K’07 tornák

TORNASZEREPLÉSEK A 2016-2017-ES IDÉNYBEN

2017. 06. 10., szombat (Gödöllő)
Juniális Kupa

MFS 2007 – Jászberény 1-0 Váli Péter
MFS 2007 – DAC UFC 3-0 Szabó Levente, Váli Péter, László Dominik
MFS 2007 – Soroksár 2-1 Szabó Levente (2)
MFS 2007 – Mezőkövesd 2-1 Bazsó Dávid, László Dominik
MFS 2007 – Vasas 1-1 Bazsó Dávid (büntetőkkel 5-4. László Domik, Zéher Balázs, Szabó Levente, Mendi Carlito
MFS 2007 – Ikarus 2-1 Bazsó Dávid, László Dominik
MFS 2007 – ETO FC Győr 1-4 László Dominik

2017. 06. 04., vasárnap (Gabersdorf)
Nemzetközi UP Torna

MFS 2007 – SC St. Valentin (AUT) 4-0 Bazsó Dávid (2), Hughes Bence, László Dominik
MFS 2007 – CFR Cluj (ROM) 0-1
MFS 2007 – GAK Juniors (AUT) 1-0 Hughes Bence
MFS 2007 – FCM Traiskirchen Juniors (AUT) 2-0 Bazsó Dávid, Mendi Carlito

Nyolcaddöntő:
MFS 2007 – SV Flavia Solva (AUT) 7-0 László Dominik (2), Macskás Péter (2), Henn Dávid, Bazsó Dávid, Szabó Levente

Negyeddöntő:
MFS 2007 – NK Lokomotiva Zagreb (CRO) 0-2

2017. 04. 09., vasárnap (Szécsény)
Bozsik Torna

MFS 2007 – Szécsény 2-3 Bazsó Dávid, Szabó Levente
MFS 2007 – Vác 1-3 Bazsó Dávid
MFS 2007 – KISE 0-2
MFS 2007 – BSE 0-3

2017. 03. 26., vasárnap (Szécsény)
Bozsik Torna

MFS 2007 – Szécsény 2006 3-0 Agourah Omájr, Vágyó Dávid, Váli Péter
MFS 2007 – KISE 2006 1-4 Agourah Omájr
MFS2007 – BSE 2006 2-6 Váli Péter, Mamusits Erik
MFS2007 – Vác 2-4 Agourah Omájr (2)

2017. 03. 11., szombat (II. Vadaskerti u. 1-3.)
Winter Cup

MFS 2007 – Szent Pál 0-1
MFS 2007 – GMFS 4-1 Bazsó Dávid (2), Takács Botond, Agourah Omájr
MFS 2007 – Pomáz 2-0 Bazsó Dávid (2)
MFS 2007 – Piliscsaba 0-3

2017. 02. 19., vasárnap (Kecskemét)
SH Hírös-Ép Torna

MFS 2007 – SC Hirös-Ép 0-6
MFS 2007 – UFC Kecskemét 0-1
MFS 2007 – Újpest FC 0-1
MFS 2007 – Szanda FS 0-0
MFS 2007 – KLC-KTE Si 0-3

2017. 01. 28., vasárnap (II. Vadaskerti u. 1-3.)
Winter Cup

MFS 2007 – Szent Pál Akadémia 0-0
MFS 2007 – GMFS 4-2 Macskás Péter, Mamusits Erik, Szabó Levente, Kis Zsombor
MFS 2007 – Egervári-Halmai Focisuli 2-1 Macskás Péter, Szabó Levente
MFS 2007 – Piliscsaba 2-1 Kis Zsombor (2)

2017. 01. 21., szombat (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup

MFS 2007 – Mogyoród 6-0 Takács Botond (2), Zéher Balázs, Agourah Omájr, Szabó Levente, Váli Péter
MFS 2007 – Borsod Volán 0-2
MFS 2007 – Mogyoród 3-1 Szabó Levente, Takács Botond, Váli Péter
MFS 2007 – Borsod Volán 1-1 Macskás Péter

Negyeddöntő:
MFS 2007 – Jászberény 1-2 Macskás Péter
MFS 2007 – Mezőkövesd Zsóry 1-2 Agourah Omájr

