Heti program

HETI PROGRAM 2017-2018

EDZÉSBEOSZTÁS 2017 augusztusától novemberig

U17-19 (III. Márton út 25., műfű)

Hétfő 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Tolnai Balázs, Saliga Roland
Kedd 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Tolnai Balázs, Saliga Roland, Szűcs Richárd
Szerda 16:30-18:00 (III. Márton út 25.)
Tolnai Balázs, Saliga Roland
Péntek 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Tolnai Balázs, Saliga Roland

2003 (X. Fehér út 9.)

Hétfő 18:30-19:30 (X. Fehér út 9.) Gyenes Zsolt, Villám Károly
Kedd 18:00-19:30 (X. Fehér út 9.)
Gyenes Zsolt
Péntek 18:00-19:30 (X. Fehér út 9.) Gyenes Zsolt, Villám Károly

TALENT POOL:

Hétfő 17:30 (X. Fehér út 9.) Schnellbach Imre (erőnlét/koordináció)
Csütörtök 19:00 (III. Márton út 25.) Tóvaj Kristóf (technika)
Péntek 17:00 (X. Fehér út 9.) Kozma István (rúgótechnika)

2004 (X. Fehér út 9. TALENT POOL: III. Márton út 25.)

Hétfő 16:00-17:30 (X. Fehér út 9.) Schnellbach Imre
Szerda 16:30-18:00 (X. Fehér út 9.) Schnellbach Imre
Péntek 16:30-18:00 (X. Fehér út 9.) Schnellbach Imre

TALENT POOL 3 csoportban:

Csütörtök 19:00 (III. Márton út 25.) Schnellbach Imre (erőnlét/koordináció), Szarvas Gábor (technika), Kozma István (rúgótechnika)

2005 (III. Márton út 25., műfű)

Hétfő 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Újvári Gábor, Tolnai Balázs
Szerda 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Újvári Gábor, Tolnai Balázs
Csütörtök 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Újvári Gábor, Tolnai Balázs
TALENT POOL 3 csoportban:
Kedd 16:00 (III. Márton út 25.) Lengyel Patrik (erőnlét/koordináció), Kozma István (rúgótechnika)
Kedd 18:00 (III. Márton út 25.) Szarvas Gábor (technika)

2006 (III. Márton út 25., műfű)

Hétfő 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Lengyel Patrik, Szűcs Richárd
Kedd 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Lengyel Patrik, Szűcs Richárd
Csütörtök 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Lengyel Patrik, Szűcs Richárd
TALENT POOL 3 csoportban:
Csütörtök 17:00 (III. Márton út 25.) Lengyel Patrik (erőnlét/koordináció), Szúcs Richárd (technika), Kozma István (rúgótechnika)

2007 (III. Márton út 25., műfű)

2007-es MTK keret:
Hétfő 16:30-18:00 (III. Márton út 25.)
Tóvaj Kristóf, Szűcs Richárd
Szerda 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Tóvaj Kristóf, Szarvas Gábor, Szűcs Richárd
Péntek 16:30-18:00 (III. Márton út 25.)
Tóvaj Kristóf, Szarvas Gábor

TALENT POOL 3 csoportban:

Kedd 18:00 (III. Márton út 25.) Kozma István (rúgótechnika)
Kedd 19:00 (III. Márton út 25.)
Szarvas Gábor (technika)
Csütörtök 16:00 (III. Márton út 25.)
Schnellbach Imre (erőnlét/koordináció)

2007-es MFS keret:
Hétfő 18:00-19:30 (III. Márton út 25.)
Tóvaj Kristóf, Szarvas Gábor
Szerda 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Tóvaj Kristóf, Szarvas Gábor, Szűcs Richárd
Péntek 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Tóvaj Kristóf, Szarvas Gábor

TALENT POOL 3 csoportban:

Kedd 19:00 (III. Márton út 25.) Kozma István (rúgótechnika)
Csütörtök 17:00 (III. Márton út 25.)
Schnellbach Imre (erőnlét/koordináció)
Csütörtök 18:00 (III. Márton út 25.)
Tóvaj Kristóf (technika)

2008 (III. Márton út 25., műfű)

Hétfő 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Szarvas Gábor, Ágics Zsolt
Kedd 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Szarvas Gábor, Villám Károly
Csütörtök 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Szarvas Gábor, Villám Károly

TALENT POOL 3 csoportban:

