TORNASZEREPLÉSEK
2018-2019
2019.06.14-16. péntek-vasárnap (Bécs)
U10 Champion’s Trophy döntő, MFS 2009
MFS 2009-OFK”sport Team” 0-2
MFS 2009-Guangzhou Elit Club 1-0 Andó Artúr
MFS 2009-SC Pfaffstätten 0-4
MFS 2009-Ravensburg 3-0 Andó Artúr (3)
MFS 2009-Juventus FC 1-4 Hangyási Máté
MFS 2009-GAK Juniors 1-2 Andó Artúr
MFS 2009-FC Skupi 1-3 Arató Dániel
MFS 2009-ASV Hinterbrühl 2-1 Arató Dániel (2)
MFS 2009-FCM ProfiBox Traiskirch 2-2 Rónaszéki Teó, Arató Dániel
MFS 2009-FC Puch 1-2 Rónaszéki Teó
MFS 2009-Guangzhou Elit Club 0-0 Büntetőkkel (2-1)
MFS 2009-Winer Neudorf 4-3 Rónaszéki Teó (3), Jásper Ferenc András
MFS 2009-Haladás 1-1 Büntetőkkel (7-8)
2019.06.09. vasárnap (Táncsics Mihály úti Sportcentrum, Gödöllő, Táncsics M. u. 3., A pálya, fű és műfű)
Juniális Kupa Gödöllő 2009, MFS 2009,
MFS 2009-Liver FC 8-1 Garai Márk (3), Pók Domokos (2), Varga Szabolcs, Rónaszéki Teó, Andó Artúr
MFS 2009-III.ker.TVE I. 0-6
MFS 2009-Váci VLSE 1-1 Varga Szabolcs
MFS 2009-Gyírmót SE 0-5 Garai Márk (2), Rónaszéki Teó, Radics Tibor, Andó Artúr
MFS 2009-Újpest FC 8-1 Garai Márk (4), Varga Szabolcs (2), Radics Tibor, Rónaszéki Teó
Helyosztók:
MFS 2009-Debrecen SE 0-3
MFS 2009-Nyíregyháza SE 0-2
MFS 2009-Balassagyarmat SE 5-0 Garai Márk (3), Varga Szabolcs, Rónaszéki Teó
2019.06.02. vasárnap (III. Kalap utca 1-3. fű)
Bozsik ‘B’ szint 6. tavaszi U10 torna, MFS 2009
2019.05.11. szombat (Dunakanyar RUFC, Szentendre, Kőzúzó u. 1.)
Bozsik ‘B’ szint U10, 5. tavaszi torna, MFS 2009
MFS 2009-Dorogi FC 10-0 Andó Artúr (3), Varga Szabolcs (2), Pók Domokos(2), Barkóczi Dominik, Szabó Márton, Rónaszéki Teó
MFS 2009-III.kerület 2-1 Szabó Márton, Rónaszéki Teó
MFS 2009-Dunakanyar SE 3-1 Varga Szabolcs, Szabó Márton, Andó Artúr
MFS 2009-Tatabánya SC 2-0 Szabó Márton, Rónaszéki Teó
MFS 2009-Gödöllői SK 2-0 Szabó Márton, Rónaszéki Teó
2018.05.01. szerda (Budapest, XVI. kerület Bátony utca 1-33. műfű)
XI. MAKSIAUTO FocIKA Kupa U10, MFS 2009
MFS 2009-Gödöllő 0-0
MFS 2009-MTK 0-2
MFS 2009-Siófok 1-1 Rónaszéki Teó
Helyosztók:
MFS 2009 – MTK 2010 0-1 Jásper Ferenc András
MFS 2009-Gödöllő 0-5
MFS 2009-Ikarus 1-3 Varga Szabolcs
2019.04.28. vasárnap (Lantos Mihály Sportközpont, új bejárat a Csömöri útról a kertészet mellett, fű)
Bozsik ‘B’ szint 4. tavaszi U10 torna, MFS 2009
MFS 2009 – Tatabánya 2-0 Rónaszéki Teó, Turbucz Gábor
MFS 2009 – Dorog 2-0 Hunyadi Gergő, Varga Szabolcs
MFS 2009 – III. kerületi TVE 4-0 Rónaszéki Teó (2), Gombás Levente, Sándor Attila
MFS 2009 – Dunakanyar 3-1 Rónaszéki Teó (2), Varga Szabolcs
MFS 2009 – Gödöllő 1-5 Hunyadi Gergő
2019.04.20. szombat (Almásfüzitő Sporttelep, ASC pálya, fű)
Nyuszi Kupa UP labdarúgófesztivál, MFS 2009 ( A győztes részt vehet a Karnevál Kupán Debrecenben)
MFS 2009 – MSO Sturovo 1-0 Jásper Ferenc András
MFS 2009 – Komárno FC 0-0
MFS 2009 – Dunaújváros 1-3 Dubecz János
MFS 2009 – Szeged Grosics Akadémia 2-2 Pók Domokos, Arató Dániel
MFS 2009 – Komárom VSE 2-0 Pók Domokos, Sándor Attila
MFS 2009 – Siófoki BFC 0-2
MFS 2009 – Nyergesújfalu 2-0 Rónaszéki Teó, Sándor Attila
MFS 2009 – Komárom VSE 2-3 Pók Domokos, Arató Dániel
2019.04.18-19. csütörtök-péntek (Bánka Kristóf Sportközpont (volt Cérna pálya).
