TORNASZEREPLÉSEK
2018-2019
2019.06.09. vasárnap (Táncsics Mihály úti Sportcentrum, Gödöllő, Táncsics M. u. 3., A pálya, műfű)
Juniális Kupa Gödöllő 2011, MFS 2011, 1×15 perc
MFS 2011 – FC Hatvan 5-0 Stepan Ryska (4), Kovács Noel
MFS 2011 – UTE LA fehér 3-2 Stepan Ryska, Borics Zoltán, Kovács Noel
MFS 2011 – Gödöllői SK kék 2-0 Kovács Noel, Stepan Ryska
MFS 2011 – Carvalho BLASE II. 2-0 Borics Zoltán, Stepan Ryska
MFS 2011 – UTE LA lila 2-0 Borics Zoltán, Stepan Ryska
MFS 2011 – Gödöllői SK fehér 3-2 Stepan Ryska (2), Borics Zoltán
MFS 2011 – MTK Budapest 0-3
Együttesünk a második helyen végzett.
2019.06.01. szombat (Gödi SE, 2131 Alsógöd, Sporttelep 1., fű)
Fétis Kupa Göd 2011, MFS 2011
MFS 2011- Veresegyház 3-1 Ács Levente, Stepan Ryska, Fabián Péter
MFS 2011- Dunakanyar 0-1
MFS 2011- Ikarus 1-3 Fodor Félix
Negyeddöntő
MFS 2011- FTC 4-1 Fodor Félix, Stepan Ryska, Ács Levente, Simon Péter
Elődöntő
MFS 2011 – Hírös Ép 1-1 Fodor Félix Büntetőkkel 3-4
3. Helyért
MFS 2011 – Ikarus 4-3 Stepan Ryska (2), Fodor Félix (2)
Együttesünk a harmadik helyen végzett.
2019.05.19. vasárnap (Népligeti sportközpont, Kismartoni út 4. műfű)
FTC minitorna U8, MFS 2011
MFS 2011 – ETO Győr 1-2 Stepán Ryska
MFS 2011 – MOL Vidi FC 2-3 Ács Levente, Csécs Bertalan
MFS 2011 – MTK 0-3
MFS 2011 – FTC 2-0 Stepán Ryska, Kovács Dániel
MFS 2011 – DVTK 2-6 Ács Levente (2)
2018.05.01. szerda (Budapest, XVI. kerület Bátony utca 1-33.)
XI. MAKSIAUTO FocIKA Kupa U8, MFS 2011
MFS 2011 – Honvéd 1-2 Borics Zoltán
MFS 2011 – Gödöllő 3-3 Stepan Ryska (2), Fábián Péter
MFS 2011 – KISE 4-0 Stepan Ryska (3) Csécs Bertalan
alsóházi negyeddöntő
MFS 2011 – MTK 2012 1-0 Fábián Péter
alsóházi elődöntő
MFS 2011 – III. Ker. TVE 1-1 Stepan Ryska büntetőkkel: 3-2 Zentai Péter, Stepan Ryska, Fábián Péter
alsóházi döntő
MFS 2011 – Ikarusz 2-0 Stepan Ryska (2)
2019.04.21. vasárnap (Sződi labdarúgópálya, Dózsa György út 100. fű)
Húsvéti Kupa Sződ, MFS 2011
MFS 2011 – Carvalho 3-0 Ács Levente (2), Németh Milán
MFS 2011 – Vác 3-2 Ács Levente, Borics Zoltán, Zagyva János
MFS 2011 – Sződ 0-1
MFS 2011 – UTE 0-2
MFS 2011 – Mogyoród 2-0 Borics Zoltán, Pavella Dávid
MFS 2011 – Kelen 0-0
2019.02.23. szombat (ARÉNA Törökbálint, 2045 Törökbálint, Torbágy u. 1. műfű)
Youth Talent Cup U8, MFS 2011
MFS 2011 – Olasz Focisuli Debrecen 1-2 Stepán Ryska
MFS 2011 – Vasas Kubala Akadémia 2-3 Stepán Ryska (2)
MFS 2011 – Kelen SC 0-0
MFS 2011 – Gyirmót SE Győr 3-2 Stepán Ryska (2), Zentai Péter
Középdöntő:
MFS 2011 – Honvéd FC 0-3
MFS 2011 – FTC 0-1
11. helyért:
MFS 2011 – Gyirmót SE Győr 0-0 büntetőkkel 2-3
Együttesünk a 12. helyen végzett.
