TORNASZEREPLÉSEK A 2018-2019-ES IDÉNYBEN
2019.03.08-10. péntek-vasárnap (Nowa Ruda, Lengyelország)
Estima Cup U14
csoportmeccsek:
MFS 2005 – Wisla Plock 2-1 Pretz Norbert, Khórer Róbert
MFS 2005 – GKS Tychy 0-0
MFS 2005 – Benjaminek Krosno 0-2
MFS 2005 – GKS Belchatov 1-0 Khórer Róbert
MFS 2005 – Karpaty Lwiw 0-0
negyeddöntő:
MFS 2005 – Slask Wroclaw SA 0-3
5-8. helyért:
MFS 2005 – Wisla Plock 0-0 (büntetőkkel 4-3) Éltes, Pretz, Khórer, Szanati
5. helyért:
MFS 2005 – Galbania 2-0 Khórer Róbert, Éltes András
Csapatunk az ötödik helyen végzett.
2019.03.03. vasárnap (Tóalmás, Általános Iskola Csarnoka, 2252, Béke u. 27.)
XI. Styron Kupa U15, MFS 2005, idősebbek között
Mfs 2005 – Ac Villám 1-1 Csepelenyi Levente
Mfs 2005 – Erdőkertes 0-2
Mfs 2005 – Újpest Haladás 1-3 Szabó Gergő
Csapatunk a hatodik helyen végzett.
2019.02.26. kedd (Szentendre)
edzőmeccs
Dunakanyar SE 2004-05 – MFS 2005 4-11 (1-3) Korányi Milán (3), Khórer Róbert (2), Hutás Benedek (2), Szanati Roland, Kis Ákos, Kiss Zsombor, Éltes András
2019.02.24. vasárnap (Gyirmót)
edzőmeccs
Gyirmót FC Győr – MFS 2005 4-2 (2-0; 1-0; 1-2) Szanati Roland, Pretz Norbert
2019.02.21. csütörtök (Gyömrő)
edzőmeccs
Gyömrő – MFS 2005 4-3 (0-1) Hutás Benedek, Éltes András, Pretz Norbert
2019.02.17. vasárnap (Márton út)
edzőmeccs
MFS 2005 – ASR Gázgyár 19-3 (6-1; 7-1; 6-1) Hutás Benedek (4), Szanati Roland (4), Papp Dániel (2), Pretz Norbert (2), Agourah Mohamed Neset (2), Kis Ákos (2), Belán Samu, Korányi Milán, Éltes András
2019.02.13. szerda (Kövér L. u.)
edzőmeccs
MFS 2005 – MTK U19 lány 2-1 (0-1) Éltes András, öngól
2019.02.09. szombat (Biatorbágy)
edzőmeccs
Biatorbágy – MFS 2005 3-6 (0-0; 1-2; 2-4) Éltes András (2), Kis Ákos, Khórer Róbert, Hutás Benedek, Pretz Norbert
2019.02.03. vasárnap (Csepeli ÁMK)
U15 futsal bajnokság „B” csoport – 3. forduló Mészöly 1.
MFS 2005 – Csepel FC 4-3 Aranyos Szabolcs, Kis Ákos, Belán Samu, Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 – Városgazda 19-1 Kis Ákos (4), Szanati Roland (4), Füzi Ádám (3), Aranyos Szabolcs (3), Podhorányi Donát (2), Agourah Mohamed Neset, Belán Samu, Krebs Ármin
2019.02.02. szombat (Kánai út)
U15 futsal bajnokság „C” csoport – 3. forduló Mészöly 3.
MFS 2005 – Őrmező 2004 18-0 Hutás Benedek (6), Korányi Milán (4), Kiss Zsombor (3), Khórer Róbert (2), Éltes András (2), Papp Dániel
MFS 2005 – Puebla 2004 15-0 Hutás Benedek (4), Éltes András (4), Khórer Róbert (3), Korányi Milán, Papp Dániel, Kiss Zsombor, Moldoványi Armand
2019.01.27. vasárnap (Márton út)
edzőmeccs
MFS 2005 – MFS 2003 3-5 Éltes András (2), Pretz Norbert
2019.01.26. szombat (Hidegkút pálya)
edzőmeccs
MFS 2005 – MFS 2006 7-3 Szanati Roland (3), Khórer Róbert, Korányi Milán, Podhorányi Donát, Belán Samu
2019.01.20. vasárnap (Szent Angéla)
U15 futsal bajnokság „C” csoport – 2. forduló Mészöly 3.
MFS 2005 – Grund 2004 1-2 Kiss Zsombor
MFS 2005 – Csep-gól 10-3 Éltes András (3), Khórer Róbert (2), Korányi Milán (2), Kiss Zsombor (2), Hutás Benedek
2019.01.19. szombat (Fáy u.)
edzőmeccs
MFS 2005 – Vasas KLA 1-8 Hutás Benedek
2019.01.13. vasárnap (Baczakó Péter Városi Sportcsarnok, Ercsi, Bem József utca 2.)
Ercsi Téli Teremtorna U14
MFS 2005 – Gloriett SE 4-0 Szőllőssy Zsombor (2), Pretz Norbert, Hutás Benedek
MFS 2005 – Ikarus-Maroshegy 1-0 Papp Dániel
MFS 2005 – BMTE 1-0 Éltes András
MFS 2005 – Csepel FC 2-0 Pretz Norbert, Kiss Zsombor
MFS 2005 – Városgazda UP Akadémia 7-0 Korányi Milán (2), Hutás Benedek (2), Pretz Norbert, Khórer Róbert, Éltes András
MFS 2005 – Buda Juniors 4-0 Éltes András (2), Kiss Zsombor, Khórer Róbert
Csapatunk az 1. helyen végzett.
2019.01.12. szombat (Csepeli ÁMK Sportcsarnok, 1214 Simon Bolivár stny. 4-8.)
U15 Futsal F csoport, 2.forduló, Mészöly 2
Mészöly 2 – Airnergy 1-5 Csepelényi Levente
Mészöly 2 – ÚBV III 2-8 Tóka Máté (2)
2019.01.12. vasárnap (Szent Angéla)
U15 futsal bajnokság „B” csoport – 2. forduló Mészöly 1.
MFS 2005 – Gerrzo 5-3 Belán Samu (2), Kis Ákos, Füzi Ádám, Agourah Mohamed Neset,
MFS 2005 – Szent Pál Akadémia 2004 6-4
2019.01.05. vasárnap (Csömör)
U15 futsal bajnokság „B” csoport – 1. forduló Mészöly 1.
MFS 2005 – REAC 2004 2-9 Agourah Mohamed Neset, Belán Samu
MFS 2005 – CSHC 2004 3-11 Agourah Mohamed Neset (3)
2019.01.04. szombat (Klebersberg Kúnó Á.I.)
U15 futsal bajnokság „C” csoport – 1. forduló Mészöly 3.
