Bajnokság
2018-2019
MLSZ U12 I.o Közép-Kelet
2019.05.26. vasárnap 15:00 (Sport11, XI. Kánai út 2.)
MLSZ U-12 I. o. Közép-Kelet 26.forduló, MFS 2007 – VS Dunakeszi
MFS 2007 – VS Dunakeszi 4-0 Barkóczi Barnabás (2), Alexi Botond, Szeszler Áron
2019.05.18. szombat (Hatvani Népkert Spottelep)
MLSZ U-12 I. o. Közép-Kelet 25. forduló, FC Hatvan – MFS 2007
FC Hatvan – MFS 2007 0-7 Barkóczi Barnabás (3), Szabó Levente, Vámosi Bálint, Baráth Ábel, Váli Péter
2019.05.12. vasárnap (Sport11, XI. Kánai út 2.)
MLSZ U-12 I. o. Közép-Kelet 24. forduló, MFS 2007 – BSE Palóc Farkasok UPE
MFS 2007 – BSE Palóc Farkasok UPE 10-0 Barkóczi Barnabás (4), Szeszler Áron (2), Kiss Regő (2), Molnár Ábel, Deák Márk
2019.05.01. szerda (Monor, Balassi B. utcai Stadion)
MLSZ U-12 I. o. Közép-Kelet 23. forduló, Monori SE – MFS 2007
Monori SE – MFS 2007 1-8 Barkóczi Barnabás (4), Molnár Ábel (2), Deák Márk, Szeszler Áron
2019.04.27. szombat (Jászberényi Városi Stadion)
MLSZ U-12 I. o. Közép-Kelet 22. forduló, Jászberényi FC – MFS 2007
Jászberényi FC – MFS 2007 0-2 Barkóczi Barnabás, Molnár Ábel
2019.04.18. csütörtök (III.Márton út 25. fű)
MLSZ U-12 I. o. Közép-Kelet 21. forduló, MFS 2007 – Vác VLSE
MFS 2007 – Vác VLSE 2-1 Barkóczi Barnabás (2)
2019.04.13. szombat (Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.)
MLSZ U-12 I. o. Közép-Kelet 20. forduló, MTK – MFS 2006
MTK – MFS 2006 4-1 öngól
2019.04.06. szombat (Sport11, XI. Kánai út 2.)
MLSZ U-12 I. o. Közép-Kelet 19. forduló, MFS 2007 – III. ker TVE
MFS 2007 – III. ker TVE 5-1 Deák Márk (2), Barkóczi Barnabás (2), Fazekas Bendegúz
2019.03.31. vasárnap (XVI. Bátonyi utca 1-33.)
MLSZ U-12 I. o. Közép-Kelet 18.forduló, Ikarus BSE – MFS 2007
Ikarus BSE – MFS 2007 2-1 Barkóczi Barnabás
2019.03.24. vasárnap (Sport11, XI. Kánai út 2.)
MLSZ U-12 I. o. Közép-Kelet 17. forduló, MFS 2007 – ESMTK
MFS 2007 – ESMTK 7-1 Barkóczi Barnabás (2), Molnár Ábel, Kiss Regő, Deák Márk, Fazekas Bednegúz, Durmics Attila
2019.03.20. szerda (Honvéd MFA Utánpótlás Központ)
MLSZ U-12 I. o. Közép-Kelet 16.forduló, Budapest Honvéd – MFS 2007 — PÓTLÁS
MFS 2007 – Budapest Honvéd 1-4 Durmics Attila
2019.03.10. vasárnap (Sport11, XI. Kánai út 2.)
