), Guger Gyula

középdöntő:
MTK 2006 – ASI Dinamo 6-2 Guger Gyula (2), Mendi Ronaldo (2), Pálvölgyi Patrik, Farkas Benjamin
MTK 2006 – Kiskunhalas Szilády 2-0 Farkas Benjamin, Mendi Ronaldo

hármas döntő:
MTK 2006 – Ikarus 3-0 Mendi Ronaldo (2), Sus Kameron
MTK 2006 – Ferencváros 2-4 Sus Kameron, Mendi Ronaldo

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2017. 04. 01., szombat (II. Pasaréti út)
Bozsik Torna

MTK Budapest 2006 – UTE 1-0 Mudri Márk
MTK Budapest 2006 – Budapest Honvéd FC 0-1
MTK Budapest 2006 – Ikarus BSC 0-3
MTK Budapest 2006 – FTC 1-2 Farkas Benjamin
MTK Budapest 2006 – Vasas SC 1-1 Kis Richárd

2017. 03. 17-19., péntek-vasárnap (Umag, Horvátország)
Umag Trophy

MTK Budapest 2006 – Smartno Ljubljana 8-0 Guger Gyula (3), Sus Kameron (2), Kiss Richárd (2), Farkas Benjamin
MTK Budapest 2006 – Domzale 2-0 Guger Gyula, Kiss Richárd
MTK Budapest 2006 – Krka 2-2 Sus Kameron, Nagy Bence
MTK Budapest 2006 – Rudar Velenje 0-0
MTK Budapest 2006 – Brezice 6-1 Sus Kameron, Pálvölgyi Patrik, Nagy Bence, Klein Konstantin, Mudri Márk, Guger Gyula
MTK Budapest 2006 – Brinje 3-0 Kiss Richárd, Mudri Márk, Klein Konstantin

5-8. helyért:
MTK Budapest 2006 – Koper 0-0 (büntetőkkel 3-4) Sus, Klein, Guger

7. helyért:
MTK Budapest 2006 – Bravo 3-1 Klein Konstantin (2), Nagy Bence

2017. 03.15., szerda (Kánai út)
edzőmeccs

MTK Budapest 2006 – Vasas Kubala Akadémia 2005 1-0 Klein Konstantin

2017. 03. 12., szombat (Kispest)
Regionális Bozsik Torna A csoport – 1. torna

MTK 2006 – UTE 1-1 Farkas Benjamin
MTK 2006 – Honvéd 1-1 Almomani Nathaniel
MTK 2006 – Ikarus 1-0 Kiss Richárd
MTK 2006 – FTC 1-2 Klein Konstantin
MTK 2006 – Vasas 0-4

2017. 03. 05., vasárnap (Krieglach, Ausztria)
Krieglach Hallenmasters

MTK Budapest 2006 – SV Kapfenberg 0-2
MTK Budapest 2006 – SC Sopron 2-0 Nagy Bence, Sus Kameron
MTK Budapest 2006 – FK Austria Wien 1-4 Nagy Bence
MTK Budapest 2006 – Wartberg 4-0 Sus Kameron, Guger Gyula, Almomani Nathaniel, Pálvölgyi Patrik
MTK Budapest 2006 – NZ Oberes Raabtal 4-0 Sus Kameron, Guger Gyula, Farkas Benjámin, Pálvölgyi Patrik

Negyeddöntő:
MTK Budapest 2006 – NK Slaven Belupo 2-0 Sus Kameron (2)

Elődöntő:
MTK Budapest 2006 – Sturm Graz 0-0 büntetők: 0-1 Sus Kameron (2), Guger Gyula
MTK Budapest 2006 – Szombathelyi Haladás 0-1

Együttesünk a 4. helyen végzett.

2017. 02. 18., szombat (Székesfehérvár)
Vidi Kupa

MTK Budapest 2006 – Vidi 0-3
MTK Budapest 2006 – Ferencvárosi TC 1-5 Sus Kameron
MTK Budapest 2006 – Ikarus BSE 1-2 Sus Kameron
MTK Budapest 2006 – Haladás VSE 3-1 Farkas Benjamin, Bujtor Bálint, Almomani Nathaniel
MTK Budapest 2006 – Videoton 0-5
MTK Budapest 2006 – UTE 3-1 Guger Gyula (2), Almomani Nathaniel
MTK Budapest 2006 – ETO FC Győr 0-5

Együttesünk a 7. helyen végzett.

2017. 02. 12., vasárnap (Ritzing)
SC Sopron Torna

MTK 2006 – Haladás 1-2 Sus Kameron
MTK 2006 – Videoton 0-3
MTK 2006 – Győri ETO 2-1 Pálvölgyi Patrik, Sus Kameron
MTK 2006 – Sturm Graz (osztrák) 1-1 Sus Kameron
MTK 2006 – SC Wiener Neustadt (osztrák) 1-1 Pálvölgyi Patrik
MTK 2006 – Ferencváros 1-4 Sus Kameron
MTK 2006 – Főnix Gold 2-1 Sus Kameron, Farkas Benjamin

Együttesünk az 5. helyen végzett.

2017. 02. 04., szombat (Győrszentiván)
Újfalu Kupa

MTK Budapest 2006 – Komárom 0-0
MTK Budapest 2006 – Győri DAC 0-3
MTK Budapest 2006 – Balatonfüred FC 2-1 Bujtor Bálint, Kiss Richárd
MTK Budapest 2006 – Bábolna FC 4-1 Doroszlay Ádám (3), Lehel Dániel

Együttesünk az 5. helyen végzett.

2017. 01. 28., szombat (Pozsony)
XIX. Attract-Kerobaj Cup

csoportmeccsek:
MTK 2006 – MěFS Brno 2-1 Sus Kameron, Farkas Benjamin
MTK 2006 – FK DAC 1904 Dunajská Streda 4-2 Farkas Benjamin (4)
MTK 2006 – ObFZ Bratislava-vidiek 1-2 Ottucsák György

elődöntő:
MTK Budapest 2006 – ObFZ Bratislava-mesto 2-2 (büntetőkkel 2-4) Farkas Benjamin, Nagy Bence (Sus, Ottucsák)

3. helyért
MTK Budapest 2006 – AS Trencin 1-3 Sus Kameron

Együttesünk a 4. helyen végzett.

2017. 01. 21., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa (Együttesünk a 2005-ös korosztályban szerepelt)

MTK Budapest 2006 – SUPE 2005 1-4 Klein Konstantin
MTK Budapest 2006 – Monor 2005 0-0
MTK Budapest 2006 – Dunakanyar 2005 5-1 Farkas Benjámin (3), Kiss Richárd, Klein Konstantin
MTK Budapest 2006 – Gödöllő 2005 0-3

Helyosztók:
MTK Budapest 2006 – Liver FC 2005 0-0 (Büntetők: 3-1 Sus Kameron, Klein Konstantin, Pálvölgyi Patrik)

9. helyért:
MTK Budapest 2006 – Gödöllő 2005 1-2 Farkas Benjámin

Együttesünk a 9. helyen végzett.