2019.02.10., vasárnap (III. ker Kalap u. 1-3)
MFS 2011 – III.ker TVE edzőmérkőzés
MFS 2011 – III. ker. TVE 7-8 Fábián Péter (3), Ács Levente (2), Stepan Ryska, Németh Milán
2019.02.02. szombat (Vecsési Falusi Ált.Isk. tornaterme, Vecsés, Fő út 92.)
Vecsési Teremtornák U8, MFS 2011,
MFS 2011 – Vecsés 6-0 Stepan Ryska (3), Ács Levente, Borics Zoltán, öngól
MFS 2011 – Gloriett 0-2
MFS 2011 – Testvériség 7-0 Stepan Ryska (3), Ács Levente (2), Borics Zoltán, Zagyva János
MFS 2011 – Üllő 6-0 Zentai Péter (3), Stepan Ryska (2), Ács Levente
Csapatunk a második helyen végzett.
2019.01.26. szombat (Debrecen, Oláh Gábor utcai csarnok)
V. DSI T-BÚTOR OUTLET KUPA U8, MFS 2011
MFS 2011 – Olasz Focisuli 0-4
MFS 2011 – Várda Akadémia 3-1 Simon Péter, Kovács Dániel, Borics Zoltán
MFS 2011 – UTE 0-1
Helyosztó:
MFS 2011 – Debreceni Sportiskola 4-3 Stepán Ryska (3), Simon Péter
5. helyért:
MFS 2011 – Diósgyőri VTK 3-2 Stepán Ryska (2), Fodor Félix
Együttesünk az 5. helyen végzett.
2019.01.12. szombat (ARÉNA Törökbálint, 2045, Torbágy u. 1. fedett műfű)
Pilis Autóüveg UP Torna, Törökbálint U8, MFS 2011
MFS 2011 – Újpest FC 4-0 Fodor Félix, Ács Levente, Németh Milán, Borics Zoltán
MFS 2011 – Siófok 5-1 Németh Milán (3), Csécs Bertalan (2)
MFS 2011 – UTE „A” 0-3
Elődöntő:
MFS 2011 – Carvalho BLASE 0-0 büntetőkkel 4-5
3. helyért:
MFS 2011 – UTE „B” 2-0 Kovács Dániel (2)
Együttesünk a 3. helyen végzett.
2018.12.16. vasárnap (Főnix Grund Műfüves Csarnok, 8000 Székesfehérvár, Gombócleső u. hrsz. 4054/1)
Főnix Kupa U8, MFS 2011
MFS 2011 – Nyergesújfalu 0-0
MFS 2011 – Komárom 2-1 Ács Levente, Stepan Ryska
MFS 2011 – Kelen SC 2-1 Fábián Péter, Ács Levente
MFS 2011 – Főnix Gold 0-0
MFS 2011 – Vasas Kubala Ak. 1-1 Stepan Ryska
Elődöntő:
MFS 2011 – UTE 0-2
Bronzmeccs:
MFS 2011 – Vasas Kubala Ak. 1-0 Stepan Ryska
Együttesünk a 3. helyen végzett.
2018.12.08. szombat 14:15 (Bp. XX. Vörösmarty u. 30., Közgazdasági Szki tornacsarnoka)
VI. Puebla Utánpótlás Téli Terem Torna U8, MFS Grassroots 2011
MFS 2011 – KISE 1-1 Ács Levente
MFS 2011 – Soroksár 4-2 Fábián Péter (2), Zagyva János, Krisztl Tamás
MFS 2011 – Budai FC 8-0 Stepan Ryska (3), Zagyva János (2), Fábián Péter, Németh Milán, Krisztl Tamás
MFS 2011 – Újpest FC 3-0 Ács Levente, Stepan Ryska, Fábián Péter
MFS 2011 – RKSK 0-0
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2018.12.02. vasárnap (2040 Budaörs, Hársfa u. 6., Sportcsarnok)
III. Téli UP Terem Kupa U8, MFS 2011
MFS 2011 – Liver FC Budaörs 1-0 Csécs Bertalan
MFS 2011 – Mol Vidi 2-3 Csécs Bertalan, Fábián Péter
MFS 2011 – III. kerület 0-0
Elődöntő:
MFS 2011 – MTK 2011 0-3
Bronzmeccs:
MFS 2011 – Kelen SC 0-0 Büntetőkkel: 9-8
Együttesünk a 3. helyen végzett.
