K’10 tornák

TORNASZEREPLÉSEK

2017-2018

MFS 2010 – Gödöllő “C” 4:0  Cser Maxim (2), Molnár Kende,Nagypál Bendegúz
MFS 2010 – Gloriett 2:2  Cser Maxim, Nagypál Bendegúz
MFS 2010 – Gödöllő “B” 2:1  Cser Maxim, Molnár Kende

elődöntő:
MFS 2010 – Gödöllő “A” 0-2

harmadik helyért:
MFS 2010 – Gödöllő “B” 4-2  Cser Maxim (3), Molnár Kende

Együttesünk a 3. helyen végzett.

 

2016-2017

2017. 06. 25., vasárnap (RTK)
Pokorny Ede Emléktorna

MFS 2009 – Visegrád 0-2
MFS 2009 – Dunakanyar 0-5
MFS 2009 – RTK II 3-1 Malomsoki Milán, Sajgál Péter, Sárdi Márk
MFS 2009 – Vértessomló 0-1
MFS 2009 – Debreceni Olasz FS 0-2

2017. 06. 10., szombat (Gödöllő)
Juniális Kupa

MFS 2010 – Videoton „B” 6-2 Lakakisz Parisz (5), Pernyész Tádé
MFS 2010 – Jászberényi FC 13-1 Lakakisz Parisz (7), Völgyi Miklós (3), Dénes Zalán, Orji Dávid, Pernyész Tádé
MFS 2010 – Tura 11-1 Orji Dávid (4), Lakakisz Parisz (4), Sárdi Márk, Pernyész Tádé, Dénes Zalán
MFS 2010 – Gödöllői SK „B” 9-0 Lakakisz Parisz (4), Dénes Zalán (2), Orji Dávid (2), Pernyész Tádé
MFS 2010 – Dabas Gyón FC 9-4 Völgyi Miklós (4), Lakakisz Parisz (2), Sárdi Márk, Dénes Zalán, Orji Dávid

Elődöntő:
MFS 2010 – Videoton „A” 10-5 Lakakisz Parisz (5), Pernyész Tádé (2), Orji Dávid, Sárdi Márk, Völgyi Miklós

Döntő:
MFS 2010 – Gödöllői SK „A” 8-5 Lakakisz Parisz (4), Orji Dávid (3), Sárdi Márk

Együttesünk az 1. helyen végzett.

2017. 04. 15-16., szombat-vasárnap (Újpest)
UTE Kupa

csoportmérkőzések:
MFS 2010 – Videoton „B” 3-0 Molnár Kende, Molnár-Bencze Zsombor, Nagypál Bendegúz
MFS 2010 – UTE „B” 6-2 Molnár-Bencze Zsombor (2), Nagypál Bendegúz (2), Molnár Kende, Cser Maxim
MFS 2010 – Szilárdy RFC 2-7 Molnár-Bencze Zsombor, Sinka Boldizsár
MFS 2010 – Videoton „A” 4-6 Sinka Boldizsár, Molnár Kende, Cser Maxim, Molnár
Bencze Zsombor

MFS 2010 – Debreceni Olasz Focisuli „A” 1-5 Molnár Kende

Silver Cup, csoportmérkőzések:
MFS 2010 – Debreceni Olasz Focisuli „B” 7-2 Cser Maxim (5), Molnár Kende, Nagypál Bendegúz
MFS 2010 – Puma válogatott 0-0

A 3. helyért:
MFS 2010 – UTE „B” 0-1

Együttesünk a 10. helyen végzett.

2017. 03. 15., szerda (Sződ)
Március 15. Torna

MFS 2010 – Gyál 6-0 Lakakisz Parisz (3), Sárdi Márk (2), öngól
MFS 2010 – Dunakeszi 8-4 Lakakisz Parisz (6), Pernyész Tádé (2)
MFS 2010 – Mogyoród 8-0 Lakakisz Parisz (4), Sárdi Márk (2), Molnár Kende, Pernyész Tádé
MFS 2010 – UTE 2-4 Lakakisz Parisz (2)
MFS 2010 – Dalnoki Akadémia 8-2 Lakakisz Parisz (5), Sárdi Márk (2), Pernyész Tádé

2017. 03. 12., szombat (Törökbálint)
Tavaszváró Kupa

MFS 2010 – Vasas Kubala Akadémia 3-0 Dénes Zalán, Völgyi Miklós, Molnár-Bencze Zsombor
MFS 2010 – Pestszentlőrinc 2-1 Cser Maxim, Molnár-Bencze Zsombor
MFS 2010 – Honvéd 1-1 Völgyi Miklós
MFS 2010 – Dunakanyar Régió 0-1
MFS 2010 – Gödöllő 1-5 Völgyi Miklós

