Heti program

HETI PROGRAM 2017-2018

EDZÉSBEOSZTÁS 2017 novemberétől 2018 márciusáig

U17-19 (III. Márton út 25., műfű)

Hétfő 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Tolnai Balázs, Saliga Roland
Szerda 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Tolnai Balázs, Saliga Roland
Csütörtök 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Tolnai Balázs, Szűcs Richárd

2003 (XVI. Budapest, Csömöri utca 158.)

Hétfő 18:00-19:30 (KÉV METRO, XVI. Budapest, Csömöri utca 158.) Villám Károly, Rózsa Ernő
Szerda 16:30-18:00 (KÉV METRO, XVI. Budapest, Csömöri utca 158.)
Villám Károly
Péntek 16:30-18:00 (KÉV METRO, XVI. Budapest, Csömöri utca 158.) Villám Károly

2004 (III. Márton út 25.)

Kedd 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Schnellbach Imre, Galamb Péter
Szerda 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Schnellbach Imre, Galamb Péter
Péntek 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Schnellbach Imre, Galamb Péter

2005 (III. Márton út 25., műfű)

Hétfő 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Újvári Gábor, Tolnai Balázs
Szerda 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Újvári Gábor, Tolnai Balázs
Csütörtök 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Újvári Gábor, Tolnai Balázs

2006 (III. Márton út 25., műfű)

Hétfő 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Lengyel Patrik, Szűcs Richárd
Kedd 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Lengyel Patrik, Szűcs Richárd
Csütörtök 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Lengyel Patrik, Szűcs Richárd

2007 (III. Márton út 25., műfű)

2007-es MTK keret:
Hétfő 16:30-18:00 (III. Márton út 25.)
Tóvaj Kristóf, Szűcs Richárd
Kedd 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Tóvaj Kristóf, Szűcs Richárd, Lengyel Patrik
Szerda 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Tóvaj Kristóf, Szűcs Richárd, Tóth Judit
Péntek 16:30-18:00 (III. Márton út 25.)
Tóvaj Kristóf, Ágics Zsolt
2007-es MFS keret:
Hétfő 18:00-19:30 (III. Márton út 25.)
Tóvaj Kristóf, Simon Ferenc
Kedd 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Tóvaj Kristóf, Szűcs Richárd, Lengyel Patrik
Szerda 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Tóvaj Kristóf, Szűcs Richárd, Tóth Judit
Péntek 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Tóvaj Kristóf, Szűcs Richárd

2008 (III. Márton út 25., műfű)

Hétfő 18:00-19:30 (KÉV METRO, XVI. Budapest, Csömöri utca 158.) Szarvas Gábor, Ágics Zsolt
Kedd 17:30-19:00 (KÉV METRO, XVI. Budapest, Csömöri utca 158.) Szarvas Gábor, Villám Károly
Csütörtök 18:30-20:00 (KÉV METRO, XVI. Budapest, Csömöri utca 158.) Szarvas Gábor, Villám Károly

2009 (II. Marczibányi tér 16., műfű )

Hétfő, szerda, péntek 16:00-17:30 (II. Marczibányi tér 16.) Lengyel Patrik, Simon Ferenc

2010 (KÉV METRO, XVI. Budapest, Csömöri utca 158.)

Hétfő, szerda, péntek 16:30-18:00 (KÉV METRO, XVI. Budapest, Csömöri utca 158.) Füzi László, Szarvas Gábor

2011 (KÉV METRO, XVI. Budapest, Csömöri utca 158.)

Hétfő 16:30-18:00 (KÉV METRO, XVI. Budapest, Csömöri utca 158.) Villám Károly, Rózsa Ernő
Kedd 16:00-17:30 (KÉV METRO, XVI. Budapest, Csömöri utca 158.) Villám Károly, Szarvas Gábor
Csütörtök 17:00-18:30 (KÉV METRO, XVI. Budapest, Csömöri utca 158.)
Villám Károly, Szarvas Gábor

 

 

PROGRAMOK KOROSZTÁLYONKÉNT 2017-2018-BAN

U19-es csapat

 

2018.01.27. szombat 10:00 (XI. Kánai út 2.) Tolnai Balázs
Felkészülési mérkőzés – MFS 2000-Budakalász U19

2018.01.28. vasárnap 17:05 (Budakalászi Sportcsarnok) Tolnai Balázs
Országos futsal bajnokság, megyei selejtező – Mészöly Focisuli

