TORNASZEREPLÉSEK
2018-2019
2019.06.08. szombat (Táncsics Mihály úti Sportcentrum, Gödöllő, Táncsics M. u. 3., B és C pálya, fű és műfű)
Juniális Kupa Gödöllő 2006, MFS 2006, két csapattal, 1×15 perc
MFS 2006-Budai FS 1-0 Pálfistyák Samu
MFS 2006-FC Hatvan 0-0
MFS 2006-Cegléd SE 1-0 Pálfistyák Samu
MFS 2006-RKSK 0-0 (1-3) Büntetők
Helyosztók:
MFS 2006-RTK 2-0 Pálfistyák Samu, Pintér Richárd
MFS 2006-Cegléd SE 2-1 Koblencz Kristóf, Éltes Péter
2019.03.17. vasárnap (BMTE Sportcsarnok, Budafok, Promontor u. 89/A)
Budapesti U13 futsal döntő
MFS 2006 – Soroksár 2-2 Altnéder Kristóf, Pálfistyák Samu
MFS 2006 – II. Kerület 2-4 Juhász Barna, Koblencz Kristóf
MFS 2006 – Gerrzo 2-0 Pálfistyák Samu, Pálvölgyi Patrik
Elődöntő:
MFS 2006 – MTK Budapest 2-2 hosszabbítással: 2-7 Barkóczi Barnabás, Juhász Barna
MFS 2006 – II. kerület 4-3 Altnéder Kristóf, Klein Konstantin, Sótonyi Mihály, Juhász Barna
Együttesünk a budapesti futsal döntő harmadik helyén végzett.
2019.03.02. szombat (Tóalmás, Általános Iskola Csarnoka, 2252, Béke u. 27.)
XI. Styron Kupa U13, MFS 2006
MFS 2006 – Sülysáp 2-1 Pálfistyák Samu, Balajthy Balázs
MFS 2006 – Tehetség SE 4-1 Pálfistyák Samu (2), Tarcsa Barnabás Roland, Pálvölgyi Patrik
MFS 2006 – AC Villám 3-0 Pálfistyák Samu, Pálvölgyi Patrik, Tarcsa Barnabás Roland
Döntő:
MFS 2006 – Újpesti Haladás 2-0 Pálvölgyi Patrik, Tarcsa Barnabás Roland
Együttesünk az első helyen végzett.
2019.02.16. szombat (Arany Ászok Futball Aréna, 1116 Fehérvári út 120.)
U13 Futsal B csoport, 3. forduló, Mészöly 6
Mészöly 6– ŐRMEZŐ 1-7 Balajthy Balázs
2019.02.17. vasárnap (Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános iskola, azaz Piros Iskola, 1184 Bp. Üllői út 380-382.)
U13 Futsal C csoport, 3.forduló, Mészöly 7
13:00 Mészöly 7 – Kispest I.
14:20 Mészöly 7 – MTK kék
16:20 Mészöly 7 – VÁROSGAZDA
2019.02.17. vasárnap (XII. ker. Kormányablak, XII. Kiss János altábornagy utca 31-33/A.)
U13 Futsal G csoport, 3.forduló, Mészöly 1
MFS 2006 – CSHC 11-4 Juhász Barna (3), Pálvölgyi Patrik (2), Sótonyi Mihály (2), Pálfistyák Samu (2), Klein Konstantin, Koblencz Kristóf
MFS 2006 – Újpest FC 4-2 Pálvölgyi Patrik (2), Éltes Péter, Juhász Barna
2019.02.10. vasárnap (Jászberény)
Edzőérkőzés Jászberény 2006 – MFS 2006
MFS 2006 – Jászberény FC 2-1 Juhász Barna, Pálfistyák Samu
2019.02.09. szombat (Szent Angéla Ferences ÁI és Gimn., 1024 Bp. Ady Endre u. 3.)
U13 Futsal G csoport, 2.forduló, Mészöly 1
MFS 2006 – Grund I. 5-3 Pálfistyák Samu (3), Juhász Barna, Klein Konstantin
MFS 2006 – Újbuda FC 16-2 Éltes Péter (4), Klein Konstantin (4), Juhász Barna (3), Pálfistyák Samu (2), Koblencz Kristóf (2), Altnéder Kristóf
MFS 2006 – RKSK 18-0 Éltes Péter (5), Pálfistyák Samu (5), Koblencz Kristóf (4), Pálvölgyi Patrik (2), Klein Konstantin, Juhász Barna
2019.02.06. szerda (9019 Győr – Gyirmót, Ménfői út 61.)
Gyirmót 2006 – MFS 2006 edzőmeccs
MFS 2006 – Gyirmót FC 5-3 Klein Konstantin (2), Juhász Barna, Koblencz Kristóf, Kiss Marcell
2019.01.26. szombat (Sport11 Rendezvényközpont, 1112 Kánai út 2/D.)
U13 Futsal C csoport, 2.forduló, Mészöly 7
MFS 2006 – Csep-gól 1-3 Tarcsa Barnabás Roland
MFS 2006 – Cső-Montage I. 0-3
2019.01.12. szombat (Gödöllő, Táncsics Mihály út 3. fedett műfű)
Januári Sátor Kupa U13, MFS 2006 két csapattal
MFS Fehér – RAFC 1-0 Kiss Marcell
MFS Fehér – Budai FC 3-1 Pintér Richárd (2), Pintér Róbert
MFS Fehér – Viadukt SC 1-1 Jeney Máté
MFS Fehér – Gloriett FC 1-1 Balajthy Balázs
MFS Fehér – Csopakabana 0-2
MFS Fehér – Budai FC 0-2
MFS Piros – Dunakanyar 2-2 Pálvölgyi Patrik, Pálfistyák Samu
MFS Piros – Gödöllő 1-0 Pálvölgyi Patrik
MFS Piros – Hévízgyörk 11-0 Juhász Barna (6), Pálfistyák Samu (3), Sótonyi Mihály, Klein Konstantin
MFS Piros – Viadukt SC I. 5-0 Éltes Péter (2), Juhász Barna, Pálvölgyi Patrik, Klein Konstantin
MFS Piros – Energia SC 0-0
MFS Piros – Eger FC 3-1 Juhász Barna (2), Pálfistyák Samu
MFS Piros – Csopakabana 0-0 (büntetőkkel 2-1 Pálvölgyi Patrik, Klein Konstantin)
MFS Piros – Energia SC 1-1 Juhász Barna (büntetőkkel: 3-2 Pálvölgyi Patrik, Klein Konstantin)
Piros csapatunk az 1. helyen végzett, Fehér csapatunk nem került a 8 közé.
2019.01.06. vasárnap (XII. ker. Kormányablak, XII. Kiss János altábornagy utca 31-33/A. )
U13 Futsal B csoport, MFS 2006
MFS 2006 – Grund II 4-2 Dénes Ádám (2), Jeney Máté (2)
MFS 2006 – Soroksár 5-2 Jeney Máté (3), Dénes Ádám, Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – Kelen 3-5 Dénes Ádám (2), Jeney Máté
2019.01.05. szombat (XIII. Ker. Számítástechnikai Ált. Isk. 1138 Göngyösi stny. 7.)