UTE Champions’ Trophy U10 selejtező, MFS 2009
Mészöly Focisuli SE – MOL-Vidi FC 3-1 Gombás Levente, Doroszlay Botond, Garai Márk
Mészöly Focisuli SE – III. kerületi TVE 3-0 Varga Szabolcs (2), Doroszlay Botond
Mészöly Focisuli SE – Siófok 2-4 Turbucz Gábor, Garai Márk
Mészöly Focisuli SE – UTE U9 7-0 Garai Márk (3), Doroszlay Botond (2), Érsek Patrik (2)
Mészöly Focisuli SE – Vasas SC 1-1 Märcz Dominik
Mészöly Focisuli SE – FTC 1-0 Hunyadi Gergő
Felsőház:
Mészöly Focisuli SE – Gödöllői SK 2-1 Turbucz Gábor, Märcz Dominik
Mészöly Focisuli SE – UTE Lila 5-0 Doroszlay Botond (2), Érsek Patrik, Hunyadi Gergő, Garai Márk
Mészöly Focisuli SE – Dunakanyar SE 3-1 Doroszlay Botond, Hunyadi Gergő, Garai Márk
Mészöly Focisuli SE – MTK 1-1 Gombás Levente
Mészöly Focisuli SE – Vasas SC 3-1 Garai Márk (2), Érsek Patrik
Mészöly Focisuli SE – MOL-Vidi FC 1-1 Gombás Levente (büntetőkkel: 2-3 Märcz Dominik, Hunyadi Gergő)
Együttesünk a második helyen végzett.
2019.04.07. vasárnap (Czibor Zoltán Sporttelep, 2900 Komárom, Sport u. 52-54.)
Komárom Champion’s Trophy U10 selejtező, MFS 2009
MFS 2009 – MFK Zvolen (szlovák) 1-0 Doroszlay Botond
MFS 2009 – Domino Bratislava (szlovák) 5-0 Érsek Patrik (2), Turbucz Gábor (2), Gombás Levente
MFS 2009 – Spartak Trnava (szlovák) 2-0 Doroszlay Botond (2)
MFS 2009 – Király SZE 8-0 Doroszlay Botond (3), Turbucz Gábor (2), Hunyadi Gergő, Märcz Dominik, Érsek Patrik
MFS 2009 – DVTK 2-1 Doroszlay Botond (2)
MFS 2009 – Gyirmót FC Győr 1-0 Érsek Patrik
MFS 2009 – FK Dubnica 1-2 Turbucz Gábor
Negyeddöntő:
MFS 2009 – FC Starta Brno 1-0 Doroszlay Botond
Elődöntő:
MFS 2009 – MOL-Vidi FC 0-3
Bronzmeccs:
MFS 2009 – Grosics Akadémia Szeged 4-0 Doroszlay Botond, Barkóczi Dominik, Turbucz Gábor, Hunyadi Gergő
Együttesünk a harmadik helyen végzett.
2019.03.23. szombat (Budafoki BMTE Sportcsarnok)
VII. Voyage Kupa döntő U10, MFS 2009
MÉSZÖLY FS 2009 – DOMINO BRATISLAVA (SK) 3-1 Märcz Dominik, Barkóczi Dominik, Érsek Patrik
MÉSZÖLY FS 2009 – POMÁZ 1-0 Hunyadi Gergő
MÉSZÖLY FS 2009 – DLA 1-0 Barkóczi Dominik
MÉSZÖLY FS 2009 – BEREGSZÁSZ (UA) 6-0 Turbucz Gábor (3), Dubecz János (2), Hunyadi Gergő
Elődöntő:
MÉSZÖLY FS 2009 – DOMINO BRATISLAVA (SK) 2-0 Doroszlay Botond, Barkóczi Dominik
Döntő:
MÉSZÖLY FS 2009 – POMÁZ 1-0 Doroszlay Botond
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2019.03.23. szombat (Dorog)
Bozsik ‘B’ szint 2. tavaszi U10 torna, MFS 2009
2019.03.16. szombat (Tatabánya)
Bozsik ‘B’ szint 1. tavaszi U10 torna, MFS 2009
MFS 2009-Dunakanyar SE 11-0 Rónaszéki Teó (3), Turbucz Gábor (3), Hunyadi Gergő (2), Gombás Levente, Andó Artúr, Pók Domokos
MFS 2009-Dorogi FC 6-0 Turbucz Gábor (3), Hunyadi Gergő (2), Rónaszéki Teó
MFS 2009-Tatabánya SC 2-1 Barkóczi Dominik, Turbucz Gábor
MFS 2009-Gödöllői SK 2-1 Turbucz Gábor, Gombás Levente
MFS 2009-III.Kerület TVE 2-2 Rónaszéki Teó, Barkóczi Dominik
2019.03.03. vasárnap (Športová hala, M. R. Štefánika 836/3, 963 01 Krupina, Szlovákia)
VII. Voyage Kupa, selejtező torna U10, MFS 2009
2019.02.16. szombat (ARÉNA Törökbálint, 2045 Törökbálint, Torbágy u. 1. műfű)
AQUA Youth Talent Cup U10, MFS 2009
MFS 2009 – DVSC DLA 0-4
MFS 2009 – Szeged Grosics Akadémia 2-1 Barkóczi Dominik, Andó Artúr
MFS 2009 – Gödöllői SK 4-2 Barkóczi Dominik (2), Jásper András (2)
MFS 2009 – Honvéd FC 0-4
Középdöntők:
MFS 2009 – SSC Fenix Nove Zamky 0-0
MFS 2009 – Bozsik Akadémia Nyíregyháza 3-1 Jásper András, Andó Artúr, Barkóczi Dominik
7. helyért
MFS 2009 – Gödöllői SK 1-5 Pók Domokos
Együttesünk a nyolcadik helyen végzett.
2018.02.02. szombat (XIII. Kerületi Szám.technikai Ált. Isk. 1138 Göngyösi stny. 7.)
U11 Futsal G csoport, 3. forduló, Mészöly 7
MFS 2009 – Újpest FC 9-3 Andó Artúr (5), Märcz Dominik (2), Turbucz Gábor, Sándor Attila
MFS 2009 – ÚBV 9-3 Turbucz Gábor (4), Andó Artúr (3), Sándor Attila, Märcz Dominik
2019.01.20. vasárnap (Szily Kálmán Műszaki Szakgimnázium, 1097. Timót u. 3.)