2017. 01. 15., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
Bozsik II. Téli Alaptorna

MTK Budapest 2006 – Csepel UP 1-0 Dénes Ádám
MTK Budapest 2006 – MFS 1-3 Kiss Richárd
MTK Budapest 2006 – Inter CDF 2-1 Kiss Richárd, Dénes Ádám

2016. 12. 18., vasárnap (Bük)
Szöllősi Emil Emléktorna

MTK Budapest 2006 – Videoton FC 2-2 Sus Kameron, Farkas Benjámin
MTK Budapest 2006 – Hírös – Ép Kecskemét 1-2 Farkas Benjámin
MTK Budapest 2006 – Bük 2-1 Guger Gyula (2)
MTK Budapest 2006 – Újpest 0-1
MTK Budapest 2006 – Haladás VSE 3-5 Sus Kameron, Pálvölgyi Patrik, Kiss Richárd

9. helyért:
MTK Budapest 2006 – BAZ Ober 4-2 Sus Kameron (2), Farkas Benjámin, Ottucsák György

Együttesünk a 9. helyen végzett.


2016. 12. 04., vasárnap (Székesfehérvár)

Főnix Kupa

MTK Budapest 2006 – Liver FC 1-1 Sus Kameron
MTK Budapest 2006 – Haladás VSE 5-2 Guger Gyula (3), Nagy Bence (2)
MTK Budapest 2006 – PMFC 3-1 Farkas Benjámin (2), Klein Konstantin
MTK Budapest 2006 – III. Kerületi TVE 3-1 Sus Kameron (2), Klein Konstantin
MTK Budapest 2006 – Nagykanizsa 6-0 Klein Konstantin, Mudri Márk, Sus Kameron (2), Farkas Benjámin (2)

Hármas döntő:
MTK Budapest 2006 – Főnix Gold FC 1-4 Guger Gyula
MTK Budapest 2006 – Sopron 3-3 Sus Kameron (2), Mudri Márk

Együttesünk a 3. helyen végzett.

 

2016. 11. 27., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
Bozsik Téli Torna

MTK 2006 – MFS 3-2 Kiss Richárd, Dénes Ádám, Balajthy Balázs
MTK 2006 – Csepel 8-0 Klein Konstantin (3), Dénes Ádám (3), Bátor Domonkos, Balajthy Balázs
MTK 2006 – MFS 5-1 Klein Konstantin (3), Dénes Ádám (2)
MTK 2006 – Csepel 3-1 Klein Konstantin (2), Kiss Richárd

2016. 11. 19., szombat (Ikarus BSE Sporttelep)
Bozsik Torna

MTK Budapest 2006 – Ikarus BSE 0-2
MTK Budapest 2006 – FTC 0-1
MTK Budapest 2006 – Honvéd FC 1-1 Mudri Márk
MTK Budapest 2006 – Gloriett 4-2 Mudri Márk, Sus Kameron, Klein Konstantin, Bujtor Bálint

 

2016. 11.13., vasárnap (Bánka Kristóf Sporttelep)
Bozsik Torna U11-5. forduló
MTK Budapest 2006 – Gloriett 1-0 Kiss Richárd
MTK Budapest 2006 – Ferencváros 1-1 Bujtor Bálint
MTK Budapest 2006 – Vasas 0-1
MTK Budapest 2006 – Mészöly Focisuli 2-1 Sus Kameron, Klein Konstantin
2016. 10. 22., szombat (Pasaréti út)
Bozsik Torna U11-4. forduló
MTK Budapest 2006 – Honvéd 1-0 Bátor Domonkos
MTK Budapest 2006 – Vasas 2-1 Klein Konstantin (2)
MTK Budapest 2006 – Ferencváros 1-1 Klein Konstantin
MTK Budapest 2006 – Gloriett 3-0 Klein Konstantin, Sus Kameron, Mudri Márk
2016. 10. 16., vasárnap (Wildon)
4. Int. Wildoner Kids Soccer Cup U11
csoportmérkőzések:
MTK Budapest 2006 – ASK Voitsberg (AUT) 4-0 Pálvölgyi Patrik (2), Porubcsánszki Dániel (2)
MTK Budapest 2006 – Zeljeznicar Maribor (SLO) 2-0 Sus Kameron, Pálvölgyi Patrik
MTK Budapest 2006 – Lokomotiva Zagreb (CRO) 0-1
MTK Budapest 2006 – GAK Juniors (AUT) 4-1 Sus Kameron (3), Mudri Márk
 
középdöntő:
MTK Budapest 2006 – Illés Akadémia Haladás 2-1 Sus Kameron, Ottucsák György
MTK Budapest 2006 – NK Slaven Belupo (CRO) 2-2 Pálvölgyi Patrik, Klein Konstantin
 
elődöntő:
MTK Budapest 2006 – NK Drava Ptuj (SLO) 5-0 Sus Kameron (2), Klein Konstantin, Mudri Márk, Kiss Richárd
 
döntő:
MTK Budapest 2006 – NZ Oberes Raabtal (AUT) 1-0 Sus Kameron

Együttesünk az 1. helyen végzett.

 

2016. 10. 09., vasárnap (Kánai út)
Bozsik Torna U11-3. forduló

MTK 2006 – Ferencváros 2-3 Klein Konstantin, Bátor Domonkos
MTK 2006 – UTE 1-0 Farkas Benjamin
MTK 2006 – Vasas 3-0 Sus Kameron (2), Farkas Benjamin
MTK 2006 – Gloriett 3-1 Sus Kameron, Bujtor Bálint, Mudri Márk

2016. 09. 24., szombat (Honvéd Sporttelep)
Bozsik Torna U11-2. forduló

MTK 2006 – Honvéd FC 0-1
MTK 2006 – Vasas 2-1 Bujtor Bálint, Mudri Márk
MTK 2006 – Gloriett 2-0 Pálvölgyi Patrik, Farkas Benjámin
MTK 2006 – UTE 1-2 Klein Konstantin

2016. 09. 17-18., szombat-vasárnap (Bedzin, Lengyelország)
Nemzetközi Torna

csoportmérkőzések:
MTK 2006 – Reprezentacja Bedzina 2-0 Almomani Nathaniel, Klein Konstantin
MTK 2006 – Ruch Chorzów 6-1 Sus Kameron, Klein Konstantin (2), Almomani Nathaniel, Pálvölgyi Patrik, öngól
MTK 2006 – Wisla Kraków 2-1 Guger Gyula, Pálvölgyi Patrik
MTK 2006 – MSK Zilina 0-0
MTK 2006 – Sparta Zabrze 0-2
MTK 2006 – APN Piotrków Trybunalski 7-1 Balajthy Balázs, Lehel Dániel, Pálvölgyi Patrik, Almomani Nathaniel (2), Doroszlay Ádám, Sus Kameron
MTK 2006 – Znicz Pruszków 2-4 Mudri Márk, Lehel Dániel

negyeddöntő:
MTK 2006 – AS Trencin 1-0 Klein Konstantin

elődöntő:
MTK 2006 – Znicz Pruszków 3-3 Pálvölgyi Patrik, Guger Gyula, Mudri Márk (büntetőkkel 5-4 Sus Kameron, Mudri Márk, Guger Gyula, Balajthy Balázs, Klein Konstantin)

döntő: MTK 2006 – Sparta Zabrze 0-3

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2016. 09. 10., szombat (Gloriett Sporttelep)
Bozsik Torna U11-1. forduló

MTK 2006 – Honvéd FC 0-1
MTK 2006 – Vasas Kubala Akadémia 2-5 Farkas Benjámin, Sus Kameron
MTK 2006 – Gloriett 1-0 Farkas Benjámin
MTK 2006 – FTC 4-2 Mudri Márk, Sus Kameron, Klein Konstantin, Farkas Benjámin