MFS 2005 – II. ker UFC 2004 3-4 Éltes András (2), Papp Dániel
MFS 2005 – Újbuda 2004 3-0 jn
2018.12.15-16. szombat-vasárnap (Debrecen)
Nemzetközi Karácsony Kupa
csoportmérkőzések:
MFS piros – Újbuda 2-2 Éltes András, Korányi Milán
MFS piros – Olasz Focisuli narancs 6-0 Korányi Milán (2), Hutás Benedek (2), Khórer Róbert, Kiss Zsombor
MFS piros – Nika Ivano 3-1 Korányi Milán (2), Khórer Róbert
középdöntő:
MFS piros – Nika Ivano 4-0 Éltes András, Kiss Zsombor, Khórer Róbert, Hutás Benedek
MFS piros – Grosics Akadémia Szeged 2-0 Pretz Norbert, Korányi Milán
döntő:
MFS piros – Újbuda 0-0 (büntetőkkel: 3-1 Éltes, Kiss, Pretz)
Csapatunk az 1. helyen végzett.
A fehérek kerete: Csikós Lajos, Moldoványi Armand, Papp Dániel, Krebs Ármin, Agourah Mohamed, Belán Samu, Kis Ákos
csoportmérkőzések:
MFS fehér – Nika Ivano (UA) 2-4 Belán Samu, Agourah Mohamed Neset
MFS fehér – Nagykovácsi 3-0 Papp Dániel, Belán Samu, Krebs Ármin
MFS fehér – Olasz Focisuli fehér 2-2 Moldoványi Armand, Papp Dániel
helyosztók:
MFS fehér – MFS kék 4-0 Papp Dániel (2), Kis Ákos (2)
MFS fehér – Balmaz-Olasz Focisuli Narancs 0-3
MFS fehér – Nagykovácsi 2-0 Kis Ákos, Belán Samu
Csapatunk a 9. helyen végzett.
A kékek kerete: Kapitány Koppány, Tóka Máté, Belák Márk, Gyulavári Vince, Szanati Roland, Kovács Bence, Némethy Milán, Panágl Henrik
csoportmérkőzések:
MFS kék – Grosics Akadémia 0-3
MFS kék – MSE Marosvásárhely (Ro) 1-0 Tóka Máté
MFS kék – DYSSH 1-5 Tóka Máté
helyosztók:
MFS kék – MFS fehér 0-4
MFS kék – Balmaz-Olasz Focisuli Narancs 0-2
Csapatunk a 11. helyen végzett.
2018.12.09. vasárnap (Ercsi)
Ercsi Téli Teremtorna U15, 2005
Mészöly FS 2005 – Asi-Dinamo 2004 2-0 Füzi Ádám, Szanati Roland
Mészöly FS 2005 – Budafok 2004 0-4
Mészöly FS 2005 – II. Ker. 2004 1-1 Kiss Ákos
Mészöly FS 2005 – Kelen 2004 1-0 Podhorányi Donát
Mészöly FS 2005 – Csepel 2004 0-1
Mészöly FS 2005 – Maroshegy 2004 0-5
Csapatunk a 4. helyen végzett.
2019.12.08. szombat (Láng SK Sportcsarnok, 1139 Rozsnyai utca 4.)
U15 Futsal F csoport, 1. forduló, Mészöly 2
Mészöly2. – Újpest 5 – 13 Tóka Máté (2), Czerok Bálint, Némethy Milán, Kovács Bence
Mészöly2. – Gerrzó 2 –12 Tóka Máté, Panágl Henrik
2018.11.24. szombat 09:00-14:00 (Esztergomi Pézsa Tibor Sportcsarnok)
Kertes Kupa, MFS 2005
MFS 2005 – Visegrád 6-0 Szanati Roland (3) Csitári László Kevin, Aranyos Szabolcs, Füzi Ádám
MFS 2005- Csolnok 1-0 Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 – Vértessomló 8-0 Füzi Ádám (3), Szanati Roland (2), Szabó Gábor Demeter, Kiss Zsombor, Agourah Mohamed Neset
Döntő
MFS 2005 – Voyage 2-0 Csatári László Kevin, Agourah Mohamed Neset
Csapatunk az 1. helyen végzett.
2018. 09.05., szerda (Győr)
felkészülési mérkőzés (egy félidő)
Gyirmót – MFS 2005 1-4 Kis Ákos (2), Szanati Roland, Khórer Róbert
2018. 08.25., szombat (Blaha Lujza u.)
HALI KUPA
MFS 2005-06 – ASR Gázgyár 1-1 Szanati Roland
MFS 2005-06 – Újpesti Haladás fehér 2-4 Szanati Roland, Csepelényi Levente
MFS 2005-06 – Újpesti Haladás piros 2-0 Csepelényi Levente, Tóka Máté
Csapatunk a 2. helyen végzett.
2018. 08.21., kedd (Veszprém)
felkészülési mérkőzés
Veszprém – MFS 2005 2-8 (0-2; 1-3; 1-3) Khórer Róbert (2), Góg András (2), Papp Dániel, Kis Ákos, Csitári Kevin, Szanati Roland
2018. 08.18., szombat (Székesfehérvár)
felkészülési mérkőzés
Főnix Gold – MFS 2005 2-2 (1-1) Csitári Kevin (2)
2018. 08.16., csütörtök (Érd)
felkészülési mérkőzés
MFS 2005 – Érdi VSE 2004 9-2 (4-1) Belán Samu (2), Csitári Kevin (2), Korányi Milán (2), Hutás Benedek, Agourah Mohamed Neset, Papp Dániel
2018. 08.15., szerda (Márton út)
felkészülési mérkőzés
MFS 2005 B – Biatorbány 2006 4-7 Csitári Kevin (2), Csepelényi Levente (2)
2018. 08.09., csütörtök (Szentendre)
felkészülési mérkőzés
MFS 2005 – Dunakanyar-Szentendre 9-2 (2-1; 2-1; 5-0) Kiss Ákos (2), Agourah Mohamed Neset (2), Szanati Roland, Pretz Norbert, Hutás Benedek, Korányi Milán, Éltes András
TORNASZEREPLÉSEK A 2017-2018-AS IDÉNYBEN
2018. 06.22-24., péntek-vasárnap (Klagenfurt)
United World Games
csoportmeccsek:
MFS 2005 – FC Soccerschool (osztrák) 4-2 Korányi Milán (3), öngól
MFS 2005 – FC Alisontia Steinsel (luxemburgi) 1-1 Pretz Norbert
MFS 2005 – Posavje Krsko (szlovén) 2-1 Szanati Roland, Belán Samu
Nyolcaddöntő:
MFS 2005 – ASI Dinamo Star 4-0 Agourah Mohamed Neset, Korányi Milán, Kis Ákos, öngól
Negyeddöntő:
MFS 2005 – Posavje Krsko (szlovén) 0-0 (büntetőkkel 4-3; Szabó, Agourah, Füzi, Pretz)
Elődöntő:
MFS 2005 – FC Kaskad (ukrán) 3-1 Belán Samu, Éltes András, Kiss Zsombor
Döntő:
MFS 2005 – SV Spittal (osztrák) 5-1 Korányi Milán (2), Papp Dániel, Belán Samu, Szanati Roland
Csapatunk az 1. helyen végzett.