U13 Futsal G csoport, MFS 2006
MFS 2006 – PUEBLA 5-0 Pálfistyák Samu (2), Sótonyi Mihály (2), Juhász Barna
MFS 2006 – Gerrzo III. 7-3 Juhász Barna (3), Pálvölgyi Patrik (2), Pálfistyák Samu, Sótonyi Mihály
2018.11.30-12.02. péntek-vasárnap (Nadrzecze, Lengyelország, műfű)
Turiej RSsport DLA Rocznika
MFS 2006 – BENIAMINEK Krosno 0-2
MFS 2006 – AP 21 Kraków 1-1 Juhász Barna
MFS 2006 – GÓRNIK Łęczna 2-0 Juhász Barna, Sótonyi Mihály
MFS 2006 – SEMP Ursynów 1-0 Pintér Richárd
MFS 2006 – SANDECJA Nowy Sącz 1-2 Pálvölgyi Patrik
MFS 2006 – APMT Polska 0-3
MFS 2006 STAL Rzeszów 0-1
2017-2018
2018.02.24. szombat (2045 Törökbálint, Torbágy utca 1. műfű)
Youth Talent Cup U12
MFS 2006 – Kelen SC 2-0 Éltes Péter, Koblencz Kristóf
MFS 2006 – Ikarus BSE 2-1 Feczkó Illés (2)
MFS 2006 – Soroksár SC 3-3 Feczkó Illés (2), Altnéder Kristóf
MFS 2006 – Gödöllő 1-1 Pálvölgyi Patrik
Elődöntő:
MFS 2006 – Dunakanyar Régió 0-2
3-4. helyért:
MFS 2006 – Tabán SC 1-1 Sótonyi Mihály. Büntetők után 4-3 (Sótonyi Mihály, Éltes Péter, Pálvölgyi Patrik, Koblencz Kristóf)
Együttesünk a harmadik helyen végzett.
2018.02.18. vasárnap (Tóalmás, Béke utca 27. Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola)
X. Styron kupa
MFS 2006 – Sülysáp 0-2
MFS 2006 – Újpesti Haladás 5-1 Sótonyi Mihály (2), Pálfistyák Samu (2), Feczkó Illés
MFS 2006 – RKSK 0-5
MFS 2006 – Maglód 4-3 Pálfistyák Samu (2), Sótonyi Mihály, Feczkó Illés
Együttesünk a negyedik helyen végzett.
2018.02.17. szombat (2220 Vecsés, Fő út 92.)
Vecsési Teremtornák – MFS 2006
MFS 2006 – ASI-Dinamo STAR 0-1
MFS 2006 – Cegléd 2-2 Éltes Péter, Polyák Márkó
MFS 2006 – Gyáli BKSE 0-0
MFS 2006 – Ferihegy Vecsés 1-1 Éltes Péter
Csapatunk a 4. helyen végzett!
2018.02.17. szombat (BMTE Sportcsarnok, XXII. Promontor u. 89.)
VI. Voyage Kupa U12 selejtező
Csoportmeccsek:
MFS 2006 – Baráti Bőrlabda 3-1 Dénes Ádám, Feczkó Illés, Pálfistyák Samu
MFS 2006 – SZAC 1-1 Koblencz Kristóf
MFS 2006 – Főnix Gold 0-3
Negyeddöntő:
MFS 2006 – Tornádó 6-0 Dénes Ádám (3), Pálvölgyi Patrik, Pálfistyák Samu, Feczkó Illés
Elődöntő:
MFS 2006 – UTE 0-1
2018.02.11. vasárnap (Biatorbágy, Kolozsvári u. 15.) Szűcs Richárd
Felkészülési mérkőzés: Biatorbágy 2006 – MFS 2006
Biatorbágy 2006 – MFS 2006 5-5 (Koblencz Ákos, Feczkó Illés, Pálvölgyi Patrik, Dénes Ádám, Éltes Péter)
2018.02.04. vasárnap (2220 Vecsés, Fő út 92.)
Vecsési Teremtornák – MFS 2006
MFS 2006 – Monor SE 3-1 Klein Konstantin (2), Feczkó Illés
MFS 2006 – Cegléd 3-1 Pálfistyák Samu, Feczkó Illés, Juhász Barna
MFS 2006 – Gyáli SK 0-1
MFS 2006 – Ferihegy-Vecsés 2-2 Pálfistyák Samu, Klein Konstantin
2018.02.03. szombat (IX. Timót u. 3. Szily Kálmán Műszaki Szakgimnázium)
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – MFS 2006 B, E csoport
MFS 2006 – CSHC 0-5
MFS 2006 – Városgazda 2-2 Dénes Ádám, Koblencz Kristóf
2018.01.21. vasárnap (Kőbányai Szent László Ált. Isk. – X. Kőrösi Csoma S. út 28-34.) Lengyel Patrik
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – MFS 2006 – B csoport
MFS 2006 – Gerrzo 1-4 Éltes Péter
MFS 2006 – Kőbányáért 1-4 Juhász Barna
2018.01.20. szombat (2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út 5.)
Sátor Kupa – MFS 2006
MFS 2006 – Eger SE 0-0
MFS 2006 – Gerlai Grundfoci 0-1
MFS 2006 – Baráti Bőrlabda 4-1 (Balajthy Balázs, Koblencz Kristóf, Dénes Ádám(2))
MFS 2006 – Gödöllő 2-0 (Pálvölgyi Patrik, Móga Bendegúz)
Felső ág (1-8 hely)
MFS 2006 – HTE-Olaszfocisuli 0-3
Helyosztók (5-8 hely)
MFS 2006 – BVSC 0-0 (Büntetők után 4-3)
Helyosztó (5-6 hely)
MFS 2006 – Jászberény 1-2 (Doroszlay Ádám)
2018.01.14. vasárnap (XI. Kánai út 2/d)
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező U13/B csoport
MFS 2006 – Villám 4-3 Éltes Péter (2), Feczkó Illés, Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – Kelen 3-8 Juhász Balázs, Pálfistyák Samu, Éltes Péter
2017.12.15-17. péntek-vasárnap (Debrecen, több helyszín)
Karácsony Kupa – MFS 2006
MFS 2006 – Olasz focisuli “fehér” 0-3
MFS 2006 – Filó SE 2-0 Pálvölgyi Patrik (2)
MFS 2006 – Loki Focisuli 1-1 Koblencz Kristóf
MFS 2006 – Tabán “A” 6-0 Dénes Ádám (2), Pálfistyák Samu, Juhász Barna, Koblencz Kristóf, Pálvölgyi Patrik
MFS 2006 – Arany Végtagok 0-1
MFS 2006 – OMTK ULE 0-0 (büntetőkkel 3-2: Móga Bendegúz, Klein Konstantin, Pálvölgyi Patrik)
MFS 2006 – Csepel Hungary Club 94 SE 1-0
Együttesünk a hatodik helyen végzett.
