Bajnokság
2018-2019
MLSZ U13 I.o Közép-Kelet
2019.05.26. vasárnap 17:00 (Sport11, XI. Kánai út 2.)
MLSZ U-13 I. o. Közép-Kelet 26. forduló, MFS 2006 – VS Dunakeszi
MFS 2006 – VS Dunakeszi 13-2 Juhász Barna (5), Pintér Róbert (4), Pálvölgyi Patrik (2), Klein Konstantin, Koblencz Kristóf
2019.05.18. szombat (Hatvani Népkert Spottelep)
MLSZ U-13 I. o. Közép-Kelet 25. forduló, FC Hatvan – MFS 2006
FC Hatvan – MFS 2006 1-2 Klein Konstantin, Juhász Barna
2019.05.12. vasárnap (Sport11, XI. Kánai út 2.)
MLSZ U-13 I. o. Közép-Kelet 24.forduló, MFS 2006 – BSE Palóc Farkasok UPE
MFS 2006 – BSE Palóc Farkasok UPE 8-1 Juhász Barna (2), Tarcsa Barnabás (2), Klein Konstantin, Pintér Richárd, Pintér Róbert, Pálfistyák Samu
2019.05.01. szerda (Monor, Balassi B. utcai Stadion)
MLSZ U-13 I. o. Közép-Kelet 23. forduló, Monori SE – MFS 2006
MFS 2006 – Monor SE 3-3 Klein Konstantin (2), Koblencz Kristóf
2019.04.27. szombat (Jászberényi Városi Stadion)
MLSZ U-13 I. o. Közép-Kelet 22. forduló, Jászberényi FC – MFS 2006
Jászberényi FC – MFS 2006 2-0
2019.04.25. csütörtök (III. Márton út 25. fű)
MLSZ U-13 I. o. Közép-Kelet 21. forduló, MFS 2006 – Vác VLSE
MFS 2006 – Váci VLSE 3-2 Juhász Barna, Pálvölgyi Patrik, Klein Konstantin
2019.04.13. szombat (Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.)
MLSZ U-13 I. o. Közép-Kelet 20. forduló, MTK – MFS 2006
MFS 2006 – MTK Budapest 1-3 Klein Konstantin
2019.04.06. szombat (Sport11, XI. Kánai út 2.)
MLSZ U-13 I. o. Közép-Kelet 19.forduló, MFS 2006 – III. ker
MFS 2006 – III. Kerületi TVE 0-1
2019.03.31. vasárnap (XVI. Bátonyi utca 1-33.)
MLSZ U-13 I. o. Közép-Kelet 18. forduló, Ikarus BSE – MFS 2006
MFS 2006 – Ikarus BSE 0-2
2019.03.27. szerda (Honvéd MFA Utánpótlás Központ)
MLSZ U-13 I. o. Közép-Kelet 16. forduló, Budapest Honvéd – MFS 2006 — PÓTLÁS
MFS 2006 – Honvéd FC 1-3 Klein Konstantin
2019.03.24. vasárnap (Sport11, XI. Kánai út 2.)