7-8. helyért
MFS 2007 – RKSK 1-1 (Büntetőkkel 6-7 Váli Péter)

2017. 01. 15., vasárnap (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup

MFS 2007 – Buda Juniors 4-2 Hughes Bence (2), Molnár Ábel (2)
MFS 2007 – Piliscsaba 3-1 Hughes Bence (3)
MFS 2007- MMFS 2007 8-0 Váli Péter (2), Hughes Bence (2), László Dominik (2), Takács Botond, Agourah
Omájr
MFS 2007 – Szent Pál Akadémia 2-0 Hughes Bence, Molnár Ábel

2016. 12. 04., vasárnap (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup

MFS 2007- Buda Juniors 7-0 Hughes Bence (4), Henn Dávid, Váli Pèter, Takács Botond
MFS 2007- Piliscsaba 3-3 Henn Dávid (2), Hughes Bence
MFS 2007- MMFS 2007 7-0 Hughes Bence (3), Váli Péter (2), Agourah Omájr, Takács Botond
MFS 2007- Szent Pál A. 1-0 Macskás Péter

2016. 09. 03., szombat (Gödöllő)
Tanévindító Kupa

MFS 2007 – Vasas Kubala Akadémia 5-2 Molnár Ábel (2), Mamusits Erik (2), Takács Botond
MFS 2007 – Eger  1-4 Váli Péter
MFS 2007 – Gödöllő 2 4-0 Mamusits Erik (2), Váli Péter, Takács Botond

Rájátszás:
MFS2007 – Gödöllő I 3-1 Molnár Ábel (3)
MFS 2007 – Eger 0-2
MFS 2007 – MTK2008 2-4 Váli Péter (2)
MFS 2007 – Dunakanyar 2-4 Váli Péter, Kormos Gábor
MFS 2007 – Vasas Kubala Akadémia 2-4 Kormos Gábor, Váli Péter

2016. 08. 27., szombat (Szigetmonostor)
I. Szigetgyöngye Kupa

MFS 2007 – Vasas 0-7
MFS 2007 – Honéd 1-3 Váli Péter
MFS 2007 – Újpest 1-5 Váli Péter
MFS 2007 – Kelen 0-7
MFS 2007 – Videoton 1-1 Takács Botond

Együttesünk a 8. helyen végzett.

TORNASZEREPLÉSEK A 2015-2016-OS IDÉNYBEN

2016. 06. 11., szombat (Gödöllő)
Juniális Kupa

MFS 2007 – Szent Imre 0-0
MFS 2007 – Eger 0-1
MFS 2007 – DEAC 2-2 Váli Péter, Kelemen Márton
MFS 2007 – Kótaj 2-1 Kelemen Márton

2016. 02. 06., szombat (Győrszentiván)
Újfalu Kupa

MFS 2007 – SK Nova Dedinka 0-0
MFS 2007 – Győrújfalu 4-0 Váli Péter, Takács Botond, Henn Dávid, Kis Zsombor
MFS 2007 – Győrszentiván 2-0 Váli Péter, Takács Botond
MFS 2007 – Főnix Gold 0-1
MFS 2007 – DAC 2-3 Váli Péter, Henn Dávid

Együttesünk a 4. helyen végzett.

2016. 01. 23., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa

MFS 2007 – Dalnoki Akadémia 0-3
MFS 2007 – Újhartyán 1-0 Lovastyik Péter
MFS 2007 – Kazincbarcika 6-1 Váli Péter (3), Henn Dávid (2), Agourah Omajr
MFS 2007 – Egri SC I. 2-1 Lovastyik Péter, Váli Péter
MFS 2007 – Borsod Volán 0-4
MFS 2007 – Debreceni LA 1-4 Váli Péter


TORNASZEREPLÉSEK A 2014-2015-ÖS IDÉNYBEN

2015. 06. 14., vasárnap (Budaörs)
Pureco-Liver Kupa

MFS 2007 II – UTE 5-1 Hughes Bence (3), Szőllősy Bálint, Bíró Barnabás
MFS 2007 II – Ikarus I 2-3 Hughes Bence (2)
MFS 2007 II – Dalnoki 2-1 Varga Donát, Agourah Omajr
MFS 2007 II – Testvériség 1-4 Hughes Bence
MFS 2007 II – Darazsak 0-1

