K’08 tornák

2017-2018

2017. 09. 09., szombat (III. Márton út 25.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program C

MFS 2008 – Jövő SE 9-0 Molnár István (2), Varga Zoltán (2),Jakab Ákos (2), Farkas Regő, Erdélyi Zsolt, Bodnár Gergő
MFS 2008 – CSMFS 2007 11-0 Molnár István (5), Varga Zoltán (4), Bodnár Gergő, Erdélyi Zsolt,
MFS 2008 – MMFS 8-0 Varga Zoltán (3), Molnár István (2), Erdélyi Zsolt, Farkas Regő, Bodnár Gergő

2017. 09. 10., vasárnap (UTE)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program A

MFS 2008 – FTC 0-2
MFS 2008 – Vasas Kubala A. 2-3 Kárász Tamás, Varga Zoltán
MFS 2008 – UTE 1-4 Varga Zoltán
MFS 2008 – BP. Honvéd 0-5

 

TORNASZEREPLÉSEK A 2016-2017-ES IDÉNYBEN

2017. 06. 03., szombat (Törökbálint)
Youth Talent Cup

MFS 2008 – Vác VLSE 0-2
MFS 2008 – Videoton 1-2 Fodor Márk
MFS 2008 – DVSC DLA 0-6
MFS 2008 – Gödöllő 2-2 Molnár István, Fodor Márk
MFS 2008 – Pápa LC 1-0 Fodor Márk

7. helyért:
MFS 2008 – Dunakanyar Régió 0-3

Együttesünk a 8. helyen végzett.

2017. 05. 28., vasárnap (XI. Kánai út 2.)
Kölyökliga U9

MFS 2008 – Szolnok 4-3 Vancsura Vendel (3)
MFS 2008 – Kelen SC 2-1 Galba Zsombor, Varga Zoltán
MFS 2008 – Dalnoki Akadémia 2-0 Kis Zsombor, Vancsura Vendel

2017. 04. 15-16., szombat-vasárnap (Újpest)
UTE Kupa

Szombat:
MFS 2008 – Jedinstvo UB szerb 1-1 Kis Zsombor
MFS 2008 – UTE fehér 0-2
MFS 2008 – Pénzügyőr SE 6-0 Kis Zsombor, Vancsura Vendel, Jakab Ákos, Fodor Márk , Erdélyi Zsolt, Orosz Gergő

Vasárnap:
MFS 2008 – FTC 1-3 Fodor Márk
MFS 2008 – Arany Sárkány Nyírbátor 0-5
MFS 2008 – ACADEMIA BROSOVSZKY román 5-1 Kis Zsombor (2), Erdélyi Zsolt, Orosz Gergő, Hajba Olivér

Együttesünk a 7. helyen végzett.

2017. 03. 18., szombat (Göd)
Műfüves Torna

MFS 2008 – Dunakanyar Régió 6-0 Járvás Zsolt (2), Konkoly Patrik (2), Zubor Ádám, Adi Bence
MFS 2008 – Göd 8-0 Adi Bence (3), Varga Márton (2), Járvás Zsolt (2), Kis Milán
MFS 2008 – Mogyoród 4-1 Adi Bence (2), Varga Márton, Zubor Ádám
MFS 2008 – Dunakanyar Régió 1-0 Konkoly Patrik
MFS 2008 – Göd 8-0 Adi Bence (3), Járvás Zsolt (2), Konkoly Patrik (2), Zubor Ádám
MFS 2008 – Mogyoród 7-0 Járvás Zsolt (3), Zubor Ádám (2), Kis Zsombor, Konkoly Patrik

2017. 03. 12., vasárnap (Törökbálint)

MFS 2008 – VSD Dunakeszi 2007 0-2
MFS 2008 – Gödöllői Sport Klub 1-3 Erdélyi Zsolt
MFS 2008 – VSD Dunakeszi 1-1 Vancsura Vendel
MFS 2008 – Gödöllői Sport Klub 0-9

2017. 02. 12., vasárnap (Dunakeszi)
VSD Kupa

MFS 2008 – Újpest FC 0-5
MFS 2008 – Kelen SC 7-1 Fodor Márk (4), Hajba Olivér (2), Kis Zsombor
MFS 2008 – UTE LA 1. 0-2

5. helyért:
MFS 2008 – UTE LA 2 5-0 Galba Zsombor (2), Fodor Márk, Vancsura Vendel, Lendvai Botond

Együttesünk az 5. helyen végzett.