2017.12.10. vasárnap (8000 Székesfehérvár, Gombócleső utca, hrsz. 4054/1)
Főnix Kupa – MFS 2006
Eredmények:
MFS 2006 – PVSK 1-2 Klein Konstantin
MFS 2006 – Főnix Gold 1-1 Koblencz Kristóf
MFS 2006 – Eger 0-2
MFS 2006 – Dunakanyar Régió 3-0 Dénes Ádám, Pálvölgyi Patrik, Pálfistyák Samu
MFS 2006 – MTK Budapest 0-1
MFS 2006 – Ikarus “kék” 0-3
MFS 2006 – Gödöllő 0-1
MFS 2006 ’KÉK’ – Király SZ.E. 0-1
MFS 2006 ’KÉK’ – IKARUS ’fehér’ 0-2
MFS 2006 ’KÉK’ – UTE Akadémia 1-6 Balajthy Balázs
MFS 2006 ’KÉK’ – BUDAI FC 1-0 Balajthy Balázs
MFS 2006 ’KÉK’ – MTE 1904 0-1
MFS 2006 ’KÉK’ – FŐNIX GOLD FC 1-6 Pintér Róbert
MFS 2006 ’KÉK’ – GYIRMÓT 0-2
2017.12.09. szombat (XII. Kiss János altábornagy utca 31-33./a) Szűcs Richárd
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező
MFS 2006 B
MFS 2006 – UTE 1-10 Pálvölgyi Patrik
MFS 2006 – Airenergy 8-2 Balajthy Balázs (2), Pálvölgyi Patrik (2), Dénes Ádám (2)
Koblencz Kristóf, Doroszlay Ádám
MFS 2006 – Hidegkút 3-4 Doroszlay Ádám (3)
2017.12.09. szombat (IV. Bőrfestő u. 5-9.)
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező
MFS 2006 A
MFS 2006 – Királydomb 2005 0-3
MFS 2006 – Pestszentimre 2005 6-4 Pálfistyák Samu (3), Altnéder Kristóf, Feczkó Illés, Éltes Péter
MFS 2006 – Szent Pál Akadémia 2005 5-3 Pálfistyák Samu (2), Porubcsánszki Dániel, Feczkó Illés, Éltes Péter
2017.11.26. vasárnap (2045 Törökbálint, Torbágy utca 1.)
Kistérségi Torna, MFS 2006
Mészöly Focisuli – Sárbogárd 0-2
Mészöly Focisuli – RAFC 1 0-2
Mészöly Focisuli – RKSK 2-1 Tarcsa Barnabás, Sándor Dániel
Mészöly Focisuli – RAFC 2 5-0 Pálvölgyi Patrik (3), Grob Sean, Szabó Gergő
2017. 08. 27., vasárnap (Sülysáp, Malom u. 3.)
Gól-szóró Kupa – MFS 2006 fehér
MFS 2006 Fehér – Sülysáp 3-2 Koblencz Kristóf (2), Pálfistyák Samu
MFS 2006 Fehér – RKSK 3-0 Tarcsa Barnabás, Pálfistyák Samu, Koblencz Kristóf
MFS 2006 Fehér – Gloriett 0-3
5. helyért:
MFS 2006 Fehér – Maglód 3-1 Pálfistyák Samu, Koblencz Kristóf, Sándor Dániel
2016-2017
2017. 06. 10., szombat (Graz, Ausztria)
Mini Masters
MFS 2006 – Sturm Graz 0-5
MFS 2006 – Pelletz 0-4
MFS 2006 – FavAC 0-5
MFS 2006 – Sopron 0-3
MFS 2006 – Olimpija Ljubljana 0-5
11.Helyért:
MFS 2006 – Jedlava 1-1 Pintér Máté (Büntetők után: 1-0- Bátor)
2017. 05. 26., péntek (Márton út)
edzőmérkőzés
MFS 2006 – MFS 2005 6-8 Ladányi Tamás (2), Bátor Domonkos (2), Dénes Ádám, Klein Konstantin
2017. 05. 14., vasárnap (III. Kalap u. 1.)
Bozsik Torna
MFS 2006 – III. kerületi TVE 1-1 Sándor Dániel
MFS 2006 – Gödöllő 4-2 Nagy Bence (3), Sándor Dániel
MFS 2006 – MTK 2007 3-2 Lehel Dániel, Guger Gyula, Éltes Péter
MFS 2006 – Dunakeszi VSE 3-5 Balajthy Balázs, Nagy Bence, Éltes Péter
2017. 04. 15-16., szombat-vasárnap (Újpest)
UTE Kupa
MFS 2006 – OFK Beograd „A” 1-4 Klein Konstantin
MFS 2006 – Ferencváros 0-7
MFS 2006 – Plútó SE Eger 1-5 Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – OFK Beograd „B” 2-1 Klein Konstantin (2)
MFS 2006 – Academi Brosovszky 5-0 Doroszlay Ádám (2), Klein Konstantin, Éltes Péter, Sándor Dániel
MFS 2006 – Olasz Focisuli 2-0 Klein Konstantin, Sándor Dániel
Együttesünk a 17. helyen végzett.
2017. 04. 08., szombat (Dunakeszi)
Bozsik Torna
MFS 2006 – Gödöllő 0-0
MFS 2006 – Dunakeszi 2-1 Lehel Dániel, Nagy Bence
MFS 2006 – III. Ker. TVE 4-1 Doroszlay Ádám (2), Porubcsánszki Dániel, Móga Bendegúz
MFS 2006 – Gödöllő 1-1 Lehel Dániel
MFS 2006 – Dunakeszi 1-3 Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – III. Ker. TVE 4-2 Doroszlay Ádám (2), Nagy Bence, Lehel Dániel
2017. 03. 26., vasárnap (Kánai út)
Regionális Bozsik Torna B/1. csoport – 2. torna
MFS 2006 – Dunakeszi 3-0 Nagy Bence, Lehel Dániel, Doroszlay Ádám
MFS 2006 – MTK 2007 0-2
MFS 2006 – III. ker. TVE 3-1 Nagy Bence, Dénes Ádám, Éltes Péter
MFS 2006 – Gödöllő 0-2
2017. 03. 11., szombat (Dunakeszi)
Regionális Bozsik Torna B/1. csoport – 1. torna
MFS 2006 – Gödöllő 1-5 Nagy Bence
MFS 2006 – III. ker. TVE 3-1 Porubcsánszki Dániel, Altnéder Kristóf, Dénes Ádám
MFS 2006 – MTK 2007 1-1 Nagy Bence
MFS 2006 – Dunakeszi 5-0 Nagy Bence (3), Dénes Ádám, Guger Gyula
2017. 02. 26., vasárnap (Dunakeszi)
VSD Kupa
MFS 2006 – Dunakeszi II. 6-1 Pintér Máté (3), Lehel Dániel (2), Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – Mogyoród KSK 0-4
Elődöntő:
MFS 2006 – Rubeola FC 3-2 Altnéder Kristóf (3)
Döntő:
MFS 2006 – Mogyoród KSK 0-6
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2017. 02. 26., vasárnap (Rozsnyai u.)