U11 Futsal F csoport, 3. forduló, Mészöly 6
MFS 2009 – Pénzügyőr FC 5-1 Hunyadi Gergő (2), Érsek Patrik, Arató Dániel, Mező Bálint
MFS 2009 – FTC Futsal 1-3 Arató Dániel
MFS 2009 – Grund 10-1 Érsek Patrik (3), Gombás Levente (2), Musa Kristóf (2), Pók Domokos, Arató Dániel, Dubecz János
2019.01.19. szombat (Vecsési Falusi Ált.Isk. tornaterme, Vecsés, Fő út 92. – téglaburkolatú isk.)
Vecsési Teremtornák U10, MFS 2009
MFS 2009-Budafok SE 2-2 Turbucz Gábor, Märcz Dominik
MFS 2009-Viegrád SE 5-0 Doroszlay Botond (4), Turbucz Gábor
MFS 2009-KISE 2-1 Rónaszéki Teó, Doroszlay Botond
MFS 2009-Ferihegy Vecsés SE 10-0 Turbucz Gábor (4), Doroszlay Botond(3), Märcz Dominik(2), Sándor Attila
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2018.01.12. szombat (Sport11 Rendezvényközpont, 1112 Kánai út 2/D.)
U11 Futsal G csoport, 2. forduló, MFS 2009
Mészöly FS 2009 – Pestimre 2– 1 Doroszlay Botond (2)
Mészöly FS 2009 – Szent Pál 4 – 0 Doroszlay Botond (2), Turbucz Gábor, Andó Artúr
2019.01.05. szombat (XII. ker. Kormányablak, XII. Kiss János altábornagy utca 31-33./A)
U11 Futsal F csoport, 2.forduló, MFS 2009
Mészöly FS 2009 – Gerrzó 16– 1 Gombás Lajos Levente (5), Arató Dániel (4), Érsek Patrik (2), Musa Kristóf (2), Dubecz János (2), Pók Domokos
Mészöly FS 2009 – Kispest 6 – 4 Érsek Patrik (3), Arató Dániel (2), Jásper Ferenc András
2018.12.08. szombat (Gödöllő, Táncsics Mihály út 3. fedett műfű)
Sátor Kupa U10, MFS 2009
MFS 2009 – Hatvan 5-0 Perjési Péter 2, Andó Artúr, Borbély Samú, Pók Domokos
MFS 2009 – Szeged 0-3
MFS 2009 – KISE 1-4 Barkóczi Dominik
MFS 2009 – Dunakeszi 3-0 Radics Tibor, Barkóczi Domink, Pók Domokos
MFS 2009 – Dalnoki 4-3 Barkóczi Domink, Pók Domoks, Radics Tibor, Andó Artúr
MFS 2009 – Gödöllő 1-6 Andó Artúr
MFS 2009 – KISE 2-1 Pók Domokos (2)
MFS 2009 – Egervári-Halmai Fs. 1-1 Barkóczi Dominik
2018.12.02. vasárnap (Szent Angéla Ferences Ált.Isk és Gimn.,)
U11 Futsal F csoport, 1.forduló, MFS 2009
MFS 2009 – Újpest FC 11-0 Érsek Patrik (4),Arató Dániel (2), Gombás Lajos(2), Musa Kristóf (2),Pók Domokos
MFS 2009 – Airnergy FC 11-2 Gombás Lajos(3), Érsek Patrik(3), Arató Dániel(3), Dubecz János, Jásper Ferenc
MFS 2009 – Tápio SE 4-3 Érsek Patrik (2), Dubecz János, Gombás Lajos
2018.11.18. vasárnap (III. ker TVE, III. Kalap utca 1-3. fű)
Bozsik ‘B’ szint U10 6. forduló, MFS 2009
MFS 2009-Dunakanyar SE 12-0 Turbucz Gábor (5), Andó Artur (3), Musa Kristóf (2), Barkóczi Diminik, Perjesi Péter
MFS 2009-Dorogi FC 7-0 Turbucz Gábor (3), Hunyadi Gergő, Radics Tibor, Barkóczi Dominik, Pók Domokos
MFS 2009-Tatabánya SC 3-0 Andó Artur, Radics Tibor,Turbucz Gábor
MFS 2009-Gödöllő SK 6-1 Turbucz Gábor (4), Perjesi Péter, Borbély Samu
MFS 2009-III.KER.TVE 8-1 Barkóczi Dominik (2), Andó Artur (2), Turbucz Gábor, Musa Kristóf, Hunyadi Gergő, Perjesi Péter
2018.11.10. szombat (Tatabánya, Olimpikon úti műfüves pályák)
Bozsik ‘B’ szint U10 5. forduló, MFS 2009
2018.10.20. szombat (Gödöllő, Táncsics M. úti sporttelep, Táncsics M. út 5.)
Bozsik ‘B’ szint 4. forduló, MFS 2009
Mészöly FS 2009– Dorogi FC 4-0 Perjesi Péter, Pók Domokos, Hunyadi Gergő, Andó Artúr
Mészöly FS 2009- Dunakanyar SE 9-0 Musa Kristóf (3), Hunyadi Gergő (2), Andó Artúr, Radics Tibor, Huszár Márton, Gombás Levente
Mészöly FS 2009 – Gödöllői SK 2-3 Andó Artúr, Huszár Márton
Mészöly FS 2009 – Tatabányai SC 8:0 Hunyadi Gergő (4), Perjesi Péter, Radics Tibor, Huszár Márton, Andó Artúr
Mészöly FS 2009 – III. kerület TVE 6-0 Pók Domokos (2), Hunyadi Gergő (3), Musa Kristóf
2018.10.07. vasárnap (Szentendre, Kőzúzó utca 1.)
Bozsik ‘B’ szint 3. forduló, MFS 2009
2018.09.23. vasárnap (Lantos Mihály Sportközpont,1149 Budapest, Rákospatak utca 13-27.)