MLSZ U-13 I. o. Közép-Kelet 17. forduló, MFS 2006 – ESMTK
MFS 2006 – ESMTK 6-0 Pintér Róbert (3), Juhász Barna (2), Pálfistyák Samu
2019.03.10. vasárnap (Sport11, XI. Kánai út 2. műfű)
MLSZ U-13 I. o. Közép-Kelet 15. forduló, MFS 2006 – Gödöllői SK
MFS 2006 – Gödöllő 3-2 Klein Konstantin, Juhász Barna, Pálvölgyi Patrik
2019.03.03. vasárnap (Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep, 3200 Gyöngyös, Egri út 23., műfű)
MLSZ U-13 I. o. Közép-Kelet 14. forduló
MFS 2006 – Gyöngyösi AK 9-0 Klein Konstantin (2), Pálvölgyi Patrik, Koblencz Kristóf, Pálfistyák Samu, Tarcsa Barnabás Roland, Juhász Barna, Éltes Péter, Sótonyi Mihály
2018.11.25. vasárnap (Dunakeszi Városi SE Fóti úti Sportcentrum)
MLSZ U13 I.o Közép-Kelet 13. forduló
MFS 2006 – Dunakeszi VSD 10-0 Pálfistyák Samu (2), Pálvölgyi Patrik (2), Kiss Marcell, Juhász Barna, Feczkó Illés, Klein Konstantin, Pintér Róbert, Pintér Richárd
2018.11.18. vasárnap (Sport 11, XI. Kánai út 2., műfű)
MLSZ U13 I.o Közép-Kelet 12. forduló
MFS 2006 – FC Hatvan 2-0 Koblencz Kristóf, Pálvölgyi Patrik
2018.11.10. szombat (Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep)
MLSZ U13 I.o Közép-Kelet 11. forduló
MFS 2006 – Balassagyarmat 3-1 Pintér Róbert (2), Balajthy Balázs
2018.11.03. szombat (Márton út)
MLSZ U13 I.o Közép-Kelet 10. forduló
MFS 2006 – Monori SE 9-1 Klein Konstantin (3), Juhász Barna (2), Pintér Róbert (2), Tarcsa Barnabár Roland, Pintér Richárd
2018.10.27. szombat (Sport11, XI. Kánai út 2. műfű)
MLSZ U13 I.o Közép-Kelet 9. forduló
MFS 2006 – Jászberény SE 0-3
2018.10.20. szombat (Vác Reménység pálya, 2600 Vác, Kosdi utca)
MLSZ U13 I.o Közép-Kelet 8. forduló
MFS 2006 – Váci VLSE 0-2
2018.10. 13. szombat (munkanap) (Márton út, fű)
MLSZ U13 I.o Közép-Kelet 7. forduló
MFS 2006 – MTK Budapest 2006 1-4 Pintér Róbert
2018.10.06. szombat III. Kalap utca 1-3.)
MLSZ U13 I.o Közép-Kelet 6. forduló
MFS 2006 – III. kerületi TVE 3-0 Juhász Barna (3)
2018.09.30. vasárnap (III. Márton út 25. fű)
MLSZ U13 I.o Közép-Kelet 5. forduló
MFS 2006 – Ikarus BSE 2-2 Klein Konstantin, Juhász Barna
2018.09.23. vasárnap (ESMTK Sporttelep, XX. Ady Edre u. 150.)
MLSZ U13 I.o Közép-Kelet 4. forduló
MFS 2006 – ESMTK 11-1 Pintér Róbert (3), Pálvölgyi Patrik, Klein Konstantin, Porubcsánszki Dániel, Juhász Barna, Éltes Péter, Sótonyi Mihály, Pálfistyák Samu, öngól
2018.09.16. vasárnap (III. Márton út 25. fű)
MLSZ U13 I.o Közép-Kelet 3. forduló
MFS 2006 – Honvéd FC 0-5
2018.09.09. vasárnap (2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út 5. fű/műfű)
MLSZ U13 I.o Közép-Kelet 2. forduló
MFS 2006 – VS Dunakeszi 10-0 Pálfistyák Samu (2), Pálvölgyi Patrik (2), Kiss Marcell, Juhász Balázs, Feczkó Illés, Klein Konstantin, Pintér Róbert, Pintér Richárd
2018.09.02. vasárnap (III. Márton út 25.)