Kölyökliga U11 pótlás
MFS 2006 – Jászberény 6-4 Sus Kameron (2), Guger Gyula (2), Pálvölgyi Patrik, Nagy Bence
MFS 2006 – Hegyvidék 2-2 Dénes Ádám, Sus Kameron
2017. 02. 19., vasárnap (Kánai út)
edzőmérkőzés
MFS 2006 – MFS 2005 2-8 (0-2; 1-0; 0-2; 0-2; 0-1; 1-1) Nagy Bence, Farkas Benjamin
2017. 02. 11., szombat (II. Marczibányi tér 16.)
OTP-Bank Bozsik III. Téli Alaptorna
MFS 2006 – Inter CDF 7-0 Balajthy Balázs (4), Móga Bendegúz (3), Klein Konstantin
MFS 2006 – MTK Budapest 1-2 Klein Konstantin
MFS 2006 – Csepel 0-0
2017. 02. 05., vasárnap (Budakalász)
Dunakanyar Kupa
MFS 2006 – Dunakanyar 2-1 Sus Kameron (2)
MFS 2006 – Szarvas 2-0 Sus Kameron, Nagy Bence
MFS 2006 – Kelen 5-0 Farkas Benjamin (3), Nagy Bence, Dénes Ádám
MFS 2006 – Budakalász 5-0 Pálvölgyi Patrik (2), Nagy Bence (2), Dénes Ádám
MFS 2006 – Főnix Gold 2-1 Pálvölgyi Patrik, Nagy Bence
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2017. 02. 04., szombat (Budakalász)
Futsal Kupa
MFS 2006 – Dunakanyar 2-1 Sus Kameron (2)
MFS 2006 – Szarvas 2-0 Sus Kameron, Nagy Bence
MFS 2006 – Kelen 5-0 Farkas Benjamin (3), Nagy Bence, Dénes Ádám
MFS 2006 – Budakalász 5-0 Pálvölgyi Patrik (2), Nagy Bence (2), Dénes Ádám
MFS 2006 – Fönix Gold 2-1 Pálvölgyi Patrik, Nagy Bence
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2017. 01. 29., vasárnap (Dunakeszi)
VSD Kupa
MFS 2006 – Dunakeszi 5-0 Móga Bendegúz (2), Dénes Ádám (2), Kiss Richárd
MFS 2006 – Kelen SC 2-0 Porubcsánszki Dániel, Bujtor Bálint
MFS 2006 – REAC SISE 3-2 Dénes Ádám, Kádár Amir, Lehel Dániel
Elődöntő:
MFS 2006 – Mogyoród KSK 1-0 Kiss Richárd
Döntő:
MFS 2006 – Liver FC 1-1 Bujtor Bálint (büntetőkkel: 0-2)
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2017. 01. 28., szombat (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup
Mészöly Focisuli 2006 – Esztergom 1-4 Lehel Dániel
Mészöly Focisuli 2006 – Csillaghegy MFS 1-1 Móga Bendegúz
Mészöly Focisuli 2006 – Buda Juniors „A” 7-1 Dénes Ádám (4), Porubcsánszki Dániel, Bujtor Bálint, Éltes Péter
2017. 01. 22., vasárnap (Gödöllő)
Sátor Kupa
csoportmérkőzések:
MFS 2006 – Ikarus II. 1-3 Doroszlay Ádám
MFS 2006 – Szent Pál Akadémia 5-2 Lehel Dániel, Porubcsánszki Dániel, Móga Bendegúz, Bátor Domonkos, Doroszlay Ádám
MFS 2006 – Veresegyház 3-0 Doroszlay Ádám, Móga Bendegúz, Ottucsák György
MFS 2006 – Liver 0-2
Negyeddöntő
MFS 2006 – Ikarus 0-1
5-8. helyért
MFS 2006 – Ikarus II. 2-1 Doroszlay Ádám, Bátor Domonkos
5. helyért
MFS 2006 – II. ker. UFC 5-2 Bátor Domonkos (2), Bujtor Ádám, Porubcsánszki Dániel, Doroszlay Ádám
Együttesünk az 5. helyen végzett.
2017. 01. 15., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
II. Bozsik Téli Alaptorna
MFS 2006 – Inter CDF 4-3 Éltes Péter (2), Doroszlay Ádám (2)
MFS 2006 – MTK Budapest 3-1 Pintér Ádám (2), Doroszlay Ádám
MFS 2006 – Csepel UP 0-0
2017. 01. 14., szombat (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup
Mészöly Focisuli 2006 – Pomázi FS 7-0 Kiss Richárd (2), Nagy Bence (2), Bátor Domonkos (2), Bujtor Bálint
Mészöly Focisuli 2006 – Buda Juniors „B” 1-2 Dénes Ádám
Mészöly Focisuli 2006 – FC Esztergom 0-2
Mészöly Focisuli 2006 – Buda Juniors „B” 1-4 Dénes Ádám
Mészöly Focisuli 2006 – Csillaghegy MFS 2-3 Lehel Dániel, Porubcsánszki Dániel
2016. 12. 11., vasárnap (Ercsi)
UP Torna
MFS 2006 – BVSC 4-1 Doroszlay Ádám (2), Kiss Richárd (2)
MFS 2006 – RAFC 5-0 Doroszlay Ádám (2), Kiss Richárd, Bátor Domonkos, Balajthy Balázs
MFS 2006 – Dunakanyar 0-2
MFS 2006 – VUK SE 1-2 Klein Konstantin
MFS 2006 – Szent Pál- 2-0 Klein Konstantin, Kiss Richárd
Együttesünk a 4. helyen végzett.
2016. 12. 04., vasárnap (Székesfehérvár)
Főnix Kupa
MFS 2006 – KTE-KLC 1-0 Bujtor Bálint
MFS 2006 – Dunakanyar Régió UFC 2-5 Bujtor Bálint (2)
MFS 2006 – SC Sopron 0-4
MFS 2006 – Project Team Ikarus 3-1 Dénes Ádám (2), Bátor Domonkos
MFS 2006 – Tolna VSE 0-3
Helyosztók:
MFS 2006 – II. Kerület UFC 1-4 Dénes Ádám
MFS 2006 – PMFC 1-3 Dénes Ádám
Együttesünk a 12. helyen végzett.