Bozsik ‘B’ szint 2. forduló, MFS 2009
MFS 2009 – Tatabánya 2-1 Turbucz Gábor, Andó Artúr
MFS 2009 – Dorog 5-1 Barkóczi Dominik (2), Hunyadi Gergő, Turbucz Gábor, Gombás Levente
MFS 2009 – III. ker. TVE 3-5 Turbucz Gábor (2), Musa Kristóf
MFS 2009 – Dunakanyar SE 7-0 Musa Kristóf (2), Andó Artúr (2), Huszár Márton (2), Turbucz Gábor
MFS 2009 – Gödöllő 1-0 Turbucz Gábor
2018.09.08-09. szombat-vasárnap (Bedzin, Lengyelország)
YOUNG FOOTBALL TALENTS 2018 (MFS csapat)
MTK Budapest 2009 – Chemik Kedzierzyn-Kozle 2-1 Pók Dominik, Dubecz János
MTK Budapest 2009 – GKS Katowice 0-5
MTK Budapest 2009 – Reprezentacja Bedzina 2-2 Andó Artúr, Jásper András
MTK Budapest 2009 – Zaglebie Sosnowiec 2-6 Pók Dominik, Jásper András
A csoportban harmadik helyen végeztünk, így a középdöntőbe jutottunk, ahol három csapatos csoportban folytatódott a küzdelmek.
Középdöntők eredményei:
MTK Budapest 2009 – Comt Coaching Club 1-3 Dubecz János
MTK Budapest 2009 – Pogon Szczezin 8-1 Musa Kristóf
A középdöntők után a 9-12. helyért helyosztó mérkőzéseket játszottunk.
MTK Budapest 2009 – Cracovia Krakow 1:1, hosszabbítás utáni büntetőpárbaj 2-1 Dubecz János
11. helyért:
MTK Budapest 2009 – Sokoliki Stary Sacz 0-2
2018.09.09. vasárnap (Dorog FC, Dorog Tokod-Üveggyár, Ifjúság u 1. fű)
Bozsik ‘B’ szint 1. forduló, MFS 2009
MFS 2009 – III.ker TVE 0-6
MFS 2009 – Gödöllő 0-9
MFS 2009 – Dunakanyar Szentendre 1-4 Tóth Ramóna
MFS 2009 – Dorog 2-2 Tóth Ramóna, Radics Tibor
MFS 2009 – Tatabánya 0-1
2017-2018
2018.03.03. szombat (Törökbálint, Torbágy utca 1. Aréna Törökbálint)
Törökbálinti Tavaszköszöntő Torna – U9
Csoportmérkőzések:
MFS 2009 – Kispest SE 3-3 Borbély Samu, Arató Dániel, Andó Artúr
MFS 2009 – KISE 2-0 Mező Bálint, Barkóczi Dominik
MFS 2009 – Tordas 1-2 Gölöncsér Illés
Középdöntő:
MFS 2009 – Darazsak Szigethalom 0-0 (büntetőkkel: 3-2 Barkóczi Dominik, Arató Dániel, Andó Artúr)
Döntők:
MFS 2009 – Rubeola 2-0 Huszár Márton, Gölöncsér Illés
MFS 2009 – Tordas 0-0
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2018.02.17. szombat (Aréna Törökbálint, 2045 Törökbálint, Torbágy utca 1. műfű) Youth Talent Cup
MFS 2009-Hírös ÉP 0-5
MFS 2009-DAFC Szeged 1-2 Pók Domokos
MFS 2009-FTC 1-1 Dubecz János
Helyosztók:
MFS 2009-DVTK 2-1 Pók Domokos, Barkóczi Dominik
MFS 2009-Olasz Focisuli 0-2
MFS 2009-Vasas Kubala 1-5 Andó Artúr
2018.02.10. szombat (Kazinczy Ferenc Ált. Isk., XXI. Vágóhíd utca 68.)
I. Csepeli Farsang Kupa
MFS 2009 – Budafok 4-1 Jásper András Ferenc (2), Pók Domokos, Barkóczi Dominik
MFS 2009 – Ferencvárosi TC 3-0 Jásper András Ferenc (3)
MFS 2009 – Kastélydombi SE 3-0 Arató Dániel (2), Mező Bálint
ELŐDÖNTŐ:
MFS 2009 – Hangyák Foci Tanoda 1-1 Arató Dániel
(Büntetőkkel: 3-2 Barkóczi Dominik, Pók Domokos)
DÖNTŐ:
MFS 2009 – Kastélydombi SE 2-0 Barkóczi Domokos, Arató Dániel
2018.02.04. vasárnap (Törökbálint, Torbágy utca 1. Aréna Törökbálint)
Törökbálinti Focitorna – Mészöly Focisuli 2009
MFS 2009-Főnix SE 6-0 Lakakisz Paris 3, Zsitnai Marcell, Musa Kristóf
MFS 2009-Viadukt SE 5-1 Hunyadi Gergő, Lakakisz Paris, Andó Artur, Zsitnai Marcell, Musa Kristóf
MFS 2009-Egri Focisuli SE 4-0 Zsitnai Marcell 2, Hunyadi Gergő, Lakakisz Paris
MFS 2009-Asterix SE 4-0 Zsitnai Marcell 3, Arató Dániel
ELŐDÖNTŐ
MFS 2009-PTE PEAC 7-0 Zsitnai Marcell 3,Arató Dániel 3,Musa Kristóf
DÖNTŐ
MFS 2009-Ikarusz SE 5-2 Hunyadi Gergő 3,Zsitnai Marcell,Lakakisz Paris
2018.02.03. szombat (2220 Vecsés, Fő út 92.)
Vecsési Teremtornák – MFS 2009
MFS 2009-ASI-Dinamo STAR 1-0 Érsek Patrik
MFS 2009-Tiszakécske 2-0 Lakakisz Paris, Gölöncsér Illés
MFS 2009-Gyáli BKSE 8-0 Lakakisz Paris 3, Arató Dániel 2, Érsek Patrik, Pók Domonkos, Gölöncsér Illés
MFS 2009-Vecsés 5-0 Lakakisz Paris 3, Érsek Patrik, Andó Artur
2018.01.21. vasárnap (2220 Vecsés, Fő út 92.)