2017. 02. 25., szombat (Székesfehérvár)
Videoton UP Torna

MFS 2010 – Videoton „fehér” 0-3
MFS 2010 – FTC 3-3 Dénes Zalán, Molnár-Bencze Zsombor, Orji Dávid
MFS 2010 – UTE 4-2 Cser Maxim (2), Érsek Márk, Orji Dávid
MFS 2010 – Gödöllő 2-4 Érsek Márk, Orji Dávid
MFS 2010 – Videoton „piros” 1-2 Érsek Márk
MFS 2010 – Pécsi MFC 1-2 Orji Dávid
MFS 2010 – Dunakanyar Régió 1-2 Dénes Zalán

2017. 02. 19., vasárnap (Dunakeszi)
VSD Kupa

MFS 2010 – Vasas Kubala Akadémia 7-2 Molnár Kende (2), Völgyi Miklós (2), Nagypál Bendegúz (2), Sárdi Márk
MFS 2010 – RKSK 8-0 Nagypál Bendegúz (3), Molnár Kende (2), Völgyi Miklós (2), Molnár-Bencze Zsombor
MFS 2010 – Monor 9-0 Sárdi Márk (3), Molnár Kende (2), Molnár-Bencze Zsombor (2), Nagypál Bendegúz, Völgyi Miklós
MFS 2010 – Dunakeszi 2-3 Molnár Kende (2)
MFS 2010 – MFS 2011 5-2 Völgyi Miklós (3), Sárdi Márk, Molnár Kende

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2017. 02. 11., szombat (Székesfehérvár)
Videoton BK Torna

MFS 2010 – Puskás Akadémia 6-1 Dénes Zalán (3), Sárdi Márk (2), öngól
MFS 2010 – Gödöllő 2-3 Pernyész Tádé, öngól
MFS 2010 – Videoton „fehér” 1-2 Pernyész Tádé
MFS 2010 – Videoton BKE 7-2 Dénes Zalán (2), Érsek Márk, Orji Dávid, Völgyi Miklós, Pernyész Tádé

3. helyért:
MFS 2010 – ETO FC Győr 2-3 Sárdi Márk (2)

Együttesünk a 4. helyen végzett.

2017. 02. 05., vasárnap (Marczibányi tér)
V. Mészöly Téli Kupa

MFS 2010 – Videoton 2-7 Dénes Zalán, Molnár-Bencze Zsombor
MFS 2010 – Monor 4-6 Cser Maxim, Dénes Zalán, Molnár-Bencze Zsombor, Völgyi Miklós
MFS 2010 – Pécsi MFC 2-2 Dénes Zalán, Molnár-Bencze Zsombor

Alsóházi helyosztók:
MFS 2010 – ETO FC Győr 4-5 Völgyi Miklós (2), Cser Maxim, Dénes Zalán
MFS 2010 – Monor 8-3 Dénes Zalán (3), Nagypál Bendegúz (2), Völgyi Miklós (2), Molnár-Bencze Zsombor

Együttesünk a 7. helyen végzett.

MFS 2010 – Videoton 3-5 Nyírő Milán (2), Lajtai Ádám
MFS 2010 – Monor 3-5 Lajtai Ádám, Pozsonyi Máté, Nyírő Milán
MFS 2010 – Pécsi MFC 1-6 Lajtai Ádám
MFS 2010 – ETO FC Győr 2-3 Lajtai Ádám, Nyírő Milán
MFS 2010 – Vasas Kubala Akadémia 3-3 Nyírő Milán (2), Lajtai Ádám (büntetőkkel 2:1 Nyírő, Käsler)

Együttesünk a 7. helyen végzett.

2017. 01. 29., vasárnap (Gödöllő)
Sátor Kupa

MFS 2010 – GödöIlő III. 4-2 Cser Maxim (3), Malomsoki Milán
MFS 2010 – Jászárokszállás 6-1 Molnár-Bencze Zsombor (2), Cser Maxim, Malomsoki Milán, Nagypál Bendegúz, Sajgál Péter
MFS 2010 – Újpest FC 5-1 Sajgál Péter (2), Cser Maxim (2), Nagypál Bendegúz
MFS 2010 – Buják 5-1 Sajgál Péter (2), Cser Maxim, Malomsoki Milán, Nagypál Bendegúz
MFS 2010 – Gödöllő II. 2-3 Sajgál Péter (2)
MFS 2010 – Videoton 1-4 Cser Maxim