2018. 06.10., vasárnap (Gödöllő)
Juniális Kupa
csoportmeccsek:
MFS 2005 piros – Dunakeszi 1-1 Korányi Milán
MFS 2005 piros – II.ker. UFC 1-0 Éltes András
MFS 2005 piros – Jászberény 0-0
MFS 2005 piros – Gyömrő 1-0 Mayer Zsófia
negyeddöntő:
MFS piros 2005 – Tatai AC 0-0 (büntetőkkel 0-1)
5-8. helyért:
MFS piros 2005 – RAFC 0-0 (büntetőkkel 2-1 – Moldoványi, Füzi)
5. helyért
MFS piros 2005 – MFS fehér 2005 0-0 (büntetőkkel 3-1 – Pretz, Papp, Kis)
MFS fehér 6. hely (Gergely – Khórer, Belák, Tóka, Gyulavári – Kovács, Némethy, Szanati – Csitári (Panágl, Góg, Csepelényi)
csoportmeccsek:
MFS 2005 fehér – Dabas 2-1 Csitári Kevin (2)
MFS 2005 fehér – Mezőkövesd 0-0
MFS 2005 fehér – RAFC 0-2
MFS 2005 fehér – Gödöllő 0-1
negyeddöntő:
MFS fehér 2005 – SZAC 1-3 Góg András
5-8. helyért:
MFS fehér 2005 – II. ker UFC 1-0 Csitári Kevin
5. helyért
MFS fehér 2005 – MFS piros 2005 0-0 (büntetőkkel 1-3 – Csitári)
2018. 05.06., vasárnap (Budafok)
MLSZ országos futsal bajnokság negyeddöntő
MFS 2005 – Dunakeszi Futsal 1-3 Kis Ákos
MFS 2005 – Eger-Plútó 2-7 Éltes András, Kiss Zsombor
MFS 2005 – Orosháza 6-0 Belán Samu (2), Khórer Róbert (2), Szöllőssy Zsombor, Mayer Zsófia
2018. 03.30., péntek (Szári Sportcsarnok)
MLSZ országos futsal bajnokság regionális döntő
MFS 2005 – Asterix SC (Fejér) 4-1 Éltes András (2), Mayer Zsófia, Pretz Norbert
MFS 2005 – Kerekegyházi SE (Bács) 1-1 Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 – Veszprém FC USE (Veszprém) 2-0 Agourah Mohamed Neset (2)
2018. 03.10-11., szombat-vasárnap (Nadrzecze, Lengyelország)
International Winter Cup
MFS 2005 – Sandecja Nowy Sącz 1-1 Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 – Stal Mielec 1-2 Belán Samu
MFS 2005 – Banik Ostrava 1-0 Kiss Zsombor
MFS 2005 – AP 21 Kraków 0-0
MFS 2005 – Rozwój Katowice 1-0 Kis Ákos
MFS 2005 – MFK Stara Lubovna 2-0 Mayer Zsófia, Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 – Motor Lublin 0-0
Csapatunk a 2. helyen végzett.
2018. 03.04., vasárnap (Budafok)
MLSZ országos futsal bajnokság budapesti döntő
Elődöntő:
MFS 2005 – Soroksár 1-0 Szöllőssy Zsombor
Döntő:
MFS 2005 – UTE 3-0 Füzi Ádám (2), Belán Samu
Csapatunk az 1. helyen végzett.
2018. 03.03., szombat (Budafok)
MLSZ országos futsal bajnokság budapesti középdöntő
MFS 2005 – CSHC 6-1 Éltes András (2), Belán Samu (2), Kiss Zsombor, Papp Dániel
MFS 2005 – FTC Futsal 4-3 Éltes András (3), Agourah Mohamed Neset
2018. 02.25., vasárnap (XI. Kánai út)
felkészülési mérkőzés
MFS 2005 – ASR-Gázgyár U15 5-3 (1-0; 2-2; 2-1) Agourah Mohamed Neset (3), Kis Ákos, Belán Samu
2018. 02.24., szombat (Biatorbágy)
felkészülési mérkőzés
MFS 2005 – Viadukt SE-Biatorbágy 3-2 (0-0; 2-2; 1-0) Agourah Mohamed Neset, Kiss Zsombor, Papp Dániel
2018. 02.17., szombat (Dunakeszi)
felkészülési mérkőzés
MFS 2005 – Dunakeszi 2004-05 3-2 (1-1; 0-0; 2-1) Papp Dániel, Khórer Róbert, Pretz Norbert
2018. 02.11., vasárnap (Tóalmás)
X. Styron Kupa
MFS 2005 – Veresegyház 2-0 Pretz Norbert, Éltes András
MFS 2005 – Gyál BKSE 5-1 Éltes András (2), Kis Ákos (2), Mayer Zsófia
MFS 2005 – Csepel UP 1-0 Kis Ákos
döntő:
MFS 2005 – Abonyi KID FC 2-1 Mayer Zsófia (2)
Csapatunk az 1. helyen végzett.
2018. 02.11., vasárnap (Csobánka tér)
MLSZ országos futsal bajnokság U13/C csoport
MFS 2005 – KISE 3-0 jn
MFS 2005 – Cső-Montage 6-2 Moldoványi Armand (2), Papp Dániel, Khórer Róbert, Krebs Ármin, Podhorányi Donát
MFS 2005 – BME 3-3 Papp Dániel, Khórer Róbert, Krebs Ármin
2018. 02.10., szombat (XI. Kánai út)
felkészülési mérkőzés
MFS 2005 – Újbuda 2004 3-10 (1-3; 1-4; 1-3) Khórer Róbert, Kis Ákos, Füzi Ádám
2018. 02.04., vasárnap (Vecsés)
Farsangi torna
MFS 2005 – ASI Dinamo Star 2-0 Csepelényi Levente, Krebs Ármin
MFS 2005 – Filó Nyíregyháza 3-1 Moldoványi Armand, Krebs Ármin, Szanati Roland
MFS 2005 – RAFC 0-0
MFS 2005 – Vecsés 4-0 Szanati Roland (2), Füzi Ádám, Papp Dániel
Csapatunk az 1. helyen végzett.
2018. 02.04., vasárnap (X. Kőér u.)
MLSZ országos futsal bajnokság U13/F csoport
MFS 2005 – Kelen 15-0 Agourah Mohamed (3), Belán Sámuel (3), Éltes András (3), Kiss Zsombor (2), Mayer Zsófia (2), Szöllőssy Zsombor, Kis Ákos
MFS 2005 – ASI 6-1 Éltes András (2), Agourah Mohamed (2), Szöllőssy Zsombor, Mayer Zsófia
2018. 02.03., szombat (XI. Kánai út)
felkészülési mérkőzés
MFS 2005 – Főnix Gold 4-4 (1-1; 2-2; 1-1) Kiss Zsombor (2), Éltes András, Szanati Roland
2018. 02.01., csütörtök (XIII. Újpalotai út)
felkészülési mérkőzés
MFS 2005 – ASI Dinamo 5-1 Papp Dániel (2), Podhorányi Donát, Csepelényi Levente, Krebs Ármin
2018. 01.27., szombat (IX. Gyáli út)
MLSZ országos futsal bajnokság U13/F csoport
MFS 2005 – CSHC 13-2 Mayer Zsófia (6), Pretz Norbert (3), Kiss Zsombor (2), Szöllőssy Zsombor (2)
MFS 2005 – UTE 5-2 Agourah Mohamed Neset (2), Éltes András, Pretz Norbert, Kiss Zsombor
MFS 2005 – KISE 10-1 Agourah Mohamed Neset (3), Pretz Norbert (2), Éltes András (2), Mayer Zsófia, Belán Samu, Kiss Zsombor
2018. 01.26., péntek (XIV. Kövér Lajos u.)
felkészülési mérkőzés
MFS 2005 – MTK Hungária U19 lány 2-1 (0-0) Belán Samu, Mayer Zsófia
2018. 01.21., vasárnap (XIII. Rozsnyai u.)