MLSZ U12 I.o Közép-Kelet 1. forduló
MFS 2006 – Gyöngyösi AK 11-0 Klein Konstantin (4), Pálfistyák Samu (2), Sótonyi Mihály (2), Pálvölgyi Patrik, Kiss Marcell, Pintér Róbert
BLSZ U14/2
2019.05.23. csütörtök (III. Márton út 25. fű)
BLSZ SERDÜLŐ U14/2. csoport 22. forduló (utolsó), MFS 2006 B – Jövő SE – PÓTLÁS
MFS 2006 B – Jövő SE 11-1 Klein Konstantin (4), Juhász Barna (3), Tarcsa Barnabás Roland (2), Éltes Péter, Altnéder Kristóf
2019.05.11. szombat (Gloriett SE, Tövishát utca, fű)
BLSZ SERDÜLŐ U14/2. csoport 21. forduló, Gloriett SE – MFS 2006 B
Gloriett SE – MFS 2006 B 9-1 Pintér Róbert
2019.05.05. vasárnap (Vasas Pasaréti úti Sporttelep)
BLSZ SERDÜLŐ U14/2. csoport 20. forduló, Gerrzo Kft. – MFS 2006 B
Gerrzo Kft. – MFS 2006 B 2-0
2019.04.28. vasárnap (III. Márton út 25. fű)
BLSZ SERDÜLŐ U14/2. csoport 19. forduló, MFS 2006 B – MLTC
MFS 2006 B – MLTC 0-1
2019.04.24. szerda (Pestszentimrei SK Sporttelep)
BLSZ SERDÜLŐ U14/2. csoport 18. forduló, Pestszentimrei SK – MFS 2006 B
Pestszentimrei SK – MFS 2006 B 3-2 Pintér Róbert, Fazekas Bendegúz
2019.04.18. csütörtök (III. Márton út 25. fű)
BLSZ SERDÜLŐ U14/2. csoport 13. forduló, MFS 2006 B – Rákosmenti KSK – PÓTLÁS
MFS 2006 B – Rákosmenti KSK 0-1
2019.04.14. vasárnap (III. Márton út 25. fű)
BLSZ SERDÜLŐ U14/2. csoport 17. forduló, MFS 2006 B – Puebla 13 FC
MFS 2006 B – Puebla 13 FC 3-3 Klein Konstantin, Kiss Marcell, Pintér Róbert
2019.04.06. (Csep-Gól FC)
BLSZ SERDÜLŐ U14/2. csoport 16. forduló, Csep-Gól- MFS 2006 B
MFS 2006 B – Csep-Gól 0-8
2019.03.30. szombat (III. Márton út 25. fű)
BLSZ SERDÜLŐ U14/2. csoport 15. forduló, MFS 2006 B – ÚFC
MFS 2006 – Újpest FC 4-1 Koblencz Kristóf, Klein Konstantin, Pintér Róbert, Pálfistyák Samu
2019.03.23/24. (Kocsis Sándor Sportközpont)
BLSZ SERDÜLŐ U14/2. csoport 14. forduló, Kőbányáért Egyesület – MFS 2006 B
MFS 2006 – Kőbányáért Egyesület 0-5
2019.04.18. vasárnap (III. Márton út 25. fű)
BLSZ SERDÜLŐ U14/2. csoport 13. forduló, MFS 2006 B – Rákosmenti KSK- Elhalasztva
2019.03.09/10. (Sport11, XI. Kánai út 2. műfű)
BLSZ SERDÜLŐ U14/2. csoport 12. forduló
MFS 2006 – Újbuda 6-1 Csepelényi Levente (2), Tóka Gábor Máté (2), Belák Márk, Kovács Bence
2018.11.25. vasárnap (XIV. Róna u. 86., Postás pálya, fű)
BLSZ U14/2. 11. forduló
MFS 2006 – Jövő SE 0-3
2018.11.04. vasárnap (III. Márton út 25. fű)
BLSZ U14/2 10. forduló
MFS 2006 – Gloriett SE 8-0 Csikós Lajos Attila (3), Pálvölgyi Patrik (2), Pálfistyák Samu, Szabó Gergő, Tarcsa Barnabás Roland
2018.10.27. szombat (III. Márton út 25. fű)
BLSZ U14/2 9. forduló
MFS 2006 – Gerrzo 0-8
2018.10.21. vasárnap (Mátyásföldi LTC, XVI. Bökényföldi út 27. fű)
