Bajnokságok
2018-2019
Kölyökliga
2019.05.12. vasárnap (Angyalföldi Sportközpont 1139, Rozsnyai u. 4.)
Kölyökliga U9 Felsőházi rájátszás 4. forduló, MFS 2010
MFS 2010 – Gloriett SE 3-2 (1-2) Sárdi Márk, Dénes Zalán, Pernyész Tádé
MFS 2010 – Dunakanyar RUFC 4-3 (2-1) Sárdi Márk, Pernyész Tádé, Orji Dávid, Schmél Áron
Együttesünk megnyerte az U9-es Kölyökliga bajnokságot.
2019.04.27. szombat (Újpalotai úti Sportcentrum,1138 Budapest, Újpalotai út 13. pálya, műfű)
Kölyökliga U9 Felsőházi rájátszás 3. forduló, MFS 2010
MFS 2010 – Váci VLSE 5-5 (3-3) Érsek Márk (2), Gurbán Bence, Káplán Ábel, Molnár-Bencze Zsombor
MFS 2010 – Szilárdy RFC 2-0 (1-0) Molnár-Bencze Zsombor, Farkas Timót
2019.04.06. szombat (Újpalotai úti Sportcentrum,1138 Budapest, Újpalotai út 13. pálya, műfű)
Kölyökliga U9 Felsőházházi rájátszás 2. forduló, MFS 2010
MFS 2010 – MTK 2011 8-4 (5-1) Dénes Zalán (2), Gurbán Bence (2), Érsek Márk, Farkas Timót, Káplán Ábel, Molnár Kende
MFS 2010 – Tehetség SE 5-1 (1-1) Sinka Boldizsár (2), Molnár Kende, Gurbán Bence, Farkas Timót
2019.03.23. szombat (Újpalotai úti Sportcentrum, XIII. Újpalotai út 13. ‘B’ pálya, műfű)
Kölyökliga U9 Felsőházi rájátszás 1. forduló, MFS 2010
MFS 2010- ASI Dinamo Star 3-1 Érsek Márk, Dénes Zalán, Farkas Timót
MFS 2010- Ceglédi VSE 5-3 Nagypál Bendegúz (2), Érsek Márk, Dénes Zalán, Gurbán
2018.11.03. szombat (Új Palotai úti Sporttelep, 1131 Budapest, Új Palotai út 13.)
Kölyökliga U9 B, 4.forduló, MFS 2010
MFS 2010 – Gödöllői SK 3-1 (2-1) Gurbán Bence, Molnár Kende, öngól
MFS 2010 – Ceglédi VSE 2-2 (2-0) Érsek Márk, Orji Dávid
2018.10.20. szombat (Új Palotai úti Sporttelep, műfű)
Kölyökliga U9 B, 3.forduló, MFS 2010
MFS 2010 – Szilárdy RFC 9-0 (3-0) Cser Maxim (4), Érsek Márk (3), Dénes Zalán, öngól
MFS 2010 – Szolnoki MÁV 8-2 (3-2) Novák Áron (3), Dénes Zalán (2), Cser Maxim, Érsek Márk, Molnár Kende
2018.10.06. szombat (Új Palotai úti Sporttelep, műfű)
Kölyökliga U9 B, 2.forduló, MFS 2010
MFS 2010 – III. kerület TVE 11-0 Cser Maxim (3), Sárdi Márk(2), Gurbán Bence(2), Molnár Kende, Huszár Samu, Tóth Ramóna, Sinka Boldizsár
MFS 2010 – Gloriett SE 4-6 Sárdi Márk (2), Molnár Kende, Tóth Ramóna
2018.09.22. szombat (Új Palotai úti Sporttelep, műfű)
Kölyökliga U9 B, 1.forduló, MFS 2010
MFS 2010 – UTE 5-2 (2-1) Cser Maxim (2), Pernyész Tádé, Káplán Ábel, Gurbán Bence
MFS 2010 – Paks 4-1 (4-0) Tóth Ramóna (3), Novák Áron
2017-2018
Ruk Alközponti Bajnokság U9
2018.03.25. vasárnap (III. Márton út 25. műfű)
RUK Alközponti Bajnokság U9 13. forduló
Mészöly Focisuli 2010 – Balassagyarmat 2009 „B”
MFS 2010 – BSE Palóc Farkasok 2009 „B” 5-2 (2-1) Molnár Kende (2), Huszár Samu, Molnár-Bencze Zsombor, Sinka Boldizsár
2018.03.11. vasárnap (III. Kalap utca 1. szabadtéri műfű)
RUK Alközponti Bajnokság U9 12. forduló
MFS 2010 – III. Ker. TVE 2009 „B” 6-7 (4-2) Cser Maxim (2), Sárdi Márk (2), Völgyi Miklós, Ángyás Ákos
2018.02.25. vasárnap (Veres Péter Gimnázium, III. Csobánka tér 7.)
RUK Alközponti Bajnokság U9 11. forduló
MFS 2010 – Váci VLSE 2009 „B” 8-4 (6-2) Molnár Kende (3), Cser Maxim (3), Huszár Samu (2)
2018.02.18. vasárnap (Veres Péter Gimnázium, III. Csobánka tér 7.)
RUK Alközponti Bajnokság U9 10. forduló
MFS 2010 – VSD Dunakeszi 2009 „B” 21-2 (6-1) Huszár Samu (5), Cser Maxim (5), Sinka Boldizsár (3), Völgyi Miklós (3), Sárdi Márk (3), Molnár Kende (2)
2017.12.09. szombat (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U9 7. forduló
MFS 2010 – III. Ker. TVE 2009 „B” 7-1 (5-0) Molnár Kende (2), Molnár-Bencze Zsombor (2), Völgyi Miklós, Nagypál Bendegúz, Huszár Samu
2017.11.11. szombat (2120 Dunakeszi, Fóti út 41.)
RUK Alközponti Bajnokság U9 5. forduló
MFS 2010 – Dunakeszi 2009 „B” 25-2 (13-0) Érsek Márk (8), Cser Maxim (6), Sinka Boldizsár (4), Molnár Kende (3), Nagypál Bendegúz (3), öngól
2017.10.22. vasárnap (2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út 5.)
RUK Alközponti Bajnokság U9 4. forduló
MFS 2010 – Gödöllői SK 2009 „B” 17-0 (12-0) Pernyész Tádé (5), Cser Maxim (4), Nagypál Bendegúz (3), Molnár-Bencze Zsombor (3), Molnár Kende, Sinka Boldizsár
2017. 10. 07., szombat (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U9 3. forduló
MFS 2010 – BSE Palóc 3-0
2017.09.24., vasárnap (III. Kalap u. 1.)
RUK Alközponti Bajnokság U9 2. forduló
MFS 2010 – III. Ker. TVE 2009 „B” 6-6 (1-3) Cser Maxim (2), Dénes Zalán, Sárdi Márk, Érsek Márk, öngól
2017. 09. 10., vasárnap (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti bajnokság U8 1. forduló
MFS 2010 – Váci VLSE 2009 „B” 3-5 (2-3) Cser Maxim (3)