17:05 MFS-Szent István
19:25 MFS-Nagykovácsi

2018.02.11. vasárnap 14:30 (XI. Kánai út 2.) Tolnai Balázs
Felkészülési mérkőzés – MFS 2000-Vízművek II

2018.03.31. szombat (Prága, Csehország) Tolnai Balázs
Golden City Cup

 

U17-es csapat

2018.01.27. szombat 14:00 (Göd, Balázsovits Sportcsarnok) Tolnai Balázs
Országos futsal bajnokság, megyei selejtező – Mészöly Focisuli

14:00 MFS-Mogyoród
15:10 MFS-Dorog

2018.03.31. szombat (Prága, Csehország) Tolnai Balázs, Saliga Roland
Golden City Cup

 

2003-as csapat

2018.02.03. szombat 9:40 (X. Kőér u. 1/A.) Gyenes Zsolt
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – Mészöly Focisuli 2003 – C csoport

9:40 Mészöly Focisuli II. – ASI

2018.02.11. vasárnap 10:40 (XI. Bogdánfy u. 10.) Gyenes Zsolt
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – Mészöly Focisuli 2003 – C csoport

10:40 Mészöly Focisuli II. – Újbuda
13:10 Mészöly Focisuli II. – Dalnoki Akadémia

2018.02.18. vasárnap 14:50 (Érd, Piroska u. 6.) Gyenes Zsolt
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – Mészöly Focisuli 2003 – C csoport

14:50 Mészöly Focisuli II. – ELTE
16:30 Mészöly Focisuli II. – Villám

2018.03.31. szombat (München, Németország) Gyenes Zsolt
Bayern Trophy

 

2004-es MFS csapat

2018.01.28. vasárnap 14:00 (XXI. Simon Bolivár stny. 4-8.) Schnellbach Imre
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – MFS 2004 B

14:00 Mészöly Focisuli – Városgazda

2018.02.04. vasárnap 13:20 (XIII. Rozsnyai utca 4.) Schnellbach Imre
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – MFS 2004 B

13:20 Mészöly Focisuli – Csepel
14:50 Mészöly Focisuli – BME

2018.02.11. vasárnap  (Kazincbarcika, Don Bosco Sportcsarnok) Schnellbach Imre
Sajóvölgye Kupa

2018.02.24. szombat 12:30 (XI. Kánai út 2.) Schnellbach Imre
Újbuda 2004 – MFS 2004

2018.03.31. szombat (München, Németország) Schnellbach Imre
Bayern Trophy

 

2005-ös csapat

2018.01.26. szombat 17:30 (XIV. Kövér Lajos utca 5.) Újvári Gábor
MTK U19 lány – MFS 2005

2018.01.27. szombat 11:20 (IX. Gyáli út 22.) Újvári Gábor
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – Mészöly Focisuli 2005

11:20 Mészöly Focisuli VI. – CSHC
12:00 Mészöly Focisuli VI. – UTE
14:00 Mészöly Focisuli VI. – KISE

2018.02.01. csütörtök 17:30-19:00 Újvári Gábor
(XIII. Rákospalotai út 13., szabadtéri műfű)

MFS 2005 B – ASI Dinamo

2018.02.04. vasárnap 09:40 (IX. Gyáli út 22.) Újvári Gábor
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – Mészöly Focisuli 2005

09:40 Mészöly Focisuli VI. – Kelen
11:40 Mészöly Focisuli VI. – ASI DSE

2018.02.04. vasárnap 08:00-11:30 (2220 Vecsés, Fő út 92.) Újvári Gábor
Vecsési Teremtornák – MFS 2005 B

2018.02.11. vasárnap 9:40 (III. Csobánka tér 7.) Újvári Gábor
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – MFS 2005 B

09:40 Mészöly Focisuli – KISE
10:20 Mészöly Focisuli – Cső Montage
12:20 Mészöly Focisuli – BME

2018.02.24. szombat 13:45 (XI. Kánai út 2.) Újvári Gábor
Újbuda 2004 B- MFS 2004 B

2018.02.24. szombat 16:00 (Biatorbágy, Kolozsvári u. 15.) Újvári Gábor
Felkészülési mérkőzés: Biatorbágy 2005 – MFS 2005

2018.03.09-11. péntek-vasárnap (Nadrzezce, Lengyelország) Újvári Gábor
Winter Cup

 