2015. 04. 04-05., szombat-vasárnap (Bánka Kristóf Sportközpont)
UTE Kupa

MFS 2007 – Darazsak Fc 0-5
MFS 2007 – Újpest (Fehér) 1-3 Molnár Ábel
MFS 2007 – Szent Pál Akadémia 2-1 Molnár Ábel, Agourah Omajr
MFS 2007 – Olasz Focisuli (Fekete) 2-2 Molnár Ábel, Agourah Omajr
MFS 2007 – Újpest (Lila) 0-5
MFS 2007 – Szent Pál 1-0 Bíró Barnabás

Együttesünk a 9. helyen végzett.

2015. 03. 01., vasárnap (Törökbálint)
T LA SE Kupa

MFS 2007 – Dunakanyar UFC 6-2 Hughes Bence (3), Zéher Balázs (2), Szőllőssy Bálint
MFS 2007 – Saroksár 0-1
MFS 2007 – Vasas 0-3
MFS 2007 – Tápiószecső 1-2 Bíró Barnabás

2015. 03. 01., vasárnap (Székesfehérvár)
Videoton Téli Kupa

MFS 2007 – Siófok 0-1
MFS 2007 – Pécs 1-0 Árvai Ákos
MFS 2007 – Lurkó FC 1-3 Hughes Bence
MFS 2007 – Slovan Bratislava 2-1 Hughes Bence, Árvai Ákos
MFS 2007 – Paks 2-1 Hughes Bence, Varga Donát

2015. 02. 15., vasárnap (Bp., Sashalmi tér)
VI. Farsangi RAFC Kupa

MFS 2007 – RTK 1-2 Zéher Balázs
MFS 2007 – FTC 1-1 Góg Ede
MFS 2007 – Grund FC 5-0 Árvai Ákos (3), Zéher Balázs, Góg Ede
MFS 2007 – RAFC 5-0 Góg Ede (2), Árvai Ákos, Novák Nátán, Váli Péter
MFS 2007 – Újpesti Haladás 4-0 Zéher Balázs (2), Góg Ede, Novák Nátán

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2015. 02. 14., szombat (Pozsony)
Martina Grendara Emléktorna

MFS 2007 – Chorvátsky Grob 10-0 Varga Donát (5), Hughes Bence (3), Góg Ede (2)
MFS 2007 – FK Sintava 14-2 Hughes Bence (4), Varga Donát (3), Henn Dávid (3), Góg Ede (3), Agourah Omajr
MFS 2007 – FS Roberta Hanka 13-3 Varga Donát (5), Agourah Omajr (3), Henn Dávid (2), Góg Ede (2), Hughes Bence
MFS 2007 – FA Slov-matic BA 8-2 Góg Ede (3), Hughes Bence (2), Varga Donát (2), Henn David

Együttesünk az 1. helyen végzett.

2015. 02. 14., szombat (Piliscsaba)
Winter Cup

MFS 2007 – Pomáz 1-0 Mamusits Erik
MFS 2007 – Szent Pál Akadémia 1-0 Árvai Ákos
MFS 2007 – MFS 2008 2-0 Szöllőssy Bálint, Árvai Ákos
MFS 2007 – Szent Pál Akadémia 1-0 Árvai Ákos

2015. 02. 07., szombat (Piliscsaba)
Witner Cup

MFS 2007 – Pomáz 1-2 Szölőssy Bálint
MFS 2007 – MFS 2008 1-5 Váli Péter
MFS 2007 – Szent Pál 1-2 Lovastyik Péter
MFS 2007 – Pomáz 0-1

2015. 02. 01., vasárnap (Százhalombatta)
Farsangi Kupa

MFS 2007 – FTC II 1-3 Agourah Omajr
MFS 2007 – Kőbányáért Egyesület 2-1 Góg Ede, Hughes Bence
MFS 2007 – Budafok 2-0 Henn Dávid, Varga Donát
MFS 2007 – FTC 0-2
MFS 2007 – Csepel 2-1 Góg Ede, Agourah Omajr

2015. 01. 17., szombat (XI. Kánai út 2.)
Újbuda Kupa

MFS 2007 – Budatétény 1-1 Bíró Barnabás
MFS 2007 – Újbuda FC 3-1 Agourah Omajr, Hughes Bence, Zéher Balázs
MFS 2007 – Ikarus 0-2

Együttesünk a 3. helyen végzett.