2016. 07. 02-06., szombat-szerda (Eperjes, Szlovákia)
15. Fragaria Cup

csoportmérkőzések:
MTK – FK Humenné (szlovák) 6-0 Pálvölgyi Patrik (2), Sus Kameron (2), Farkas Benjámin, Guger Gyula
MTK – ACS Kids Tampa Brasov (román) 3-1 Mendi Ronaldo (2), Sus Kameron
MTK – APN Kuznia Ustron (lengyel) 4-0 Mudri Márk, Sus Kameron, Bátor Domonkos, Bujtor Bálint
MTK – Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smžice (cseh) 6-0 Mendi Ronaldo (2), Guger Gyula (2), Sus Kameron, Major Máté
MTK – FC Dinamo Minsk (fehérorosz) 1-3 Klein Konstanin
MTK – FC COR Brest (fehérorosz) 2-1 Mendi Ronaldo, Sus Kameron
MTK – 1.FC Tatran Prešov white (szlovák) 5-0 Pálvölgyi Patrik, Sus Kameron, Mendi Ronaldo, Bátor Domonkos, Almomani Nathaniel

nyolcaddöntő:
MTK – Juventus Academy Kosice (szlovák) 1-0 Bátor Domonkos

negyeddöntő:
MTK – Kivioli FC Irbis (észt) 5-0 Guger Gyula, Mudri Márk, Klein Konstantin, Kiss Richárd, Balajthy Balázs

elődöntő:
MTK – UKS NEO-SYSTEM GOL Brodnica 1-0 Sus Kameron

döntő:
MTK – SJFSSOR Uzghorod 4-0 Sus Kameron (2), Mudri Márk, Bátor Domonkos

Együttesünk az 1. helyen végzett.

 

TORNASZEREPLÉSEK A 2015-2016-OS IDÉNYBEN

 

2016. 06. 11-12., szombat-vasárnap (Hannover, Németország)
Raddatz Cup

MTK 2006 – FC Honka 1-0 Guger Gyula
MTK 2006 – Radebeuler 2-0 Mendi Ronaldo, Sus Kameron
MTK 2006 – Motorlet Prag 3-0 Kiss Richárd (2), Mendi Ronaldo
MTK 2006 – Hemmingen-Westerfeld 4-0 Guger Gyula, Pálvölgyi Patrik, Farkas Benjámin, Kiss Richárd
MTK 2006 – Sevilla 2-4 Farkas Benjámin, Pálvölgyi Patrik

A legjobb 8 közé jutásért:
MTK 2006 – Besiktas 0-1
MTK 2006 – Lubin 1-2 Sus Kameron
MTK 2006 – Kapylan Pallo 2-0 Sus Kameron, Farkas Benjámin

9-16. helyért:
MTK 2006 – Lierse SK 0-1
MTK 2006 – Schalke 04 1-2 Almomani Nathaniel
MTK 2006 – Hannover 1-1 Guger Gyula

13. helyért:
MTK 2006 – Kapylan Pallo 0-3

2016. 05. 28., szombat (Csepel)
Bozsik Torna

MTK 2006 – CSHC 2-1 Mudri Márk, Klein Konstantin
MTK 2006 – Honvéd 1-3 Major Máté
MTK 2006 –  Soroksár 3-0 Farkas Benjamin (2), Pálvölgyi Patrik
MTK 2006 – Vasas 1-2 Farkas Benjamin

2016. 05. 12., csütörtök (Bozsik Stadion)
Bozsik Torna U11/2

MTK 2006 – UTE 0-0
MTK 2006 – Honvéd 2-2 Sus Kameron, Kiss Richárd
MTK 2006 – FTC 4-0 Klein Konstantin (2), Almomani Nathaniel, Sus Kameron
MTK 2006 – Soroksár 5-3 Major Máté (2), Farkas Benjámin, Kiss Richárd, Sus Kameron

2016. 04.  24., vasárnap (Soroksár)
Bozsik Torna

MTK 2006 – Vasas KA 0-1
MTK 2006 – Honvéd 4-0 Major Máté, Klein Konstantin, Sus Kameron, Almomani Nathaniel
MTK 2006 – MFS 3-1 Sus Kameron (2), Major Máté
MTK 2006 – Ferencvárosi TC 2-1 Major Máté, Galaschek Zoárd

2016. 04. 15-16-17., péntek-szombat-vasárnap (Umag, Horvátország)
Umag Trophy

PÉNTEK

MTK 2006 – Bravo Publikum (szlovén) 6-2 Major Máté (2), Mendi Ronaldo (2), Sus Kameron, Guger Gyula
MTK 2006 – Rudar Velenje (szlovén) 1-0 Mendi Ronaldo

SZOMBAT

MTK 2006 – Jardan Porec B (horvát) 10-0 Guger Gyula (3), Sus Kameron (3), Mendi Ronaldo, Farkas Benjámin, Major Máté, öngól
MTK 2006 – Domzale (szlovén) 1-1 Mendi Ronaldo
MTK 2006 – Petrovija II (horvát) 7-0 Sus Kameron (2), Farkas Benjámin (2), Mudri Márk, Mendi Ronaldo, Major Máté

VASÁRNAP

Döntő:
MTK 2006 – Petrovija I (horvát) 7-1 Sus Kameron (3), Mendi Rondaldo (2) Mudri Márk, Almomani Nathaniel

Együttesünk az 1. helyen végzett.

2016. 04. 10., vaásrnap (Bánka Kristóf Sportközpont)
Bozsik Torna

MTK 2006 – Honvéd 3-0 Sus Kameron (2), Pálvölgyi Patrik
MTK 2006 – Soroksár 1-0 Mudri Márk
MTK 2006 – CSHC 3-3 Major Máté, Kiss Richárd, Sus Kameron
MTK 2006 – FTC 1-2 Sus Kameron

2016. 03. 26-27., szombat-vasárnap
UTE Kupa Nemzetközi UP Torna

MTK 2006 – Suzirja Svaljava 3-2 Almomani Nathaniel (2), Sus Kameron
MTK 2006 – ASI Dinamo 6-2 Major Máté (3), Almomani Nathaniel (2), Mendi Ronaldo
MTK 2006 – Marosvásárhely 8-0 Sus Kameron (3), Mendi Ronaldo (2), Pávölgyi Patrik, Mudri Márk, öngól

Negyeddöntő:
MTK 2006 – FK Rad Beograd B 7-1 Mendi Ronaldo (3), Sus Kameron (2), Major Máté, Almomani Nathaniel

Elődöntő:
MTK 2006 – Ikarus BSE 3-1 Mendi Ronaldo (2), Sus Kameron

Döntő:
MTK 2006 – FTC 1-1 Mendi Ronaldo (büntetőkkel 1-2; Almomani Nathaniel)

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2016. 03. 20., vasárnap (XIII. Fáy u. 58.)
Bozsik Torna U11/2 Kiemelt

MTK 2006 – Honvéd 1-1 Kiss Richárd
MTK 2006 – FTC 2-0 Farkas Benjámin, Major Máté
MTK 2006 – Vasas Kubala Akadémia 2-0 Mudri Márk, Bátor Domonkos
MTK 2006 – Soroksár 5-2 Farkas Benjámin (2), Bátor Domonkos, Mudri Márk

