Marczibányi heti program

HETI PROGRAM 2017-2018

EDZÉSBEOSZTÁS 2017 novemberétől 2018 márciusáig

2007-2008-as GRASSROOTS CSAPAT
Hétfő, szerda, péntek 16:00-17:30 (II. Marczibányi tér 16.) Serfőző Roland, Botyánszki Attila

2009-2010-es GRASSROOTS CSAPAT
Kedd, csütörtök 16:00-17:30 (II. Marczibányi tér 16.) Botyánszki Attila, Simon Ferenc

2011-12-13-as GRASSROOTS CSAPAT

Kedd, 15:30-17:00 (II. Marczibányi tér 16.) Serfőző Roland, Ágics Zsolt
Csütörtök 16:00-17:30 (II. Marczibányi tér 16.) Serfőző Roland, Ágics Zsolt

 

PROGRAM KOROSZTÁLYONKÉNT 2017-2018-BAN

 

2007-es Grassroots csapat

2018.01.27. szombat 08:00-11:30 (2220 Vecsés, Fő út 92.) Botyánszki Attila
Vecsési Teremtornák – Marczibányi MFS 2007

2018.02.03. szombat 08:00-11:30 (2220 Vecsés, Fő út 92.) Botyánszki Attila
Vecsési Teremtornák – Marczibányi MFS 2007

2018.02.10. szombat 09:40 (Rendező: KISE) Botyánszki Attila
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – Marczibányi MFS 2007  – B csoport

09:40 Mészöly Focisuli II. – Kastélydomb
11:40 Mészöly Focisuli II. – Kőbányáért

 

2008-as Grassroots csapat

2018.01.25 16:30 (III. Márton út 25.) Serfőző Roland
RUK Alközponti Bajnokság U10 8. forduló – pótlás
Marczibányi MFS 2008 – Gödöllő 2008 „A”

2018.01.28. vasárnap 09:00 (XI. Budapest, Kánai út 2. – Sport 11) Serfőző Roland
RUK Alközponti Bajnokság U10 11. forduló
Marczibányi MFS 2008 – Dunakanyar „A”

2018.02.04. vasárnap 13:00 (XIII. Rozsnyay utca 4.) Serfőző Roland
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – Marczibányi MFS 2008 – C csoport

13:20 Mészöly Focisuli III. – Cső-Montage
15:20 Mészöly Focisuli III. – Csep-Gól FC
16:40 Mészöly Focisuli III. – Kelen

2018.02.10/11. szombat/vasárnap (2600 Vác, Stadion utca 2.5) Serfőző Roland
RUK Alközponti Bajnokság U10 12. forduló
Vác „A” – Marczibányi MFS 2008

2018.02.24/25. szombat/vasárnap (III. Kalap utca 1.) Serfőző Roland
RUK Alközponti Bajnokság U10 13. forduló
III. Kerület „A” – Marczibányi MFS 2008

2018.03.03/04. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Serfőző Roland
RUK Alközponti Bajnokság U10 14. forduló
Marczibányi MFS 2008 – MTK Budapest 2009 „A”

 

2009-2010-es Grassroots csapat

2018.01.27. szombat 11:30-15:00 (2220 Vecsés, Fő út 92.) Botyánszki Attila
Vecsési Teremtornák – Marczibányi MFS 2009

2018.02.03. szombat (II. Vadaskerti utca 1-3.) Botyánszki Attila
Winter Cup – MMFS 2009

A pontos program később kerül kialakításra az elért eredmények alapján.

2018.02.04. vasárnap (II. Vadaskerti utca 1-3.) Botyánszki Attila
Winter Cup – MMFS 2010

A pontos program később kerül kialakításra az elért eredmények alapján.

2018.03.03. szombat (II. Vadaskerti utca 1-3.) Botyánszki Attila
Winter Cup – MMFS 2010

A pontos program később kerül kialakításra az elért eredmények alapján.

2018.03.04.  vasárnap (II. Vadaskerti utca 1-3.) Botyánszki Attila
Winter Cup – MMFS 2009

A pontos program később kerül kialakításra az elért eredmények alapján.

 

2011-2012-es Grassroots csapat

2018.02.03. szombat 15:00-19:00 (2220 Vecsés, Fő út 92.) Ágics Zsolt, Rózsa Ernő
Vecsési Teremtornák – MFS Grassroots 2011 piros és fehér

2018.02.10/11. szombat/vasárnap (2120 Dunakeszi, Fóti út 41 vagy 2120 Dunakeszi, Fő út 145) Ágics Zsolt
RUK Alközponti Bajnokság U7 10. forduló
Dunakeszi „A” – MFS Grassroots 2011

2018.02.10/11. szombat/vasárnap (2120 Dunakeszi, Fóti út 41 vagy 2120 Dunakeszi, Fő út 145) Szoliva Zsolt
RUK Alközponti Bajnokság U7 10. forduló
Dunakeszi „B” – MFS Grassroots 2011 lány

2018.02.24/25. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Ágics Zsolt
RUK Alközponti Bajnokság U7 11. forduló
MFS Grassroots 2011 – Vác „A”

2018.02.24/25. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Szoliva Zsolt
RUK Alközponti Bajnokság U7 11. forduló
MFS Grassroots 2011 lány – Vác „B”

2018.03.10/11. szombat/vasárnap (III. Kalap utca 1.) Ágics Zsolt
RUK Alközponti Bajnokság U7 12. forduló
III. Kerület „A” – MFS Grassroots 2011

2018.03.10/11. szombat/vasárnap (III. Kalap utca 1.) Szoliva Zsolt
RUK Alközponti Bajnokság U7 12. forduló
III. Kerület „B” – MFS Grassroots 2011 lány

2018.03.24/25. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Ágics Zsolt
RUK Alközponti Bajnokság U7 13. forduló
MFS Grassroots 2011 – Balassagyarmat „A”

2018.03.24/25. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Szoliva Zsolt
RUK Alközponti Bajnokság U7 13. forduló
MFS Grassroots 2011 lány – Balassagyarmat „B”

2018.04.21/22. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Ágics Zsolt
RUK Alközponti Bajnokság U7 15. forduló
MFS Grassroots 2011 – Dunakeszi „A”

2018.04.21/22. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Szoliva Zsolt
RUK Alközponti Bajnokság U7 15. forduló
MFS Grassroots 2011 lány – Dunakeszi „B”