2016. 11. 26., szombat (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup
Mészöly Focisuli 2006 – FC Eszergom 0-0
Mészöly Focisuli 2006 – Buda Juniors „B” 1-4 Éltes Péter
Mészöly Focisuli 2006 – Buda Juniors „A” 5-1 Ködösi Patrik (3), Éltes Péter (2)
Mészöly Focisuli 2006 – Buda Juniors „B” 0-4
2016. 11. 27., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
Bozsik Téli Torna
MFS 2006 – MTK 2-3 Éltes Péter, Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – Csepel 1-0 Ködösi Patrik
MFS 2006 – MTK 1-5 Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – Csepel 4-2 Éltes Péter (2), Doroszlay Ádám (2)
2016. 11. 27., vasárnap (Esztergom)
VIII. Osvald Béla Kupa
MFS 2006 – Lábatlan 4-0 Sus Kameron (2), Pálvölgyi Patrik, Farkas Benjámin
MFS 2006 – Győrújfalu 0-2
MFS 2006 – Párkány 6-0 Farkas Benjámin(3), Sus Kameron, Nagy Bence, Almomani Nathaniel
Elődöntő:
MFS 2006 – Tata 0-1
3. helyért:
MFS 2006 – Győrújfalu 0-0 (büntetőkkel: 1-3)
Együttesünk a 4. helyen végzett.
2016. 11. 20., vasárnap (XI. Kánai út 2.)
Bozsik U11 Kiemelt csoport 6. forduló
MFS 2006 – Gloriett 0-4
MFS 2006 – Vasas 0-4
MFS 2006 – UTE 0-6
MFS 2006 – Honvéd 0-6
2016. 11. 13., vasárnap (Bánka Kristóf Sporttelep)
Bozsik Torna U11 kiemelt csoport – 5. forduló
MFS 2006 – Ikarus 0-1
MFS 2006 – UTE 3-5 Éltes Péter (2), Lehel Dániel
MFS 2006 – Honvéd 0-6
MFS 2006 – MTK 1-2 Doroszlay Ádám
2016. 10.22., szombat (Pasaréti út)
Bozsik Torna U11 kiemelt csoport – 4. forduló
MFS 2006 – Gloriett 0-1
MFS 2006 – Ikarus 0-0
MFS 2006 – UTE 2-7 Lehel Dániel, Guger Gyula
MFS 2006 – Honvéd 1-10 Éltes Péter
2016. 10.09., vasárnap (Kánai út)
Bozsik Torna U11 kiemelt csoport – 3. forduló
MFS 2006 – Honvéd 0-3
MFS 2006 – Gloriett 2-4 Guger Gyula, Lehel Dániel
MFS 2006 – Ikarus BSE 3-4 Guger Gyula, Lehel Dániel, Ködösi Patrik
MFS 2006 – UTE 0-3
2016. 09. 24., szombat (Honvéd Sporttelep)
Bozsik Torna U11 kiemelt csoport – 2. forduló
MFS 2006 – Ikarus BSE 0-3
MFS 2006 – UTE 0-6
MFS 2006 – FTC 0-6
MFS 2006 – Vasas 1-6 Balajthy Balázs
2016. 09. 10., szombat (Gloriett Sporttelep)
Bozsik Torna U11 kiemelt csoport – 1. forduló
MFS 2006 – Honvéd-3-2 Doroszlay Ádám, Guger Gyula, Éltes Péter
MFS 2006 – Ikarus-0-4
MFS 2006 – Újpest-2-7 Guger Gyula, Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – Gloriett-2-5 Lehel Dániel, Guger Gyula
2015-2016
2016. 06. 05., vasárnap (XVI. Bátony u.)
Maksiautó FocIKA Kupa
MFS 2006 – Jászberény 1-2 Bujtor Bálint
MFS 2006 – Salgótarján 3-0 Bátor Domonkos (2), Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – II. Ker UFC 3-0 Bujtor Bálint (2), Doroszlay Ádám
MFS 2006 – Dunakeszi Kinizsi 2-0 Bujtor Bálint, Bátor Domonkos
Negyeddöntő:
MFS 2006 – Kelen 0-3
MFS 2006 – Dunakeszi Kinizsi 0-2
7-8. helyért:
MFS 2006- Pénzügyőr 0-2
2016. 05. 28-29., szombat-vasárnap (Margitsziget)
V. Swietelsky-Mészöly Cup
Mészöly Focisuli – IF Brommapojkarna 1-3 Belán Sámuel
Mészöly Focisuli – Dinamo Zagreb 1-9 Tóth Máté
Mészöly Focisuli – Hertha Berlin 1-1 Fekete András
Helyosztók:
Mészöly Focisuli – Crvena Zvezda 1-4 Belán Sámuel
7. helyért
Mészöly Focisuli – IF Brommapojkarna 2-5 Boros Zsombor, Forgács Donát
2016. 05. 28., szombat (Csepel)
Bozsik Torna
MFS 2006 – FTC 0-1
MFS 2006 – Vasas 0-4
MFS 2006 – UTE 1-2 Doroszlay Ádám
MFS2006- Honvéd 0-6
2016. 04. 24., vasárnap (Soroksár)
Bozsik Torna
MFS 2006 – Honvéd 4-1 Guger Gyula (2), Mendi Ronaldo, Bujtor Bálint
MFS 2006 – Vasas KA 2-2 Mendi Ronaldo, Bujtor Bálint
MFS 2006 – MTK 1-3 Bujtor Bálint
MFS 2006 – CSHC 4-2 Bujtor Bálint (2), Mendi Ronaldo
2016. 04. 10., vasárnap (Bánka Kristóf Sportközpont)
Bozsik Torna
MFS 2006 – UTE 1-2 Mendi Ronaldo
MFS 2006 – FTC 1-2 Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – Vasas Kubala Akadémia 3-1 Lenti Barnabás, Mendi Ronaldo, Guger Gyula
MFS 2006 – Soroksár 4-2 Porubcsánszki Dániel, Guger Gyula, Mendi Ronaldo, Balajthy Balázs
2016. 03. 26-27., szombat-vasárnap
UTE Kupa Nemzetközi UP Torna
MFS 2006 – FK Rad Beogrand A 1-2 Bujtor Bálint
MFS 2006 – UTE 0-3
MFS 2006 – DHSE Olasz Focisuli 1-5 Balajthy Balázs
Bronz Cup
MFS 2006 – Marosvásárhely 8-1 Bujtor Bálint (3), Mike Csaba (3), Balajthy Balázs (2)
MFS 2006 – OFK Beograd 0-1
2016. 03. 20., vasárnap (XIII. Fáy u. 58.)
Bozsik U11/2 Kiemelt
MFS 2006 – UTE 1-2 Guger Gyula
MFS 2006 – Soroksár 2-4 Guger Gyula, Mike Csaba
MFS 2006 – CSHC 4-0 Guger Gyula (2), Doroszlay Ádám, Balajthy Balázs
MFS 2006 – FTC 0-4
2016. 03. 05., szombat (XI. Kánai út 2.)
