TORNASZEREPLÉSEK
2018-2019
2019.06.09. vasárnap (Táncsics Mihály úti Sportcentrum, Gödöllő, Táncsics M. u. 3., B és C pálya, fű és műfű)
Juniális Kupa Gödöllő 2007, MFS 2007, két csapattal, 1×15 perc
2019.05.15. szerda (8000 Székesfehérvár, Csíkvári u. 10. – MOL Aréna Sóstó utánpótlás edzésközpont, fű)
Edzőmérkőzés MOL Vidi – MFS 2007
2019.05.08. szerda (Dunakeszi, Fóti út 41. (volt Kinizsi pálya), fű)
Danone Cup selejtező
2019.05.04-05. szombat-vasárnap (Bánka Kristóf Sportközpont (volt Cérna pálya). Cím: 1044 Budapest, Fóti út (bejárat a Fiumei út felől))
UTE Champions’ Trophy U12 selejtező
2019.02.16. szombat (Csepeli ÁMK Sportcsarnok, 1214 Bp. Simon Bolivár stny. 4-8. )
U13 Futsal D csoport, 3. forduló
Mészöly 3 – ÚJPEST FUTSAL 3-2 Molnár Ábel (2), Zéher Balázs
Mészöly 3 – CSEPEL FC 1-13 Barkóczi Barnabás (5), Fazekas Bendegúz (2), Deák Márk, Durmcis Attila, Zéher Balázs, Váli Péter, Molnár Ábel, Öngól
2019.02.17. vasárnap (Nyíradony, Harangi Imre Sportcsarnok)
VII. Voyage Kupa selejtező torna U12, MFS 2007
2019.02.09. szombat (Biatorbágy, Kolozsvári utca)
Biatorbágy 2007, Gödöllő 2007, MFS 2007 hármas edzőmérkőzés
MFS2007- Biatorbágy Viadukt 3-0 Barkóczi Barnabás, Takács Botond, Vámosi Bálint
MFS 2007- Gödöllő 4-1 Barkóczi Barnabás (2), Deák Márk, Fazekas Bendegúz
2019.02.02. szombat (Csepeli ÁMK Sportcsarnok, 1214 Bp. Simon Bolivár stny. 4-8.)
U13 Futsal E csoport, 3. forduló, Mészöly 4
MFS2007- Bodon Péter FC 12-2 Szeszler Áron (4), Góg Ede (3), Szabó Levente (2), Baráth Ábel, Balázs Botond, Takács Botond
MFS 2007- Hidegkút 1-2 Szeszler Áron
2019.02.03. vasárnap (Szent Angéla Ferences ÁI és Gimn., 1024 Bp. Ady Endre u. 3.)
U13 Futsal D csoport, 2. forduló, Mészöly 3
MFS2007- RAFC 8-3 Barkóczi Barnabás (4), Molnár Ábel (2), Deák Márk, Fazekas Bendegúz
MFS 2007- REAC 3-6 Barkóczi Barnabás, Zéher Balázs, Fazekas Bendegúz
MFS2007- AIRENERGY 8-2 Fazekas Bendegúz (3), Molnár Ábel (2), Barkóczi Barnabás, Deák Márk, Váli Péter
2019.02.03. vasárnap (Vecsési Falusi Ált.Isk. tornaterme, Vecsés, Fő út 92.)
Vecsési Teremtornák U12, MFS 2007
MFS 2007 – II.kerületi UFC 0-2
MFS 2007 – BKV Előre SC 3-0 Balázs Botond, Góg Ede, Kormos Gábor
MFS 2007 – Gloriett 1-3 Baráth Ábel
MFS 2007 – Vecsés Ferihegy 1-1 Szabó Levente
Együttesünk a harmadik helyen végzett.
2019.01.27. vasárnap (Csömöri Sportcsarnok, 2141 Csömör, Major út 7-9.)
U13 Futsal D csoport, 1. forduló, Mészöly 3
MFS 2007- Szent Pál Akadémia 5-3 Barkóczi Barnabás (2), Váli Péter, Deák Márk, Fazekas Bendegúz
MFS 2007- Gerrzo 5-4 Barkóczi Barnabás (4), Deák Márk
2019.01.26. szombat (Klebelsberg Kunó Általános Iskola, 1028 Szabadság u. 23.)
U13 Futsal E csoport, 2.forduló, Mészöly 4
Mészöly FS 2007 – CSHC II 3-4 Alexi Botond, Baráth Ábel, Takács Botond
Mészöly FS 2007 – GLORIETT 1-3 Baráth Ábel
2019.01.26. szombat (Csepeli ÁMK Sportcsarnok, 1214 Bp. Simon Bolivár stny. 4-8. )
U13 Futsal A csoport, 3. forduló, Mészöly 5
Mészöly 5– CSHC III 2-11 Laza Attila (2)
Mészöly 5 – Gerrzo II 0-14
2019.01.13. vasárnap (Gödöllő, Táncsics Mihály út 3. fedett műfű)
Januári Sátor Kupa U12, MFS 2007 két csapattal
Mészöly FS piros 2007 – Gödöllő 0-0
Mészöly FS piros 2007 – Gloriett SE 2-2 Deák Márk, Balázs Botond
Mészöly FS piros 2007 – Viadukt SE 1-0 Deák Márk
Mészöly FS piros 2007 – Monor SE 2-2 Balázs Botond (2)
Mészöly FS piros 2007 – Eger SE kék 0-2
Mészöly FS piros 2007 – Gloriett SE 1-0 Váli Péter
Mészöly FS piros 2007 – Budai FC 0-0 (2-0) Alexi Botond, Baráth Ábel
Együttesünk az 5. helyen végzett.