2006-os csapat

2018.01.28. vasárnap 14:00 (Veszprém) Lengyel Patrik
Felkészülési mérkőzés: Veszprém – MFS 2006

2018.02.03. szombat 12:00 (IX. Timót u. 3.) Lengyel Patrik
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – MFS 2006 B

12:00 Mészöly Focisuli V. – CSHC
14:40 Mészöly Focisuli V. – Városgazda

2018.02.04. vasárnap 11:30-15:00 (2220 Vecsés, Fő út 92.) Lengyel Patrik
Vecsési Teremtornák – MFS 2006

2018.02.11. vasárnap 09:00 (XVIII. Thököly út 5.) Szűcs Richárd
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – MFS 2006 B

09:00 Mészöly Focisuli V. – Gerrzo
11:00 Mészöly Focisuli V. – Dalnoki SE
13:00 Mészöly Focisuli V. – ASI DSE

2018.02.11. vasárnap 10:00 (Biatorbágy, Kolozsvári u. 15.) Lengyel Patrik
Felkészülési mérkőzés: Biatorbágy 2006 – MFS 2006

2018.02.17. szombat 11:30-15:00 (2220 Vecsés, Fő út 92.) Szűcs Richárd
Vecsési Teremtornák – MFS 2006

2018.02.17. szombat (Budafoki BMTE Sportcsarnok) Lengyel Patrik
Voyage Kupa

2018.02.24. szombat 09:00-13:40 (2045 Törökbálint, Torbágy utca 1.) Lengyel Patrik
Youth Elit Cup

2018.05.20. vasárnap (Gabersdorf, Ausztria) Lengyel Patrik
Big International Youth Soccer Tournament 2018

 

2007-es csapat

2018.01.25 16:30 (III. Márton út 25.) Tóvaj Kristóf
RUK Alközponti Bajnokság U11 9. forduló – pótlás
MFS 2007 „A” – Gödöllő „A”

2018.01.25 18:00 (III. Márton út 25.) Tóvaj Kristóf
RUK Alközponti Bajnokság U11 9. forduló – pótlás
MFS 2007 „B” – Gödöllő „B”

2018.01.28. vasárnap 09:00 (XI. Budapest, Kánai út 2. – Sport 11) Tóvaj Kristóf
RUK Alközponti Bajnokság U11 11. forduló
MFS 2007 „A” – Dunakanyar „A”

2018.01.28. vasárnap 10:20 (XI. Budapest, Kánai út 2. – Sport 11) Tóvaj Kristóf
RUK Alközponti Bajnokság U11 11. forduló
MFS 2007 „B” – Dunakanyar „B”

2018.01.28. vasárnap 13:40 (2141 Csömör, Major út 7-9.) Tóvaj Kristóf
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – MFS 2007 B – G csoport

13:40 Mészöly Focisuli VII. – Újpest FC Futsal
14:20 Mészöly Focisuli VII. – UTE

2018.02.04. vasárnap 12:20 (III. Csobánka tér 7.) Tóvaj Kristóf
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – Mészöly Focisuli 2007

12:20 Mészöly Focisuli V. – Kispest SE
14:20 Mészöly Focisuli V. – RKSK
15:40 Mészöly Focisuli V. – Újbuda

2018.02.11. vasárnap  (2045 Törökbálint, Torbágy utca 1.) Tóvaj Kristóf
Törökbálinti Focitorna

2018.02.17. szombat (Budafoki BMTE Sportcsarnok) Tóvaj Kristóf
Voyage Kupa

2018.02.18. vasárnap 14:00-18:40 (2045 Törökbálint, Torbágy utca 1.) Erdei Bálint
Youth Elit Cup

2018.02.24/25. szombat/vasárnap (III. Kalap utca 1.) Tóvaj Kristóf
RUK Alközponti Bajnokság U11 13. forduló
III. Kerület „A” – MFS 2007 „A”

2018.02.24/25. szombat/vasárnap (III. Kalap utca 1.) Tóvaj Kristóf
RUK Alközponti Bajnokság U11 13. forduló
III. Kerület „B” – MFS 2007 „B”

2018.03.03/04. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Tóvaj Kristóf
RUK Alközponti Bajnokság U11 14. forduló
MFS 2007 „A” – MTK 2008 „A”

2018.03.03/04. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Tóvaj Kristóf
RUK Alközponti Bajnokság U11 14. forduló
MFS 2007 „B” – MTK 2008 „B”