2016. 03. 05., szombat (XI. Kánai út 2.)
Bozsik Torna U11/2 Kiemelt

MTK 2006 – Honvéd 2-1 Farkas Benjámin, Klein Konstantin
MTK 2006 – Soroksár 6-0 Sus Kameron (2), Almomani Nathaniel, Mudri Márk, Major Máté, Kiss Richárd
MTK 2006 – UTE 0-0
MTK 2006 – Vasas Kubala Akadémia 1-0 Sus Kameron

 

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2016. 02. 27., szombat (Ritzing)
Sopron Nemzetközi Torna

MTK 2006 – Illés Akadémia 7-0 Mendi Ronald (3), Sus Kameron (2), Major Máté, Almomani Nathaniel
MTK 2006 – Petrzalka 3-0 Mendi Ronaldo, Sus Kameron, Almomani Nathaniel
MTK 2006 – SC Team Wiener Linien 0-0
MTK 2006 – Sopron 6-0 Major Máté (2), Sus Kameron (2), Pálvögyi Patrik, Almomani Nathaniel
MTK 2006 – Sturm Graz 2-1 Sus Kameron (2)
MTK 2006 – FTC 2-2 Sus Kameron (2)
MTK 2006 – Haladás 1-2 Sus Kameron

2016. 02. 20., szombat (II. Marczibányi tér 16.)
IV. Mészöly Téli Kupa

MTK 2006 – Videoton 5-2 Sus Kameron (3), Major Máté, Mendi Ronaldo
MTK 2006 – Bozsik Akadémia Nyíregyháza 4-0 Sus Kameron (2), Mendi Ronaldo, Major Máté
MTK 2006 – Főnix Gold 2-0 Guger Gyula, Farkas Benjámin

Elődöntő:
MTK 2006 – Honvéd Olasz Focisuli Debrecen 4-0 Almomani Nathaniel (2), Guger Gyula, Sus Kameron

Döntő:
MTK 2006 – Videoton 0-0 (büntetőkkel 2-3; Major Máté, Almomani Nathaniel)

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2016. 02. 07., vasárnap (Győrszentiván)
Újfalu Kupa

MFS 2006 – FC DAC 1904 1-0 Sus Kameron
MFS 2006 – Győri ETO 2-0 Sus Kameron, Guger Gyula
MFS 2006 – Komárom 2-0 Mendi Ronaldo, Sus Kameron

Elődöntő:
MFS 2006 – Ménfőcsanak 2-0 Klein Konstantin, Guger Gyula

Döntő:
MFS 2006 – Győri ETO 4-0 Sus Kameron (3), Guger Gyula

Együttesünk az 1. helyen végzett.

2016. 01. 31., vasárnap (Budakalász)
IV. Dunakanyar Kupa (együttesünk a 2005-ös korosztályban szerepelt)

MTK 2006 – Újpesti Haladás 2005 1-1 Sus Kameron
MTK 2006 – Erdőkertes 2005 3-0 Mendi Ronaldo, Farkas Benjámin, Sus Kameron
MTK 2006 – Dunafém-Maroshegy 2005 2-0 Farkas Benjámin, Guger Gyula
MTK 2006 – Dunakanyar SE 2005 2-1 Major Máté, Mendi Ronaldo

Döntő:
MTK 2006 – Mészöly Focisuli 2005 3-3 Guger Gyula (2), Farkas Benjámin (büntetőkkel 4-3)

Együttesünk az 1. helyen végzett.

2016. 01. 30., szombat (II. Marczibányi tér 16.)
Bozsik Téli Teremtorna

MTK 2006 – RAFC 2005 0-1
MTK 2006 – MFS 14-0 Almomani Nathaniel (3), Kiss Richárd (3), Major Máté (3), Bátor Domonkos (3), Pálvögyi Patrik (2)
MTK 2006 – Kőbányáért Egyesület 2005 3-0 Klein Konstantin, Bátor Domonkos, Kiss Richárd
MTK 2006 – Királymajor 2005 1-3 Almomani Nathaniel

2016. 01. 23., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa

MTK 2006 – Palánták 2005 5-0 Guger Gyula (2), Farkas Benjámin, Mendi Ronaldo, Sus Kameron
MTK 2006 – Nagykőrös 2005 1-1 Farkas Benjámin
MTK 2006 – UTE 2005 II 4-0 Sus Kameron (2), Mendi Ronaldo, öngól
MTK 2006 – Veresegyház 2005 5-0 Sus Kameron (2), Farkas Benjámin, Pálvölgyi Patrik, Guger Gyula
MTK 2006 – Tolna 2005 0-1
MTK 2006 – Isaszeg 2005 4-1 Farkas Benjámin (2), Mendi Ronaldo, Pálvögyi Patrik

A legjobb 4 közé jutásért
MTK 2006 – MFS 2005 0-3

2016. 01. 10., vasárnap (Törökbálint)
Újévi Kupa

MTK 2006 – Dömsöd 2005 4-0 Mendi Ronaldo (2), Sus Kameron, Farkas Benjámin
MTK 2006 – RAFC 1 2005 4-0 Mendi Ronaldo (2), Mudri Márk, Sus Kameron
MTK 2006 – ASI Dinamo 2005 3-1 Guger Gyula (2), Mendi Ronaldo

Elődöntő:
MTK 2006 – Ferihegy Vecsés Akadémia 2005 1-0 Sus Kameron

Döntő:
MTK 2006 – RAFC 2 2005 0-0 (Büntetőkkel 0-2)

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2015. 12. 19-20., szombat-vasárnap (Debrecen)
XXV. Huszti Péter Emléktorna

MTK 2006 – DHSE Olasz Focisuli “fekete” 9-0 Sus Kameron (3), Dénes Ádám (2), Guger Gyula (2), Mendi Ronaldo, Mundri Márk
MTK 2006 – Csajka Kiev (ukrán) 1-1 Farkas Benjámin
MTK 2006 – FC Rad “B” 9-0 Sus Kameron (3), Dénes Ádám (2), Mendi Ronaldo, Mudri Márk, Major Máté, Pálvölgyi Patrik

4 közé jutásért:
MTK 2006 – DVSC DLA 0-2

5-8. Helyért
MTK 2006 – Pokrova Lviv (ukrán) 1-0 Mudri Márk

5-6. Helyért
MTK 2006 – Loki FS 6-1 Major Máté (2), Mendi Ronaldo (2), Dénes Ádám, Pálvölgyi Patrik

Együttesünk az 5. helyen végzett.

2015. 11. 29., vasárnap (Nyíregyháza)
I. Bozsik Kupa

MTK 2006 – MFS 5-0 Mendi Ronaldo (2), Guger Gyula, Pálvölgyi Patrik, Sus Kameron
MTK 2006 – Bozsik JLA Nyíregyháza 1-1 Guger Gyula
MTK 2006 – UTE 1-0 Sus Kameron
MTK 2006 – DVSC DLA 0-2
MTK 2006 – FTC 1-2

Együttesünk a 3. helyen végzett.