2018.12.01. szombat (Gödöllő, Táncsics Mihály út 3., fedett műfű)
Sátor Kupa U8, MFS 2011
MFS 2011 – VS Dunakeszi zöld 3-0 Kosdi Kornél (2), Sajgál Péter
MFS 2011 – Ferencvárosi TC 2-2 Sajgál Péter, Kosdi Kornél
MFS 2011 – Gödöllői SK 1-0 Malomsoki Milán
MFS 2011 – Carvalho B. UPSE 5-0 Malomsoki Milán (2), Ács Levente (2), Sajgál Péter
MFS 2011 – Ikarus BSE kék 11-0 Malomsoki Milán (5), Sajgál Péter (3), Ács Levente (2), Pozsonyi Máté
Középdöntő:
MFS 2011 – Vác VLSE 2-0 Kosdi Kornél, Malomsoki Milán
Elődöntő:
MFS 2011 – Ikarus BSE piros 3-0 Malomsoki Milán, Németh Milán, Sajgál Péter
Döntő:
MFS 2011 – Ferencvárosi TC 1-0 Malomsoki Milán
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2018.11.18. vasárnap (Hajdúböszörmény)
Olasz Focisuli Minibajnokság U8, MFS 2011
MFS 2011 – Gödöllő fehér 0-1
MFS 2011 – Debreceni Olasz Focisuli 0-2
MFS 2011 – Arany Sárkány Nyírbátor 3-1 Pozsonyi Máté (2), Csécs Bertalan
MFS 2011 – Gödöllő kék 0-0 büntetőkkel 0-2
Együttesünk az 5. helyen végzett.
2018.11.17. szombat (Vasas Sporttelep)
Téli I.T.T. Cup Utánpótlás Futball Torna U8
MFS 2011– Garvalho BLASE 2-0 Malomsoki Milán, Sajgál Péter
MFS 2011 – VSD Dunakeszi 3-0 Malomsoki Milán (3)
MFS 2011 – UTE 1-0 Malomsoki Milán
MFS 2011 – FTC 2-0 Sajgál Péter (2)
8-ba jutásért:
MFS 2011 – Újpest FC 6-1 Kosdi Kornél (4), Masszi Viktor, Malomsoki Milán
Elődöntő:
MFS 2011 – UTE 0-1
3. helyért:
MFS 2011 – FTC 0-0 büntetőkkel 0-2
Együttesünk a 4. helyen végzett.
2018.11.04. vasárnap (Népliget)
FTC Elite Minitorna
MFS 2011 – Bp. Honvéd 5-1 Ács Levente (2), Csécs Bertalan, Simon Péter, Németh Milán
MFS 2011 – DVTK 0-2
MFS 2011 – MTK 3-3 Csécs Bertalan, Borics Zoltán, Fábián Péter
MFS 2011 – FTC 1-2 Simon Péter
MFS 2011 – Videoton 1-1 Ács Levente
2018.10.22. vasárnap (Angyalföld)
Tutto-Moto Kupa
MFS 2011 – Dunakanyar UFC 1-0 Borics Zoltán
MFS 2011 – Százhalombatta 2-1 Németh Milán, Fodor Félix
MFS 2011 – Váci LSE 7-0 Németh Milán (3), Borics Zoltán (2), Cser Noel, Csécs Bertalan
MFS 2011 – Kiskőrösi LC 0-1
MFS 2011 – Kőbányáért Egyesület 10 -1 Fábián Péter (5), Cser Noel (2), Borics Zoltán, Németh Milán, Fodor Félix
5. helyért:
MFS 2011 – Ikarus BSE 2-1 Fodor Félix (2)
Együttesünk az 5. helyen végzett.