2019.01.05. szombat (Népligeti FTC Sportcsarnok, Kismartoni út 4. )
U13 Futsal E csoport
MFS 2007 – Astra HFC 7-0 Góg Ede (2), Baráth Ábel, Szabó Levente, Balázs Botond, Alexi Botond, Szeszler Áron
MFS 2007 – ASI DSE I. 0-4
2019.01.05. szombat (Újlak Utcai Ált. Isk. 1173 Újlak u. 110.)
U13 Futsal A csoport
Mészöly FS 2007 – FTC Futsal 0-17
Mészöly FS 2007 – CSŐ-MONTAGE II 1-8 Lakatos András
2018.12.09.vasárnap (Vasas Sporttelep, 1139 Budapest Fáy u. 58.)
Edzőmérkőzés MFS 2007 – Vasas 2007
MFS 2007 – Vasas Kubala Akadémia 2007 1-1 Barkóczi Barnabás
2018.12.08. szombat (Főnix Grund Műfüves Csarnok, 8000 Székesfehérvár, Gombócleső u. hrsz. 4054/1, műfű)
Főnix Kupa U12, MFS 2007
MFS 2007 – Haladás VSE 0-0
MFS 2007 – Gyirmót SE 0-2
MFS 2007 – Budapest Honvéd 2-2 Molnár Ábel, Barkóczi Barnabás
MFS 2007 – Szent Pál Akadémia 4-0 Molnár Ábel (2), Deák Márk, Barkóczi Barnabás
MFS 2007 – PMFC 1-1 Barkóczi Barnabás
MFS 2007 – Komárom 2-0 Váli Péter, Deák Márkó
MFS 2007 – UTE 0-0 B: 4-2
2018.12.08. szombat (Főnix Grund Műfüves Csarnok, 8000 Székesfehérvár, Gombócleső u. hrsz. 4054/1, műfű)
Főnix Kupa U12, MFS 2007
MFS 2007 – Haladás VSE 0-0
MFS 2007 – Gyirmót SE 0-2
MFS 2007 – Budapest Honvéd 2-2 Molnár Ábel, Barkóczi Barnabás
MFS 2007 – Szent Pál Akadémia 4-0 Molnár Ábel (2), Deák Márk, Barkóczi Barnabás
MFS 2007 – PMFC 1-1 Barkóczi Barnabás
MFS 2007 – Komárom 2-0 Váli Péter, Deák Márkó
MFS 2007 – UTE 0-0 B: 4-2
2018.12.01. szombat (Gödöllő, Táncsics Mihály út 3., fedett műfű)
Sátor Kupa U12
MFS 2007 piros – GSK 1-0 Molnár Ábel
MFS 2007 piros – Újpesti Haladás 4-0 Molnár Ábel (3), Váli Péter
MFS 2007 piros – MTK 1-1 Molnár Ábel
MFS 2007 piros – ASI-Dinamo 0-0
MFS fehér – MFS piros 0-1 Zéher Balázs
MFS piros – VS Dunakeszi 1-0 Durmics Attila
MFS piros – Gloriett 2-1 Barkóczi Barnabás, Molnár Ábel
2018.12.01. szombat (Gödöllő, Táncsics Mihály út 3., fedett műfű)
Sátor Kupa U12
MFS 2007 fehér – Testvériség 2-0 Musa Dezső (2)
MFS 2007 fehér – Hatvan 1-1 Góg Ede
MFS 2007 fehér – VSD II. 3-0 Góg Ede (2), Szabó Levente
MFS 2007 fehér – RTK 0-0
MFS 2007 fehér – MFS piros 0-1
MFS 2007 fehér – Hatvan 0-0 (1-3) Alexi Botond
MFS 2007 fehér – Gödöllői SK. 1-0 Szeszler Áron
2018.11.25. vasárnap (Sporthalle Gleisdorf, Alois-Grogger-Gasse 12, 8200 Gleisdorf, terem)
Int.FSR Hallen Trophy U12, MFS 2007
MFS 2007 – LUV Graz A 2-2 Góg Ede, Molnár Ábel
MFS 2007 – FSR Schwarz 1-1 Barkóczi Barnabás
MFS 2007 – SK Sturm Graz 2-1 Barkóczi Barnabás, Zéher Balázs
MFS 2007 – NZ Gleisdorf 0-2
Negyeddöntő:
MFS 2007 – NS Mura 1-0 Barkóczi Barnabás
Elődöntő:
MFS 2007 – SK Sturm Graz 3-1 Barkóczi Barnabás (2) Molnár Ábel
Döntő:
MFS 2007 – NK Olimpija Ljubljana 0-3
2018.11.18. vasárnap (Vasas Sporttelep, 1139 Budapest Fáy u. 58. műfű)
Téli I.T.T. Cup Utánpótlás Futball Torna U12, MFS 2007
2018.10.07. vasárnap (Stadion des SV Wildon, Rennweg 2, 8410 Wildon)
II. Int. Styrian Trophy U12, MFS 2007
MFS 2007 – Rudar Valenje 2-0 Molnár Ábel (2)
MFS 2007 – Gleisdorf 0-1
MFS 2007 – Linz 2-0 Góg Ede, Szabó Levente
MFS 2007 – GAK Juniors 0-1
MFS 2007 – Linien 0-0
MFS 2007 – Veszprém 0-0
MFS 2007 – RS Pellet Wac 0-0
2018.08.26. vasárnap(2455 Beloiannisz, Sport köz. 1., fű)
YTC Felkészítő Torna
MFS 2007/08 – Gödöllői SK 2007 0-0
MFS 2007/08 – RKSK 2007 0-3
MFS 2007/08 – Pécel SSE 2007 2-1 Kormos Gábor, Alexi Botond
MFS 2007/08 – MTK Budapest 2008 0-3
MFS 2007/08 – Újpesti Haladás 2007 1-0 Baráth Ábel
MFS 2007/08 – KISE 2007 0-1
2017-2018
2018.03.24. szombat (Tápiószecső, Szent István út 9.)