2015. 11. 22., vasárnap (XIII. Fáy u. 58.)
Bozsik Torna

MTK 2006 – Honvéd 3-0 Mudri Márk, Dénes Ádám, Klein Konstantin
MTK 2006 – Vasas Kubala Akadémia 1-1 Sus Kameron
MTK 2006 – Soroksár 5-0 Farkas Benjámin (3), Dénes Ádám, Bátor Domonkos
MTK 2006 – FTC 1-2 Klein Konstantin

2015. 11. 15., vasárnap (XXIII. Haraszti út 26.)
Bozsik U11/2 kiemelt csoport

MTK 2006 – Vasas 0-1
MTK 2006 – Honvéd 6-1 Dénes Ádám (2), Sus Kameron, Mudri Márk, Major Máté, Kiss Richárd
MTK 2006 – MFS 2-3 Sus Kameron, Mudri Márk
MTk 2006 – FTC 1-1 Kiss Richárd

2015. 11. 14., szombat (III. Márton út 25.)
Bozsik U11/2 kiemelt csoport

MTK 2006 – MFS 7-2 Sus Kameron (2), Kiss Richárd (2), Mudri Márk, Dénes Ádám, Farkas Benjámin
MTK 2006 – UTE 1-1 Dénes Ádám
MTK 2006 – CSHC 2-0 Dénes Ádám, Kiss Richárd
MTK 2006 – FTC 1-2 Sus Kameron
MTK 2006 – Honvéd 2-0 Dénes Ádám, Kiss Richárd

2015. 10. 24., szombat (Bozsik Stadion)
Bozsik U11/2 kiemelt csoport

MTK 2006 – UTE 1-0 Almomani Nathaniel
MTK 2006 – Honvéd 1-0 Pálvölgyi Patrik
MTK 2006 – FTC 2-2 Major Máté, Klein Konstantin
MTK 2006 – MFS 2-2 Sus Kameron, Pálvölgyi Patrik

2015. 10. 23., péntek (Ikarus Sporttelep)
II. Kertvárosi Labdarúgó Fesztivál

MTK 2006 – Lábatlan 2005 0-0
MTK 2006 – Tolna 2005 0-0
MTK 2006 – Ikarus BSE 2005 2-0 Mendi Ronaldo (2)
MTK 2006 – RKSK 2005 „A” 1-1 Mendi Ronaldo

5. helyért
MTK 2006 – RKSK 2005 „B” 9-0 Sus Kameron (4), Mendi Ronaldo (3), Dénes Ádám, Farkas Benjámin

Együttesünk az 5. helyen végzett.

2015. 10. 11., vasárnap (Bánka Kristóf Sportközpont)
Bozsik U11/2 kiemelt csoport

MTK 2006 – Vasas Kubala Akadémia (Fáy u.) 2-0 Sus Kameron, Dénes Ádám
MTK 2006 – Soroksár 4-0 Farkas Benjámin (2), Sus Kameron, Dénes Ádám
MTK 2006 – CSHC 5-0 Dénes Ádám (2), Kiss Richárd (2), Almomani Nathaniel
MTK 2006 – UTE 1-1 Dénes Ádám

2015. 09. 13., vasárnap (Sankt Veit/Vogau)
6. Styrian Champions Masters

MTK Budapest 2006 – NZ Oberes Raabtal 0-2
MTK Budapest 2006 – FC Stadlau 1-1 Mendi Ronaldo
MTK Budapest 2006 – Slovan Bratislava 2-0 Sus Kameron, Mendi Ronaldo
MTK Budapest 2006 – Sturm Graz 1-2 Sus Kameron
MTK Budapest 2006 – St. Veit/Vogau 9-0 Mendi Ronaldo (4), Farkas Benjámin (3), Sus Kameron, Kiss Richárd
MTK Budapest 2006 – FC Bayern München 1-1 Major Máté
MTK Budapest 2006 – FC Basel 3-0 Major Máté, Mendi Ronaldo, Sus Kameron

A nyolc közé jutásért
MTK Budapest 2006 – Sparta Praha 0-2

Együttesünk a 9. helyen végzett.

2015. 09. 06., vasárnap (XXI. Szentmiklósi út)
Bozsik Torna

MTK-MFS 2006 – Vasas Kubala Akadémia (Fáy u.) 5-0 Almomani Nathaniel (2), Sus Kameron, Farkas Benjámin, Kiss Richárd
MTK-MFS 2006 – Szolnoki MÁV 1-0 Farkas Benjámin
MTK-MFS 2006 – Loki FS Debrecen 1-1 Almomani Nathaniel
MTK-MFS 2006 – Videoton 2-3 Kiss Richárd, Sus Kameron
MTK-MFS 2006 – Sopron 4-1 Dénes Ádám (3), Almomani Nathaniel

Helyosztók:
MTK-MFS 2006 – ASI Dinamo 7-1 Sus Kameron (4), Dénes Ádám (2), Kiss Richárd
MTK-MFS 2006 – Hírös-Ép Kecskemét 0-2

Bronzmérkőzés:
MTK-MFS 2006 – FTC 2-2 Kiss Richárd, Dénes Ádám (büntetőkkel 2-3)
Csapatunk a 4. helyen végzett.

2015. 09. 05., szombat (Halásztelek)
Németh Ferenc Emléktorna

MTK-MFS 2006 – Vasas Kubala Akadémia (Fáy u.) 5-0 Almomani Nathaniel (2), Sus Kameron, Farkas Benjámin, Kiss Richárd
MTK-MFS 2006 – Szolnoki MÁV 1-0 Farkas Benjámin
MTK-MFS 2006 – Loki FS Debrecen 1-1 Almomani Nathaniel
MTK-MFS 2006 – Videoton 2-3 Kiss Richárd, Sus Kameron
MTK-MFS 2006 – Sopron 4-1 Dénes Ádám (3), Almomani Nathaniel

Helyosztók:
MTK-MFS 2006 – ASI Dinamo 7-1 Sus Kameron (4), Dénes Ádám (2), Kiss Richárd
MTK-MFS 2006 – Hírös-Ép Kecskemét 0-2

Bronzmérkőzés:
MTK-MFS 2006 – FTC 2-2 Kiss Richárd, Dénes Ádám (büntetőkkel 2-3)

Csapatunk a 4. helyen végzett.

 

 

 

TORNASZEREPLÉSEK A 2014-2015-ÖS IDÉNYBEN

2015. 06. 20., szombat (Vác)
XIX. Mészáros Ferenc Emléktorna

MTK-MFS 2006 – Vác VLSE 1-0 Major Máté
MTK-MFS 2006 – Tökmag FS 5-2 Dénes Ádám (2), Sus Kameron (2), Kiss Richárd
MTK-MFS 2006 – Grund FC 8-0 Dénes Ádám (4), Almomani Nathaniel (2), Mudri Márk, Kiss Richárd
MTK-MFS 2006 – FC Budapest 2-1 Pálvölgyi Patrik, Kiss Richárd
Elődöntő:
MTK-MFS 2006 – ASI Dinamo 0-3
Bronzmérkőzés:
MTK-MFS 2006 – Vác VLSE 2-1 Dénes Ádám, Sus Kameron

Együttesünk a 3. helyen végzett.