MLSZ országos futsal bajnokság U13/F csoport
MFS 2005 VI. – Csepel UP SE 3-1 (0-0) Agourah Mohamed Neset (2), Kiss Zsombor
MFS 2005 VI. – Pénzügyőr 8-2 (4-0) Mayer Zsófia (2), Kis Ákos (2), Kiss Zsombor, Szöllőssy Zsombor, Éltes András, öngól
MFS 2005 VI. – Emericus 15-2 (8-2) Mayer Zsófia (4), Kiss Zsombor (3), Belán Samu (2), Kis Ákos (2), Éltes András (2), Agourah Mohamed Neset, Pretz Norbert
2018. 01.21., vasárnap (XI. Fehérvári út)
MLSZ országos futsal bajnokság U13/C csoport
MFS 2005 – UTE 3-9 Szanati Roland (2), Moldoványi Armand
MFS 2005 – AC Villám 12-0 Krebs Ármin (3), Papp Dániel (3), Podhorányi Donát (2), Szanati Roland (2), Moldoványi Armad, Némethy Milán
MFS 2005 – Gerrzo 5-3 Moldoványi Armand (2), Krebs Ármin, Papp Dániel, Szanati Roland
2018. 01.14., vasárnap (Gödöllő)
Sátor Kupa
B csoport
MFS 2005 piros – UTE 3-0 Agourah Mohamed Neset (2), Éltes András
MFS 2005 piros – DEAC 2-0 Belán Samu, Éltes András
MFS 2005 piros – Balkány 7-0 Éltes András (2), Némethy Milán, Belán Samu, Mayer Zsófia, Agourah Mohamed Neset, Szanati Roland
MFS 2005 piros – Mogyoród 1-1 Pretz Norbert
negyeddöntő:
MFS 2005 piros – FK 1899 Szeged 0-0 (büntetőkkel 3-2) Mayer Zsófia, Pretz Norbert, Szanati Roland
elődöntő:
MFS 2005 piros – MFS 2005 fehér 1-0 Agourah Mohamed Neset
döntő:
MFS 2005 piros – Viadukt-Biatorbágy 1-2 Agourah Mohamed Neset
Csapatunk a 2. helyen végzett.
C csoport
MFS 2005 fehér – FC Budapest 1-1 Papp Dániel
MFS 2005 fehér – Viadukt-Biatorbágy 2-0 Füzi Ádám (2)
MFS 2005 fehér – BVSC 3-0 Khórer Róbert, Papp Dániel, Füzi Ádám
MFS 2005 fehér – Aszód 8-0 Kiss Zsombor (2), Khórer Róbert (2), Papp Dániel, Füzi Ádám, Szöllőssy Zsombor, Podhorányi Donát
MFS 2005 fehér – Monor 7-0 Szöllőssy Zsombor (3), Khórer Róbert, Kis Ákos, Moldoványi Armand, Podhorányi Donát
negyeddöntő:
MFS 2005 fehér – UTE 2-0 Kiss Zsombor, Khórer Róbert
elődöntő:
MFS 2005 fehér – MFS 2005 piros 0-1
III. helyért:
MFS 2005 fehér – FC Budapest 1-1 (büntetőkkel: 2-3) Kis Ákos (Füzi Ádám, Khórer Róbert)
Csapatunk a 4. helyen végzett.
2018. 01.06., szombat (II. Szabadság u.)
MLSZ országos futsal bajnokság U13/A csoport
CSMFS 2005 – RKSK 5-3 Csepelényi Levente (4), Gyulavári Vince
CSMFS 2005 – II. ker. UFC 5-5 Csepelényi Levente (4), Belák Márk
2017. 12.16-17., szombat-vasárnap (Debrecen)
Nemzetközi Karácsony Kupa
csoportmeccsek:
MFS 2005 – DHSE OFS kék 0-2
MFS 2005 – CSHC 2-1 Kis Ákos, Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 – Legion Kiev (ukrán) 2-1 Kis Ákos, Kiss Zsombor
középdöntő:
MFS 2005 – Újbuda 0-0
MFS 2005 – III. ker. TVE 1-0 Kiss Zsombor
Hármas döntő:
MFS 2005 – Debreceni Labdarúgó Akadémia 0-3
MFS 2005 – DHSE OFS kék 0-1
Csapatunk a 3. helyen végzett.
2017. 12.16., szombat (Bőrfestő u.)
MLSZ országos futsal bajnokság U13/C csoport
MFS 2005 „B” – ELTE SE 12-2 (7-1) Papp Dániel (4), Khórer Róbert (3), Némethy Milán (2), Szanati Roland (2), Podhorányi Donát
MFS 2005 „B” – La Escuela 8-2 (6-1) Khórer Róbert (2), Némethy Milán (2), Krebs Ármin (2), Moldoványi Armand, Szanati Roland
2017. 12.10., vasárnap (Gödöllő)
Sátor Kupa
csoportmeccsek:
MFS fehér – Kartal SE 7-0 Belán Samu (3), Mayer Zsófia, Papp Dániel, Khórer Róbert, Némethy Milán
MFS fehér – Tatai AC 0-1
MFS fehér – RAFC 0-1
MFS fehér – II. ker. UFC 3-0 Belán Samu (3)
negyeddöntő:
MFS fehér – UTE 2-1 Belán Samu, Khórer Róbert
elődöntő:
MFS fehér – Tatai AC 1-2 Mayer Zsófia
3. helyért:
MFS fehér – Dunakeszi 2-0 Kiss Zsombor, Podhorányi Donát
Együttesünk a 3. helyen végzett.
csoportmeccsek:
MFS piros – ASI Dinamo 2-0 Szanati Roland, Pretz Norbert
MFS piros – Gödöllő 1-0 Szöllőssy Zsombor
MFS piros – Első Mosonmagyaróvári TE 3-0 Szöllőssy Zsombor, Éltes András, Pretz Norbert
MFS piros – Budafok 2-1 Éltes András, Pretz Norbert
negyeddöntő:
MFS piros – Tatai AC 1-1 (7m: 1-2) Szöllőssy Zsombor (7m: Tóka)
5-8. helyért:
MFS piros – UTE 2-0 Kis Ákos, Tóka Máté
5. helyért:
MFS piros – Budafok 1-0 Szöllőssy Zsombor
Együttesünk az 5. helyen végzett.