MLSZ U-12 I. o. Közép-Kelet 15. forduló
MFS 2007 – Gödöllői SK 2-0 Barkóczi Barnabás, Molnár Ábel
2019.03.03. vasárnap (Gyöngyösi Energia SC Sporttelep, 3200 Gyöngyös, Sport utca 1. fű)
MLSZ U-12 I. o. Közép-Kelet 14. forduló
Gyöngyösi AK – MFS 2007 0-1 Barkóczi Barnabás
2018.11.24. szombat (Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum)
MLSZ U12 I.o Közép-Kelet 13.forduló
MFS2007 – VS Dunakeszi 3-1 Kiss Regő (2), Góg Ede
2018.11.18. vasárnap (Sport 11, XI. Kánai út 2., műfű)
MLSZ U12 I.o Közép-Kelet 12.forduló
MFS 2007 – FC Hatvan 9-0 Góg Ede (3), Molnár Ábel (2), Alexi Botond, Deák Márk, Kiss Regő, Váli Péter
2018.11.10. szombat (Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep)
MLSZ U12 I.o Közép-Kelet 11.forduló
MFS2007 – BSE Palóc Farkasok 3-0 Góg Ede (3)
2018.11.03. szombat (Márton út)
MLSZ U12 I.o Közép-Kelet 10. forduló
MFS 2007 – Monor Se 2-1 Molnár Ábel, Kiss Regő Árpád
2018.10.27. szombat (Sport11, XI. Kánai út 2. műfű)
MLSZ U12 I.o Közép-Kelet 9. forduló
MFS 2007 – Jászberényi FC 5-0 Molnár Ábel (2), Szabó Levente (2), Deák Márk
2018.10.20. szombat (Vác Reménység pálya, 2600 Vác, Kosdi utca)
MLSZ U12 I.o Közép-Kelet 8. forduló
Mészöly Focisuli 2007 – Vác Város LSE 5-0 Molnár Ábel, Szeszler Áron, Góg Ede, Váli Péter
2018.10.13. szombat (Márton út, fű)
MLSZ U12 I.o Közép-Kelet 7. forduló
Mészöly Focisuli 2007 – MTK 0-4
2019.10.06. szombat (III. kerület Utánpótlásképző Központja)
MLSZ U12 I.o Közép-Kelet 6. forduló
MFS 2007 – III. ker 5-0 Molnár Ábel (4), Balázs Botond
2018.09.30. vasárnap (III. Márton út 25. fű)
MLSZ U12 I.o Közép-Kelet 5. forduló
MFS 2007 – IKARUS 3-0 Kiss Regő (2), Molnár Ábel
2018.09.23. vasárnap (ESMTK Sporttelep, XX. Ady Endre u. 150.)
MLSZ U12 I.o Közép-Kelet 4. forduló
MFS 2007 – ESMTK 4-0 Szabó Levente, Zéher Balázs, Balázs Botond, Molnár Ábel
2018.09.16. vasárnap (III. Márton út 25. fű)
MLSZ U12 I.o Közép-Kelet 3. forduló
MFS 2007-Budapest Honvéd 1-3 Deák Márk
2018.09.09. vasárnap (2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út 5.)
MLSZ U12 I.o Közép-Kelet 2. forduló
MFS 2007 – Gödöllői SK 0-1
2018. 09.02. vasárnap (III. Márton út 25. fű)
MLSZ U12 I.o Közép-Kelet 1. forduló
MFS 2007 – Gyöngyösi AK 3-1 Góg Ede (3)
BLSZ U14/3.cs.