2015. 06. 07., vasárnap (Budapest, XXI. kerület)
Kiemelt Bozsik U10/2

MTK-MFS 2006 – CSHC 2005 2-0 Sus Kameron, Farkas Benjamin
MTK-MFS 2006 – Honvéd 2005 2-1 Kiss Richárd, Sus Kameron
MTK-MFS 2006 – FTC 2005 0-0
MTK-MFS 2006 – Vasas K.A. 2005 3-0 Major Máté, Sus Kameron, Dénes Ádám
MTK-MFS 2006 – UTE 2005 2-1 Sus Kameron, Dénes Ádám

2015. 06. 05., péntek (Graz, Ausztria)
Mini Masters 2015

MTK-MFS 2006 – Hajduk Split 0-2
MTK-MFS 2006 – Grazer AK 4-0 Major Máté (2), Kiss Richárd, Almomani Nathaniel
MTK-MFS 2006 – NK Bravo Ljubljana 5-0 Farkas Benjámin (2), Dénes Ádám (2), Sus Kameron
MTK-MFS 2006 – Geschriebenstein 5-0 Kiss Richárd (2), Dénes Ádám (2), Sus Kameron

Helyosztók
MTK-MFS 2006 – First Vienna 0-1
MTK-MFS 2006 – FTC 0-1
MTK-MFS 2006 – Grazer AK 2-1 Dénes Ádám (2)
MTK-MFS 2006 – Zbrojovka Brno 2-1 Dénes Ádám, Sus Kameron

Együttesünk a 9. helyen végzett.

2015. 05. 29., péntek (XI. Kánai út 2.)
Edzőmérkőzés

MTK-MFS 2006 – Videoton 7-5 (3-1, 2-3, 2-1) Dénes Ádám (2), Major Máté, Balajthy Balázs, Bátor Domonkos, Farkas Benjámin, Almomani Nathaniel

2015. 05. 10., vasárnap (Fohnsdorf, Ausztria)
4. International Murtal Cup

MTK-MFS 2006 – Olimpija Ljubljana 0-2
MTK-MFS 2006 – Fohnsdorf 8-0 Dénes Ádám (3), Farkas Benjámin, Major Máté, Mudri Márk, Bátor Domonkos, Pálvölgyi Patrik
MTK-MFS 2006 – Grazer AK Juniors 4-1 Dénes Ádám (2), Almomani Nathaniel, Pálvölgyi Patrik
MTK-MFS 2006 – FAZ Ost 3-0 Dénes Ádám (2), Major Máté
MTK-MFS 2006 – Rapid Wien 1-2 Almomani Nathaniel

7-12. helyért:
MTK-MFS 2006 – First Vienna 2-0 Almomani Nathaniel, Major Máté
MTK-MFS 2006 – Austria Wien 0-1

9-10. helyért
MTK-MFS 2006 – Sturm Graz 1-1 Dénes Ádám (büntetőkkel 2-3)

2015. 05. 02., szombat (Ikarus BSE Sporttelep)
VII. Maksiautó FocIKA Kupa

MTK-MFS 2006 – RKSK 4-1 Sus Kameron (2), Farkas Benjámin, Major Máté
MTK-MFS 2006 – Liver FC Budaörs 0-1
MTK-MFS 2006 – Palánták USE 9-0 Farkas Benjámin (2), Sus Kameron (2), Dénes Ádám (2), Major Máté, Almomani Nathaniel, Mudri Márk
MTK-MFS 2006 – Váci VLSE 3-0 Sus Kameron, Dénes Ádám, Major Máté
Előndöntőbe jutásért:
MTK-MFS 2006 – KLC-KTE 1-1 Sus Kameron (büntetőkkel 2-3)
Helyosztók:
MTK-MFS 2006 – Liver FC Budaörs 0-1
MTK-MFS 2006 – Vasas Kubala Akadémia (Fáy u.) 0-0 (büntetőkkel 3-2)

2015. 04. 04-05., szombat-vasárnap (Bánka Kristóf Sportközpont)
UTE Kupa

Csoportmérkőzések:
MTK-MFS 2006 – UTE I. 2-1 Major Máté, öngól
MTK-MFS 2006 – Lábatlan 7-1 Dénes Ádám (3), Sus Kameron (2), Pálvölgyi Patrik, Kiss Richárd
MTK-MFS 2006 – FTC 0-2
MTK-MFS 2006 – Dorog 6-2 Dénes Ádám (3), Almomani Nathaniel, Sus Kameron, Major Máté

Helyosztók:
MTK-MFS 2006 – Lábatlan 5-0 Almomani Nathaniel, Sus Kameron, Pálvölgyi Patrik, Kiss Richárd, Major Máté
MTK-MFS 2006 – Szeged 2-0 Pálvölgyi Patrik, Dénes Ádám

Döntő:
MTK-MFS 2006 – FTC 1-2 Dénes Ádám

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2015. 03. 15., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
Mészöly Téli Kupa – 7. játéknap, 13-14. forduló

MTK-MFS 2006 – Ikarus BSE 2-4 Sus Kameron, Almomani Nathaniel
MTK-MFS 2006 – ASI Dinamo 2-3 Sus Kameron (2)

2015. 03. 01., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
Mészöly Téli Kupa – 6. játéknap, 11-12. forduló

MTK-MFS 2006 – MFS 4-1 Dénes Ádám (2), Farkas Benjámin, Kiss Richárd
MTK-MFS 2006 – Jászberény 0-4

2015. 02. 21., szombat (Táplánszentkereszt)
Optiszoftver Kupa

MTK – MFS 2006 – SK Sturm Graz 1-3 Farkas Benjámin
MTK – MFS 2006 – Főnix Gold Székesfehérvár 3-4 Almomani Nathaniel, Sus Kameron, Kiss Richard
MTK – MFS 2006 – SDM Dinamo Bratislava 8-2 Sus Kameron (3), Dénes Ádám (2), Pálvölgyi Patrik, Almomani Nathaniel, Kiss Richard
MTK – MFS 2006 – Győr ETO 1-3 Kiss Richárd

Helyosztó:
MTK – MFS 2006 – Illés Akadémia Haladás 8-2 Sus Kameron (3), Kiss Richárd (2), Dénes Ádám (2), Mudri Márk

2015. 02. 15., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
Mészöly Téli Kupa – 5. játéknap: 9-10. forduló

MTK-MFS 2006 – BVSC 6-0 Sus Kameron (2), Kiss Richárd, Dénes Ádám, Major Máté, öngól
MTK-MFS 2006 – Videoton 6-1 Sus Kameron (2), Dénes Ádám (2), Kiss Richárd,  Major Máté

2015. 02. 01., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
Mészöly Téli Kupa – 4. játéknap: 7-8. forduló

MTK-MFS 2006 – Szolnok 3-4 Major Máté (2), Farkas Benjámin
MTK-MFS 2006 – Szolnok 2-4 Dénes Ádám, Kiss Richárd

2015. 01. 18., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
Mészöly Téli Kupa – 3. játéknap: 5-6. forduló

MTK-MFS 2006 – Ikarus 5-1 Major Máté (2), Dénes Ádám, Sus Kameron, Almomani Nathaniel
MTK-MFS 2006 – ASI Dinamo 6-2 Dénes Ádám (3), Sus Kameron (2), Mudri Márk

2014. 12. 21., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
Mészöly Téli Kupa – 2. forduló

MTK-MFS 2006 – Mészöly Focisuli 8-0 Dénes Ádám (2), Farkas Benjámin (2), Sus Kameron (2), Bátor Domonkos, Almomani Nathaniel
MTK-MFS 2006 – Jászberény 2-2 Farkas Benjámin, Dénes Ádám

2014. 12. 07., vasárnap (Székesfehérvár)
Főnix Kupa

MTK-MFS 2006 – ASI Dinamo 1-1 Mudri Márk
MTK-MFS 2006 – Pécsi MFS 0-0
MTK-MFS 2006 – Haladás 2-0 Almomani Nathaniel, Major Máté
MTK-MFS 2006 – Győri ETO 0-0
MTK-MFS 2006 – Sárszentmiklós 3-0 Dénes Ádám, Bátor Domonkos, Pálvölgyi Patrik
MTK-MFS 2006 – RKSK 0-0
MTK-MFS 2006 – Vasas Kubala Akadémia 2-0 Farkas Benjamin, Major Máté
MTK-MFS 2006 – II. Ker. UFC 1-0 Dénes Ádám

Harmadik helyért:
MTK-MFS 2006 – Diósgyőri VTK 0-0 (büntetőkkel 3-2, Mudri Márk, Major Máté, Dénes Ádám)

Együttesünk a 3. helyen végzett.