2017. 12.03., vasárnap (Csobánka tér)
U13 Téli Bozsik 1. torna
MFS piros – MFS fehér 7-2 Khórer Róbert (5), Némethy Milán, Gyulavári Vince
MFS piros – Vízművek 5-0 Khórer Róbert (2), Némethy Milán, Gyulavári Vince
MFS piros – Jövő SE 9-0 Khórer Róbert (7), Némethy Milán, Podhorányi Donát
MFS fehér – MFS piros 2-7 Góg András, Csepelényi Levente
MFS fehér – Jövő SE 6-1 Szanati Roland (2), Góg András (2), Csepelényi Levente (2)
MFS fehér – Vízművek 9-0 Szanati Roland (7), Góg András, Csepelényi Levente
2017. 12.02., szombat (Kánai út)
edzőmérkőzések
MFS 2005 – MFS 2006 8-0 (2-0) Szanati Roland (2), Belán Samu (2), Papp Dániel (2), Mayer Zsófia, Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 B – MFS 2006 B 7-0 Khórer Róbert (3), Góg András (2), Szanati Roland (2)
2017. 11.26., vasárnap (Törökbálint)
Kistérségi Torna
Mészöly Focisuli – RAFC 1-2 Góg András
Mészöly Focisuli – Kecskemét 0-5
Mészöly Focisuli – Sárbogárd 3-4 Csepelényi Levente, Gyulavári Vince, Góg András
Mészöly Focisuli – Reactor FC 12-0 Gyulavári Vince (5), Csepelényi Levente (4), Tóka Máté (2), Góg András
Együttesünk a 4. helyen végzett.
2017. 11.19., vasárnap (Márton út)
edzőmérkőzések
MFS 2005 B – MFS 2006 5-3 (0-1; 5-0; 0-2) Szanati Roland (4), Khórer Róbert
MFS 2005 – MTK 2007 3-0 (0-0; 1-0; 2-0) Agourah Mohamed Neset, Belán Samu, Papp Dániel
Ravenna TOP CUP
2017. 08. 26., szombat (Blaha Lujza u.)
XVII. Nyári Hali Kupa
MFS 2005 piros – SZAC 2-0 Agourah Mohamed Neset, Belán Samu
MFS 2005 piros – Újpesti Haladás “A” 0-0
elődöntő:
MFS 2005 piros – BVSC 1-0 Belán Samu
döntő:
MFS 2005 piros – MFS 2005 fehér 5-1 Belán Samu (2), Pretz Norbert, Podhorányi Donát, Agourah Mohamed Neset
Együttesünk az 1. helyen végzett.
MFS 2005 fehér – BVSC 1-2 Füzi Ádám
MFS 2005 fehér – BKV Előre SC 4-0 Kiss Zsombor (2), Füzi Ádám, Khórer Róbert
MFS 2005 fehér – Újpesti Haladás “B” 6-0 Csepelényi Levente (2), Szanati Roland (2), Khórer Róbert, Kiss Zsombor
elődöntő:
MFS 2005 fehér – Újpesti Haladás “A” 2-0 Papp Dániel, Kiss Zsombor
döntő:
MFS 2005 fehér – MFS 2005 piros 1-5 Papp Dániel
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2017. 08. 25., péntek (Sülysáp)
V. Sülysápi Gól-szóró Kupa
MFS 2005 fehér – Kerekegyház 0-0
MFS 2005 fehér – Újpesti Haladás 5-1 Kiss Zsombor (2), Agourah Mohamed Neset, Belán Samu, Éltes András
MFS 2005 fehér – Sülysáp 6-0 Belán Samu (2), Kiss Zsombor (2), Agourah Mohamed Neset, Szanati Roland
MFS 2005 fehér – Gloriett 4-2 Kiss Zsombor (2), Agourah Mohamed Neset, Papp Dániel
Döntő:
MFS 2005 fehér – Csepel 2-1 Belán Samu (2)
Együttesünk az 1. helyen végzett.
MFS 2005 piros – Gyömrő 1-1 Tóka Máté
MFS 2005 piros – Jászberény 2-0 Csepelényi Levente , Khórer Róbert
MFS 2005 piros – Halásztelek 0-1
MFS 2005 piros – Csepel 1-3 Tóka Máté
7. helyért
MFS 2005 piros – Sülysáp 2-0 Némethy Milán, Tóka Máté
Együttesünk a 7. helyen végzett.
2017. 08. 18-23., péntek-szerda (Tiszafüred edzőtábor)
edzőmérkőzések
MFS 2005 – Mezőkövesd-Plútó 0-5 (0-4)
MFS 2005 – Mezőkövesd-Plútó 2006 9-0 Khórer Róbert (3), Szanati Patrik (3), Némethy Milán (2), Éltes András
MFS 2005 – Tiszafüred 2003-2007 4-6 (1-4) Kiss Zsombor (2), Khórer Róbert, Csepelényi Levente
2017. 08. 11., péntek (Kánai út)
edzőmérkőzés
MFS 2005 – MFS 2004 6-2 (0-0; 3-1; 3-1) Kis Ákos (4), Agourah Mohamed Neset (2)
TORNASZEREPLÉSEK A 2016-2017-ES IDÉNYBEN
2017. 06. 10., szombat (Gödöllő)
Juniális Kupa
MFS 2005 – Grund- 0-0
MFS 2005 – Miskolc- 0-4
MFS 2005 – Asi Dinamo- 0-4
MFS 2005 – Gyömrő- 0-1
MFS 2005 – Isaszeg- 1-2 Khórer Róbert
2017. 06. 04., vasárnap (Gabersdorf)
Nemzetközi UP Torna
MFS 2005 – NK Maribor 0-0
MFS 2005 – Sturm Graz II 0-2
MFS 2005 – KSC Donaustadt 0-2
Kieséses szakasz:
MFS 2005 – DJK Mastbruch 1-2 Podhorányi Donát
2017. 06. 05., hétfő (Pestszentlőrinc)
Deák „Bamba” Emléktorna
MFS 2005 – Gloriett 1-0 Mayer Zsófia
MFS 2005 – Újpest FC 2-1 Belán Sámuel, Mayer Zsófia
MFS 2005 – Vasas KLA 0-2
MFS 2005 – Videoton 0-1
2017. 05. 28., vasárnap (Budapest)
Bozsik Torna
MFS 2005 – BKV- 1-0 Góg András
MFS 2005 – Vízművek 4-0 Tóka Máté (2), Krebs Ármin, Góg András
MFS 2005 – Kőbányáért 6-1 Papp Dániel (3), Csepelényi Levente, Moldoványi Armand, Tóka Máté
MFS 2005 – CSMFS 3-1 Krebs Ármin, Gerő Boldizsár, Papp Dániel
2017. 05. 26., péntek (Márton út)
edzőmérkőzések
MFS 2005 – MTK 2006 3-4 Kis Ákos, Kiss Zsombor, Góg András
MFS 2005 – MFS 2006 8-6 Tóka Máté (3), Gerő Boldizsár (2), Szanati Roland, Némethy Milán, Krebs Ármin
2017. 05. 13., vasárnap (Budapest, Bihari út)
Bozsik Torna
MFS 2005 – BKV Előre SC 0-1
MFS 2005 – Kőbányáért 4-0 Gyulavári Vince (3), Góg András
MFS 2005 – Vízművek 6-0 Tóka Máté (2), Góg András, Szanati Patrik, Gyulavári Vince, Podhorányi Donát
MFS 2005 – Újbuda 1-4 Szanati Patrik
2017. 05. 14., vasárnap (Kalap u.)