BLSZ U14/2 8. forduló
MFS 2006 – MLTC 3-3 Szabó Gergő, Klein Konstantin, Csikós Lajos
2018.10. 14. vasárnap (III. Márton út 25. fű)
BLSZ U14/2 7. forduló
MFS 2006 – Pestszentimrei SK 5-1 Klein Konstantin (3), Juhász Barna, Pintér Róbert
2018.10.07. vasárnap (Csep-Gól FC)
BLSZ U14/2 6. forduló
MFS 2006 – Puebla 13 FC 2-0 Sótonyi Mihály, Pálfistyák Samu
2018.09.29. szombat (III. Márton út 25. fű)
BLSZ U14/2 5. forduló
MFS 2006 – Csep – Gól FC 2-5 Szabó Gergő, Dénes Ádám
2018.09.22. szombat (Újpest Labdarúgó Sportcentrum)
BLSZ U14/2 4. forduló
MFS 2006 – ÚFC 1-5 (0-2) Csikós Lajos
2018.09.15. szombat (III. Márton út 25. fű)
BLSZ U14/2 3. forduló
MFS 2006 – Kőbányáért SE 6-2 Balajthy Balázs (2), Tarcsa Barnabás (2), Altnéder Kristóf, Jeney Máté
2018.09.09. szombat (Rákosmente sportlétesítmény, 1173 Bp. Pesti út 86-88. fű)
BLSZ U14/2 2. forduló
MFS 2006 – Rákosmenti KSK 1-0 Pintér Róbert
2018.09.05. szerda (III. Márton út 25. fű)
BLSZ U14/2 1. forduló
MFS 2006 – Újbuda FC 11-2 Klein Konstantin (5), Tarcsa Barnabás (2), Pálfistyák Samu, Pálvölgyi Patrik, Pintér Róbert, Pintér Richárd
2017-2018
MLSZ U12 I. o. Közép-Kelet
2018.03. 25. vasárnap (SPORT11 XI. Kánai út 2.)
MLSZ U12 országos bajnokság tavaszi 4. forduló
MFS 2006 – Hatvan FC 8-1 Klein Konstantin (2), Sótonyi Mihály (2), Pálfistyák Samu, Éltes Péter, Feczkó Illés, Pálvölgyi Patrik
2018.03. 17. szombat (Balassi Bálint utcai Sporttelep, 2200 Monor, Balassi B. u. 36. )
MLSZ U12 I. o. Közép-Kelet 16. forduló
MFS 2006 – Monor SE 4-2 Klein Konstantin, Koblencz Kristóf, Pálvölgyi Patrik, Sótonyi Mihály
2018.03.11. vasárnap (SPORT11 XI. Kánai út 2.)
MLSZ U12 I. o. Közép-Kelet 15. forduló
MFS 2006 – Jászberény 1-4 Klein Konstantin
2018.03. 02. péntek (Kömley Károly sporttelep, 3200 Gyöngyös, Egri út 23. műfű)
MLSZ U12 I. o. Közép-Kelet 14. forduló
MFS 2006 – Gyöngyös SK 2-0 Juhász Barna, Klein Konstantin
2017.12.02. szombat (2660 Balassagyarmat, Ipolypart utca 5.)
MLSZ U12 I. o. Közép-Kelet 13. forduló
MFS 2006 – BSE Palóc Farkasok 3-1 Klein Konstantin (2), Pálfistyák Samu
2017.11.26. vasárnap (XI. Kánai út 2.) Lengyel Patrik
MLSZ U12 I. o. Közép-Kelet 12. Forduló
MFS 2006 – Vác VLSE 4-3 Klein Konstantin (2), Dénes Ádám, Éltes Péter
2017.11.11. szombat (XI. Kánai út 2.)
MLSZ U12 I. o. Közép-Kelet 10. forduló
MFS 2006 – Csepel-HC 2-2 Klein Konstantin, Dénes Ádám
2017.11.05. vasárnap (XI. Kánai út 2.)
MLSZ U12 I. o. Közép-Kelet 9. Forduló
MFS 2006 – Budapest Honvéd MFA 0-6
2017.10.28. szombat (XIV. Kövér Lajos utca 5.)
MLSZ U12 I. o. Közép-Kelet 8. Forduló
MFS 2006 – MTK Budapest Koblencz Kristóf
2017.10.22. vasárnap (XI. Kánai út 2.)