Tápiómenti Kupa
MFS 2007 – Tápiószentmárton 8-0 Molnár Ábel (3), Cseke Kolos (2), Takács Botond (2), Kárász Benjámin
MFS 2007 – Tápiószecső 14-0 Molnár Ábel (6), Takács Botond (5), Cseke Kolos (2), Kárász Benjámin
MFS 2007 – Nagykáta 8-1 Kárász Benjámin (3), Molnár Ábel (2), Cseke Kolos, Takács Botond, Zéher Balázs
Együttesünk az első helyen végzett.
2018.03.04. vasárnap (Budafok, XXII. Promontor u. 89/B.)
Országos futsal bajnokság budapesti U11 döntő
Elődöntő:
MFS 2007 – Hegyvidék 8-2 Kárász Benjámin (3), Ottucsák György (2), Simon Benedek, Zsembery Áron, Dohány Máté
Döntő:
MFS 2007 – UTE 5-2 Zsembery Áron (3), Barkóczi Barnabás, Dohány Máté
Együttesünk megnyerte a budapesti futsal bajnokságot!
2018.02.25. vasárnap (Budafoki MTE Promontor utcai Sportcsarnok)
Országos futsal bajnokság budapesti U11 középdöntő
MFS 2007 – RKSK 8-1 Zsembery Áron (2), Kárász Benjámin (2), Simon Benedek, Barkóczi Barnabás, Dohány Máté, Ottucsák György
MFS 2007 – UTE 2-1 Kárász Benjámin, Ottucsák György
MFS 2007 – FTC 10-2 Zsembery Áron (3), Ottucsák György (2), Kárász Benjámin (2), Barkóczi Barnabás, Simon Benedek, Dohány Máté
2018.02.18. vasárnap (Aréna Törökbálint, 2045 Törökbálint, Torbágy utca 1. műfű)
Youth Talent Cup
MFS 2007-Gödöllő 0-2
MFS 2007-Bozsik Akadémia 1-5 Szabó Levente
MFS 2007-FTC 2-2 Durmics Attila,Takács Botond
HELYOSZTÓK:
MFS 2007-Hírös Ép 0-1
MFS 2007-Ikarus BSE 1-0 Macskás Péter
MFS 2007-FTC 1-1 Musa Dezső (Büntetőkkel 2-3)
2018.02.17. szombat (BMTE Sportcsarnok, XXII. Promontor u. 89.)
VI. Voyage Kupa U11 selejtező
Csoport:
MFS 2007 – Városgazda Utánpótlás Akadémia 5-0 Kárász Benjámin (2), Ottucsák György, Dohány Máté, Ulviczki Tamás
MFS 2007 – FC Budapest 3-0 Kárász Benjámin, Ottucsák György, Dohány Máté
MFS 2007 – Főnix Gold FC 0-0
Negyeddöntő:
MFS 2007 – ASI 2-1 Kárász Benjámin, Ottucsák György
Elődöntő:
MFS 2007 – FC Budapest 0-2
2018.02.11. vasárnap (Lőrinci Sportcsarnok, XVIII. Thököly út 5.)
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező U13 E csoport
MFS 2007- Gerzzo 6-1 Molnár Ábel (2), Ulviczki Tamás, Szabó Levente, Zéher Balázs, Kárász Bejámin
MFS 2007- ASI Dinamo 3-9 Kiss Regő, Zéher Balázs, Szabó Levente
2018.02.04. vasárnap (III. Csobánka tér 7. Veres Péter Gimnázium)
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – Mészöly Focisuli 2007, E csoport
Mészöly Focisuli V. – Kispest SE 3-4 Macskás Péter, László Dominik, Molnár Ábel
Mészöly Focisuli V. – RKSK 2-4 Balogh Ákos, László Dominik
Mészöly Focisuli V. – Újbuda 14-1 Balogh Ákos (6), Molnár Ábel (4), Henn Dávid (2) Macskás Péter, öngól
2018.02.04. vasárnap (Törökbálint Torbágy utca 1. Aréna Törökbálint)
Törökbálinti Focitorna – Mészöly Focisuli 2007
Csoport:
MFS 2007-Kelen SC 7-0 Cseke Kolos (2), Durmics Attila (2), Váli Péter, Ulviczki Tamás, Góg Ede
MFS 2007-DUFK SE 8-0 Ulviczki Tamás (3), Váli Péter (2), Cseke Kolos, Zéher Balázs, Takács Botond
MFS 2007-Érd VSE 9-0 Ulviczki Tamás (5), Takács Botond (2), Cseke Kolos, Góg Ede
MFS 2007-Békéscsaba SE 1-0 Ulviczki Tamás
Elődöntő:
MFS 2007-Ikarus SE 7-0 Ulviczki Tamás (2), Takács Botond (2), Fazekas Benjamin (2), Góg Ede
Döntő:
MFS 2007-Békéscsaba SE 1-0 Ulviczki Tamás
Együttesünk az első helyen végzett.