Vecsési Teremtornák
MFS 2009 – Dalnoki Akadémia 3-0 Dubecz János, Arató Dániel, Barkóczi Dominik
MFS 2009 – Üllő SE 5-0 Dubecz János (2), Huszár Samu (2), Jásper Ferenc András
MFS 2009 – Ferihegy Vecsés 4-1 Dubecz János (2), Jásper Ferenc András, Arató Dániel
MFS 2009 – Dunakanyar Régió 1-5 Barkóczi Dominik
2017.12.09. szombat (8000 Székesfehérvár, Gombócleső utca, hrsz. 4054/1)
Főnix Kupa – MFS 2009
MFS 2009 -KOMÁROM 1-1 Ostoici Stefán
MFS 2009 – CSEPEL 1-2 Dubecz János
MFS 2009 -KTE 0-0
MFS 2009 – MTE 0-0
MFS 2009 -DUNAÚJVÁROS 0-1
MFS 2009 – FŐNIX 3-0 Lakakisz Parisz,Dubecz János,Barkóczi Domokos
MFS 2009 -GYIMRÓT 1-2 Gombás Lajos Levente
2018.10.14. vasárnap (Stadion des SV Wildon, Rennweg 2, 8410 Wildon)
II. Int. Styrian Trophy U10 6+1, MFS 2009
SF International Timisoara (román)-MFS 2009 4-2 Mező Bálint (2)
NK Bistrica (szlovén)-MFS 2009 3-0
FC Admira Wacker (osztrák)-MFS 2009 4-1 Mező Bálint
NK Maribor (szlovén)-MFS 2009 1-1 Jásper András Ferenc
AC Linden Leibnitz (osztrák)-MFS 2009 2-2 Görög Vincent, Gombás Levente
Junior Hartberg (osztrák)-MFS 2009 0-1 Gombás Levente
2016-2017
2017. 04. 15-16., szombat-vasárnap (Újpest)
UTE Kupa
MFS 2009 – Videoton 2-3 Turbucz Gábor, Doroszlay Botond
MFS 2009 – Honvéd Olasz Focisuli 3-1 Hunyadi Gergő (2), Turbucz Gábor
MFS 2009 – UTE 9-0 Doroszlay Botond (3), Nagy Botond (2), Hunyadi Gergő (2), Pók Domokos, Turbucz Gábor
Negyeddöntő:
MFS 2009 – Kiskunhalas 1-1 Doroszlay Botond (büntetőkkel: 0-2)
5-8. Helyért:
MFS 2009 – Bozsik Akadémia 1-2 Nagy Botond
MFS 2009 – DAFC Szeged 3-2 Doroszlay Botond, Turbucz Gábor, Barkóczi Dominik
Együttesünk a 7. helyen végzett.
2017. 03. 11., szombat (Törökbálint)
Tavaszváró Kupa
MFS 2009 – II. Kerületi UFC 2-0 Lakakisz Parisz, Hunyadi Gergő
MFS 2009 – VSD Dunakeszi 6-0 Hunyadi Gergő (2), Arató Dániel (2), Nagy Botond, Lakakisz Parisz
MFS 2009 – II. Kerületi UFC 0-0
MFS 2009 – VSD Dunakeszi 3-0 Nagy Botond, Hunyadi Gergő, Lakakisz Parisz
Elődöntő:
MFS 2009 – Gödöllő SK 2-1 Lakakisz Parisz, Hunyadi Gergő
Döntő:
MFS 2009 – Pomázi FS 3-1 Nagy Botond (2), Arató Dániel
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2017. 02. 19., vasárnap (Dunakeszi)
VSD Kupa
MFS 2009 – UFC Kecskemét II 7-1 Mező Bálint (3), Turbucz Gábor (2), Lakakisz Parisz (2)
MFS 2009 – UTE LA II 4-0 Turbucz Gábor (2), Hengsperger Péter, Lakakisz Parisz
MFS 2009 – Dunakeszi II 5-1 Turbucz Gábor (3), Lakakisz Parisz (2)
Döntő:
MFS 2009 – UTE LA I 0-6
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2017. 02. 11., szombat (Újpest)
Újpesti Haladás Kupa
MFS 2009 – KISE 3-3 Hunyadi Gergő (2), Arató Dániel
MFS 2009 – ASR Gázgyár 8-0 Arató Dániel (4), Hunyadi Gergő (3), Lakakisz Parisz
MFS 2009 – REAC 5-3 Arató Dániel (2), Hunyadi Gergő (2), Mező Bálint
MFS 2009 – Újpesti Haladás 3-1 Hunyadi Gergő, Lakakisz Parisz, Mező Bálint
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2017. 02. 04., szombat (Marczibányi tér)
V. Mészöly Téli Kupa
MFS 2009 – Pécsi MFC 1-3 Dubecz János
MFS 2009 – Videoton 2-4 Dubecz János (2)
MFS 2009 – Szeged 1-2 Turbucz Gábor
5-8. helyért:
MFS 2009 – Vasas Kubala Akadémia Fáy 0-2
7-8. helyért:
MFS 2009 – Szeged 1-2 Hengsperger Péter
Együttesünk a 8. helyen végze
2017. 01. 14., szombat (Törökbálint)
Újévi Kupa (Együttesünk a 2008-as korosztályban szerepelt)
MFS 2009 – Törökbálint 2008 3-1 Zsitnai Marcell, Érsek Patrik
MFS 2009 – Csepel 2009 5-0 Dubecz János (2), Deák Ádám, Érsek Patrik, Märcz Dominik
Elődöntő:
MFS 2009 – Rubeola FC Csömör 1-1 Märcz Dominik (büntetőkkel 2-0)
Döntő:
MFS 2009 – Csepel 2008 0-1
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2016. 12. 03., szombat (Gödöllő)
The Ground Sátor Kupa
MFS 2009 – GSK 0-3
MFS 2009 – Gyöngyös 2-1 Dubecz János (2)
MFS 2009 – Dunakanyar UFC 1-0 Hengsperger Péter
MFS 2009 – UTE LA II 1-3 Dubecz János
MFS 2009 – Videoton 0-3
5-8. helyért
MFS 2009 – UTE LA II 1-0 Hengsperger Péter
5-6. helyért
MFS 2009 – Mogyoród 3-1 Arató Dániel (2), Mező Bálint
Együttesünk az 5. helyen végzett.