2017. 02. 05., vasárnap (Marczibányi tér)
V. Mészöly Téli Kupa

MFS 2008 – Szekszárd 2-2 Varga Zoltán, Vancsura Vendel
MFS 2008 – DVSC DLA 0-2
MFS 2008 – Siófok 3-5 Ady Bence (2), Farkas Regő

5 – 8. helyért:
MFS 2008 – Arany Sárkány Nyírbátor 1-2 Varga Zoltán

7 – 8. helyért:
MFS 2008 – Szekszárd 1-2 Varga Zoltán

2017. 01. 28., szombat (Budakalász)
Dunakanyar Kupa

MFS 2008 – FTC 2-1 Fodor Márk (2)
MFS 2008 – III. Ker. TVE 0-0
MFS 2008 – Budaörs 0-0
MFS 2008 – Dunakanyar Régió 1-0 Kis Zsombor

3. helyért
MFS 2008 – Dalnoki Akadémia 0-1

Együttesünk a 3. helyen végzett.

2017. 01. 22., vasárnap (Gödöllő)
Sátor Kupa

MFS 2008 – RKSK 6-0 Fodor Márk (2), Erdélyi Zsolt (2), Hajba Olivér, Vancsura Vendel
MFS 2008 – Dunakeszi 4-2 Fodor Márk (3), Bodnár Gergő
MFS 2008 – Mogyoród 9-0 Hajba Olivér (4), Fodor Márk (2), Erdélyi Zsolt (2), Galba Zsombor

Negyeddöntő:
MFS 2008 – Ikarusz 2-0 Galba Zsombor, Fodor Márk

Elődöntő:
MFS 2008 – Grund 1-2 Galba Zsombor

3. helyért
MFS 2008 – Gödöllő 1-5 Galba Zsombor

2016. 12. 17., szombat (Hajdúdorog)
XI. Hajdu városok Tornája

MFS 2008 – CIVIS UPSE 7-0 Farkas Regő (2), Kis Zsombor  (2), Orosz Gergő, Fodor Márk, Hajba Olivér
MFS 2008 – Balmazújváros 6-1 Kis Zsombor (2), Orosz Gergő (2), Erdélyi Zsolt, Bodnár Gergő

Helyosztók:
MFS 2008 – Nánási Focisuli 2-1 Kis Zsombor (2)

Döntő:
MFS 2008 – Tiszaújváros 1-1 Farkas Regő (büntetőkkel 3-2)

Együttesünk az 1. helyen végzett.

2016. 12. 10., szombat (Kiskunhalas)
Szilády UP Torna

MFS 2008 – UFC Kecskemét 0-2
MFS 2008 – SC Hírös-Ép 2-0 Orosz Gergő, Vancsura Vendel

Döntőbe jutásért:
MFS 2008 – KTE Kecskemét 1-1 büntetőkkel 3-4

3. helyért:
MFS 2008 – UFC Kecskemét 1-2 Vancsura Vendel

Együttesünk a 4. helyen végzett.

2016. 12. 03., szombat (Székesfehérvár)
Főnix Kupa

MFS 2008 – Kecskeméti TE 0-0
MFS 2008 – PMFC 1-0 Farkas Regő
MFS 2008 – Kalocsai Méhecskék SE 2-0 Kis Zsombor, Jakab Ákos
MFS 2008 – Siófok 2-0 Jakab Ákos, Kis Zsombor
MFS 2008 – Komárom VSE 2-1 Erdélyi Zsolt, Bodnár Gergő

Döntő:
MFS 2008 – Dunakanyar Régió 1-1 Kis Zsombor
MFS 2008 – MTK 1-4 Varga Zoltán

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2016. 11. 20., vasárnap (Esztergom)
IV. Pék Pont Kupa

MFS 2008 – Komárom 3-0 Hajba Olivér, Varga Zoltán, Fodor Márk
MFS 2008 – Visegrád 0-0 büntetőkkel: 1-2

A 4. helyért:
MFS 2008 – Koppánymonostor 2-3 Fodor Márk, Vancsura Vendel
MFS 2008 – Tát 3-3 Varga Zoltán, Vancsura Vendel, Bodnár Gergő  büntetőkkel: 0-2

Együttesünk a 6. helyen végzett.

2016. 09. 10., szombat (Honvéd Sporttelep)
Bozsik Torna

MFS 2007-08 – Soroksár 0-1
MFS 2007-08 – UTE 0-2
MFS 2007-08 – FTC 03
MFS 2007-08 – Vasas Kubala Akadémia 1-5 Mamusits Erik

2016. 09. 03., szombat (Gödöllő)
Tanévindító Kupa

MFS 2008 – Gödöllő 2007 0-1
MFS 2008 – Eger II 2007 2-0 Járvás Zsolt, Vancsura Vendel
MFS 2008 – Veresegyház 2007 1-0 Zubor Ádám
MFS 2008 – Dunakanyar Régió UFC 2007 0-1
MFS 2008 – Dunakanyar Régió UFC 2007 1-2 Konkoly Patrik
MFS 2008 – Vasas 2007 3-1 Zubor Ádám (2), Konkoly Patrik
MFS 2008 – MFS 2007 4-2 Varga Márton (2), Zubor Ádám (2)
MFS 2008 – Eger I 2007 1-1 Zubor Ádám
MFS 2008 – Gödöllő 2007 1-0 Orosz Gergő