Bozsik U11/2 Kiemelt
MFS 2006 – CSHC 94 SE 3-0 Mendi Ronaldo, Guger Gyula, Mike Csaba
MFS 2006 – FTC 1-4 Leni Barnabás
MFS 2006 – Vasas Kubala Akadémia 0-0
MFS 2006 – UTE 0-3
2016. 02. 20., szombat (II. Marczibányi tér 16.)
IV. Mészöly Téli Kupa
MFS 2006 – Honvéd Olasz Focisuli Debrecen 1-2 Bátor Domonkos
MFS 2006 – Pécsi MFC 2-4 Doroszlay Ádám, Balajthy Balázs
MFS 2006 – ETO FC Győr 1-4 Porubcsánszki Dániel
Helyosztók:
MFS 2006 – Főnix Gold 1-6 Kiss Richárd
MFS 2006 – Bozsik Akadémia Nyíregyháza 0-3
Együttesünk a 8. helyen végzett.
2016. 02. 06., szombat (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup
MFS 2006 – Pomázi Focisuli SE 4-3 Kiss Richárd (2), Sándor Dániel, Ködösi Patrik
MFS 2006 – SZPA FC 1-1 Klein Konstantin
MFS 2006 – Gödi MFS II 4-1 Klein Konstantin, Bátor Domonkos, Sándor Dániel, Ködösi Patrik
2016. 02. 06., szombat (Budafok)
BLSZ döntő
MFS 2006 – Ikarus BSE 0-5
MFS 2006 – CSHC 2-1 Doroszlay Ádám, Guger Gyula
MFS 2006 – Baráti Bőrlabda 0-1
2016. 01. 30., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa
MFS 2006 – Dány 1-1 Klein Konstantin
MFS 2006 – Ikarus „kék” 3-0 Kiss Richárd (2), Almomani Nathaniel
MFS 2006 – Tolna 0-0
MFS 2006 – Pilis 1-1 Kiss Richárd
MFS2006~ Gloriett 1-2 Klein Konstantin
11. helyért:
MFS 2006 – Erdőkertes 2-0 Almomani Nathaniel (2)
2016. 01. 24., vasárnap (Budafok)
BLSZ Torna – selejtező
MFS 2006 – REAC 1-1 Mendi Ronaldo
MFS 2006 – Pénzügyőr 1-0 Guger Gyula
MFS 2006 – Gloriett 4-1 Guger Gyula (2), Mendi Ronaldo, Porubcsánszki Dániel
2016. 01. 23., szombat (II. Kerület)
Winter Cup
MFS 2006 – GMFS II 8-0 Kiss Richárd (3), Bátor Domonkos (2), Mike Csaba, Klein Konstantin, Bujtor Bálint
MFS 2006 – Szent Pál Akadémia 5-3 Kiss Richárd (2), Bujtor Bálint, Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – Egervári-Halmai Focisuli Pomáz 3-0 Bujtor Bálint (2), Klein Konstantin
2016. 01. 17., vasárnap (Budakalász)
IV. Dunakanyar Kupa
MFS 2006 – Dunakeszi Vasutas 0-0
MFS2006 – Videoton 2-2 Doroszlay Ádám, Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – UTE 1-0 Doroszlay Ádám
MFS 2006 – Erdőkertes 3-1 Doroszlay Ádám, Bujtor Bálint, Balajthy Balázs
3. helyért:
MFS 2006 – Gödöllő 1-1 Kiss Richárd (büntetőkkel: 2-3)
Együttesünk a 4. helyen végzett.
2016. 01. 10., vasárnap (Törökbálint)
Újévi Kupa
MFS 2006 – Törökbálint 0-2
MFS 2006 – Vasas Kubala Akadémia 1-5 Kiss Richárd
MFS 2006 – RAFC 14-0 Balajthy Balázs (4), Klein Konstantin (3), Bátor Domonkos (3) Kiss Richárd (2), Pálvölgyi Patrik, Almomani Nathaniel
Együttesünk az 5. helyen végzett.
2015. 12. 13., vasárnap (Törökbálint)
Mikulás Kupa
MFS 2006 – Kelen 10-1 Dénes Ádám (3), Porubcsánszki Dániel (2), Kiss Richárd (2), Pálvölgyi Patrik, Klein Konstantin, Mike Csaba
MFS 2006 – REAC 1-2 Dénes Ádám
Negyeddöntő:
MFS 2006 – Tordas 4-2 Kiss Richárd (2), Dénes Ádám, Mike Csaba
Elődöntő:
MFS 2006 – REAC 5-0 Dénes Ádám (3), Kiss Richárd, Porubcsánszki Dániel
Döntő:
MFS 2006 – Dunakanyar SE 2-3 Dénes Ádám (2)
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2015. 12. 06., vasárnap (Székesfehérvár)
Főnix Kupa
MFS 2006 – Győrújfalu 2-0 Doroszlay Ádám, Klein Konstantin
MFS 2006 – Vasas Kubala Akadémia 0-2
MFS 2006 – Pécsi MFC 1-3 Kiss Richárd
MFS 2006 – VUK SE 1-2 Mike Csaba
MFS 2006 – Slovan Bratislava 1-3 Kiss Richárd
2015. 11. 29., vasárnap (Nyíregyháza)
Bozsik Kupa
MFS 2006 – MTK 0-5
MFS 2006 – UTE 0-3
MFS 2006 – DVSC DLA 1-3 Major Máté
MFS 2006 – FTC 1-6 Major Máté
MFS 2006 – Bozsik JLA Nyíregyháza 3-4 Balajthy Balázs (2), Klein Konstantin
Együttesünk a 6. helyen végzett.
2015. 11. 22., vasárnap (XIII. Fáy u. 58.)