MLSZ U12 I. o. Közép-Kelet 7. Forduló
MFS 2006 – III. Ker. TVE 7-1 Klein Konstantin (3), Móga Bendegúz, Pálfistyák Samu, Feczkó Illés
2017.10.15. vasárnap ( Ikarus BSE Sporttelep)
MLSZ U12 I. o. Közép-Kelet 6. Forduló
MFS 2006 – Ikarus BSE 2-2 Pálvölgyi Patrik, Balatjhy Balázs
2017.10.08., vasárnap (XI. Kánai út 2.)
MLSZ U12 I. o. Közép-Kelet 5. Forduló
MFS 2006 – VS Dunakeszi 1-0 Pálfistyák Samu
2017.09.30. szombat (Hatvan, Népkert Sporttelep)
MLSZ U12 I. o. Közép-Kelet 4. Forduló
MFS 2006 – FC Hatvan 5-1 Klein Konstantin (2), Éltes Péter, Pálvölgyi Patrik, Feczkó Illés
2017.09.24. vasárnap (XI. Kánai út 2.)
MLSZ U12 I. o. Közép-Kelet 3. Forduló
MFS 2006 – Monori Se 10-1 Feczkó Illés Tivadar (3), Dénes Ádám (3), Koblencz Kristóf, Éltes Péter, Klein Konstantin, Pálfistyák Samu
2017.09.20. szerda (Jászberényi Városi Stadion)
MLSZ U12 I. o. Közép-Kelet 2. forduló
MFS 2006 – Jászberény 0-2
2017.09.10. vasárnap (Sport 11 Sport és Szabadidő Központ)
MLSZ U12 I. o. Közép-Kelet 1. forduló
MFS 2006 – Gyöngyös AK 4-1 Dénes Ádám (2), Koblencz Kristóf, Pálvölgyi Patrik
BLSZ U14/2
2018.03.24. szombat (III. Márton út 25. fű)
BLSZ U14/2 csoport bajnokság 13. forduló
MFS 2006 – 1908 SZAC 0-9
2018.03.17. szombat (IX. Könyves K. körút 58., Goldball pálya)
BLSZ U14/2 csoport bajnokság, 12. forduló
Goldball 2004 – MFS 2006 12-0
2018.03.10. szombat (III. Márton út 25.)
BLSZ U14/2 csoport, 11. forduló
MFS 2006 B – Future STARS FC 2004 0-8
2017.11.18. szombat (XII. Csörsz utca 2-4.)
BLSZ U14/2 1. forduló – pótlás
Future Stars – MFS 2006 Móga Bendegúz
2017.11.03. péntek (X. Gyakorló utca 25.)
BLSZ U14/2 10. forduló
KISE – MFS 2006 1-15 Balajthy Balázs
2017.10.28. szombat (III. Márton út 25.)
BLSZ U14/2 9. forduló
MFS 2006 – Kőbányáért 0-4
2017.10.22. vasárnap (XVI. Bátony utca 1.)
BLSZ U14/2 8. forduló
MFS 2006 – Ikarus BSE 0-6
2017.11.18., (Külker SC Sporttelep)
BLSZ U14/2 7. forduló
MFS 2006 – Lőrinc United FC 4-1 Pintér Máté, Polyák Márkó, Khórer Róbert, Csepelényi Levente
2017.10.07. szombat (Pasaréti úti Sporttelep)
BLSZ U14/2 6. forduló
MFS 2006 – TFSE Hegyvidék Gerrzo 0-8
2017.10.01. vasárnap (Külker SC Sporttelep)
BLSZ U14/2 5. forduló
MFS 2006 – Szent Pál Akadémia 1-5 Doroszlay Ádám
2017.09.24. vasárnap (Budapest)
BLSZ U14/2 4. forduló
MFS 2006 – Csep-Gól FC 9-0
2017. 09. 16., szombat (Deák Bamba Sporttelep – 1183 Budapest, Thököly út 5.)
BLSZ U14/2 3. forduló
MFS 2006 – SZAC 0-7
2017. 09. 10., vasárnap (III. Márton út 25.)