Regionális Bozsik Torna B/1. csoport – 5. torna
MFS 2005 – III. ker. TVE 0-1
MFS 2005 – Gödöllő 2004 1-0 Kabát Kevin
MFS 2005 – MTK 1-1 Kabát Kevin
MFS 2005 – Dunakeszi 2004 3-1 Belán Samu (2), Kabát Kevin
2017. 05. 06., szombat (Márton út)
3/4 pályás edzőmérkőzés
MFS 2005 – Veresegyház 2004-05 9-1 (2-0, 5-1, 2-0) Kis Ákos (3), Belán Samu (3), Tóka Máté (2), Papp Dániel
2017. 04. 29., szombat (Lantos Sporttelep)
Regionális Bozsik Torna B/1. csoport – 4. torna
MFS 2005 – Dunakeszi 2004 2-0 Kabát Kevin (2)
MFS 2005 – MTK 0-2
MFS 2005 – III. ker. TVE 2-1 Belán Samu, Kabát Kevin
MFS 2005 – Gödöllő 2004 2-0 Agourah Mohamed Neset, Kiss Zsombor
2017. 04. 22., szombat (Széchenyi tér)
3/4 pályás edzőmérkőzés
REAC – MFS 2005 1-4 (1-1; 0-1; 0-0; 0-1) Danka Zoltán (2), Pap Dániel, Szanati Roland
2017. 04. 15., szombat (Újpest)
UTE Kupa
MFS 2005 piros – International (szerb) 0-1
MFS 2005 piros – UTE fehér 1-1 Kabát Kevin
MFS 2005 piros – Csepel 0-1
MFS 2005 piros – Tolna 0-2
MFS 2005 fehér – OFK Beograd (szerb) 2-4 Góg András (2)
MFS 2005 fehér – FC Ajka 0-5
MFS 2005 fehér – ASI Dinamo 3-1 Danka Zoltán (2), Góg András
2017. 04. 08., szombat (Dunakeszi)
Regionális Bozsik Torna B/1. csoport – 3. torna
MFS 2005 B – Gödöllő 2004 1-0 Danka Zoltán
MFS 2005 B – III. Kerület 1-2 Danka Zoltán
MFS 2005 B – Dunakeszi 2004 0-3
MFS 2005 B – MTK Budapest 0-4
2017. 04. 08., szombat (Budafok)
Voyage Kupa döntő
MFS 2005 – II. ker. UFC 2-0 Mayer Zsófia, Kabát Kevin
MFS 2005 – Újbuda 1-0 Kabát Kevin
MFS 2005 – Lábatlan 0-0
elődöntő:
MFS 2005 – Gloriett SE 1-1 (büntetőkkel 1-2) Belán Samu (Kabát)
III. helyért
MFS 2005 – RAFC 0-2
Együttesünk a 4. helyen végzett.
2017. 04. 02., vasárnap (Wildon, Ausztria)
Styrian Champions Masters U12 nemzetközi torna
MFS 2005 – Red Bull Salzburg 0-4
MFS 2005 – FAZ Ost 1-0 Kabát Kevin
MFS 2005 – GAK Juniors 0-0
MFS 2005 – Lokomotive Zagreb 1-2 Kabát Kevin
MFS 2005 – SC Sopron 1-0 Belán Samu
MFS 2005 – Wiener Neustadt 0-0 (büntetőkkel 1-2) Agourah
MFS 2005 – FAC 0-0 (büntetőkkel 1-3) Szöllőssy
Együttesünk a 12. helyen végzett.
2017. 03. 26., vasárnap (Kánai út)
Regionális Bozsik Torna B/1. csoport – 2. torna
2017. 03. 24., péntek (Dunakeszi)
3/4 pályás edzőmérkőzés
MFS 2005 – Dunakeszi 2004 3-5 (2-0; 0-2; 1-3) Danka Zoltán, Papp Dániel, Gyulavári Vince
2017. 03. 12., vasárnap (Márton út)
3/4 pályás edzőmérkőzés
MFS 2005 – Dunakeszi 1-0 (1-0; 0-0; 0-0) Papp Dániel
2017. 03. 11., szombat (Dunakeszi)
Regionális Bozsik Torna B/1. csoport – 1. torna
MFS 2005 – Gödöllő 2004 1-0 Belán Samu
MFS 2005 – III. ker. TVE 2004 0-1
MFS 2005 – MTK 2005 1-3 öngól
MFS 2005 – Dunakeszi 2004 1-0 Belán Samu
2017. 03. 05., vasárnap (Budafok)
Voyage Kupa
csoportmérkőzések:
MFS 2005 – Pénzügyőr 5-1 Kabát Kevin (3), Agourah Mohamed Neset, Pretz Norbert
MFS 2005 – Hidegkút 2-0 Kabát Kevin, Belán Samu
MFS 2005 – Dunaharaszti MTK 1-0 Kabát Kevin
elődöntő:
MFS 2005 – Pénzügyőr 3-0 Belán Samu, Mayer Zsófia, Agourah Mohamed Neset
döntő:
MFS 2005 – Dunaharaszti MTK 2-0 Agourah Mohamed Neset, Belán Samu
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2017. 02. 25., szombat (Tolna)
UP Torna
MFS 2005B – Dinamo Star 0-5
MFS 2005B – Tolna 0-6
MFS 2005B – Szekszárd 0-8
MFS 2005B – Paks 0-4
MFS 2005B – Dombóvar 0-4
2017. 02. 26., vasárnap (Kánai út)
edzőmérkőzés (nagy pályás)
MFS 2005 – MFS 2004 4-0 (1-0; 0-0; 3-0) Kabát Kevin (3), Mayer Zsófia
2017. 02. 19., vasárnap (Kánai út)
edzőmérkőzés
MFS 2005 – MTK-MFS 2006 8-2 (2-0; 0-1; 2-0; 2-0; 1-0; 1-1) Kabát Kevin (2), Kiss Zsombor, Szöllőssy Zsombor, Moldoványi Armand, Agourah Mohamed, Belán Sámuel, Danka Zoltán
2017. 02. 05., vasárnap (Tiszafüred)
I. Tisza-tó Kupa
csoportmeccsek:
MFS 2005 – Vasas Pasarét 1-3 Kabát Kevin
MFS 2005 – Füzesgyarmati SK 2-0 Belán Samu, Éltes András
MFS 2005 – DVSC 2-0 Belán Samu (2)
elődöntő:
MFS 2005 – Vasas Kubala Akadémia 1-1 (7m: 3-1) Kis Ákos (Éltes, Agourah, Kabát)
döntő:
MFS 2005 – Ferencváros 1-0 Belán Samu
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2017. 01. 29., vasárnap (Soroksár)
Soroksár Kupa
MFS 2005 – Vác 2-0 Kabát Kevin, Sus Kameron
MFS 2005 – Grund 3-1 Sus Kameron (2), Moldoványi Armand
MFS 2005 – FTC 0-0
MFS 2005 – RTK 0-2
MFS 2005 – Honvéd 3-0 Kabát Kevin (2), Mayer Zsófi
Együttesünk a 3. helyen végzett.