2018.01.28. vasárnap (Csömöri Sportcsarnok – 2141 Csömör, Major út 7-9.) Tóvaj Kristóf
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező U11/G csoport
Mészöly Focisuli VII. – Újpest FC Futsal 6-1 Ulviczki Tamás (3), Fazekas Bendegúz (2), Szabó Levente
Mészöly Focisuli VII. – UTE 9-0 Ulviczki Tamás (4), Fazekas Bendegúz (2), Szabó Levente, Galaschek Zoárd, Porkoláb Kristóf
2018.01.25., csütörtök (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U11 9. forduló – pótlás
MFS 2007 „A” – Gödöllő 2007 „A” 2-5 Kárász Benjámin (2)
MFS 2007 „B” – Gödöllő 2007 „B” 11-3 Hajdu Simon (4), Musa Dezső (2), Szabó Levente (2), Takács Botond, Váli Péter, Durmics Attila
2018.01.21. vasárnap (XVII. Újlak utca 110. – Újlak utcai Általános Iskola) Tóvaj Kristóf
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező, E csoport
Mészöly Focisuli V.-ASI DSE 6-0 Dohány Máté (4), Simon Benedek, Molnár Ábel
Mészöly Focisuli V.-Városgazda 16-0 Ottucsák György (4), Molnár Ábel (3), Simon Benedek (3), Kárász Benjámin (2), Varga Donát (2), Dohány Máté (2)
2018.01.21. vasárnap (Szily Kálmán Szakközépiskola – IX. Timót utca 3.)
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – G csoport
Mészöly Focisuli VII.-Cső-Montage 19-0 Szabó Levente (5), Góg Ede (4), Cseke Kolos (3), Galaschek Zoárd (2), Ulviczki Tamás (2), Kiss Regő (2), Porkoláb Kristóf
Mészöly Focisuli VII.-KISE 3-0 (játék nélkül)
2018.01.13. szombat (Puskás Tivadar Technikum, IX. Gyáli út 22.)
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező U11/G csoport
MFS 2007 – CSHC 18-2 Szabó Levente (4), Ulviczki Tamás (3), Góg Ede (3), Fazekas Bendegúz (3), Kiss Regő (2), Galaschek Zoárd, Zéher Balázs, Cseke Kolos
mFS 2007 – Szent Pál Akadémia 5-0 Góg Ede (2), Ulviczki Tamás, Fazekas Bendegúz, Kiss Regő
2018.01.07. vasárnap (XIX. Eötvös u. 13.)
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező
MFS 2007 – UTE 0-12
MFS 2007 – Cső-Montage 4-2 Ottucsák György (2), Molnár Ábel, Kárász Benjámin
2017.11.26. vasárnap (XIII. Fáy u. 58.)
PékPont Kupa, MFS 2007
Csoport:
MFS 2007 – Halásztelek 8-0 Galaschek Zoárd (2), Simon Benedek (2), Barkóczi Barnabás, Ottucsák György, Zsembery Áron, Dohány Máté
MFS 2007 – Gyömrő 9-0 Zsembery Áron (3), Kárász Benjámin (2), Ottucsák György, Dohány Máté, Barkóczi Barnabás, Galaschek Zoárd
MFS 2007 – UTE lila 3-1 Ottucsák György (2), Kárász Benjámin
Nyolcaddöntő:
MFS 2007 – Újpest FC 3-1 Zsembery Áron (2), Galaschek Zoárd
5-8. helyért:
MFS 2007 – Gödöllő 2-4 Ottucsák György, Zsembery Áron
3-4. helyért:
MFS 2007 – Honvéd 1-1 (büntetőkkel: 1-2) Ottucsák György
2017. 11. 18. szombat (Gödöllő, Táncsics Mihály út 3.) Tóvaj Kristóf
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program „B” szint
Vác-Mészöly Focisuli 1-3 Góg Ede, Kárász Benjámin, Bazsó Dávid
Balassagyarmat-Mészöly Focisuli 0-1 Góg Ede
Gödöllő-Mészöly Focisuli 1-1 Bazsó Dávid
III. Kerület-Mészöly Focisuli 1-0
Dunakeszi-Mészöly Focisuli 0-6 Kárász Benjámin (2), Bazsó Dávid (2), Musa Dezső, Agourah Omájr
2017.11. 12. vasárnap (2660 Balassagyarmat, Ipolypart utca 5.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program B szint, MFS 2007
Vác-MFS 2007 1-4 Barkóczi Barnabás (2), Simon Benedek, Bazsó Dávid
Balassagyarmat-MFS 2007 1-9 Bazsó Dávid (4), Simon Benedek (2), Szabó Levente, Barkóczi Barnabás, Góg Ede
Gödöllő-MFS 2007 0-0
III. Kerület-MFS 2007 0-6 Ulviczki Tamás (3), Barkóczi Barnabás (2), Simon Benedek
Dunakeszi-MFS 2007 0-7 Bazsó Dávid (4), Barkóczi Barnabás, Simon Benedek, Kárász Benjamin
2017. 10. 22. vasárnap (XIV. Rákospatak utca 13-27.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program B szint
MFS2007-Vác 1-0 Barkóczi Barnabás
MFS2007-Balassagyarmat 4-0 Barkóczi Barnabás (3), Bazsó Dávid
MFS2007-Gödöllő 3-2 Barkóczi Barnabás (3)
MFS2007-III. Kerület 6-0 Fazekas Bendegúz (2), Barkóczi Barnabás (2), Macskàs Péter, Bazsó Dávid
MFS2007- Dunakeszi 7-0 Szabó Levente (2), Barkóczi Barnabás (2), Góg Ede, Fazekas Bendegúz, Bazsó Dávid
2017.10.08., vasárnap (Wildon, Ausztria)