Helyosztók:
5-6. helyért:
MFS 2010 – Vasas Kubala Akadémia 2-5 Cser Maxim, Nagypál Bendegú

7. helyért:
MFS 2010 – Gödöllő III. 2-2 Sajgál Péter, Cser Maxim (büntetőkkel: 3-2 Molnár-Bencze Zsombor, Nagypál Bendegúz, Cser Maxim)

2017. 01. 28., szombat (Vecsés)
II. Újévi Kupa

MFS 2010 – Gyál 3-3 Lajtai Ádám (3)
MFS 2010 – Gyáli Lurkók 4-4 Lajtai, Barbócz Attila, Käsler Károly, Letenyei Kolos
MFS 2006 – Gloriett 2-6 Lajtai Ádám, Letenyei Kolos

2017. 01. 21., szombat (Budakalász)
Dunakanyar Kupa (Együttesünk a 2009-es korosztályban szerepelt)

MFS 2010 – Budakalász 2009 1-0 Molnár Kende
MFS 2010 – Videoton 2009 0-1
MFS 2010 – UTE 2009 1-1 Lakakisz Parisz
MFS 2010 – Gödöllő 2009 0-3

2016. 12. 03., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa

MFS 2010 – Honvéd 7-0 Orji Dávid (2), Pernyész Tádé (2), Cser Maxim, Sajgál Péter
MFS 2010 – Őrmező 1-0 Orji Dávid
MFS 2010 – Iklad 1-3 Pernyész Tádé
MFS 2010 – Gödöllő 1-7 Orji Dávid

Negyeddöntő:
MFS 2010 – Gyöngyös 5-4 Dénes Zalán (3), Cser Maxim, Orji Dávid

Elődöntő:
MFS 2010 – MTK 1-5 Dénes Zalán

Bronzmérkőzés:
MFS 2010 – Videoton 2-3 Dénes Zalán, Orji Dávid

Együttesünk a 4. helyen végzett.

 

2016. 10. 22., szombat (Sződ)
Ünnepi Labdarúgó Torna

MFS 2010 – FTC I. 4-1 Érsek Márk, Molnár Kende, Pernyész Tádé, Völgyi Miklós
MFS 2010 – Monor 3-1 Érsek Márk, Orji Dávid, Völgyi Miklós
MFS 2010 – Erdőkertes 5-0 Érsek Márk (2), Völgyi Miklós (2), Pernyész Tádé

Körmérkőzés az 1-4. helyért:
MFS 2010 – Visegrád 4-4 Orji Dávid (2), Völgyi Miklós (2)
MFS 2010 – Dalnoki Akadémia 5-2 Völgyi Miklós (2), Érsek Márk, Orji Dávid, Pernyész Tádé
MFS 2010 – Gödöllő 2-2 Molnár Kende (2)

 

 

TORNASZEREPLÉSEK A 2015-2016-ES IDÉNYBEN

2016. 10. 15., szombat (Csepel)
Októberi Utánpótlás Futball Fesztivál

MFS 2010 – Puebla 7-1 Sajgál Péter (3), Sárdi Márk (3), Malomsoki Milán
MFS 2010 – Sződi DSE 4-1 Sajgál Péter (2), Sárdi Márk, Malomsoki Milán
MFS 2010 – Puebla “B” 12-1 Sajgál Péter (5), Malomsoki Milán (4), Sárdi Márk (3)
MFS 2010 – Csep-gól 1-0 Sajgál Péter

2016. 06. 11., szombat (Gödöllő)
Juniális Kupa

MFS 2010 – Monor 2-3 Érsek Márk (2)
MFS 2010 – Dabas 8-1 Lakakis Parisz (5), Völgyi Miklós (2), Érsek Márk, Völgyi Miklós (2)
MFS 2010 – Pécel 3-2 Lakakis Parisz (3)
MFS 2010 – Vasas 5-0 Lakakis Parisz (5)
MFS 2010 – Mogyoród 1-1 Lakakis Parisz
MFS 2010 – Gödöllő 4-2 Lakakisz Parisz (2), Völgyi Miklós, Érsek Márk
MFS 2010 – Sződ 6-2 Érsek Márk (4), Molnár Kende, Lakakis Parisz

2016. 06. 04., szombat (Göd)
Fétis Kupa

MFS 2010 – Monor 6-0 Érsek Márk (3), Lakakisz Parisz (2), Molnár Kende
MFS 2010 – Dunakeszi 5-2 Völgyi Miklós (2), Lakakisz Parisz, Érsek Márk, Molnár Kende
MFS 2010 – Újlengyel 1-3 Lakakisz Parisz