2018.05.19. szombat (Gabersdorf, Ausztria) Tóvaj Kristóf
Big International Youth Soccer Tournament 2018

2018.06.02. szombat (Scheiblingkirchen, Ausztria) Tóvaj Kristóf
Pittenal Cup

 

2008-as csapat

2018.01.27. szombat 12:00 (IX. Timót u. 3) Szarvas Gábor
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – Mészöly Focisuli 2008 – F csoport

12:40 Mészöly Focisuli VI. – Gerrzo
14:00 Mészöly Focisuli VI. – UTE

2018.02.03. szombat 14:00 (X. Kőér u. 1/A) Szarvas Gábor
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – Mészöly Focisuli 2008 – F csoport

14:00 Mészöly Focisuli VI. – Csak a csel
15:20 Mészöly Focisuli VI. – Airenergy

2018.02.04. vasárnap 09:40 (XVIII. Thököly út 5.) Szarvas Gábor
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – MFS 2008 B

09:40 Mészöly Focisuli IV. – Airnergy II.
10:20 Mészöly Focisuli IV. – Pestszentimre

2018.02.17. szombat 15:00-19:00 (2220 Vecsés, Fő út 92.) Villám Károly
Vecsési Teremtornák – MFS 2008

2018.02.17. szombat (Budafoki BMTE Sportcsarnok) Szarvas Gábor
Voyage Kupa

2018.02.18. vasárnap 09:00-13:40 (2045 Törökbálint, Torbágy utca 1.) Villám Károly
Youth Elit Cup

2018.02.18. szombat 14:40 (XIII. Rozsnyay utca 4.) Szarvas Gábor
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – MFS 2008 B

14:40 Mészöly Focisuli IV. – Kelen
16:00 Mészöly Focisuli IV. – ASI DSE
17:20 Mészöly Focisuli IV. – Dalnoki Akadémia

2018.05.20. vasárnap (Gabersdorf, Ausztria) Szarvas Gábor
Big International Youth Soccer Tournament 2018

2018. 05. 31. csütörtök (Scheiblingkirchen, Ausztria) Villám Károly
Pittenal Cup

 

2009-es csapat

2018.02.03. szombat 11:30-15:00 (2220 Vecsés, Fő út 92.) Simon Ferenc
Vecsési Teremtornák – MFS 2009

2018.02.11. vasárnap  (2045 Törökbálint, Torbágy utca 1.) Lengyel Patrik
Törökbálinti Focitorna

2018.02.17. szombat 14:00-18:40 (2045 Törökbálint, Torbágy utca 1.) Lengyel Patrik
Youth Elit Cup

2018.05.19. szombat (Gabersdorf, Ausztria) Simon Ferenc
Big International Youth Soccer Tournament 2018

2018.06.02. szombat (Scheiblingkirchen, Ausztria) Lengyel Patrik
Pittenal Cup

 

2010-es csapat

2018.01.27. szombat 13:00 (2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út 5.) Tóth Judit
Sátor Kupa

2018.01.28. vasárnap 10:00 (III. Csobánka tér 7.) Füzi László
RUK Alközponti Bajnokság U9 9. forduló
Mészöly Focisuli 2010 – Gödöllő „B”

2018.02.10/11. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Füzi László
RUK Alközponti Bajnokság U9 10. forduló
Mészöly Focisuli 2010 – Dunakeszi „B”

2018.02.17. szombat 09:00-13:40 (2045 Törökbálint, Torbágy utca 1.) Tóth Judit
Youth Elit Cup

2018.02.24/25. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Füzi László
RUK Alközponti Bajnokság U8 11. forduló
Mészöly Focisuli 2010 – Vác „B”

2018.03.10/11. szombat/vasárnap (III. Kalap utca 1.) Füzi László
RUK Alközponti Bajnokság U9 12. forduló
III. Kerület „B” – Mészöly Focisuli 2010

2018.03.24/25. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Füzi László
RUK Alközponti Bajnokság U9 13. forduló
Mészöly Focisuli 2010 – Balassagyarmat „B”

2018.04.07/08. szombat/vasárnap (2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út 5.) Füzi László
RUK Alközponti Bajnokság U9 14. forduló
Gödöllő „B” – Mészöly Focisuli 2010

2018.04.21/22. szombat/vasárnap (2120 Dunakeszi, Fóti út 41 vagy 2120 Dunakeszi, Fő út 145.) Füzi László
RUK Alközponti Bajnokság U9 15. forduló
Dunakeszi „B” – Mészöly Focisuli 2010