Styrian Masters
Csoportkör:
Mészöly Focisuli 2007 – GNK Dinamo Zagreb OS (horvát) 4-0 Barkóczi Barnabás (2), Hughes Bence, Molnár Ábel
Mészöly Focisuli 2007 – Viitorul Naszód (román) 1-1 Barkóczi Barnabás
Mészöly Focisuli 2007 – Szombathelyi Haladás 2-2 Hughes Bence (2)
Mészöly Focisuli 2007 – GAK Juniors (osztrák) 0-1
13-16. helyért:
Mészöly Focisuli 2007 – NZ Oberes Raabtal (osztrák) 4-0 Molnár Ábel (2), Zubor Ádám, Bazsó Dávid
13-14. helyért:
Mészöly Focisuli 2007 – Hartberg (osztrák) 3-0 Barkóczi Barnabás, Hughes Bence, Bazsó Dávid
2017.10.08., vasárnap (III. Kalap u. 1.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program B szint
MFS2007- Gödöllő 0-0
MFS2007- Vác 3-0 Cseke Kolos, Szabó Levente, Musa Dezső
MFS2007- Balassagyarmat 4-0 Musa Dezső, Alexi Botond, Szabó Levente, Cseke Kolos
MFS2007- III. Kerület TVE 1-0 Cseke Kolos
MFS2007- Dunakeszi 7-0 Szabó Levente (3), Cseke Kolos (3), Agourah Omájr
2017. 09. 23., szombat (Dunakeszi, Fő út 145.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program B szint
MFS 2007 – Vác 4-0 Cseke Kolos (2), Fazekas Bendegúz, Durmics Attila
MFS 2007 – Balassagyarmat 8-2 Kárász Benjámin (2), Góg Ede (2), Ulviczki Tamás, Durmics Attila, Bazsó Dávid, Fazekas Bendegúz
MFS 2007 – Gődöllő 0-3
MFS 2007 – III. ker. TVE 5-0 Bazsó Dávid (2), Góg Ede, Szabó Levente, Kárász Banjámin
MFS 2007 – Dunakeszi 6-2 Bazsó Dávid (2), Kárász Benjámin, Szabó Levente, Cseke Kolos, Góg Ede
2017. 09. 10., vasárnap (Vác, Stadion u. 2.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program „B”
MFS 2007 – Vác VLSE 2-1 Zsembery Áron, Bazsó Dávid
MFS 2007 – Balassagyarmat 12-0 Zsembery Áron (5), Ulviczki Tamás (2), Kárász Benjámin (2), Barkóczi Barnabás, Szabó Levente, Simon Benedek
MFS 2007 – Gödöllő 3-1 Ottucsák György (2), Simon Benedek
MFS 2007 – III. Ker. TVE 7-0 Zsembery Áron (3), Simon Benedek (2), Kárász Benjámin, Ulviczki Tamás
MFS 2007 – Dunakeszi 8-0 Zsembery Áron (3), Ottucsák György (2), Simon Benedek (2), Bazsó Dávid
2017. 09. 10., szombat (III. Márton út 25.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program U10-11
MFS 2007 – Vízművek 8-0 Cseke Kolos (5), Agourah Omájr (2), Takács Botond
MFS 2007 – CSMFS 2008 9-0 Kormos Gábor (3), Takács Botond (3), Agourah Omájr (2), Váli Péter
MFS 2007 – MMFS 2007 18-0 Fazekas Bendegúz (6), Cseke Kolos (4), Takács Botond (3), Durmics Attila (2), Váli Péter (2), Kormos Gábor
2017. 09. 03., vasárnap (Zárgáb, Horvátország)
Nemzetközi Torna
csoport:
MFS 2007 – Sturm Graz 1-3 Molnár Ábel
MFS 2007 – NK Devetka 2-0 László Dominik, Szabó Levente
MFS 2007 – Dinamo Zagreb OS 2-0 Fazekas Bendegúz, Molnár Ábel
MFS 2007 – Trejsnevka 3-1 Molnár Ábel (2), Zéher Balázs
negyeddöntő:
MFS 2007 – Zeljeznicar 0-1
5-8. helyért:
MFS 2007 – Kustojice 1-3 Fazekas Bendegúz
7-8. helyért:
MFS 2007 – Dinamo Zagreb 0-3
2017.08.27., vasárnap (Újpest)
Újpesti Haladás Torna
MFS 2007 – Grund 2-1 Takács Botond, Zéher Balázs
MFS 2007 – Haladás 3-0 Zéher Balázs (2), Takács Botond
MFS 2007 – Mogyoród 4-0 Kormos Gábor, Váli Péter, Zéher Balázs, Takács Botond
MFS 2007 – BKV Előre 1-2 Váli Péter
MFS 2007 – Grund 3-0 Zéher Balázs (2), Kormos Gábor
MFS 2007 – Haladás 2-0 Zéher Balázs, Takács Botond
MFS 2007 – Mogyoród 2-1 Zéher Balázs (2)
MFS 2007 – BKV Előre 0-0
2017.08.27., vasárnap (Szigetmonostor)
Szigetgyöngye Kupa
csoport:
MFS 2007 – UTE lila 0-5
MFS 2007 – Szigetszentmiklós 3-1 Szabó Levente (2), Hughes Bence
MFS 2007 – Ikarus 4-3 Bazsó Dávid (2), Hughes Bence, Molnár Ábel
5-8. helyért:
MFS 2007 – Hírös-Ép 2-0 Molnár Ábel, Bazsó Dávid
5-6. helyért:
MFS 2007 – Kelen 1-1 (büntetőkkel: 2-0) Hughes Bence
2016-2017
2017.06.25., vasárnap (Gabersdorf, Ausztria)
Nemzetközi UP Torna
MFS 2007 – SC St. Valentin (AUT) 4-0 Bazsó Dávid (2), Hughes Bence, László Dominik
MFS 2007 – CFR Cluj (ROM) 0-1
MFS 2007 – GAK Juniors (AUT) 1-0 Hughes Bence
MFS 2007 – FCM Traiskirchen Juniors (AUT) 2-0 Bazsó Dávid, Mendi Carlito
Nyolcaddöntő:
MFS 2007 – SV Flavia Solva (AUT) 7-0 László Dominik (2), Macskás Péter (2), Henn Dávid, Bazsó Dávid, Szabó Levente
Negyeddöntő:
MFS 2007 – NK Lokomotiva Zagreb (CRO) 0-2
2017. 06. 10., szombat (Gödöllő)
Juniális Kupa
MFS 2007 – Jászberény 1-0 Váli Péter
MFS 2007 – DAC UFC 3-0 Szabó Levente, Váli Péter, László Dominik
MFS 2007 – Soroksár 2-1 Szabó Levente (2)
MFS 2007 – Mezőkövesd 2-1 Bazsó Dávid, László Dominik
MFS 2007 – Vasas 1-1 Bazsó Dávid (büntetőkkel 5-4. László Domik, Zéher Balázs, Szabó Levente, Mendi Carlito
MFS 2007 – Ikarus 2-1 Bazsó Dávid, László Dominik
MFS 2007 – ETO FC Győr 1-4 László Dominik
2017. 06. 04., vasárnap (Gabersdorf)
Nemzetközi UP Torna
MFS 2007 – SC St. Valentin (AUT) 4-0 Bazsó Dávid (2), Hughes Bence, László Dominik
MFS 2007 – CFR Cluj (ROM) 0-1
MFS 2007 – GAK Juniors (AUT) 1-0 Hughes Bence
MFS 2007 – FCM Traiskirchen Juniors (AUT) 2-0 Bazsó Dávid, Mendi Carlito
Nyolcaddöntő:
MFS 2007 – SV Flavia Solva (AUT) 7-0 László Dominik (2), Macskás Péter (2), Henn Dávid, Bazsó Dávid, Szabó Levente
Negyeddöntő:
MFS 2007 – NK Lokomotiva Zagreb (CRO) 0-2
2017. 04. 09., vasárnap (Szécsény)
Bozsik Torna
MFS 2007 – Szécsény 2-3 Bazsó Dávid, Szabó Levente
MFS 2007 – Vác 1-3 Bazsó Dávid
MFS 2007 – KISE 0-2
MFS 2007 – BSE 0-3
2017. 03. 26., vasárnap (Szécsény)
Bozsik Torna
MFS 2007 – Szécsény 2006 3-0 Agourah Omájr, Vágyó Dávid, Váli Péter
MFS 2007 – KISE 2006 1-4 Agourah Omájr
MFS2007 – BSE 2006 2-6 Váli Péter, Mamusits Erik
MFS2007 – Vác 2-4 Agourah Omájr (2)
2017. 03. 11., szombat (II. Vadaskerti u. 1-3.)
Winter Cup
MFS 2007 – Szent Pál 0-1
MFS 2007 – GMFS 4-1 Bazsó Dávid (2), Takács Botond, Agourah Omájr
MFS 2007 – Pomáz 2-0 Bazsó Dávid (2)
MFS 2007 – Piliscsaba 0-3
2017. 02. 19., vasárnap (Kecskemét)
SH Hírös-Ép Torna
MFS 2007 – SC Hirös-Ép 0-6
MFS 2007 – UFC Kecskemét 0-1
MFS 2007 – Újpest FC 0-1
MFS 2007 – Szanda FS 0-0
MFS 2007 – KLC-KTE Si 0-3
2017. 01. 28., vasárnap (II. Vadaskerti u. 1-3.)
Winter Cup
MFS 2007 – Szent Pál Akadémia 0-0
MFS 2007 – GMFS 4-2 Macskás Péter, Mamusits Erik, Szabó Levente, Kis Zsombor
MFS 2007 – Egervári-Halmai Focisuli 2-1 Macskás Péter, Szabó Levente
MFS 2007 – Piliscsaba 2-1 Kis Zsombor (2)
2017. 01. 21., szombat (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup
MFS 2007 – Mogyoród 6-0 Takács Botond (2), Zéher Balázs, Agourah Omájr, Szabó Levente, Váli Péter
MFS 2007 – Borsod Volán 0-2
MFS 2007 – Mogyoród 3-1 Szabó Levente, Takács Botond, Váli Péter
MFS 2007 – Borsod Volán 1-1 Macskás Péter
Negyeddöntő:
MFS 2007 – Jászberény 1-2 Macskás Péter
MFS 2007 – Mezőkövesd Zsóry 1-2 Agourah Omájr
7-8. helyért
MFS 2007 – RKSK 1-1 (Büntetőkkel 6-7 Váli Péter)
2017. 01. 15., vasárnap (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup
MFS 2007 – Buda Juniors 4-2 Hughes Bence (2), Molnár Ábel (2)
MFS 2007 – Piliscsaba 3-1 Hughes Bence (3)
MFS 2007- MMFS 2007 8-0 Váli Péter (2), Hughes Bence (2), László Dominik (2), Takács Botond, Agourah
Omájr
MFS 2007 – Szent Pál Akadémia 2-0 Hughes Bence, Molnár Ábel
2016. 12. 04., vasárnap (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup
MFS 2007- Buda Juniors 7-0 Hughes Bence (4), Henn Dávid, Váli Pèter, Takács Botond
MFS 2007- Piliscsaba 3-3 Henn Dávid (2), Hughes Bence
MFS 2007- MMFS 2007 7-0 Hughes Bence (3), Váli Péter (2), Agourah Omájr, Takács Botond
MFS 2007- Szent Pál A. 1-0 Macskás Péter
2016. 09. 03., szombat (Gödöllő)
Tanévindító Kupa
MFS 2007 – Vasas Kubala Akadémia 5-2 Molnár Ábel (2), Mamusits Erik (2), Takács Botond
MFS 2007 – Eger 1-4 Váli Péter
MFS 2007 – Gödöllő 2 4-0 Mamusits Erik (2), Váli Péter, Takács Botond
Rájátszás:
MFS2007 – Gödöllő I 3-1 Molnár Ábel (3)
MFS 2007 – Eger 0-2
MFS 2007 – MTK2008 2-4 Váli Péter (2)
MFS 2007 – Dunakanyar 2-4 Váli Péter, Kormos Gábor
MFS 2007 – Vasas Kubala Akadémia 2-4 Kormos Gábor, Váli Péter
2016. 08. 27., szombat (Szigetmonostor)
I. Szigetgyöngye Kupa
MFS 2007 – Vasas 0-7
MFS 2007 – Honéd 1-3 Váli Péter
MFS 2007 – Újpest 1-5 Váli Péter
MFS 2007 – Kelen 0-7
MFS 2007 – Videoton 1-1 Takács Botond
Együttesünk a 8. helyen végzett.