2019.05.19. vasárnap (III.Márton út 25. fű)
BLSZ SERDÜLŐ U14/3. csoport 22. forduló, MFS 2007 B – Ikarus BSE
MFS 2007 B – Ikarus BSE 0-8
2019.05.12. vasárnap (KISE)
BLSZ SERDÜLŐ U14/3. csoport 21. forduló, KISE – MFS 2007 B
KISE – MFS 2007 B 3-1 Góg Ede
2019.05.04. szombat (Vasas Pasaréti úti Sporttelep)
BLSZ SERDÜLŐ U14/3. csoport 20. forduló, Gerrzo – MFS 2007 B
Gerrzo – MFS 2007 B 7-0
2019.04.27. szombat (III.Márton út 25. fű)
BLSZ SERDÜLŐ U14/3. csoport 19. forduló, MFS 2007 B – CSHC ’94 SE
MFS 2007 B – CSHC ’94 SE 0-3
2019.04.24. (Újpesti Haladás Sportközpont)
BLSZ SERDÜLŐ U14/3. csoport 18. forduló, Újpesti Haladás – MFS 2007 B
Újpesti Haladás – MFS 2007 B 6-1 Durmics Attila
2019.04.14. vasárnap (III.Márton út 25. fű)
BLSZ SERDÜLŐ U14/3. csoport 17. forduló, MFS 2007 B – Hidegkúti SC
MFS 2007 B – Hidegkúti SC 0-1
2019.04.06. szombat (Angyalföldi Sportközpont)
BLSZ SERDÜLŐ U14/3. csoport 16. forduló, ASI Dinamo – MFS 2007 B
ASI Dinamo – MFS 2007 B 3-0
2019.03.31. vasárnap (III.Márton út 25. fű)
BLSZ SERDÜLŐ U14/3. csoport 15. forduló, MFS 2007 B – Grund 1986 SC
MFS 2007 B – Grund 1986 SC 2-0 Alexi Botond, Agourah Omájr
2019.03.24. vasárnap Deák Ferenc ‘Bamba’ Sporttelep)
BLSZ SERDÜLŐ U14/3. csoport 14. forduló, 1908 SZAC Bp – MFS 2007 B
MFS 2007 B – 1908 SZAC Bp 0-5
2019.03.17. vasárnap (III.Márton út 25. fű)
BLSZ SERDÜLŐ U14/3. csoport 13.forduló, MFS 2007 B – Kelen SC
MFS2007- KELEN SC 3-3 Balázs Botond (2), Takács Botond
2019.03.06. szerda (Goldball Park, Könyves Kálmán Krt.)
BLSZ SERDÜLŐ U14/3. csoport 12. forduló, Pasarét Fc – MFS 2007 B
MFS 2007 B – Pasarét Fc 10-2 Molnár Ábel (3), Szeszler Áron (2), Baráth Ábel (2), Góg Ede, Góg András, Vámosi Bálint
2018.11.10. szombat (Ikarus BSE, XVI. Bátonyi utca 1-33.)
BLSZ U14/3.cs. 11. forduló
MFS 2007 – Ikarus BSE 0-4
2018.11.02. péntek (III. Márton út 25. fű)
BLSZ U14/3.cs. 10. forduló
MFS2007 – KISE 3-0 Váli Péter (2), Kiss Regő Árpád
2018.10.27. szombat (III. Márton út 25. fű)
BLSZ U14/3.cs. 9. forduló
MFS 2007 – Gerrzo Kft 2-2 Laza Attila, Szeszler Áron
2018.10.20. szombat (Csepel HC sporttelep, 1213 Szentmiklósi út 1.)
BLSZ U14/3.cs. 8. forduló
MFS 2007 – CsHC94 SE 0-5
2018.10.14. vasárnap (III. Márton út 25. fű)
BLSZ U14/3.cs. 7. forduló
MFS 2007 – Újpesti Haladás 0-7
2018.10.06. szombat (Pokorny Józsed Sport és Szabadidőközpont,II. Szabadság utca)
BLSZ U14/3.cs. 6. forduló
MFS 2007 – Hidegkúti SC 0-15
2018.09.29. szombat (III. Márton út 25. fű)
BLSZ U14/3.cs. 5. forduló
MFS 2007- ASI Dinamó 0-1
2018.09.22. szombat (Grund pálya XVII. Táncsics M. út 50.)
BLSZ U14/3.cs. 4. forduló
MFS 2007 – Grund FC 1-4 Deák Márk
2018.09.15. szombat (III. Márton út 25. fű)
BLSZ U14/3.cs. 3. forduló
MFS 2007 – 1908 SZAC Budapest 0-5
2018.09.09. vasárnap (Kelen SC, XI. Hunyadi Mátyás út 56.)