BLSZ U14/2 2. forduló
MFS 2006 – Goldball 3-5 Csepelényi Levente (2), Gyulavári Vince
2017.11.18. szombat (Dr. Koltai Jenő Sportközpont)
BLSZ U14/2 1. forduló
MFS 2006 – Future Stars 1-4 Móga Bendegúz
2016-2017
KÖLYÖKLIGA
2017. 05. 06., szombat (Csepel)
Kölyökliga U11
MFS 2006 – Hegyvidék 0-9
MFS 2006 – Salgótarján 6-2 Dénes Ádám (2), Sándor Axel Dániel (2), Pintér Máté, Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – Csep-Gól 2-5 Porubcsánszki Dániel, Pintér Máté
2017. 04. 22., szombat (III. Márton út 25.)
Kölyökliga U11
MFS 2006 – Szekszárd 0-6
MFS 2006 – Hatvan 0-4
MFS 2006 – Somos 6-0 Dénes Ádám, Altnéder Kristóf, Doroszlay Ádám, Pintér Máté, Sándor Dániel, Porubcsánszki Dániel
2017.03.19. vasárnap
Kölyökliga U11
MFS 2006 – Dalnoki Akadémia 1-5 Éltes Péter
MFS 2006 – FC Budapest 1-4 Pintér Máté
MFS 2006 – Eger FC 7-1 Éltes Péter (3), Mike Csaba (2), Lehel Dániel, Ottucsák György
2016. 10. 15., szombat (Vácduka)
Kölyökliga U11 3. forduló
MFS 2006 – Egri Plútó 2-3 Ködösi Patrik, Bátor Domonkos
MFS 2006 – Dunakanyar Régió 2-6 Dénes Ádám, Lehel Dániel
MFS 2006 – Vasas Kubala Akadémia 3-4 Dénes Ádám (2), Lehel Dániel
2016. 10. 02., vasárnap (Kecskemét)
Kölyökliga U11 2. forduló
MFS 2006 – Hatvan 1-4 Lenti Barnabás
MFS 2006 – Hírös-Ép Kecskemét 0-5
MFS 2006 – Dalnoki Akadémia 2-5 Lenti Barnabás, Ködösi Patrik
2016. 09. 17., szombat (Salgótarján)
Kölyökliga U10 2. forduló
MFS 2006 – DVSC DLA 1-7 Kiss Richárd
MFS 2006 – SBTC 4-3 Kiss Richárd, Altnéder Kristóf, Bujtor Bálint, Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – Szanda FS 0-6
2015-2016
KÖLYÖKLIGA
2016. 05. 21., szombat (III. Márton út 25.)
Kölyökliga U10 5. játéknap
MFS 2006- Gödöllő 0-11
MFS 2006 – Hidegkút 3-1 Bujtor Bálint (2), Doroszlay Ádám
2016. 05. 08., vasárnap (Dabas)
Kölyökliga U10 4. játéknap
MFS 2006 – Hegyvidék 3-5 Bujtor Bálint, Klein Konstantin, Balajthy Balázs
MFS 2006 – Dabas 5-2 Bujtor Bálint (2), Bátor Domonkos, Porubcsánszki Dániel, Száraz Márton
MFS2006 – FC Budapest 1-0 Bujtor Bálint
2016. 05. 01., vasárnap (XIII. Rozsnyai u.)
Kölyökliga U10 3. játéknap
MFS 2006 – ASI Dinamo 3-3 Mike Csaba, Bujtor Bálint, Balajthy Balázs
MFS 2006 – Kelen 1-2 Bujtor Bálin
MFS 2006 – Dunakanyar 2-7 Porubcsánszki Dániel (2)
2016. 04. 17., vasárnap (III. Márton út 25.)
Kölyökliga U10 1. játéknap – pótlás
MFS 2006 – Palóc Farkasok 6-0 Klein Konstantin (2), Bujtor Bálint (2), Száraz Márton (2)
MFS 2006 – Somos 4-2 Bujtor Bálint (2), Klein Konstantin, Balajthy Balázs
2016. 04. 02., szombat (X. Fehér út 9.)