2015-2016
2016. 06. 11., szombat (Gödöllő)
Juniális Kupa
MFS 2007 – Szent Imre 0-0
MFS 2007 – Eger 0-1
MFS 2007 – DEAC 2-2 Váli Péter, Kelemen Márton
MFS 2007 – Kótaj 2-1 Kelemen Márton
2016. 02. 06., szombat (Győrszentiván)
Újfalu Kupa
MFS 2007 – SK Nova Dedinka 0-0
MFS 2007 – Győrújfalu 4-0 Váli Péter, Takács Botond, Henn Dávid, Kis Zsombor
MFS 2007 – Győrszentiván 2-0 Váli Péter, Takács Botond
MFS 2007 – Főnix Gold 0-1
MFS 2007 – DAC 2-3 Váli Péter, Henn Dávid
Együttesünk a 4. helyen végzett.
2016. 01. 23., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa
MFS 2007 – Dalnoki Akadémia 0-3
MFS 2007 – Újhartyán 1-0 Lovastyik Péter
MFS 2007 – Kazincbarcika 6-1 Váli Péter (3), Henn Dávid (2), Agourah Omajr
MFS 2007 – Egri SC I. 2-1 Lovastyik Péter, Váli Péter
MFS 2007 – Borsod Volán 0-4
MFS 2007 – Debreceni LA 1-4 Váli Péter
2014-2015
2015. 06. 14., vasárnap (Budaörs)
Pureco-Liver Kupa
MFS 2007 II – UTE 5-1 Hughes Bence (3), Szőllősy Bálint, Bíró Barnabás
MFS 2007 II – Ikarus I 2-3 Hughes Bence (2)
MFS 2007 II – Dalnoki 2-1 Varga Donát, Agourah Omajr
MFS 2007 II – Testvériség 1-4 Hughes Bence
MFS 2007 II – Darazsak 0-1
2015. 04. 04-05., szombat-vasárnap (Bánka Kristóf Sportközpont)
UTE Kupa
MFS 2007 – Darazsak Fc 0-5
MFS 2007 – Újpest (Fehér) 1-3 Molnár Ábel
MFS 2007 – Szent Pál Akadémia 2-1 Molnár Ábel, Agourah Omajr
MFS 2007 – Olasz Focisuli (Fekete) 2-2 Molnár Ábel, Agourah Omajr
MFS 2007 – Újpest (Lila) 0-5
MFS 2007 – Szent Pál 1-0 Bíró Barnabás
Együttesünk a 9. helyen végzett.
2015. 03. 01., vasárnap (Törökbálint)
T LA SE Kupa
MFS 2007 – Dunakanyar UFC 6-2 Hughes Bence (3), Zéher Balázs (2), Szőllőssy Bálint
MFS 2007 – Saroksár 0-1
MFS 2007 – Vasas 0-3
MFS 2007 – Tápiószecső 1-2 Bíró Barnabás
2015. 03. 01., vasárnap (Székesfehérvár)
Videoton Téli Kupa
MFS 2007 – Siófok 0-1
MFS 2007 – Pécs 1-0 Árvai Ákos
MFS 2007 – Lurkó FC 1-3 Hughes Bence
MFS 2007 – Slovan Bratislava 2-1 Hughes Bence, Árvai Ákos
MFS 2007 – Paks 2-1 Hughes Bence, Varga Donát
2015. 02. 15., vasárnap (Bp., Sashalmi tér)
VI. Farsangi RAFC Kupa
MFS 2007 – RTK 1-2 Zéher Balázs
MFS 2007 – FTC 1-1 Góg Ede
MFS 2007 – Grund FC 5-0 Árvai Ákos (3), Zéher Balázs, Góg Ede
MFS 2007 – RAFC 5-0 Góg Ede (2), Árvai Ákos, Novák Nátán, Váli Péter
MFS 2007 – Újpesti Haladás 4-0 Zéher Balázs (2), Góg Ede, Novák Nátán
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2015. 02. 14., szombat (Pozsony)
Martina Grendara Emléktorna
MFS 2007 – Chorvátsky Grob 10-0 Varga Donát (5), Hughes Bence (3), Góg Ede (2)
MFS 2007 – FK Sintava 14-2 Hughes Bence (4), Varga Donát (3), Henn Dávid (3), Góg Ede (3), Agourah Omajr
MFS 2007 – FS Roberta Hanka 13-3 Varga Donát (5), Agourah Omajr (3), Henn Dávid (2), Góg Ede (2), Hughes Bence
MFS 2007 – FA Slov-matic BA 8-2 Góg Ede (3), Hughes Bence (2), Varga Donát (2), Henn David
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2015. 02. 14., szombat (Piliscsaba)
Winter Cup
MFS 2007 – Pomáz 1-0 Mamusits Erik
MFS 2007 – Szent Pál Akadémia 1-0 Árvai Ákos
MFS 2007 – MFS 2008 2-0 Szöllőssy Bálint, Árvai Ákos
MFS 2007 – Szent Pál Akadémia 1-0 Árvai Ákos
2015. 02. 07., szombat (Piliscsaba)
Witner Cup
MFS 2007 – Pomáz 1-2 Szölőssy Bálint
MFS 2007 – MFS 2008 1-5 Váli Péter
MFS 2007 – Szent Pál 1-2 Lovastyik Péter
MFS 2007 – Pomáz 0-1
2015. 02. 01., vasárnap (Százhalombatta)
Farsangi Kupa
MFS 2007 – FTC II 1-3 Agourah Omajr
MFS 2007 – Kőbányáért Egyesület 2-1 Góg Ede, Hughes Bence
MFS 2007 – Budafok 2-0 Henn Dávid, Varga Donát
MFS 2007 – FTC 0-2
MFS 2007 – Csepel 2-1 Góg Ede, Agourah Omajr
2015. 01. 17., szombat (XI. Kánai út 2.)