Csütörtök 18:00 (III. Márton út 25.) Schnellbach Imre (erőnlét/koordináció), Szarvas Gábor (technika), Kozma István (rúgótechnika)

2009 (II. Marczibányi tér 16., műfű )

Hétfő, szerda, péntek 16:00-17:30 (II. Marczibányi tér 16.) Lengyel Patrik, Simon Ferenc

TALENT POOL 3 csoportban:
Kedd 17:00 (III. Márton út 25.) Kozma István (rúgótechnika), Lengyel Patrik (erőnlét/koordináció)
Szerda 17:30 (II. Marczibányi tér 16.)
Lengyel Patrik (technika)

2010 (III. Márton út 25., műfű)

Hétfő, szerda, péntek 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Füzi László, Tóth Judit

TALENT POOL 3 csoportban:

Csütörtök 16:00 (III. Márton út 25.) Lengyel Patrik (erőnlét/koordináció), Szűcs Richárd (technika), Kozma István (rúgótechnika)

2011 (X. Fehér út 9.)

Hétfő 16:00-17:30 (X. Fehér út 9.) Villám Károly, Rózsa Ernő
Szerda, péntek 16:30-18:00 (X. Fehér út 9.)
Villám Károly, Rózsa Ernő
TALENT POOL 3 csoportban:
Szerda 16:00 (X. Fehér út 9.) Schnellbach Imre (erőnlét/koordináció),
Péntek 16:00 (X. Fehér út 9.) Villám Károly (technika)

 

KAPUSEDZÉSEK

 

 

 

MÉRKŐZÉSEK AZ AKTUÁLIS JÁTÉKHÉTEN

U19-es csapat

2017.11.18. szombat 10:00 (Siófok, Révész Géza utca)
MLSZ U19 III. o. Közép „A” csoport 12. Forduló
Siófoki Bányász SE – MFS U19

2000-2001-es csapat (U17)

2017.11.18. szombat 12:00 (Siófok, Révész Géza utca)
MLSZ U17 III. o. Közép „A” csoport 12. Forduló
Siófoki Bányász SE – MFS U17

2003-as csapat

 

2004-es csapat

2017. 11. 18/19., szombat/vasárnap III. Márton út 25.)
BLSZ U15/1 12. forduló
SZABADNAP

2005-ös csapat

2017. 11. 19. vasárnap 09:30 (Márton út)
Felkészülési mérkőzés (MFS 2006)

2017. 11. 19. vasárnap 11:30 (Márton út)
Felkészülési mérkőzés (MTK 2007)

2006-os csapat

2017.11.18. szombat 11:00 (XII. Csörsz utca 2-4.)
BLSZ U14/2 1. forduló – pótlás
Future Stars – MFS 2006

2017. 11. 19. vasárnap 09:30 (Márton út)
Felkészülési mérkőzés (MFS 2005 B)

 

2007-es csapat

2017. 11. 18., szombat 10:00 (Gödöllő, Táncsics Mihály út 3.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program B szint

2017. 11. 19. vasárnap 14:00 (Márton út)
Felkészülési mérkőzés (Dalnoki Akadémia)

2008-as csapat

2009-es csapat

2010-es csapat

2011-es csapat

2012-es csapat

 

TOVÁBBI PROGRAM KOROSZTÁLYONKÉNT 2016-2017-BEN

U19-es csapat

2017.11.26. vasárnap 15:00 (XI. Kánai út 2.)
MLSZ U19 III. o. Közép „A” csopor 13. Forduló
MFS U19 – 1908 SZAC

2018.03.31. szombat (Prága, Csehország)
Golden City Cup

 

U17-es csapat

2017.11.26. vasárnap 17:00 (XI. Kánai út 2.)
MLSZ U17 III. o. Közép „A” csopor 13. Forduló
MFS U17 – 1908 SZAC

2018.03.31. szombat (Prága, Csehország)
Golden City Cup

 

2003-as csapat

2018.03.31. szombat (München, Németország)
Bayern Trophy

 

 

2004-es MFS csapat

2017. 12. 02., szombat 10:00 (III. Márton út 25.)
BLSZ U15/1 14. forduló
MTK Budapest – Budai FC

2018.03.31. szombat (München, Németország)
Bayern Trophy

 