Bozsik Torna
MFS 2006 – UTE 0-3
MFS 2006 – FTC 2-3 Guger Gyula (2)
MFS 2006 – Vasas 0-7
MFS 2006 – Honvéd 0-3
2015. 11. 15., vasárnap (Budapest, XXIII. kerület)
Bozsik U10/2 kiemelt csoport
MFS 2006 – Honvéd 4-0 Guger Gyula (2), Mendi Ronaldo (2)
MFS 2006 – Vasas 0-1
MFS 2006 – CSHC 3-0 Mendi Ronaldo (3)
MFS 2006 – MTK 3-2 Guger Gyula, Balajthy Balázs, Porubcsánszki Dániel
2015. 11. 14., szombat (III. Márton út 25)
Kölyökliga U10/2 kiemelt csoport
MFS 2006 – MTK 2-7 Mendi Ronaldo
MFS 2006 – Honvéd 3-1 Doroszlay Ádám, Mendi Ronaldo, Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – UTE 1-1 Mendi Ronaldo
MFS 2006 – CSHC 5-1 Doroszlay Ádám (3), Mendi Ronaldo, Galba Botond
MFS 2006 – FTC 1-4 Mendi Ronaldo
2015. 11.08., vasárnap (Jászberény)
Kölyökliga U10 – 5. forduló
MFS 2006 – FC Budapest 0-0
MFS 2006 – Jászberény 2-5 Kiss Richárd, Guger Gyula
MFS 2006 – Dabas 3-0 Kiss Richárd, Guger Gyula, Doroszlay Ádám
2015. 10. 24., szombat (Bozsik Stadion)
Bozsik U11/2 kiemelt csoport
MFS 2006 – Soroksár 3-2 Mendi Ronaldo (3)
MFS 2006 – CSHC 2-3 Porubcsánszki Dániel, Mendi Ronaldo
MFS 2006 – Vasas Kubala Akadémia 2-1 Mendi Ronaldo, Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – MTK 2006 2-2 Mendi Ronaldo, Mike Csaba
2015. 10. 18., vasárnap (Kiskunhalas)
Kölyökliga U11
MFS 2006 – Szilárdy 0-3
MFS 2006 – Hegyvidék 2-1 Guger Gyula, Doroszlay Ádám
MFS 2006 – FTC 1-6 Mike Csaba
2015. 10. 11., vasárnap (Bánka Kristóf Sportközpont)
Bozsik U11/2 kiemelt csoport
MFS 2006 – UTE 1-1 Mendi Ronaldo
MFS 2006 – FTC 0-1
MFS 2006 – Honvéd 1-2 Guger Gyula
MFS 2006 – Vasas 0-5
2015. 09. 05., szombat (Gödöllő)
Tanévindító Fesztivál
MFS 2006 – Gödöllő 5-1 Bátor Domonkos (2), Doroszlay Ádám, Mike Csaba, Bujtor Bálint
MFS 2006 – Gyöngyös 0-0
MFS 2006 – Eger 2007 3-1 Bátor Domonkos, Mike Csaba, Bujtor Bálint
MFS 2006 – Dunakanyar 0-4
MFS 2006 – Hatvan 0-2
MFS 2006 – Tökmag FC 3-2 Bátor Domonkos, Doroszlay Ádám, Bujtor Bálint
MFS 2006 – Rimaszombat 3-2 Bátor Domonkos, Doroszlay Ádám, Balajthy Balázs
Csapatunk a 9. helyen végzett.
2014-2015
2015. 06. 07., szombat (Törökbálint)
Szentkúti Ferenc Emléktorna
MFS 2006 – Lábatlan 2-7 Bátor Domonkos, Sus Kameron
MFS 2006 – Liver FC Budaörs 4-2 Sus Kameron, Porubcsánszki Dániel, Balajthy Balázs, Bátor Domonkos
Elődöntő:
MFS 2006 – DUSE 1-0 Porubcsánszki Dániel
Döntő:
MFS 2006 – Lábatlan 1-3 Bátor Domonkos
Együttesünk a 2. helyen végzett
2015. 05. 09., szombat (Gyál)
Marsi Ferenc Emléktorna
MFS 2006 – Ikarus 1-5 Klein Konstantin
MFS 2006 – UTE 1-1 Klein Konstantin
MFS 2006 – VASAS Fày 0-0
MFS 2006 – Gyàli Lurkók 0-1
MFS 2006 – VASAS Pasarét 0-1
MFS 2006 – Gyàli Lurkók 1-2 Klein Konstantin
2015. 05. 02., szombat (Budapest XXI. kerület)
Csep-Gól Majális-Borka Kupa
MFS 2006 – Ócsa 10-0 Balajthy Balázs (3), Porubcsánszki Dániel (2), Doroszlay Ádám (2), Klein Konstantin, Beke Zsombor, Mike Csaba
MFS 2006 – Tizenhárom FC 1-1 Mike Csaba
MFS 2006 – ESMTK 9-0 Doroszlay Ádám (4), Beke Zsombor (3), Mike Csaba, Klein Konstantin
MFS 2006 – Csep-Gól FC 2-1 Mike Csaba, Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – Soroksár 2-2 Klein Konstantin, Porubcsánszki Dániel
2015. 04. 04-05., szombat-vasárnap (Bánka Kristóf Sportközpont)
UTE Kupa
Csoportmérkőzések
MFS 2006 – Ikarus 0-3
MFS 2006 – Törökbálint 3-2 Balajthy Balázs (2), Mike Csaba
MFS 2006 – UTE II 4-3 Balajthy Balázs (2), Mike Csaba, Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – Szeged 3-5 Klein Konstantin, Porubcsánszki Dániel, Balajthy Balázs
Helyosztók:
MFS 2006 – FTC 0-6
MFS 2006 – Ikarus 1-2 Mike Csaba
5-6. helyért:
MFS 2006 – Lábatlan 3-2 Klein Konstantin, Mike Csaba, Balajthy Balázs
Együttesünk az 5. helyen végzett.
2015. 03. 01., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
Mészöly Téli Kupa – 6. játéknap, 11-12. forduló
MFS 2006 – MTK-MFS 2006 1-4 Beke Zsombor
MFS 2006 – BVSC 2-1 Bátor Domonkos, Klein Konstantin
2015. 02. 21., szombat (Székesfehérvár)
Videoton Torna
MFS 2006 – Haladás 0-2
MFS 2006 – Videoton 2-8 Porubcsánszki Dániel (2)
MFS 2006 – Nagykanizsa 3-1 Klein Konstantin, Feczkó Illés, Porubcsánszki Dániel
5-8. Helyért
MFS 2006 – Siófok 2-1 Klein Konstantin, Bátor Domonkos
MFS 2006 – Paks 0-1
Együttesünk a 6. helyen végzett.
2015. 02. 15., vasárnap (Budapest, Sashalmi tér)
VI. Farsangi RAFC Kupa
MFS 2006 – GMFS 2006 1-3 Feczkó Illés
MFS 2006 – Dalnoki Akadémia 2-2 Balajthy Balázs (2)
MFS 2006 – BVSC 4-2 Komán Attila (2), Balajthy Balázs, Feczkó Illés MFS 2006 – RAFC 2-0 Balajthy Balázs, Komán Attila
MFS 2006 – Grund 2-2 Balajthy Balázs (2)
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2015. 02. 15., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
Mészöly Téli Kupa – 5. játéknap: 9-10. forduló
MFS 2006 – Jászberény 0-6
MFS 2006 – Ikarus 1-2 Porubcsánszki Dániel
2015. 02. 08., vasárnap (Győrújfalu)
Újfalu Kupa
MFS 2006 – Lábatlani ESE 0-2
MFS 2006 – FC DAC 1904 3-1 Sus Kameron (2), Farkas Benjámin
MFS 2006 – SK Nová Dedinka 2-0 Farkas Benjámin, Sus Kameron
Elődöntő:
MFS 2006 – FTC 0-4
Bronzmérkőzés:
MFS 2006 – Lábatlani ESE 0-2
Együttesünk a 4. helyen végzett.