Kölyökliga U10 2. játéknap
MFS 2006 – Pilis 2-2 Kiss Richárd, Balajthy Balázs
MFS 2006 – Félegyházi HTK 4-1 Bujtor Bálint (2), Kiss Richárd, Doroszlay Ádám
MFS2006 – Hatvan 2-5 Kiss Richárd, Doroszlay Ádám
2015. 10. 29., csütörtök (XXIII. Kerület)
Kölyökliga U10 – 4. játéknap
MFS 2006 – Mezőkövesd Zsóry 1-2 Kiss Richárd
MFS 2006 – Hidegkúti SC 6-1 Bátor Domonkos (2), Kiss Richárd (2), Guger Gyula, Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – KLC-KTE SI 0-1
2015. 10. 04., vasárnap (Vác)
Kölyökliga U10 – 2. játéknap
MFS 2006 – Vác 7-2 Guger Gyula (4), Porubcsánszki Dániel (2), Bátor Domonkos
MFS 2006 – FTSI 5-2 Guger Gyula (2), Bujtor Bálint, Doroszlay Ádám, Balajthy Balázs
2015. 09. 19., szombat (III. Márton út 25.)
Kölyökliga U10 – 1. játéknap
MFS 2006 – RKSK 5-0 Kiss Richàrd (3), Bujtor Bàlint, Balajthy Balàzs
MFS 2006 – Vasas Kubala Akadémia (Fày u.) 3-4 Kiss Richàrd (2), Bàtor Domonkos
MFS 2006 – Gloriett 2-1 Doroszlay Àdàm, Porubcsànszki Dàniel
2014-2015
KÖLYÖKLIGA
2015. 05. 17., vasárnap (II. Szabadság u. 57.)
Kölyökliga, 3. játéknap
MFS 2006 – Hidegkúti SC 6-0 Major Máté (2), Porubcsánszki Dániel (2), Doroszlay Ádám (2)
MFS 2006 – Mezőkövesd-Zsóry 1-0 Doroszlay Ádám
MFS 2006 – Csepel FC 11-0 Balajthy Balázs (5), Major Máté (2), Mike Csaba, Klein Konstantin, Bátor Domonkos, Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – Gloriett 0-1
MFS 2006 – KHTK 0-1
2015. 04. 12., vasárnap (Kelen SC Sporttelep)
Kölyökliga, 2. játéknap
MFS 2006 – Hidegkúti SC 2-0 Kiss Richárd, Klein Konstantin
MFS 2006 – Dabas-Gyón FC 0-5
MFS 2006 – Váci VLSE 1-2 Kiss Richárd
MFS 2006 – ASI Dinamo 2-1 Beke Zsombor (2)
MFS 2006 – Gloriett 1-4 Kiss Richárd
2015. 03. 21., szombat (Kecskemét)
Kölyökliga, 1. játéknap
MFS 2006 – KLC-KTE SI 0-3
MFS 2006 – Szolnoki MÁV 2-3 Porubcsánszki Dániel, Bátor Domonkos
MFS 2006 – Váci VLSE 0-2 MFS 2006 – ASI Dinamo 1-2 Bátor Domonkos
MFS 2006 – Vasas Kubala Akadémia 0-5
2014. 10. 25., szombat (Hidegkút)
Kölyökliga U9, 3. forduló
MFS 2006 – Hidegkút 1-1 Klein Konstantin
MFS 2006 – FC Hatvan 1-0 Mike Csaba
MFS 2006 – Csepel 6-0 Klein Konstantin (3), Bátor Domonkos (2), Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – Gloriett 3-0 Klein Konstantin, Mike Csaba, Bátor Domonkos
MFS 2006 – Dabas-Gyón 4-4 Bátor Domonkos, Porubcsánszki Dániel, Szentgyörgyi Simon, Feczkó Illés
2014. 10. 11., szombat (Gödöllő)
Kölyökliga, U9 2. forduló
MFS 2006 – Gödöllői SK 1-1 Mike Csaba
MFS 2006 – Budapest Honvéd 0-2
MFS 2006 – Gloriett SE 0-4
MFS 2006 – Dabas-Gyón 1-3 Oláh Tamás
MFS 2006 – FTC 0-7
2014. 09. 28., vasárnap (Kecskemét)
Kölyökliga U9, 1. forduló
MFS 2006 – Hírös ÉP 0-2
MFS 2006 – Budapest Honvéd 0-2
MFS 2006 – Jászberény 1-4 Beke Zsombor
MFS 2006 – Dabas-Gyón 0-1
MFS 2006 – ASI Dinamo 0-5
MFS 2006 – Váci Focisuli 0-1
2014. 09. 28., vasárnap (Vác)
Kölyökliga U9, 1. forduló
MFS 2006 – Vasas Kubala Akadémia 2-2 Oláh Tamás (2)
MFS 2006 – Plútó SE Eger 2-2 Öngól, Doroszlay Ádám
MFS 2006 – Kiskunfélegyházi Honvéd 1-2 Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – Hidegkút 3-0 Oláh Tamás (2), Doroszlay Ádám
MFS 2006 – Gyáli BKSE 0-0
MFS 2006 – Váci VLSE 2-1 Oláh Tamás (2)
2013-2014
KÖLYÖKLIGA
2014. 05. 03., szombat (X. Fehér út 9.)