2018.10.14. vasárnap (Wildon) II. Int. Styrian Trophy U8
MFS 2011 – NK Olimpija Ljubljana (szlovén) 0-2
MFS 2011 – SV Wienerberg (osztrák) 0-1
MFS 2011 – SK Sturm Graz (osztrák) 0-2
MFS 2011 – NZ Gleisdorf (osztrák) 1-2 Fábián Péter
MFS 2011 – Marinko Galic (szlovén) 1-1 Fodor Félix
2018.09.30. vasárnap (Népliget) FTC Elite Minitorna
MFS 2011 – Honvéd 2-2 Csécs Bertalan, Fodor Félix
MFS 2011 – Debreceni O.F. 0-6
MFS 2011 – MTK 0-3
MFS 2011 – FTC 2-2 Fodor Félix, Fábián Péter
MFS 2011 – Videoton 0-3
2018.09.02. vasárnap (Gödöllő) Tanévindító Focifesztivál
MFS 2011 – Vác VLSE 1-0 Masszi Viktor
MFS 2011 – UTE 0-0
MFS 2011 – SC-Hírös-ÉP 2-0 Németh Milán (2)
MFS 2011 – Ikarusz BSE 4-0 Fábián Péter (2), Masszi Viktor, Fodor Félix
Elődöntő
MFS 2011 – Gödöllő 0-0 (büntetőkkel 2-1 Hegedűs Áron, Fodor Félix)
Döntő
MFS 2011 – MTK Budapest 2011 0-3
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2017-2018
2018.06.09. szombat(Gödöllő, Táncsics Mihály út 5. műfű)
The Ground Juniális Kupa Gödöllő, MFS csapat
MFS 2011 – Maglód 13-1 Fodor Félix (4), Borics Zoltán (3), Simon Péter (2), Kovács Noel, Ács Levente, Németh Milán, Csécs Bertalan
MFS 2011 – III. ker 5-0 Fodor Félix (2), Borics Zoltán (2),Csécs Bertalan
MFS 2011 – Veresegyház 4-2 Fodor Félix (2), Csécs Bertalan (2)
MFS 2011 – Ikarus pir. 1-4 Fodor Félix
MFS 2011 – Gödöllő 4-1 Fodor Félix (2), Ács Levente, Csécs Bertalan
MFS 2011 – Dunakanyar 1-7 Fodor Félix
MFS 2011 – Vác 3-6 Fodor Félix, Borics Zoltán, Kovács Noel
MFS 2011 – Budakalász 0-5
2018.05.31. csütörtök (SK Sturm Graz Trainingszentrum, Graz)
INT. U8 SK STURM GRAZ MINI MASTERS 2018
MFS 2011 – SC Simmering 3-1 Malomsoki Milán, Sajgál Péter, Fodor Félix
MFS 2011 – Csepel FC Puma 2-1 Sajgál Péter, Kosdi Kornél
MFS 2011 – SC Eurotor Neunkirchen 13-0 Fábián Péter (3), Malomsoki Milán (3), Kovács Noel (2), Sajgál Péter, Cser Noel, Kosdi Kornél, Csécs Bertalan, Fodor Félix
MFS 2011 – FC Klosterneuburg 6-1 Cser Noel (2), Csécs Bertalan (2), Malomsoki Milán, Kosdi Kornél
Elődöntő:
MFS 2011 – SK Rapid Wien 2-2 Sajgál Péter (2)
3.helyért.
MFS 2011 – USV Scheiblingkirchen-Warth 3-2 Sajgál Péter (3)
2018.03.15. csütörtök( Sződ, Dózsa György út 101.)