2015. 02. 08., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
Edzőmérkőzés
MFS 2006 – MFS 2007 18-1 Dénes Ádám (8), Doroszlay Ádám (3), Beke Zsombor (3), Mike Csaba (2), Deák Roland (2)
2015. 02. 01., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
Mészöly Téli Kupa – 4. játéknap: 7-8. forduló
MFS 2006 – ASI Dinamo 0-1
MFS 2006 – ASI Dinamo 1-4 Beke Zsombor
MFS 2006 – BVSC 0-1
2015. 01. 18., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
Mészöly Téli Kupa – 3. játéknap: 5-6. forduló
MFS 2006 – Videoton 0-4
MFS 2006 – Szolnok 2-8 Oláh Tamás, Beke Zsombor
2015. 01. 10., szombat (Budafok)
BLSZ Téli UP Torna, selejtező
MFS 2006 – Hidegkút 3-1 Mudri Márk, Sus Kameron, Dénes Ádám
MFS 2006 – Baráti Bőrlabda 2-1 Kiss Richárd, Sus Kameron
MFS 2006 – REAC SI 9-0 Kiss Richárd (3), Dénes Ádám (2), Major Máté, Farkas Benjámin, Almomani Nathaniel, Bátor Domonkos
2014. 12. 21., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
Mészöly Téli Kupa – 2. forduló – MFS I, MFS II
MFS II – Jászberény 2-6 Oláh Tamás, Balajthy Balázs
MFS I – MFS II. 6-2 Beke Zsombor (2), Doroszlay Ádám (2), Klein Konstantin (2), illetve: Balajthy Balázs, Oláh Tamás
MFS I – MTK-MFS 0-8
2014. 11. 23., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
Mészöly Téli Kupa – 1. forduló
MFS 2006 – Jászberény 0-7
MFS 2006 – Ikarus 1-4 Doroszlay Ádám
2014. 09. 06., szombat (Nyergesújfalu)
Alcufer Kupa
MFS 2006 – Győrszentiván 1-1 Oláh Tamás
MFS 2006 – Párkány 1-0 Klein Konstantin
MFS 2006 – Lábatlan 0-2
Negyeddöntő
MFS 2006 – Tata 0-2
5-8. helyért
MFS 2006 – Komárom 5-0 Oláh Tamás (2), Doroszlay Ádám (2), Bátor Domonkos
5-6. helyért
MFS 2006 – Lábatlan 2 -1 Feczkó Illés, Doroszlay Ádám
Együttesünk az 5. helyen végzett.
2014. 08. 31., vasárnap (Gloriett Sporttelep)
Évadnyitó Torna
MFS 2006 – Ikarus 1-0 Dénes Ádám
MFS 2006 – Gloriett 3-2 Almomani Nathaniel (2), Major Máté
MFS 2006 – ASI Dinamo 1-0 Major Máté
MFS 2006 – Kiskunfélegyháza 2-0 Kiss Richárd, Farkas Benjamin
Elődöntő:
MFS 2006 – 1908 SZAC 0-0 (büntetőkkel 8-7)
Döntő
MFS 2006 – Ikarus 0-0 (büntetőkkel 2-3)
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2013-2014
2014. 05. 01., csütörtök (Sződ)
Ünnepi Labdarúgó Torna
MFS 2006 – Gödöllő 0-1
MFS 2006 – FTC 1 0-5
MFS 2006 – Kőbánya 2 1-2 Doroszlay Ádám
MFS 2006 – Hidegkút 2-1 Klein Konstantin (2)
MFS 2006 – Asterix 2-1 Klein Konstantin (2)
MFS 2006 – Kőbánya 1 1-2 Klein Konstantin
2014. 04. 19-20., szombat-vasárnap (Bánka Kristóf Emlékközpont)
VI. UTE Nemzetközi Labdarúgó Torna
MFS 2006 – Ikarus 1-0 Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – Csajka Kijev (UKR) 0-1
MFS 2006 – UTE lila 0-4
Helyosztók:
MFS 2006 – UTE fehér 0-2
MFS 2006 – Atacante Belgrade 2-2 Kiss Richárd, Bátor Domonkos
Együttesünk a 9. helyen végzett.
2014. 02. 02., vasárnap (Szigetszentmiklós)
SzTK-Erima Kupa
MFS 2006 – SzTK-Erima zöld 8-1 Hertel Ákos (3), Balajthy Balázs (2), Kiss Richárd (2), Pálvölgy Patrik
MFS 2006 – Halásztelek 5-2 Balajthy Balázs (2), Almomani Nathaniel (2), Jakab Richárd
MFS 2006 – SzTK-Erima fehér 3-0 Almomani Nathaniel, Hertel Ákos, Pálvölgyi Patrik
Döntő:
MFS 2006 – Halásztelek 2-0 Kiss Richárd, Jakab Richárd
Csapatunk az 1. helyen végzett.
2014. 01. 11., szombat (Gödöllő)
Aquaworld Kupa
MFS 2006 – Rubeola FC Csömör 4-0 Jakab Richárd, Almomani Nathaniel, Balajthy Balázs, Major Máté
MFS 2006 – Tökmag FS 2-0 Szilas Gergő, Jakab Richárd
MFS 2006 – Gödöllő 2-4 Major Máté, Farkas Benjámin
MFS 2006 – Erdőkertes 10-0 Farkas Benjamin (3), Almomani Nathaniel (2), Major Máté (2), Szilas Gergő, Jakab Richárd, Balajthy Balázs
MFS 2006 – Eger 2-0 Mudri Márk, Szilas Gergő
Helyosztók:
MFS 2006 – Ikarus 2-1 Major Máté, Farkas Benjámin
MFS 2006 – II. Ker. UFC 1-2 Szilas Gergő
MFS 2006 – Tehetség SE Jászberény 3-1 Szilas Gergő (2), Jakab Richárd
Csapatunk a 2. helyen végzett.
2013. 12. 07., szombat (Gödöllő)
Futball Factor és Aquaworld Kupa
MFS 2006 – RKSK 3-1 Mudri Márk (2), Jakab Richárd
MFS 2006 – Gödöllő 3-0 Pálvölgyi Patrik (2), Almomani Nathaniel
MFS 2006 – REAC 3-0 Barta Olivér, Almomani Nathaniel, Kiss Richárd
MFS 2006 – Isaszeg 4-1 Mudri Márk (3), Mike Csaba, Kiss Richárd
Helyosztók:
MFS 2006 – Vác 2-1 Barta Olivér, Pálvölgyi Patrik
MFS 2006 – Ikarus 0-4
MFS 2006 – Újpest 0-0
Csapatunk a 3. helyen végzett.
2013. 10. 23., szerda (Ikarus Sporttelep)
FocIKA Kupa
MFS 2006 – FTC 1-0 Barta Olivér
MFS 2006 – UTE Lila 0-2
MFS 2006 – Ikarus 0-5
MFS 2006 – UTE Fehér 1-0 Barta Olivér
5-6. helyért
MFS 2006 – FTC 1-2 Barta Olivér
Csapatunk a 6. helyen végzett.