BLSZ U14/3.cs. 2. forduló
MFS 2007 – Kelen SC 2-4 Takács Botond, Macskás Péter
2018.09.02. vasárnap (Goldball Park)
BLSZ U14/3.cs. 1. forduló
MFS 2007 – Pasarét FC 4-1 Zéher Balázs (2), Deák Márk, Góg Ede
2017-2018
MTK-RUK Alközponti bajnokság U11
2018.03.26. hétfő(III. Márton út 25. műfű)
RUK Alközponti Bajnokság U11 14. forduló PÓTLÁS
MFS 2007 “A” – Dunakanyar 2007 “A” 23-4 Simon Benedek (8), Zubor Ádám (4), Ottucsák György (3), Varga Márton (2), Galaschek Zoárd (2), Kiss Regő, Porkoláb Kristóf, Kárász Benjámin, Dohány Máté
MFS 2007 “B” – Dunakanyar 2007 “B” 7-0 Molnár Ábel (3), Musa Dezső (2), Durmics Attila, Henn Dávid
2018.02.25. vasárnap (III. Kalap utca 1.)
RUK Alközponti Bajnokság U11 13. forduló
MFS 2007 “A” – III. ker. TVE “A” 12-3 Ulviczki Tamás (7), Molnár Ábel (4), Fazekas Bendegúz
MFS 2007 “B” – III. ker. TVE “B” 15-2 Takács Botond (4), Hajdu Simon (4), Agourah Omájr (3), Macskás Péter (2), Kormos Gábor, Váli Péter
2018.01.18 csütörtök (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U11 10. forduló
MFS 2007 “A” – Balassagyarmat “A” 24-3 Kárász Benjámin (4), Szabó Levente (4), Cseke Kolos (3), Simon Benedek (3), Zubor Ádám (3), Kiss Regő (2), Molnár Ábel (2), Henn Dávid (2), Zéher Balázs
MFS 2007 “B” – Balassagyarmat “B” 42-1 Góg Ede (9), Váli Péter (8), Hajdu Simon (7), Agourah Omájr (4), Musa Dezső (3), Fazekas Bendegúz (3), Durmics Attila (3), Takács Botond (2), Macskás Péter (2), Kormos Gábor
2017.12.16. szombat (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U11 9. forduló
MFS 2007 „A” – Dunakeszi 2007 „A” 20-0 Molnár Ábel (6), Cseke Kolos (4), Ulviczki Tamás (3), Hughes Bence (3), Kiss Regő (2), Henn Dávid, Varga Donát
2017.12.16. szombat (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U11 9. forduló
MFS 2007 „B” – Dunakeszi 2007 „B” 3-0
2017.11.13. vasárnap (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U11 7. forduló
MFS 2007 – MTK 2008 5-1 Kárász Benjámin (2), Kugyela Zalán, Ottucsák György, Zsembery Áron
MFS 2007 “B” – MTK 2008 “B” 6-5 Takács Botond (2), Váli Péter, Musa Dezső, Agourah Omájr, Cseke Kolos
2017.11.05. vasárnap (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U11 6. forduló
MFS 2007 „A” – III. Ker. TVE „A” 28-1 Góg Ede (6), Bazsó Dávid (5), Molnár Ábel (4), Henn Dávid (3), Zéher Balázs (3), Hughes Bence (3), Szabó Levente (2), Cseke Kolos, Fazekas Bendegúz
MFS 2007 „B” – III. Ker. TVE „A” 9-2 Takács Botond (3), Agourah Omájr (2), Váli Péter (2), Macskás Péter, Ulviczki Tamás
2017.10.28. vasárnap
RUK bajnokság U11 5. forduló – Szabadnap
2017.10.19. péntek (Gödöllő, Sportcentrum)
RUK bajnokság U11 – 1. forduló-Pótlás
Gödöllői SK 2007 A – MFS 2007 A 2-15 Ulviczki Tamás (4), Ottucsák György (3), Simon Benedek (3), Zsembery Áron (3), Porkoláb Kristóf, Galaschek Zoárd