2016. 11. 27., vasárnap (Székesfehérvár)
Főnix Kupa
MFS 2009 – Videoton 0-4
MFS 2009 – Komárom 1-1 Mező Bálint
MFS 2009 – Hírös-Ép Kecskemét 1-1 Arató Dániel
MFS 2009 – Pécsi MFC 0-1
MFS 2009 – Gödöllői SK 0-1
MFS 2009 – Győri ETO 1-4 Lakakisz Parisz
11. helyért:
MFS 2009 – Mosonmagyaróvár 2-0 Arató Dániel, Mező Bálint
Együttesünk a 11. helyen végzett.
2016. 11. 19., szombat (Vasas Sporttelep)
IV. Pék Pont Kupa
MFS 2009 – II. Ker UFC 2-0 Mező Bálint (2)
MFS 2009 – III. Ker. TVE 3-3 Turbucz Gábor (2), Dubecz János
MFS 2009 – Videoton 0-3
5-8. helyért:
MFS 2009 – Dalnoki Akadémia 4-1 Mező Bálint (3), Dubecz János
MFS 2009 – REAC 3-5 Turbucz Gábor (2), Mező Bálint
Együttesünk a 6. helyen végzett.
2016. 09. 03., szombat (Gödöllő)
Tanévindító Kupa
MFS 2009 – Dunakanyar Régió 2008 1-5 Lakakisz Paris
MFS 2009 – GSK 2008 5-0
MFS 2009 – Eger 2008 0-3
MFS 2009 – Gödi MFS 2008 1-2 Arató Dániel
Helyosztó (9-11. hely)
MFS 2009 – Gödi MFS 2008 2-1 Arató Dániel, Lakakisz Paris
MFS 2009 – Mogyoród 2009 4-0 Balogh Bálint (3), Arató Dániel
Együttesünk a 9. helyen végzett.
2016. 08. 27., szombat (Szigetmonostor)
I. Szigetgyöngye Kupa
MFS 2009 – FTC 3-0 Érsek Patrik (2), Dubecz Jankó
MFS 2009 – Vasas Kubala Akadémia 5-2 Érsek Patrik (4), Dubecz Jankó
MFS 2009 – UTE I 4-1 Érsek Patrik (2), Dubecz Jankó, Doroszlay Botond
1-4. helyért:
MFS 2009 – Gödöllő 5-2 Érsek Patrik (2), Lakakisz Parisz (2), Arató Dániel
MFS 2009 – MTK 2009 0-4
Együttesünk az 2. helyen végzett.
2015-2016
2016. 06. 11., szombat (Gödöllő)
Juniális Kupa
MFS 2009 – Gödöllő II 12-1 Balogh Bálint (4), Rathmann Erik (3), Deák Ádám (2), Érsek Patrik (2), Arató Dániel
MFS 2009 – Győrújfalu 8-2 Deák Ádám (2), Dubecz Jankó (2), Arató Dániel, Rathmann Erik, Érsek Patrik, Balogh Bálint
MFS 2009 – Jászberény 9-3 Rathmann Erik (5), Érsek Patrik (3), Deák Ádám
MFS 2009 – Monor 7-1 Érsek Patrik (3), Arató Dániel (2), Balogh Bálint, Rathmann Erik
MFS 2009 – Ferencváros 8-5 Rathmann Erik (3), Érsek Patrik (2), Arató Dániel (2), Dubecz Jankó
MFS 2009 – Szeged 6-3 Rathmann Erik (4), Érsek Patrik, Balogh Bálint
Döntő:
MFS 2009 – MTK 2-2 Rathmann Erik, Balogh Bálint (büntetőkkel: 6-5)
2016. 05. 14., szombat (Sződ)
Pünkösdi Labdarúgó Torna
csoportmérkőzések:
MFS 2009 – Ikarus I. 5-1 Turbucz Gábor (4), Tuzson Botond
MFS 2009 – Vác 4-1 Tuzson Botond (2), Dubecz Jankó, Turbucz Gábor
MFS 2009 – Dunakeszi Kinizsi 2-5 Turbucz Gábor (2)
5-8. helyért:
MFS 2009 – REAC 1-4 Tuzson Botond
MFS 2009 – Budatétény 3-4 Turbucz Gábor (2), Tuzson Botond
MFS 2009 – Budafok 3-1 Turbucz Gábor (3)
2016. 04.30., szombat (Komárom)
Berecz UP Torna
MFS 2009 – DAC Győr 6-1 Rathmann Erik (3), Doroszlay Botond (2), Mező Bálint
MFS 2009 – Lábatlan 21-0 Rathmann Erik (7), Deák Ádám (6), Doroszlay Botond (5), Hengsperger Péter (2), Mező Bálint
MFS 2009 – Videoton 2-0 Rathmann Erik, Doroszlay Botond
MFS 2009 – Komárom 9-0 Doroszlay Botond (3), Deák Ádám (2), Rathmann Erik (2), Hengsperger Péter (2)
Elődöntő:
MFS 2009 – Győri ETO 8-0 Doroszlay Botond (4), Rathmann Erik (2), Mező Bálint, Hengsperger Péter
Döntő:
MFS 2009 – Videoton 3-0 Doroszlay Botond, Deák Ádám, Rathmann Erik
2016. 03. 27., vasárnap (Újpest)
UTE Nemzetközi UP Torna
MFS 2009 – MTK 1-3 Zsitnai Marcell
MFS 2009 – UTE lila10-0 Hengsperger Péter (3), Turbucz Gábor (3), Zsitnai Marcell (2), Dubecz Jankó, Märcz Dominik
MFS 2009 – Rad Beograd 5-2 Dubecz Jankó (3), Hengsperger Péter (2)