2017. 01. 29., vasárnap (Budakalász)
Futsal Torna
csoportmeccsek:
MFS 2005 – Csepel 2-0 Szanati Roland, Belán Samu
MFS 2005 – Újbuda 0-0
MFS 2005 – RAFC 0-0
MFS 2005 – Dunakanyar 1-0 Szanati Roland
döntő:
MFS 2005 – KISE 1-0 Belán Samu
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2017. 01. 28., szombat (Dunaújváros)
DPASE Kupa
MFS 2005 – Újpest FC 0-2
MFS 2005 – Gárdony 5-1 Belán Sámuel (3), Szőllőssy Zsombor, Pretz Norbert
MFS 2005 – Dunaújváros „B” 1-1 Belán Sámuel
Elődöntő:
MFS 2005 – Kecskemét 1-0 Belán Sámuel
Döntő:
MFS 2005 – Gloriett 0-1
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2017. 01. 21., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa
MFS 2005 – Gárdony 4-0 Kiss Zsombor (2), Danka Zoltán (2)
MFS 2005 – Mogyoród 0-0
MFS 2005 – UTE 0-1
MFS 2005 – RAFC- 3-0 Podhorányi Donát, Moldoványi Armand, Papp Dániel
Középdöntő 1-8 helyért:
MFS 2005 – SUPE 1-1 (büntetőkkel 1-0 Kiss)
Elődöntő:
MFS 2005 – Vecsés 0-2
Harmadik helyért:
MFS 2005 – II. Kerületi UFC 2-0 Danka Zoltán, Balogh Alex
Együttesünk a 3. helyen végzett.
2017. 01. 21., szombat (Pozsony)
Nemzetközi torna
MFS 2005 – FC Petržalka (szlovák) 2-1 Kabát Kevin, Belán Samu
MFS 2005 – AS Trenčín (slzlovák) 2-3 Kabát Kevin, Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 – Nánási Focisuli 2-2 Kabát Kevin, Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 – Újpest FC 5-4 Kabát Kevin (2), Belán Samu (2), Szöllőssy Zsombor
MFS 2005 – FK Inter Bratislava (szlovák) 1-3 Kabát Kevin
Együttesünk a 4. helyen végzett.
2017. 01. 15., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
Bozsik II. Téli Alaptorna
MFS 2005 – Inter CDF 3-1 Szanati Roland (2), Gerő Boldizsár
MFS 2005 – MTK Budapest 0-6
MFS 2005 – Csepel UP 0-3
2017. 01. 15., vasárnap (Kánai út)
Németh Ferenc Emléktorna
MFS 2005 – UTE Lila 4-2 Mayer Zsófia (2), Agourah Mohamed Neset (2)
MFS 2005 – II. ker. UFC 5-1 Belán Samu (2), Mayer Zsófia, Kabát Kevin, Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 – Ikarus 1-3 Mayer Zsófia
MFS 2005 – UTE Fehér 1-1 Kabát Kevin
MFS 2005 – BVSC 4-1 Kabát Kevin (2), Szöllőssy Zsombor, Belán Samu
MFS 2005 – Vrbas (szerb) 1-2 Szöllőssy Zsombor
Együttesünk az 5. helyen végzett.
2017. 01. 14., szombat (Budakalász)
Futsal Torna
MFS 2005 – Videoton 0-1
MFS 2005 – Újbuda 1-5 Balogh Alex
MFS 2005 – RAFC 1-0 Papp Dániel
Együttesünk az 5. helyen végzett.
2016. 12. 18., vasárnap (Székesfehérvár)
Főnix Kupa
MFS 2005 – Videoton 0-2
MFS 2005 – MTK 2-2 Kabát Kevin (2)
MFS 2005 – KTE 0-2
MFS 2005 – MTE 3-0 Kabát Kevin, Kiss Zsombor, Kis Ákos
MFS 2005 – Nagykanizsa 3-0 Agourah Mohamed Neset, Szöllőssy Zsombor, Pretz Norbert
MFS 2005 – DVTK 0-2
Együttesünk a 7. helyen végzett.
2016. 12. 10., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa
Csoportmérkőzések:
MFS 2005 – ASI Dinamo 0-1
MFS 2005 – Pécel 2-0 Gyulavári Vince, Tóka Máté
MFS 2005 – Honvéd 1-7 öngól
MFS 2005 – UTE 1-3 Tóka Máté
Helyosztók a 9. helyért:
MFS 2005 – Kelen 3-0 Tóka Máté, Gerő Boldizsár, Szanati Roland
MFS 2005 – Győrszentiván 1-0 Moldoványi Armand
Együttesünk a 9. helyen végzett.
2016. 12. 10., szombat (Gödöllő)
The Ground Sátor Kupa
csoportmérkőzések:
MFS 2005 – Veresegyháza 1-0 Kabát Kevin
MFS 2005 – Kelen SC 4-1 Kabát Kevin (3), Balogh Alex
MFS 2005 – Győrszentiván 2-0 Kabát Kevin (2)
MFS 2005 – Szent Pál Akadémia 2-0 Pretz Norbert, Mayer Zsófia
középdöntő:
MFS 2005 – ASI Dinamo 5-1 Kabát Kevin (2), Mayer Zsófia, Balogh Alex, Kis Ákos
elődöntő:
MFS 2005 – Gödöllő 2-1 Kabát Kevin, Kis Ákos
döntő:
MFS 2005 – UTE 0-0 (7 m: 2-1) Kabát, Pretz
Együttesünk az 1. helyen végzett.
csoportmérkőzések:
MFS 2005 – RAFC 1-1 Danka Zoltán
MFS 2005 – Mogyoród 1-0 Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 – Gödöllő 3-0 Papp Dániel (2), Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 – Dalnoki Akadémia 3-0 Agourah Mohamed Neset, Danka Zoltán, Éltes András
középdöntő:
MFS 2005 – Szent Pál Akadémia 3-0 Agourah Mohamed Neset, Danka Zoltán, Papp Dániel
elődöntő:
MFS 2005 – UTE 1-3 Agourah Mohamed Neset
III. helyért:
MFS 2005 – Gödöllő 3-0 Danka Zoltán (2), Agourah Mohamed Neset
Együttesünk a 3. helyen végzett.
2016. 12. 04., vasárnap (Bük)
Papp István Emléktorna
MFS 2005 – UTE 0-1
MFS 2005 – Videoton 0-5
MFS 2005 – Jaz GU Süd 0-2
MFS 2005 – Illés Akadémia 0-0
MFS 2005 – ZTE 2-4 Danka Zoltán, Balogh Alex
Helyosztó 11-12 helyért:
MFS 2005 – Pécs 1-2 Danka Zoltán
2016. 12. 04., vasárnap (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup
MFS 2005 – Egervári-Halmai FS 7-1 Krebsz Ármin (2), Gerő Boldizsár (2), Szanati Roland (2), Khrórer Róbert
MFS 2005 – Piliscsaba 1-3 Szanati Roland
MFS 2005 – Esztergom 1-4 Gerő Boldizsár
2016. 12. 03-04., szombat-vasárnap (Debrecen)
Télapó Kupa
csoportmeccsek:
MFS 2005 – DVSC-DL 1-2 Kis Ákos
MFS 2005 – Hajdúböszörmény 11-0 Kis Ákos (3), Belán Samu (3), Kabát Kevin (2), Szöllőssy Zsombor (2), Mayer Zsófia
MFS 2005 – Grosics Akadémia 0-1
MFS 2005 – Jogaplus 4-1 Agourah Mohamed Neset (2), Kabát Kevin, Belán Samu
középdöntő
MFS 2005 – Debreceni Olasz Focisuli 1-0 Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 – Újbuda 1-1 Kabát Kevin
III. helyért:
MS 2005 – DVSC-DLA 0-2
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2016. 11. 27., vasárnap (Vasas Sporttelep)
IV. Pék Pont Kupa
MFS 2005 – Vecsés 1-0 Mayer Zsófia
MFS 2005 – Sárszentmiklós 3-0 Kis Ákos, Agoruah Mohamed Neset, Belán
MFS 2005 – UTE- 7-0 Kabát Kevin (3), Belán Sámuel (2), Mayer Zsófia, Kiss Zsombor
MFS 2005 – Budafok 4-1 Kabát Kevin (3), Kis Ákos
Elődöntő:
MFS 2005 – Újpesti Haladás 5-0 Kabát Kevin (2), Mayer Zsófia, Belán Sámuel, Kiss Zsombor
Döntő:
MFS 2005 – FTC 1-4 Belán Sámuel
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2016. 11. 26., szombat (II. Marczibányi tér 16.)