Elődöntő:
MFS 2010 – Göd 10-2 Lakakisz Parisz (4), Völgyi Miklós (3), Érsek Márk (2), Dénes Zalán

Döntő:
MFS 2010 – Dunakeszi 4-3 Lakakisz Parisz (3), Érsek Márk

2016. 03. 25., péntek (Budatétény)
Nyuszi Kupa

MFS 2010 – Őrmező 3-0 Molnár Kende, Orji Dávid, Völgyi Miklós
MFS 2010 – Budatétény 3-4 Dénes Zalán (3)
MFS 2010 – Palánták 11:0 Érsek Márk (5), Pernyész Tádé (4), Orji Dávid, Dénes Zalán

Döntő:
MFS 2010 – Budatétény 0-1

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2016. 03. 13., vasárnap (Sződ)
Ünnepi Labdarúgó Torna

MFS 2010 – Mogyoród 3-1 Völgyi Miklós (2), Érsek Márk
MFS 2010 – Gödi MFS 3-3 Érsek Márk (2), Völgyi Miklós
MFS 2010 – Erdőkertes 2-3 Völgyi Miklós, Érsek Márk
MFS 2010 – Gödöllő 2-4 Völgyi Miklós, Molnár Kende

Együttesünk a 3. helyen végzett.

2016. 02. 20., szombat (Rákosszentmihály)
RAFC Kupa

MFS 2010 – RAFC 3-2 Völgyi Miklós (2), Érsek Márk
MFS 2010 – Törökbálint 4-4 Érsek Márk (4)
MFS 2010 – RAFC 2-2 Dénes Zalán, Völgyi Miklós
MFS 2010 – Törökbálint 2-6 öngól (2)

2016. 02. 06., szombat (Székesfehérvár)
Videoton Torna

MFS 2010 – Csákvár 15-0 Érsek Márk (9), Dénes Zalán (2), Krajcsovich Jázmin (2), Orji Dávid (2)
MFS 2010 – Sződ 4-2 Dénes Zalán (2), Érsek Márk, Krajcsovich Jázmin
MFS 2010 – Videoton „piros-kék” 3-6 Krajcsovich Jázmin (2), Dénes Zalán

Felsőház:
MFS 2010 – Győri ETO 1-1 Érsek Márk
MFS 2010 – Gödöllő 1-6 Érsek Márk

2016. 01. 30., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa

MFS 2010 – Gödöllő 3-6 Orji Dávid (2), Völgyi Miklós
MFS 2010 – Sződ 4-2 Krajcsovich Jázmin (4)
MFS 2010 – Mogyoród 1-2 Krajcsovich Jázmin
MFS 2010 – Monor 0-0
MFS 2010 – GMFS 2-1 Orji Dávid, Völgyi Miklós
MFS 2010 – Videoton 3-0 Orji Dávid (2), Krajcsovich Jázmin

2016. 01. 23., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa

MFS I 2009-2010 – Ferihegy Vecsés I. 2-6 Érsek Márk, Dénes Zalán
MFS I 2009-2010 – Testvériség I. 4-5 Érsek Márk (2), Dénes Zalán (2)
MFS I 2009-2010 – Budafok I. 2-3 Hajdú Szabolcs Botond, Dénes Zalán
MFS I 2009-2010 – Monor I. 3-4 Érsek Márk, Orji Dávid, öngól

MFS II 2009-2010 – Ferihegy Vecsés II. 2-5 Cardenas Hajnal Samuel (2)
MFS II 2009-2010 – Testvériség II. 0-1
MFS II 2009-2010 – Budafok II. 0-3
MFS II 2009-2010 – Monor II.0-1

2015. 11. 28., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa

MMFS 2010 – Gödöllői SK 0-6
MMFS 2010 – Mogyoród KSK 1-2 Pernyesz Tádé
MMFS 2010 – CSMFS 0-6
MMFS 2010 – Gödöllői SK 1-6 Honi Simon
MMFS 2010 – Mogyoród KSK 1-3 Honi Simon
MMFS 2010 – CSMFS 0-4

CSMFS 2010 – Mogyoród KSK 7-0 Érsek Márk (3), Dénes Zalán (2), Molnár Kende, öngól
CSMFS 2010 – Gödöllői SK 0-6
CSMFS 2010 – MMFS 6-0 Érsek Márk (5), Molnár Kende
CSMFS 2010 – Mogyoród KSK 3-0 Érsek Márk (2), Molnár Kende
CSMFS 2010 – Gödöllői SK 1-6 Molnár Kende
CSMFS 2010 – MMFS 4-0 Érsek Márk (2), Molnár Kende, Dénes Zalán

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.