2017.06.03. vasárnap (Scheiblingkirchen, Ausztria)
Pittenal Cup

2018. (2600 Vác, Stadion utca 2.) Füzi László
RUK Alközponti Bajnokság U9 6. forduló – Halasztott, időpontja egyeztetés alatt
Vác „B” – Mészöly Focisuli 2010

 

2011-es csapat

2018.01.27. szombat 09:00 (2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út 5.) Rózsa Ernő
Sátor Kupa

2018.01.28. vasárnap 12:00 (III. Csobánka tér 7.) Villám Károly
RUK Alközponti Bajnokság U8 9. forduló
Mészöly Focisuli 2011 – Gödöllő „B”

2018.02.10/11. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Villám Károly
RUK Alközponti Bajnokság U8 10. forduló
Mészöly Focisuli 2011 – Dunakeszi „B”

2018.02.24/25. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Villám Károly
RUK Alközponti Bajnokság U8 11. forduló
Mészöly Focisuli 2011 – Vác „B”

2018.03.10/11. szombat/vasárnap (III. Kalap utca 1.) Villám Károly
RUK Alközponti Bajnokság U8 12. forduló
III. Kerület „B” – Mészöly Focisuli 2011

2018.03.15 csütörtök  (Sződ) Rózsa Ernő
Március 15. Torna

2018.03.24/25. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Villám Károly
RUK Alközponti Bajnokság U8 13. forduló
Mészöly Focisuli 2011 – Balassagyarmat „B”

2018.04.07/08. szombat/vasárnap (2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út 5) Villám Károly
RUK Alközponti Bajnokság U8 14. forduló
Gödöllő „B” – Mészöly Focisuli 2011

2018.04.21/22. szombat/vasárnap (2120 Dunakeszi, Fóti út 41 vagy 2120 Dunakeszi, Fő út 145) Villám Károly
RUK Alközponti Bajnokság U8 15. forduló
Dunakeszi „B” – Mészöly Focisuli 2011

2017.06.03. vasárnap (Scheiblingkirchen, Ausztria) Villám Károly
Pittenal Cup

 

2012-es csapat

2018.01.27. szombat 15:00-19:00 (2220 Vecsés, Fő út 92.) Serfőző Roland, Ágics Zsolt
Vecsési Teremtornák – MFS 2012 piros és MFS 2012 fehér

2018.02.11 szombat 09:00 (XVI. Sashalmi tér 1.) Serfőző Roland
RAFC-torna

2018.02.10/11. szombat/vasárnap (2120 Dunakeszi, Fóti út 41 vagy 2120 Dunakeszi, Fő út 145.) Serfőző Roland
RUK Alközponti Bajnokság U6 10. forduló
Dunakeszi – Mészöly Focisuli

2018.02.24/25. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Serfőző Roland
RUK Alközponti Bajnokság U6 11. forduló
Mészöly Focisuli – Vác

2018.03.10/11. szombat/vasárnap (III. Kalap utca 1.) Serfőző Roland
RUK Alközponti Bajnokság U6 12. forduló
III. Kerület – Mészöly Focisuli

2018.03.15 csütörtök  (Sződ) Serfőző Roland
Március 15. Torna (két csapattal)

2018.03.24/25. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Serfőző Roland
RUK Alközponti Bajnokság U6 13. forduló
Mészöly Focisuli – Balassagyarmat

2018.04.21/22. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Serfőző Roland
RUK Alközponti Bajnokság U6 15. forduló
Mészöly Focisuli – Dunakeszi

2017. 05. 31. csütörtök (Scheiblingkirchen, Ausztria) Serfőző Roland
Pittenal Cup

2018. (III. Márton út 25.) Serfőző Roland
RUK Alközponti Bajnokság U6 1. forduló – Halasztott, időpontja egyeztetés alatt
Mészöly Focisuli – Vác

2018. (III. Kalap utca 1.) Serfőző Roland
RUK Alközponti Bajnokság U6 2. forduló – Halasztott, időpontja egyeztetés alatt
III. Kerület – Mészöly Focisuli

2018. (2600 Vác, Stadion utca 2.) Serfőző Roland
RUK Alközponti Bajnokság U6 6. forduló – Halasztott, időpontja egyeztetés alatt
Vác – Mészöly Focisuli