Gödöllői SK 2007 B – MFS 2007 B 2-12 Fazekas Bendegúz (3), Cseke Kolos (2), Henn Dávid (2), Musa Dezső (2), Szabó Levente, Góg Ede, Takács Botond
2017. 10. 15., vasárnap (Vác)
RUK bajnokság U11 – 4. forduló
MFS A – DRUFC A 13-4 Simon Benedek (4), Molnár Ábel (3), Zsembery Áron (2), Barkóczi Barnabás (2), Ottucsák György, Kárász Benjámin
MFS B – DRUFC B 31-1 László Dominik (7), Góg Ede (5), Hughes Bence (5), Bazsó Dàvid (4), Takács Botond (3), Musa Dezső (2), Szabó Levente (2), Fazekas Bendegúz, Macskás Péter, Durmics Attila
2017. 10. 01., vasárnap (Márton út)
RUK bajnokság U11 – 3. forduló
MFS 2007 „A” – BSE Palóc Farkasok „A” 28-2 Bazsó Dávid (7), Cseke Kolos (6), Hughes Bence (5), Molnár Ábel (3), László Dominik (3), Henn Dávid (2), Góg Ede, Barkóczi Barnabás
MFS 2007 „B” – BSE Palóc Farkasok „B” 19-3 Takács Botond (6), Musa Dezső (4), Alexi Botond (3), Fazekas Bendegúz (3), Agourah Omájr (2), Kormos Gábor
2017. 09. 16., szombat (Dunakeszi)
RUK bajnokság U11 – 2. forduló
MFS 2007 „A” – Dunakeszi „A” 28-2 Bazsó Dávid (10), Cseke Kolos (7), Szabó Levente (4), Ulviczki Tamás (4), Fazekas Bendegúz (2), Henn Dávid
MFS2007 „B”- Dunakeszi „B” 18- 0 Hughes Bence (6), Molnár Ábel (4), Agourah Omájr (4), Takács Botond, Musa Dezső, Macskás Péter, Kormos Gábor
2016-2017
Kölyökliga U10
MFS 2007 – Szekszárd 3-1 Váli Péter, Zéher Balázs, Molnár Ábel
MFS 2007 – Hatvan 6-0 Molnár Ábel (2), Henn Dávid, Zéher Balázs, Mendi Carlito, Szekér Botond
MFS 2007 – Somos 7-0 Szabó Levente (2), Henn Dávid, Mendi Carlito, Molnár Ábel, Takács Botond, Zéher Balázs
2017. 05. 06., szombat (Csepel)
Kölyökliga U10
MFS 2007 – Hegyvidék 4-1 Takács Botond (2), Hughes Bence (2)
MFS 2007 – Salgótarján 2-3 Bazsó Dávid (2)
MFS 2007 – Csep-Gól 5-0 Takács Botond (3), Hughes Bence, Macskás Péter
2017. 04. 22., szombat (III. Márton út 25.)
Kölyökliga U10
MFS 2007 – Szekszárd 3-1 Váli Péter, Zéher Balázs, Molnár Ábel
MFS 2007 – Hatvan 6-0 Molnár Ábel (2), Henn Dávid, Zéher Balázs, Mendi Carlito, Szekér Botond
MFS 2007 – Somos 7-0 Szabó Levente (2), Henn Dávid, Mendi Carlito, Molnár Ábel, Takács Botond, Zéher Balázs
2017. 04. 02., vasárnap (Vác)
Kölyökliga U10 Alsóház 2. forduló
MFS 2007 – RKSK 0-3
MFS 2007 – UTE 2 5-2 Bazsó Dávid, Takács Botond, Szabó Levente, Hughes Bence, Váli Péter
MFS 2007 – Vác 2-2 Takács Botond, László Dominik
2017.03.19. vasárnap
Kölyökliga U10 Alsóház, 1. forduló
MFS 2007 – Dalnoki Akadémia 4-3 Molnár Ábel (2), Szabó Levente, Agourah Omájr
MFS 2007 – Kaposvölgye 3-2 Molnár Ábel, Bazsó Dávid, Szabó Levente
MFS 2007 – Eger 2-3 Ottucsák György (2)
2016. 10. 02., vasárnap (Kecskemét)
Kölyökliga U10
MFS 2007 – Hatvan 0-2
MFS 2007 – Hírös-Ép 0-4
MFS 2007 – Dalnoki 3-5 Takács Botond (2), Váli Péter
2016. 09. 17., szombat (Salgótarján)
Kölyökliga U10
MFS 2007 – DVSC 0-6
MFS 2007 – Salgótarján 3-1 Váli Péter (2), Agourah Omájr
MFS 2007 – Szanda Szolnok 1-6 Agourah Omájr