2005-ös csapat

2017.11.26. vasárnap (2045 Törökbálint, Torbágy utca 1.)
Kistérségi Torna

2017.11.26. vasárnap 13:30 (XI. Kánai út 2.)
MLSZ U13 I. o. Közép-Kelet 12. Forduló
MFS 2005 – Vác VLSE

2017.12.02. szombat 10:00 (Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep)
MLSZ U13 I. o. Közép-Kelet 13. forduló
BSE Palóc Farkasok – MFS 2005

2018.03.09-11. péntek-vasárnap (Nadrzezce, Lengyelország)
Winter Cup

2006-os csapat

 

2017.11.26., vasárnap (2045 Törökbálint, Torbágy utca 1.)
Kistérségi Torna

2017.11.26., vasárnap 12:00 (XI. Kánai út 2.)
MLSZ U12 I. o. Közép-Kelet 12. Forduló
MFS 2006 – Vác VLSE

2017.12.02. szombat 10:00 (Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep)
MLSZ U12 I. o. Közép-Kelet 13. forduló
BSE Palóc Farkasok – MFS 2006

2017.12.10. vasárnap (Székesfehérvár)
Főnix Kupa – MFS 2006 piros és fehér

2017.05.20. vasárnap (Gabersdorf, Ausztria)
Big International Youth Soccer Tournament 2018

 

2007-es csapat

2017.11.26. vasárnap (XIII. Fáy u. 58.)
PékPont Kupa

2017.12.02. szombat 10:00 (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U11 8. forduló
MFS 2007 „A” – Gödöllői SK „A”

2017.12.02. szombat 11:20 (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U11 8. forduló
MFS 2007 „B” – Gödöllői SK „B”

2017.12.16. szombat 13:00 (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U11 9. forduló
MFS 2007 „A” – Dunakeszi „A”

2017.12.16. szombat 14:20 (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U11 9. forduló
MFS 2007 „B” – Dunakeszi „B”

2017.05.19. szombat (Gabersdorf, Ausztria)
Big International Youth Soccer Tournament 2018

2017. 06. 02., szombat (Scheiblingkirchen, Ausztria)
Pittenal Cup

 

2008-as csapat

2017.05.20. vasárnap (Gabersdorf, Ausztria)
Big International Youth Soccer Tournament 2018

2017. 05. 31., csütörtök (Scheiblingkirchen, Ausztria)
Pittenal Cup

 

2009-es csapat

2017.12.09. szombat (Székesfehérvár)
Főnix Kupa – MFS 2009

2018.05.19. szombat (Gabersdorf, Ausztria)
Big International Youth Soccer Tournament 2018

2018.06.02. szombat (Scheiblingkirchen, Ausztria)
Pittenal Cup

 

2010-es csapat

2017.11.29. szerda 18:15 (Vác)
RUK Alközponti Bajnokság U9 6. forduló
Vác VLSE 2009 „B” – MFS 2010

2017.12.02. szombat (2045 Törökbálint, Torbágy utca 1.)
Kistérségi Torna

2017.12.10. vasárnap 12:00 (Veres Pálné Gimnázium)
RUK Alközponti Bajnokság U9 7. forduló
MFS 2010 – III. Ker. TVE 2009 „B”

2017. 06. 03., vasárnap (Scheiblingkirchen, Ausztria)
Pittenal Cup

 

2011-es csapat

2017.11.26. vasárnap 11:15 (Vác)
RUK Alközponti Bajnokság U8 6. forduló
Vác VLSE 2010 „B” – MFS 2011

2017.12.02. szombat (2045 Törökbálint, Torbágy utca 1.)
Kistérségi Torna

2017.12.10. vasárnap 09:00 (Veres Pálné Gimnázium)
RUK Alközponti Bajnokság U8 7. forduló
MFS 2011 – III. Ker. TVE 2010 „B”

2017.12.17. vasárnap (2173 Kartal,  Iskola tér 1.)
III. Galga Invest Kupa

2017. 06. 03., vasárnap (Scheiblingkirchen, Ausztria)
Pittenal Cup

 

2012-es csapat

2017.11.26. vasárnap 11:00 (Vác)
RUK Alközponti Bajnokság U6 6. forduló
Vác – MFS 2012

2017.12.10. vasárnap 08:00 (Veres Péter Gimnázium)
RUK Alközponti Bajnokság U6 67. forduló
MFS 2012 – III. Kerület

2017. 05. 31., csütörtök (Scheiblingkirchen, Ausztria)
Pittenal Cup