2014. 11. 23., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
Mészöly Téli Kupa – 1. forduló

MTK-MFS 2006 – BVSC 1-0 Almomani Nathaniel
MTK-MFS 2006 – Videoton 3-0 Farkas Benjamin (2), Kiss Richárd

 

2014. 11. 16., vasárnap (Budapest, XIII. Fáy u.)
II. Pék Pont Kupa

MTK-MFS 2006 – Visegrád 2-0 Dénes Ádám, Major Máté
MTK-MFS 2006 – Hegyvidék UFC 5-1 Dénes Ádám (2), Mudri Márk, Major Máté, öngól
MTK-MFS 2006 – Budapest Honvéd 1-1 Almomani Nathaniel
MTK-MFS 2006 – Gyöngyösi AK 1-0 Kiss Richárd

Elődöntő:
MTK-MFS 2006 – Ikarus 2-4 Dénes Ádám, Major Máté

Harmadik helyért:
MTK-MFS 2006 – UTE 1-2 Kiss Richárd

Együttesünk a 4. helyen végzett.

2014. 09. 28., vasárnap (Sankt Johann in der Haide, Ausztria)
II. International Allianz Cup

MTK-MFS 2006 – TUS Vorau 3-0 Dénes Ádám, Major Máté, Kiss Richárd
MTK-MFS 2006 – GAK 1-2 Kiss Richárd
MTK-MFS 2006 – Sturm Graz U8 3-0 Kiss Richárd, Dénes Ádám, Galántai Tamás
MTK-MFS 2006 – Sopron 2-0 Kiss Richárd, Major Máté
MTK-MFS 2006 – Austria Wien 1-0 Major Máté

Az elődöntőért:
MTK-MFS 2006 – Kapfenberg 0-1

5-8. helyért:
MTK-MFS 2006 – Slovan Bratislava 2-0 Dénes Ádám, Kiss Richárd

5-6. helyért:
MTK-MFS 2006 – Austria Wien 0-2

Együttesünk a 6. helyen végzett.

2014. 08.31., vasárnap (Halásztelek)

MTK-MFS 2006 – Hírös Ép 0-4
MTK-MFS 2006 – Halásztelek 6-0 Farkas Benjámin(2), Dénes Ádám, Jakab Richárd, Pálvölgyi Patrik, Almomani Nathaniel
MTK-MFS 2006 – UTE 0-2
MTK-MFS 2006 – Lurkó UFC Szombathely 6-2 Almomani Nathaniel, Pálvölgyi Patrik (2), Jakab Richárd, Farkas Benjámin (2)
MTK-MFS 2006 – Nyíregyháza 6-0 Kiss Richárd (2), Dénes Ádám (2), Jakab Richárd, Almomani Nathaniel

Helyosztók:
MTK-MFS 2006 – DVTK 1-3 Almomani Nathaniel
MTK-MFS 2006 – Szolnok 1-4 Dénes Ádám

Együttesünk a 9. helyen végzett.

 

TORNASZEREPLÉSEK A 2013-2014-ES IDÉNYBEN

2014. 06. 07., szombat (Kelen SC Sporttelep)
VIII. Dóczi István Emléktorna

MTK-MFS 2006 – Parkerdő SE 2005 3-0 Pálvölgyi Patrik, Farkas Benjamin, Dénes Ádám
MTK-MFS 2006 – KISE 6-0 Galántai Tamás (2), Farkas Bejnamin (2), Pálvölgyi Patrik, Dénes Ádám
MTK-MFS 2006 – Kelen SC 07 10-0 Galántai Tamás (3), Dénes Ádám (2), Almomani Nathaniel (2), Szilas Gergő, Kiss Richárd, Farkas Benjamin
MTK-MFS 2006 – BVSC 2-1 Pálvölgyi Patrik, Kiss Richárd
MTK-MFS 2006 – Kelen SC 06 4-2 Szilas Gergő, Farkas Benjamin, Pálvölgyi Patrik, Dénes Ádám
MTK-MFS 2006 – Lőrinc United 4-0 Farkas Benjamin, Dénes Ádám, Pálvölgyi Patrik, Galántai Tamás
MTK-MFS 2006 – ASI-Dinamo 2-1 Galántai Tamás, Dénes Ádám

Együttesünk az 1. helyen végzett.

2014. 05. 31., szombat (Vácduka)
UP Torna

MTK-MFS 2006 – Szent Pál Akadémia 10-0 Almomani Nathaniel (3), Galántai Tamés (2), Szilas Gergő (2), Dénes Ádám, Farkas Benjamin, Major Máté
MTK-MFS 2006 – Halásztelek 4-0 Galántai Tamás (2), Farkas Benjamin (2)
MTK-MFS 2006 – Vác 9-0 Szilas Gergő (3), Galántai Tamás (2), Major Máté (2), Farkas Benjamin, Almomani Nathaniel
MTK-MFS 2006 – Pluto Eger 1 6-0 Galántai Tamás (4), Szilas Gergő, Farkas Benjamin
MTK-MFS 2006 – Asi Dinamo 3-0 Galántai Tamás, Almomani Nathaniel, Farkas Benjamin
MTK-MFS 2006 – Pluto Eger 2 4-1 Galántai Tamás, Major Máté, Szilas Gergő, Farkas Benjamin

Együttesünk az 1. helyen végzett.

2014. 05. 25., vasárnap (Sankt Johann in der Haide, Hartberg)
1. Int. U8 Allianz Cup (6+1)

MTK-MFS 2006 – Admira Wacker 1-2 Jakab Richárd
MTK-MFS 2006 – Slovan Bratislava 1-1 Galántai Tamás
MTK-MFS 2006 – Wiener Sportklub 1-2 Galántai Tamás
MTK-MFS 2006 – NZ Lafnitztal 8-0 Jakab Richárd (4), Farkas Benjamin (2), Mudri Márk, Kiss Richárd

Felső ház:
MTK-MFS 2006 – Austria Wien 0-3
MTK-MFS 2006 – Sturm Graz 0-2

9-12. helyért
MTK-MFS 2006 – Grazer AK 3-1 Szilas Gergő, Almomani Nathaniel, Farkas Benjamin
MTK-MFS 2006 – Wiener Neustadt 0-0 (büntetőkkel 3-2)

Együttesünk a 9. helyen végzett.