2016. 08. 27., szombat (Sülysáp)
Gól-szóró Kupa

MFS 2008 – Gloriett I. 1-0 Hajba Olivér
MFS 2008 – Csepel 9-0 Varga Zoltán (4), Erdélyi Zsolt (2), Hajba Olivér (2), Fodor Márk
MFS 2008 – Sülysáp 7-1 Kis Zsombor (2), Fodor Márk(2), Hajba Olivér (2), Erdélyi Zsolt

Döntő:
MFS 2008 – MTK 2008 0-1

Együttesünk a 2. helyen végzett.

 

 

TORNASZEREPLÉSEK A 2015-2016-OS IDÉNYBEN

2016. 03. 26-27., szombat-vasárnap (Újpest)
UTE Kupa Nemzetközi UP Torna

MFS 2008 – UTE fehér 1-0 Galba Zsombor
MFS 2008 – Pénzügyőr SE 9-0 Zubor Ádám (4), Galba Zsombor (2), Konkoly Patrik, Hajba Olivér, Varga Márton
MFS 2008 – Fk Rad Beograd 5-1 Zubor Ádám (3), Konkoly Patrik (2)
MFS 2008 – DHSE Olasz Focisuli 10-0 Orosz Gergő (4), Zubor Ádám (2), Konkoly Patrik (2), Varga Márton, Hajba Olivér

Gold Cup:
MFS 2008 – Fk Rad Beograd 2-1 Zubor Ádám, Orosz Gergő
MFS 2008 – Videoton 6-1 Konkoly Patrik (3), Galba Zsombor, Hajba Olivér, Zubor Ádám

Döntő:
MFS 2008 – UTE fehér 2-1 Orosz Gergő, Zubor Ádám

Együttesünk az 1. helyen végzett.

2016. 02. 27., szombat (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup

MFS 2008 – Pomáz 0-1
MFS 2008 – Hegyvidék 2008 4-2 Fodor Márk (2), Varga Zoltán, Salát Fülöp
MFS 2008 – Buda Juniors 0-1

2016. 02. 27., szombat (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup

MFS 2008 – Esztergom 5-1 Akira Imamura (5)
MFS 2008 – Tát 1-0 Akira Imamura
MFS 2008 Hegyvidék 2007 0-5

2016. 02. 14., vasárnap (Vecsés)
Farsangi Kupa
MFS 2008 – Monor 2-0 Fodor Márk (2), Orosz Gergő
MFS 2008 – Albertirsa 2-1 Fodor Márk, Farkas Regő
MFS 2008 – Gloriett 0-3
MFS 2008 – Ferihegy 4-0 Fodor Márk (2), Varga Zoltán, Tolnai Boldizsár

2016. 01. 31., vasárnap (Budakalász)
IV. Dunakanyar Kupa

MFS 2008 – Vác 3-0 Erdélyi Zsolt, Fonyódi Dániel, Fodor Márk
MFS 2008 – Jászberény 1-0 Farkas Regő
MFS 2008 – UTE 0-0
MFS 2008 – Soroksár 1-3 Farkas Regő

2016. 01. 30., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa

MFS 2008 – Veresegyház 4-2 Tolnai Boldizsár (2), Orosz Gergő, Akira Imamura
MFS 2008 – Vác 3-0 Akira Imamura (2), Galba Zsombor
MFS 2008 – Debreceni SI 3-1 Akira Imamura (2), Bodnár Gergő
MFS 2008 – Pilis LK 2-0 Akira Imamura (2)
MFS 2008 – Kecskemét TE 1-1 Akira Imamura

középdöntő:
MFS 2008 – Ikarus BSE 5-0 Tolnai Boldizsár (2), Akira Imamura (2), Galba Zsombor

elődöntő:
MFS 2008 – Gödöllő 4-1 Akira Imamura (2), Tolnai Boldizsár, Galba Zsombor

döntő:
MFS – UTE 0-1

Csapatunk a 2. helyen végzett.