Kölyökliga, 9. forduló
MFS 2006 – Gyöngyös 2-1 Kiss Richard, Doroszlay Ádám
MFS 2006 – Csepel 9-1 Klein Konstantin (3), Kiss Richard (2), Doroszlay Ádám (2), Balajthy Balázs (2)
MFS 2006 – MTK-MFS 2006 1-9 Mike Csaba
2014. 04. 13., vasárnap (Mezőkövesd)
Kölyökliga, 8. forduló
MFS 2006 – Budatétény 3-0
MFS 2006 – Plútó SE Eger 1-2 Porubcsánszki Dániel
MFS 2006 – Jászberényi FC 0-7
Edzőmérkőzés: MFS-2006- Mezőkövesd 12-0 Klein Konstantin (7), Kiss Richard (2), Porubcsánszki Dániel (2), Bátor Domonkos
2014. 03. 23., vasárnap (Gloriett)
Kölyökliga, 6. forduló
MFS 2006 – Szolnok 0-7
MFS 2006 – ASI Dinamo 2-3 Klein Konstantin (2)
MFS 2006 – Gloriett 1-0 Mike Csaba
2013. november 17., vasárnap (Gödöllő)
Kölyökliga, 5. forduló
MFS 2006 – Szilády RFC Kiskunhalas 13-0 Barta Olivér (6), Balajthy Balázs (2), Doroszlay Ádám (2), Mike Csaba (3)
MFS 2006 – Gödöllői SK 3-4 Barta Olivér, Beke Zsombor, Doroszlay Ádám
MFS 2006 – Vác VLSE 0-6
2013. október 27., vasárnap (Márton út)
Kölyökliga, 4. forduló
MFS 2006 – Gyöngyös 2-2 Barta Olivér, Kiss Richárd
MFS 2006 – Csepel 6-0 Barta Olivér (3), Kiss Richárd, Balajthy Balázs, Éltes Péter
MFS 2006 – MTK-MFS 2006 2-4 Barta Olivér (2)
2013. október 13., vasárnap (Márton út)
Kölyökliga, 3. forduló
MFS 2006 – Budatétény 3-0
MFS 2006 – Plútó SE Eger 3-4
MFS 2006 – Jászberény 4-7
2013. október 6., vasárnap (Kecskemét)
Kölyökliga, 2. forduló
MFS 2006 – SZTK-Erima 6:2 Balajthy Balázs (4), Barta Olivér, Doroszlay Ádám
MFS 2006 – KLC-KTE SI 0:3
MFS 2006 – Hírös Ép 0:8
2013. szeptember 15. (Gloriett)
Kölyökliga, 1. forduló
MFS 2006 – Szolnok 4-7 Balajthy Balázs (2), Barta Olivér (2)
MFS 2006 – ASI-Dinamo 4-4 Deák Márton, Mike Csaba, Barta Olivér, Balajthy Balázs
MFS 2006 – Gloriett 2-9 Balajthy Balázs (2)