2014. 12. 07., vasárnap (Piliscsaba)
Winter Cup

MFS 2007 – Pomáz 0-1
MFS 2007 – MTK- MFS 2008 0-3
MFS 2007 – Szent Pál Akadémia 1-0 Agourah Omajr
MFS 2007 – Szent Pál Akadémia 2-1 Agourah Omajr, Zéher Balázs

2014. 11. 23., vasárnap (Gödöllő)
Aquaworld Kupa

MFS 2007 – Kőbányáért Egyesület 0-2
MFS 2007 – Diósjenő 0-3
MFS 2007 – Vác 1-0 Őri Tamás
MFS 2007 – Tökmag Fs 1-6 Őri Tamás

TORNASZEREPLÉSEK A 2013-2014-ES IDÉNYBEN

2014. 10. 23., csütörtök (Őrbottyán)
Ősz Kupa

MFS 2007 – Vác II 1-0 Őri Tamás
MFS 2007 –  Hírös-Ép Kecskemét 0-5
MFS 2007 – Erdőkertes 0-0
MFS 2007 – Testvériség 1-1 Henn Dávid
MFS 2007 – Veresegyház 0-6

A 7. helyért:
MFS 2007 – Tökmag FS 0-0 (büntetőkkel: 2-1 Őri Tamás 2)

2014. 06. 09., hétfő (Sződ)
Pünkösdi UP Labdarúgó Torna

MFS 2007 – Gyál 4-3 Erdey Zsombor (3), Járvás Zsolt
MFS 2007 – Kőbánya II 1-1 Győrvári Ábel
MFS 2007 – Gyál 0-2
MFS 2007 – Kőbánya II 4-1 Erdei Zsombor (2), Blaskovits Márk (2), Tardos Péter
MFS 2007 – Kőbánya I 2-1 Tardos Péter, Erdey Zsombor
MFS 2007 – Gödöllő 4-2 Járvás Zsolt (3), Blaskovits Márk
MFS 2007 – Budatétény 3-3 Erdei Zsombor (3)

2014. 05. 17., szombat (II. Marczibányi tér 16.)
Edzőmérkőzés

MFS 2007 – Kelen SC 4-16 Hughes Bence (2), Szekér Botond, Varga Donát

2014. 03. 29., szombat (Pilisvörösvár)
Edzőmérkőzés

Pilisvörösvár – MFS 2007 6-5 Rajnai Áron, Hughes Bence, Tardos Péter, Varga Donát, Árvai Ákos

2013. 03. 02., vasárnap (Vác)
Mészáros Ferenc Emléktorna

MFS 2007/2008 –Diósjenő 3-3 Szekér Botond (2), Kormos Gábor
MFS 2007/2008 – Vác Deákvár SE 2-4 Szekér Botond (2)
MFS 2007/2008 – Gödöllői SK 2-10 Szekér Botond, Rajnai Áron
MFS 2007/2008 – Baráti Bőrlabda FS 4-6 Szekér Botond (3), Hughes Bence

Helyosztók:
MFS 2007/2008 – Kőbányáért Egyesület 5-3 Szekér Botond (2), Rajnai Áron, Zubor Ádám, Hughes Bence

Csapatunk a 9. helyen végzett.

2013. 12. 01., vasárnap (Törökbálint)
Törökbálint LA SE Kupa

MFS 2007 – FTC „A” 0-10
MFS 2007 – FTC „B” 0-5
MFS 2007 – Törökbálint 0-4

Csapatunk a 4. helyen végzett.

2013. 10. 23., szerda (Sződ)
Ünnepi UP Labdarúgó Torna

MFS 2007 – Isaszeg 0-3
MFS 2007 – BVSC 1-8 Kozma Levente
MFS 2007 – RAFC 0-1
MFS 2007 – Sződ II 0-1
MFS 2007 – Sződ I 3-0 Járvás Zsolt (3)
MFS 2007 – MTK MFS 2007 1-5 Kozma Levente

Csapatunk a 10. helyen végzett.