2016. 01. 24., vasárnap (Vecsés)
Farsang Kupa

MFS 2008 – Vecsés 3-2 Váry-Hornok Levente (2), Jakab Ákos
MFS 2008 – Gloriett 1-5 Fonyódi Dániel
MFS 2008 – Vecsés 3-0 Jakab Ákos (2), Váry-Hornok Levente
MFS 2008 – Gloriett 5-6 Fonyódi Dániel (3), Erdélyi Zsolt, Váry-Hornok Levente

2016. 01. 24., vasárnap (Budakalász)
IV. Dunakanyar Kupa

MFS 2008 – Dunakanyar SE 2007 0-2
MFS 2008 – III. Ker TVE 2007 2-0 Akira Imamura (2)
MFS 2008 – Monor 2007 0-1
MFS 2008 – SzTK-Erima 2007 2-1 Kiss Zsombor, Akira Imamura

2016. 01. 16., szombat (Budakalász)
IV. Dunakanyar Kupa

MFS 2008 – UTE 0-2
MFS 2008 – Dunakanyar Régió UFC 1-2 Akira Imamura
MFS 2008 – III. ker. TVE 3-0 Akira Imamura (2), Erdélyi Zsolt
MFS 2008 – PVSK 0-1

2016. 01. 16., szombat (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup

MFS 2008 – Hegyvidék UFC 2007 0-5
MFS 2008 – Esztergom 2007 2-0 Varga Zoltán, Orosz Gergő
MFS 2008 – Pomázi FS 2007 0-1

2015. 12. 13., vasárnap (Törökbálint)
Mikulás Kupa

MFS 2008 – Dunakanyar 0-0
MFS 2008 – UTE 1-5 Váry-Hornok Levente
MFS 2008 – FTC 1-4 Váry-Hornok Levente

2015. 12. 13., vasárnap (Százhalombatta)
Mikulás Kupa

MFS 2008 – Csepel FC-2007 1-2 Konkoly Patrik
MFS 2008 – Honvéd”piros” 2007 3-1 Konkoly Patrik (2), Varga Márton
MFS 2008 – Honvéd”fekete” 2007 1-1 Akira Imamura
MFS 2008 – Dunakanyar UFC 2007 0-5
MFS 2008 – Százhalombatta 4-0 Akira Imamura (2), Kis Zsombor (2)

2015. 12. 06., vasárnap (Székesfehérvár)
Főnix Kupa

MFS 2008 – Dalnoki Akadémia 0-8
MFS 2008 – PMFC 2-3 Tolnai Boldizsár, Jakab Ákos
MFS 2008 – Főnix Gold “zöld” 4-0 Varga Zoltán (3), Jakab Ákos
MFS 2008 – Komárom 1-1 Tamás Ábris
MFS 2008 – SK Senec 0-4

9-10. helyért:
MFS 2008 – Vasas Pasarét 1-4 Tolnai Boldizsár

Együttesünk a 10. helyen végzett.

2015. 12. 05., szombat (Szombathely)
Haladás Torna

MFS 2008 – UTE 4-0 Kis Zsombor (2), Galba Zsombor, Orosz Gergő
MFS 2008 – Nagykanizsa 2-0 Zubor Ádám, Kis Zsombor
MFS 2008 – Győri ETO 1-0 Konkoly Patrik

Rájátszás
MFS 2008 – ZTE 6-0 Zubor Ádám (3), Kis Zsombor (2), Galba Zsombor
MFS 2008 – Haladás VSE Halmosi Focisuli 0-0

Együttesünk az 1. helyen végzett.

2015. 11. 28., szombat (XIII. Kerület)
Pék Pont Kupa

MFS 2008 – UTE 3-0 Váry-Hornok Levente, Varga Zoltán, Bodnár Gergő
MFS 2008 – FTC 1-5 Váry-Hornok Levente
MFS 2008 – Hegyvidék 2-0 Akira Imamuri, Váry-Hornok Levente
MFS 2008 – Komárom VSE 1-1 Akira Imamuri

Elődöntő:
MFS 2008 – MTK-MFS-2008 0-2

3. helyért:
MFS 2008 – FTC 0-3

Együttesünk a 4. helyen végzett.

2015. 10. 23., péntek (Ikarus Sporttelep)
II. Kertvárosi Labdarúgó Fesztivál

MFS 2008 – Ikarus I. 1-0 Fonyódi Dániel
MFS 2008 – KISE 0-0
MFS 2008 – FTC 1-0 Erdélyi Zsolt

Elődöntő:
MFS 2008 – Ikarus II. 2-1 Fonyódi Dániel, Jakab Ákos

Döntő:
MFS 2008 – MTK-MFS 2008 0-4

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2015. 09. 05., szombat (Gödöllő)
Tanévindító Fesztivál

MFS 2008 – Komárom 2-0 Oláh Szabolcs, Farkas Regő
MFS 2008 – Gödöllő 1-4 Váry-Hornok Levente
MFS 2008 – Dunakanyar UFC 1-0 Lendvai Botond
MFS 2008 – Gödöllő 0-3
MFS 2008 – Eger Sportcentrum 0-2
MFS 2008 – Erdőkertes SE 1-1 Oláh Szabolcs

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.