Újbuda Kupa
MFS 2007 – Budatétény 1-1 Bíró Barnabás
MFS 2007 – Újbuda FC 3-1 Agourah Omajr, Hughes Bence, Zéher Balázs
MFS 2007 – Ikarus 0-2
Együttesünk a 3. helyen végzett.
2014. 12. 07., vasárnap (Piliscsaba)
Winter Cup
MFS 2007 – Pomáz 0-1
MFS 2007 – MTK- MFS 2008 0-3
MFS 2007 – Szent Pál Akadémia 1-0 Agourah Omajr
MFS 2007 – Szent Pál Akadémia 2-1 Agourah Omajr, Zéher Balázs
2014. 11. 23., vasárnap (Gödöllő)
Aquaworld Kupa
MFS 2007 – Kőbányáért Egyesület 0-2
MFS 2007 – Diósjenő 0-3
MFS 2007 – Vác 1-0 Őri Tamás
MFS 2007 – Tökmag Fs 1-6 Őri Tamás
2013-2014
2014. 10. 23., csütörtök (Őrbottyán)
Ősz Kupa
MFS 2007 – Vác II 1-0 Őri Tamás
MFS 2007 – Hírös-Ép Kecskemét 0-5
MFS 2007 – Erdőkertes 0-0
MFS 2007 – Testvériség 1-1 Henn Dávid
MFS 2007 – Veresegyház 0-6
A 7. helyért:
MFS 2007 – Tökmag FS 0-0 (büntetőkkel: 2-1 Őri Tamás 2)
2014. 06. 09., hétfő (Sződ)
Pünkösdi UP Labdarúgó Torna
MFS 2007 – Gyál 4-3 Erdey Zsombor (3), Járvás Zsolt
MFS 2007 – Kőbánya II 1-1 Győrvári Ábel
MFS 2007 – Gyál 0-2
MFS 2007 – Kőbánya II 4-1 Erdei Zsombor (2), Blaskovits Márk (2), Tardos Péter
MFS 2007 – Kőbánya I 2-1 Tardos Péter, Erdey Zsombor
MFS 2007 – Gödöllő 4-2 Járvás Zsolt (3), Blaskovits Márk
MFS 2007 – Budatétény 3-3 Erdei Zsombor (3)
2014. 05. 17., szombat (II. Marczibányi tér 16.)
Edzőmérkőzés
MFS 2007 – Kelen SC 4-16 Hughes Bence (2), Szekér Botond, Varga Donát
2014. 03. 29., szombat (Pilisvörösvár)
Edzőmérkőzés
Pilisvörösvár – MFS 2007 6-5 Rajnai Áron, Hughes Bence, Tardos Péter, Varga Donát, Árvai Ákos
2013. 03. 02., vasárnap (Vác)
Mészáros Ferenc Emléktorna
MFS 2007/2008 –Diósjenő 3-3 Szekér Botond (2), Kormos Gábor
MFS 2007/2008 – Vác Deákvár SE 2-4 Szekér Botond (2)
MFS 2007/2008 – Gödöllői SK 2-10 Szekér Botond, Rajnai Áron
MFS 2007/2008 – Baráti Bőrlabda FS 4-6 Szekér Botond (3), Hughes Bence
Helyosztók:
MFS 2007/2008 – Kőbányáért Egyesület 5-3 Szekér Botond (2), Rajnai Áron, Zubor Ádám, Hughes Bence
Csapatunk a 9. helyen végzett.
2013. 12. 01., vasárnap (Törökbálint)
Törökbálint LA SE Kupa
MFS 2007 – FTC „A” 0-10
MFS 2007 – FTC „B” 0-5
MFS 2007 – Törökbálint 0-4
Csapatunk a 4. helyen végzett.
2013. 10. 23., szerda (Sződ)
Ünnepi UP Labdarúgó Torna
MFS 2007 – Isaszeg 0-3
MFS 2007 – BVSC 1-8 Kozma Levente
MFS 2007 – RAFC 0-1
MFS 2007 – Sződ II 0-1
MFS 2007 – Sződ I 3-0 Járvás Zsolt (3)
MFS 2007 – MTK MFS 2007 1-5 Kozma Levente
Csapatunk a 10. helyen végzett.