Március 15. Torna
MFS 2011 – Gödöllő SE 1. 1-4 Fodor Félix
MFS 2011 – Vác VLSE 2-4 Fodor Félix, Simon Péter
MFS 2011 – UTE 3-4 Fábián Péter, Kovács Noel , SimonPéter
13-15. hely
MFS 2011 – Ikarus Piros 3-3 Fábián Péter, Fodor Félix, Kovács Noel
MFS 2011 – Dunakeszi 8-0 Fodor Félix (3), Simon Péter (3),Fábián Péter, Németh Mián
2018.03.03. szombat (Törökbálint, Torbágy utca 1. Aréna Törökbálint)
Törökbálinti Tavaszköszöntő Torna – U7
MFS 2011 – Nyergesújfalu 8-7 Ács Levente (2), Fábián Péter (2), Fodor Félix (2), Kovács Noel (2)
MFS 2011 – Viadukt 3-7 Ács Levente, Fábián Péter, Fodor Félix
MFS 2011 – Őrmező 8-2 Fodor Félix (4), Ács Levente (2), Fábián Péter (2)
MFS 2011 – Vác 4-3 Kovács Noel (2), Fábián Péter, Fodor Félix
2018.01.21., vasárnap
Farsangi RAFC- Kupa
MFS 2011 – Csepel FC 2010 2-2 Malomsoki Milán, Kosdi Kornél
MFS 2011 – Szent Pál Akadémia 2010 1-0 Sajgál Péter
MFS 2011 – Dalnoki Akadémia 2010 3-1 Sajgál Péter, Pozsonyi Máté, Dénes Zalán
MFS 2011 – RAFC sárga 2010 7-0 Kosdi Kornél (3), Ács Levente, Malomsoki Milán, Csécs Bertalan, Sinka Boldizsár
MFS 2011 – RAFC kék 2010 2-0 Csécs Bertalan, Sajgál Péter
2017.12.17., vasárnap (Törökbálint)
Mikulás Kupa
Mészöly Focisuli 2011 -Hangyák Focitanoda 3-0 Sziklai Leó, Király Miksa, Vásárhelyi-Lakat Bálint
Mészöly focisuli 2011 -Törökbálint 5-2 Hegedüs Áron (2), Zagyva János, Dénes Dávid, Vásárhelyi-Lakat Bálint
Mészöly Focisuli 2011 -Győrladamér 3-1 Zagyva János (3)
Mészöly Focisuli 2011 -Biatorbágy 2-3 Zagyva János (2), öngól
2017.12.02. szombat (2045 Törökbálint, Torbágy utca 1.)
Kistérségi Torna
MFS – FTC 2:1 Ács Levente (2)
MFS – Törökbálint 3:1 Simon Péter (3)
MFS – Vasas 4:0 Pozsonyi Máté (2), Ács Levente, Simon Péter
MFS – Csepel UP 2 8:0 Csécs Bertalan (3), Ács Levente (2), Kovács Noel, Simon Péter, Pozsonyi Máté
MFS – Pereg 7:0 Simon Péter (4), Csécs Bertalan (2), Ács Levente
2017.10.21. szombat (2134 Sződ, Ady Endre utca 2.)
Ünnepi Labdarúgó Torna
MFS 2011 – FTC 3-0 Sajgál Péter (2), Kosdi Kornél
MFS 2011 – Csepel Puma 3-1 Sajgál Péter, Simon Péter, Kosdi Kornél
MFS 2011 – Olasz Focisuli (fehér) 11-1 Malomsoki Milán (4), Cser Noel (3), Németh Milán (2), Sajgál Péter, Kosdi Kornél
I-IV helyosztó mérkőzés:
MFS 2011 – Olasz Focisuli (piros) 2-7 Kosdi Kornél, Németh Milán
MFS 2011 – UTE 6-3 Kosdi Kornél (5), Sajgál Péter
MFS 2011 – Sződi DSE 3-0 Kosdi Kornél (2), Sajgál Péter
2017. 09. 02., szombat (Gödöllő)
Tanévindító Fesztivál
MFS 2011 piros – Nagykáta 6-3 Ács Levente (2), Simon Péter (2), Fehér Dávid, Sziklai Leo
MFS 2011 piros – Monor 1-3 Ács Levente
MFS 2011 piros – Eger 4-4 Simon Péter (3), Fehér Dávid
elődöntő:
MFS 2011 piros – MFS 2011 fehér 1-7 Fehér Dávid
harmadik helyért:
MFS 2011 piros – Monor 2-1 Ács Levente, Simon Péter
2016-2017
2017. 06. 04., vasárnap (Törökbálint)
Youth Talent Cup
MFS 2011 (piros) – Dunakanyar Régió 15-0 Sajgál Péter (4), Ács Levente (4), Kosdi Kornél (3), Malomsoki Milán (3), Cser Noel
MFS 2011 (piros) – Hírös-Ép Kecskemét 7-1 Malomsoki Milán (2), Ács Levente (2), Sajgál Péter, Kosdi Kornél, Cser Noel
MFS 2011 (piros) – Soroksár SC 6-2 Malomsoki Milán (3), Ács Levente (2), Kosdi Kornél
Elődöntő:
MFS 2011 (piros) – MFS 2011 (fehér) 8-0 Sajgál Péter (3), Kosdi Kornél (3), Cser Noel, Ács Levente
Döntő:
MFS 2011 (piros) – FTC 9-0 Sajgál Péter (6), Malomsoki Milán, Kosdi Kornél, Ács Levente
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2017. 03. 06., vasárnap (Szandaszőlős)
Kolláth Béla
MFS 2011 – Orosháza 4-0 Malomsoki Milán (2), Kosdi Kornél, Sajgál Péter
MFS 2011 – Abonyi KID FC 7-1 Malomsoki Milán (3), Pozsonyi Máté (2), Sajgál Péter, Cser Noel
MFS 2011 – Szanda FS 8-0 Sajgál Péter (6), Malomsoki Milán (2)
Elődöntő:
MFS 2011 – Szolnoki MÁV 4-2 Sajgál Péter (2), Kosdi Kornél, Malomsoki Milán
Döntő:
MFS 2011 – Monor SE 7-0 Kosdi Kornél (2), Malomsoki Milán (2), Sajgál Péter (2), Pozsonyi Máté
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2017. 02. 19., vasárnap (Dunakeszi)
VSD Kupa
MFS 2011 – RKSK 4-3 Gyura Bálint (3), Sajgál Péter
MFS 2011 – Monor SE 6-0 Gyura Bálint (4), Kosdi Kornél, Sajgál Péter
MFS 2011 – Vasas Kubala LA 4-5 Sajgál Péter (3), Gyura Bálint
MFS 2011 – Dunakeszi 2-5 Sajgál Péter, Gyura Bálint
MFS 2011 – MFS 2010 2-4 Kosdi Kornél, Sajgál Péter
Együttesünk a 4. helyen végzett.
2017. 02. 04., szombat (Vecsés)
Farsangi Kupa
MFS 2011 – Dunakanyar 0-2
MFS 2011 – Gloriett 0-4
MFS 2011 – Gyál 3-5 Kosdi Kornél (2), Sajgál Péter
MFS 2011 – Dunakanyar 4-6 Sajgál Péter (3), Kosdi Kornél
MFS 2011 – Gloriett 1-6 Sajgál Péter
MFS 2011 – Gyál 1-1 Nagy Major Hunor
2017. 01. 21., szombat (Ercsi)
Újévi Kupa
MFS 2011 – Móri VSE 2010 7-2 Sajgál Péter (4), Kosdi Kornél (3)
MFS 2011 – Csepel FC 2010 6-2 Molnár-Bence Zsombor (2), Sajgál Péter (2), Cser Maxim (2)
MFS 2011 – Ercsi Kinizsi 2010 5-3 Sajgál Péter (3), Cser Maxim, Molnár-Bence Zsombor
MFS 2011 – Móri VSE 2010 6-0 Sajgál Péter (3), Cser Maxim (2), Kósdi Kornél
MFS 2011 – Csepel FC 2010 4-1 Malomsoki Milán, Molnár-Bence Zsombor, Sajgál Péter, Cser Maxim
MFS 2011 – Ercsi Kinizsi 2010 7-1 Malomsoki Milán (2), Sajgál Péter (2), Kosdi Kornél (2), Kisztl Péter
2017. 01 .14., szombat (Törökbálint)
Újévi Kupa
MFS 2011 – Viadukt SE 2-2 Sajgál Péter, Malomsoki Milán
MFS 2011 – MFS 2010 0-2
MFS 2011 – Törökbálint „B” 3-1 Malomsoki Milán (2), Fehér Dávid
MFS 2011 – RAFC 2-5 Sajgál Péter (2)
MFS 2011 – Törökbálint „A” 0-0