MFS 2009 – UTE fehér 5-3 Turbucz Gábor (2), Dubecz Jankó, Märcz Dominik, Zsitnai Marcell
MFS 2009 – UTE csíkos 5-3 Turbucz Gábor (3), Mező Bálint, Zsitnai Marcell
MFS 2009 – Videoton 4-3 Zsitnai Marcell (2), Hengsperger Péter, Mező Bálint
MFS 2009 – Olasz Focisuli Debrecen 9-1 Turbucz Gábor (3), Zsitnai Marcell (3), Dubecz Jankó, Hensperger Péter, Märcz Dominik
2016. 02. 27., szombat (Rákóczifalva)
XIII. Kolláth Béla Emléktorna
MFS 2009 – UFC Kecskemét 2-1 Hensperger Péter, Zsitnai Marcell
MFS 2009 – OMTK ULE 1913 SE 6-0 Hensperger Péter (4), Arató Dániel, Mező Bálint
MFS 2009 – Túrkeve 5-1 Mező Bálint (2), Dubecz Jankó, Arató Dániel, Hensperger Péter
MFS 2009 – Szolnoki Máv 6-0 Rathmann Erik (2), Arató Dániel (2), Hensperger Péter, Dubecz Jankó
Rájátszás
MFS 2009 – SC Hirös-ÉP 7-2 Zsitnai Marcell (3), Rathmann Erik (2), Hensperger Péter, Arató Dániel
Elődöntő
MFS 2009 – Szeged 6-2 Rathmann Erik (3), Zsitnai Marcell (2), Hensperger Péter
Döntő
MFS 2009 – Tiszafüred 3-2 Dubecz Jankó, Zsitnai Marcell, Rathmann Erik
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2016. 02. 20., szombat (Vecsés)
Farsangi Kupa
MFS 2009-2010 – Budafok 15-0 Märcz Dominik (8), Doroszlay Botond (7)
MFS 2009-2010 – Dalnoki Akadémia 11-3 Doroszlay Botond (5), Märcz Dominik (4), Hengsperger Péter (2)
MFS 2009-2010 – Ferihegy Vecsés 20-0 Doroszlay Botond (9), Märcz Dominik (7), Dubecz Jankó (4)
2016. 02. 20., szombat (Vecsés)
Farsangi Kupa
MFS 2009 „piros” – Budafok 4-0 Zsitnai Marcell (2), Érsek Patrik, Tuzson Botond
MFS 2009 „piros” – Dalnoki Akadémia 7-0 Érsek Patrik (4), Zsitnai Marcell (3)
MFS 2009 „piros” – Lőrincz United 9-0 Tuzson Botond (4), Érsek Patrik (3), Arató Dániel, Zsitnai Marcell
MFS2009 „piros” – Ferihegy Vecsés 8-1 Érsek Patrik (5), Arató Dániel (2), Tuzson Botond
2016. 02. 13., szombat (II. Marczibányi tér 16.)
IV. Mészöly Téli Kupa
MFS Piros – DVSC 16-2 Märcz Dominik (7), Rathmann Erik (6), Balogh Bálint (3)
MFS Fehér – Loki 8-6 Arató Dániel (4), Tuzson Botond (3), Cardenas Hajnal Samuel
MFS Piros – BVSC I 9-6 Balogh Bálint (4), Märcz Dominik (3), Rathmann Erik (2)
MFS Fehér – BVSC II 3-7 Arató Dániel (2), Tuzson Botond
Elődöntők:
MFS Piros – PMFC 6-0 Rathmann Erik (4), Balogh Bálint, Märcz Dominik
MFS Fehér – Győri ETO 1-7 Tuzson Botond
Döntő/Kisdöntő
MFS Piros – MTK Fehér 3-6 Rathmann Erik (3)
MFS Fehér – MTK Kék 6-6 Tuzson Botond (4), Arató Dániel, Cardenas Hajnal Samuel (bünetőkkel: 4-3)
2016. 02. 13., szombat (II. Marczibányi tér 16.)
IV. Mészöly Téli Kupa
MTK „kék” 2009 – Győri ETO 10-0 Doroszlay Botond (5), Érsek Patrik (4), Zsitnai Marcell
MTK „kék” 2009 – Pécs 16-2 Doroszlay Botond (9), Zsitnai Marcell (4), Érsek Patrik (3)
MTK „kék” 2009 – Videoton 9-2 Doroszlay Botond (5), Zsitnai Marcell (2), Érsek Patrik (2)
Elődöntő:
MTK „kék” 2009 – BVSC 4-2 Érsek Patrik (2), Doroszlay Botond (2)
Döntő:
MTK „kék” 2009 – MFS 2009 6-3 Doroszlay Botond (3), Érsek Patrik (2), Zsitnai Marcell
A csapat az „A” torna 1. helyén végzett.
MTK „fehér” 2009 – Győri ETO II 3-9 Turbucz Gábor (2), Deák Ádám
MTK „fehér” 2009 – Pécs II 3-1 Deák Ádám (2), öngól
MTK „fehér” 2009 – Videoton II 8-2 Turbucz Gábor (6), Deák Ádám (2)
Elődöntő:
MTK „fehér” 2009 – BVSC 3-4 Turbucz Gábor (2), Deák Ádám
3- helyért:
MTK „fehér” 2009 – MFS 6-6 (büntetőkkel: 2-3) Turbucz Gábor (4), Deák Ádám, Hensperger Péter
A B csapat a B torna 4. helyén végzett.