2014. 05. 01., csütörtök (Őrbottyán)
Majális Kupa 2014

MTK-MFS 2006 – Vác 2-3 Almomani Nathaniel, Galántai Tamás
MTK-MFS 2006 – Sződliget 0-0
MTK-MFS 2006 – Erdőkertes 3-0 Galántai Tamás, Almomani Nathaniel, Mudri Márk
MTK-MFS 2006 – UTE II 3-0 Mudri Márk, Almomani Nathaniel, Galántai Tamás

A harmadik helyért:
MTK-MFS 2006 – Hatvan 1-1 (büntetőkkel 2-1 – Mudri Márk, Pálvölgyi Patrik)

2014. 04. 19-20., szombat-vasárnap (Bánka Kristóf Emlékközpont)
VI. UTE Nemzetközi Labdarúgó Torna

Csoportmérkőzések:
MTK-MFS 2006 – ASI Dinamo 0-4
MTK-MFS 2006 – Újpest 5-0 Szilas Gergő (2), Major Máté, Mudri Márk, Dénes Ádám
MTK-MFS 2006 – BVSC 3-0 Galántai Tamás (2), Jakab Richárd
MTK-MFS 2006 – Atacante Belgrade (SRB) 3-0 Mudri Márk (2), Pálvölgyi Patrik

Felső ház:
MTK-MFS 2006 – BVSC 4-2 Almomani Nathaniel, Galántai Tamás, Szilas Gergő, Farkas Benjámin
MTK-MFS 2006 – UTE 1-0 Galántai Tamás

Döntő:
MTK-MFS 2006 – ASI Dinamo 2-0 Almomani Nathaniel, Jakab Richárd

Együttesünk az 1. helyen végzett.

2014. 03. 15., szombat (III. Márton út 25.)
Edzőmérkőzés

MTK-MFS 2006 – MFS 2005 „B” 3-4 Major Máté, Jakab Richárd, Pálvölgyi Patrik

2014. 03. 01., szombat (Szolnok)
Kolláth Béla Emléktorna

MTK-MFS 2006 – Jászberény 1-0 Farkas Benjamin
MTK-MFS 2006 – Szolnok 2-0 Almomani Nathaniel, Major Máté
MTK-MFS 2006 – Törökszentmiklós 3-2 Dénes Ádám (2), Szilas Gergő
MTK-MFS 2006 – Szeged 4-0 Major Máté, Almomani Nathaniel, Farkas Benjamin, Jakab Richárd

Negyeddöntő:
MTK-MFS 2006 – Szanda FS 2-0 Major Máté, Jakab Richárd

Elődöntő:
MTK-MFS 2006 – Hírös-ép 1-4 Major Máté

Harmadik helyért:
MTK-MFS 2006 – Debreceni VSC 2-1 Dénes Ádám, Pálvölgyi Patrik

Csapatunk a 3. helyen végzett.

2014. 02. 22., szombat (Táplánszentkereszt)
Táplán Kupa

MTK – MFS 2006 – Videoton FC 6-1 Szilas Gergő (3), Major Máté, Mudri Márk MTK – MFS 2006 – Pécsi MFC 3-0 Mudri Márk, Major Máté, Almomani Nathaniel MTK – MFS 2006 – Sturm Graz 0-3
MTK – MFS 2006 – SC Sopron 4-1 Szilas Gergő (2), Major Máté, Almomani Nathaniel

Elődöntő:
MTK – MFS 2006 – NS Mura 2-6 Mudri Márk (2)

3. helyért:
MTK – MFS 2006 – Győri ETO 2-0 Major Máté, Pálvölgyi Patrik

Csapatunk a 3. helyen végzett.

2014. 01. 26., vasárnap (Szombathely)
Haladás Torna

MTK-MFS 2006 – Sopron 2-0 Farkas Benjámin (2)
MTK-MFS 2006 – Haladás 0-3
MTK-MFS 2006 – Ajka 4-1 Jakab Richárd (2), Szilas Gergő (2)
MTK-MFS 2006 – Lombard Pápa 2-0 Almomani Nathaniel, Jakab Richárd

Csapatunk a 2. helyen végzett.

2014. 01. 18., vasárnap (Budakalász)
II. Dunakanyar Kupa, 2005-ös korosztály

MTK-MFS 2006 – Pomáz 2005 4-0 Almomani Nathaniel (2), Szilas Gergő (2) MTK-MFS 2006 – Mogyoród 2005 2-1 Galántai Tamás, Szilas Gergő
MTK-MFS 2006 – Sülysáp 2005 0-1 MTK-MFS 2006 – Százhalombatta 2005 2-1 Szilas Gergő (2)

Döntő:
MTK-MFS 2006 – Dunakanyar SE 2005 0-1

Csapatunk a 2. helyen végzett.

2013. 12. 15., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
II. Mészöly Téli Kupa

MTK-MFS – Videoton 2-2 Major Máté, Galántai Tamás
MTK-MFS – SZEAC-Szeged 2-0 Galántai Tamás, Almomani Nathaniel
MTK-MFS – Vasas 4-0 Barta Olivér (2), Major Máté, Galántai Tamás

Elődöntő:
MTK-MFS – Lurkó UFC Szombathely 2-1 Major Máté, Galántai Tamás

Döntő:
MTK-MFS – Győr 0-0 (büntetőkkel 4-3) Major, Mudri, Barta, Farkas

Csapatunk az 1. helyen végzett.

2013. 11. 23., szombat (Székesfehérvár)
Főnix Kupa

MTK-MFS 2006 – Ikarus 0-0
MTK-MFS 2006 – Győri ETO 2-0 Almomani Nathaniel, Galántai Tamás
MTK-MFS 2006 – Újpest 4-0 Pálvölgyi Patrik (2), Farkas Benjámin,
Szilas Gergő

MTK-MFS 2006 – Videoton 1-2 Major Máté
MTK-MFS 2006 – Hírös-ép 2-2 Szilas Gergő, Mudri Márk
MTK-MFS 2006 – ASI Dinamo 2-0 Galántai Tamás, Almomani Nathaniel

Csapatunk a 7. helyen végzett.

2013. 10. 23., szerda (Ikarus Sporttelep)
FocIKA Kupa

MTK-MFS 2006 – Dalnoki Akadémia 5-0 Galántai Tamás (3), Almomani Nathaniel (2)
MTK-MFS 2006 – UTE (fehér) 5-0 Szilas Gergő (2), Pálvölgyi Patrik, Mudri Márk, Galántai Tamás
MTK-MFS 2006 – BVSC 1-2 Almomani Nathaniel

Elődöntő:
MTK-MFS 2006 – UTE (lila) 0-0 (büntetőkkel 1-3)

A harmadik helyért:
MTK-MFS 2006 – Ikarus 3-1 Szilas Gergő (2), Jakab Richárd

Csapatunk a 3. helyen végzett.

2013. 09.01., vasárnap (Csepel)
Tízéves Csep-Gól Jubileumi Kupa

MTK-MFS 2006 – UTE 3-1 Galántai Tamás, Pálvölgyi Patrik, Almomani Nathaniel
MTK-MFS 2006 – Puebla 11-0 Galántai Tamás (3), Mudri Márk (2), Pálvölgyi Patrik (2), Major Máté, Almomani Nathaniel, Farkas Benjámin, Szilas Gergő
MTK-MFS 2006 – Halásztelek 8-0 Galántai Tamás (4), Farkas Benjámin (2), Szilas Gergő, Hertel Ákos
MTK-MFS 2006 – ASI Dinamo 4-1 Mudri Márk, Szilas Gergő, Almomani Nathaniel, Hertel Ákos
MTK-MFS 2006 – Csep-Gól FC 4-0 Jakab Richárd, Galántai Tamás, Pálvölgyi Patrik, Almomani Nathaniel

Csapatunk az 1. helyen végzett.