2016. 01. 31., vasárnap (Budakalász)
IV. Dunakanyar Kupa
MFS 2009 – Dunakeszi Vasutas 2008 0-0
MFS 2009 – Lives FC 2008 1-2 Érsek Patrik
MFS 2009 – Sülysáp 2008 2-0 Rathmann Erik (2)
MFS 2009 – Dunakanyar 2008 Vác 0-1
2016. 01. 31., vasárnap (Gödöllő)
Sátor Kupa
MFS 2009 – Lőrinc United 10-0 Érsek Patrik (2), Rathmann Erik (2), Deák Ádám (2), Balogh Bálint (2), Mező Bálint, Zsitnai Marcell
MFS 2009 – Gödöllő 3-5 Zsitnai Marcell (3)
MFS 2009 – Sződ 10-5 Zsitnai Marcell (3), Deák Ádám (3), Érsek Patrik (2), Rathmann Erik, Balogh Bálint
MFS 2009 – FTC 7-1 Rathmann Erik (3), Balogh Bálint, Zsitnai Marcell, Deák Ádám, Érsek Patrik
MFS 2009 – Dömsöd 6-1 Zsitnai Marcell (3), Rathmann Erik (2), Balogh Bálint
MFS 2009 – Diósgyőr 6-3 Mező Bálint, Balogh Bálint, Rathmann Erik, Zsitnai Marcell, Deák Ádám, Érsek Patrik
MFS 2009 – Videoton 3-1 Rathmann Erik (2), Balogh Bálint
A csapat az 1. helyen végzett!
2016. 01. 30., szombat (Budaörs)
Liver FC Torna
MFS 2009 – Kecskemét 10-2 Turbucz Gábor (2), Zsitnai Marcell (2), Ataró Dániel (2), Mező Bálint (2), Doroszlay Botond, Märcz Dominik
MFS 2009 – Sződ 4-1 Doroszlay Botond (4)
MFS 2009 – Sülysáp 12-2 Arató Dániel (4), Doroszlay Botond (3), Zsitnai Marcell (3), Märcz Dominik (2)
Elődöntő
MFS 2009 – FTC 4-0 Zsitnai Marcell (4)
Döntő
MFS 2009 – MTK 6-4 Turbucz Gábor (2), Märcz Dominik, Arató Dániel, Mező Bálint, öngól
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2015. 01. 09., szombat (Törökbálint)
Újévi Kupa
MFS 2009 – BVSC 1-1 Rathmann Erik
MFS 2009 – Dunakanyar 2-3 Rathmann Erik (2)
MFS 2009 – Budakalász 8-0 Balogh Bálint (3), Tuzson Botond (2), Zsitnai Marcell, Rathmann Erik, Arató Dániel
MFS 2009 – Budakeszi 9-3 Rathmann Erik (2), Balogh Bálint (2), Arató Dániel (2), Zsitnai Marcell, Mező Bálint, Tuzson Botond
Együttesünk a 9. helyen végzett.
MFS 2009 – Törökbálint 8-0 Märcz Dominik (3), Érsek Patrik (2), Doroszlay Botond, Deák Ádám, Hensperger Péter
MFS 2009 – Hírös-Ép 3-4 Märcz Dominik, Érsek Patrik, Doroszlay Botond
MFS 2009 – RAFC 6-1 Érsek Patrik (3), Deák Ádám, Marcz Dominik, Hensperger Péter
MFS 2009 – Viadukt SE Biatorbágy 13-0 Érsek Patrik (6), Doroszlay Botond (5), Hensperger Péter
MFS 2009 – Vasas Kubala 10-0 Doroszlay Botond (4), Hensperger Péter (3), Érsek Patrik (2), Märcz Dominik
MFS 2009 – Csepel 11-1 Doroszlay Botond (8), Deák Ádám (2), Érsek Patrik
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2015. 12. 13., vasárnap (Budaörs)
Liver Kupa
MFS 2009 – Kecskemét 10-2 Turbucz Gábor (2), Zsitnai Marcell (2), Ataró Dániel (2), Mező Bálint (2), Doroszlay Botond, Märcz Dominik
MFS 2009 – Sződ 4-1 Doroszlay Botond (4)
MFS 2009 – Sülysáp 12-2 Arató Dániel (4), Doroszlay Botond (3), Zsitnai Marcell (3), Märcz Dominik (2)
Elődöntő:
MFS 2009 – FTC 4-0 Zsitnai Marcell (4)
Döntő:
MFS 2009 – MTK 6-4 Turbucz Gábor (2), Märcz Dominik, Arató Dániel, Mező Bálint, öngól
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2015. 12. 05., szombat (Törökbálint)
Mikulás Kupa – MFS 2009 „fehér”, „piros”
MFS 2009 piros – TLASE 10-1 Rathmann Erik (4), Érsek Patrik (3), Mező Bálint (2), Märcz Dominik
MFS 2009 piros – Palánták SE 14-1 Érsek Patrik (6), Rathmann Erik (5), Marcz Dominik (3)
MFS 2009 piros – Future Stars 6-0 Märcz Dominik (4), Érsek Patrik (2)
Elődöntő:
MFS 2009 piros – FTC 7-2 Érsek Patrik (5), Mező Bálint, Rathmann Erik
Döntő:
MFS 2009 piros – MFS 2009 fehér 7-4 Érsek Patrik (6), Märcz Dominik
Az MFS 2009 piros csapat az 1. helyen végzett.
MFS 2009 „fehér”
MFS 2009 fehér – SZEFI 4-2 Balogh Bálint (2), Turbucz Gábor, öngól
MFS 2009 fehér – FTC 10-2 Turbucz Gábor (3), Zsitnai Marcell (3), Balogh Bálint (3), Deák Ádám
MFS 2009 fehér – Csepel 4-0 Zsitnai Marcell (3), Turbucz Gábor
Elődöntő:
MFS 2009 fehér – TLASE 3-1 Zsitnai Marcell (2), Turbucz Gábor
Döntő:
MFS 2009 fehér – MFS 2009 piros 4-7 Balogh Bálint (2), Deák Ádám, Zsitnai Marcell
Az MFS 2009 fehér csapat a 2. helyen végzett.
2015. 10. 23., péntek (Sződ)
Ünnepi Labdarúgó Torna
MFS 2009 – Monor 4-3 Zsitnai Marcell (2), Marcz Dominik, Tuzson Botond
MFS 2009 – BVSC 2-3 Hollósi Milán, Rathmann Erik
MFS 2009 – Sződ 4-1 Märcz Dominik (2), Mező Bálint, Hollósi Milán
MFS 2009 – Göd 4-2 Hollósi Milán, Zsitnai Marcell, Marcz Dominik, Rathmann Erik