Bozsik Téli Torna
MFS 2005 – Csepel UP 2004 1-1 Papp Dániel
MFS 2005 – MTK 2004 0-4
MFS 2005 – Csepel UP 2004 1-0 Papp Dániel
MFS 2005 – MTK 2004 0-4
2016. 11. 20., vasárnap (Kánai út)
Kiemelt U12 Bozsik Torna 6. forduló
MFS 2005 – REAC 1-1 Kiss Zsombor
MFS 2005 – Soroksár 3-1 Belán Samu, Kabát Kevin, Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 – MTK 1-0 Szöllőssy Zsombor
MFS 2005 – III. ker. TVE 1-1 Belán Samu
MFS 2005 – Ferencváros 1-0 Agourah Mohamed Neset
2016. 11. 20., vasárnap (Budafok)
Bozsik Torna U13/5 csoport 6. forduló
MFS 2005 – Budafok 2004 1-1 Podhorányi Donát
MFS 2005 – Szent Pál Akadémia 2004 0-2
MFS 2005 – FC Budapest 2004 2-1 Szanati Roland (2)
MFS 2005 – RKSK 2004 2-0 Danka Zoltán, Nagy Bence Mihály
2016. 11. 13., vasárnap (Soroksár)
Kiemelt U12 Bozsik Torna 5. forduló
MFS 2005 – III.Ker. 0-1
MFS 2005 – MTK 0-0
MFS 2005 – FTC 0-0
MFS 2005 – REAC 0-1
2016. 11. 13., vasárnap (Ikarus-pálya)
Bozsik Torna U13/5 csoport 5. forduló
MFS 2005 – FC Budapest 2004 0-3
MFS 2005 – Budafok 2004 0-2
MFS 2005 – Újpest FC 2004 1-2 Némethy Milán
2016. 10. 22., szombat (IV. Tábor u.)
Bozsik Torna U13/5 csoport 4. forduló
MFS 2005 – RKSK 2004 2-1 Szanati Patrik, Danka Zoltán
MFS 2005 – Budafok I. 2004 0-3
MFS 2005 – Városgazda 2004 10-0 Danka Zoltán (5), Podhorányi Donát (2), Gyulavári Vince, Moldoványi Armand, Szanati Roland
MFS 2005 – Budafok II. 2004 0-2
2016. 10. 22., szombat (Lantos Sporttelep)
Kiemelt U12 Bozsik Torna 4. forduló
MFS 2005 – MTK 1-2 Kabát Kevin
MFS 2005 – Ferencváros 1-1 Kabát Kevin
MFS 2005 – Soroksár 2-0 Kabát Kevin (2)
MFS 2005 – III. ker. TVE 2-0 Papp Dániel, Kabát Kevin
MFS 2005 – REAC 2-0 Kabát Kevin, Balogh Alex
2016. 10. 09., vasárnap (Szántóföld u.)
Kiemelt U12 Bozsik Torna 3. forduló
MFS 2005 – MTK 0-1
MFS 2005 – Ferencváros 1-1 Kabát Kevin
MFS 2005 – Soroksár 0-1
MFS 2005 – III. ker. TVE 2-0 Kis Ákos, Belán Samu
MFS 2005 – REAC 2-1 Belán Samu, Kabát Kevin
2016. 10. 08., szombat (Nagybecsberek u. 32.)
Bozsik Torna U13/5 csoport 3. forduló
MFS 2005 – Budafoki LC II. 2004 2-0 Agourah Mohamed, Balogh Alex
MFS 2005 – RKSK 2004 3-2 Szanati Patrik, Éltes András, Papp Dániel
MFS 2005 – Városgazda UP 2004 4-0 Papp Dániel, Éltes András, Gyulavári Vince, Tóka Gábor
MFS 2005 – Budafoki LC I. 20040-2
2016. 09. 25., vasárnap (Márton út 25.)
Bozsik Torna U13/5 csoport 2. forduló
MFS 2005 – Budafok I. 2004 0-2
MFS 2005 – FC Budapest 2004 2-2 Balogh Alex, Danka Zoltán
MFS 2005 – Szent Pál Akadémia 2004 1-0 Balogh Alex
MFS 2005 – Újpest FC 2004 0-1
2016. 09. 25., vasárnap (Kalap u.)
Kiemelt U12 Bozsik Torna 2. forduló
MFS 2005 – Ferencváros 3-1 Kabát Kevin, Juhász-Sala Patrik, Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 – Soroksár 3-0 Belán Samu (2), Papp Dániel
MFS 2005 – REAC 2-0 Pretz Norbert, Kabát Kevin
MFS 2005 – III. ker. TVE 2-0 Éltes András, Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 – MTK 0-1
2016. 09. 11., vasárnap (RKSK Sporttelep)
Bozsik Torna U13/5 csoport 1. forduló
MFS 2005 – RKSK 2004 0-2
MFS 2005 – Budafok 2004 0-1
MFS 2005 – FC Budapest 2004 2-0 Danka Zoltán, Papp Dani
MFS 2005 – Újpest FC 2004 1-1 Papp Dániel
2016. 09. 10., szombat (Népliget)
Kiemelt U12 Bozsik Torna 1. forduló
MFS 2005 – REAC 1-1 Mayer Zsófia
MFS 2005 – Soroksár SC 5-0 Kabát Kevin (2), Mayer Zsófia, Kis Ákos, Balogh Alex
MFS 2005 – MTK 1-1 Kabát Kevin
MFS 2005 – III. ker. TVE 2-1 Pretz Norbert, Belán Samu
MFS 2005 – Ferencváros 2-1 Belán Samu, Agourah Mohamed Neset
2016. 09. 03., szombat (Gödöllő)
Tanévkezdő Kupa
Csoportmérkőzések:
MFS 2005 – Monor 1-0 Danka Zoltán
MFS 2005 – Mogyoród 1-1 Balogh Alex
MFS 2005 – Gyöngyös 0-3
Elődöntő a 9-16. helyekért
MFS 2005 – Ferencváros 1-0 Éltes András
Helyosztó a 9-16. helyekért
MFS 2005 – Vasas 1-0 Balogh Alex
Együttesünk a 9. helyen végzett.
TORNASZEREPLÉSEK A 2015-2016-OS IDÉNYBEN
2016. 06. 12., vasárnap (Vácduka)
Duka Kupa
MFS 2005 – Kelen SC 0-4
MFS 2005 – Dunaújváros 1-0 Papp Dániel
MFS 2005 – Vácduka 3-0 Gyulavári Vince (2), Belán Samu
MFS 2005 – Dunakanyar UFC 2-1 Danka Zoltán (2)
MFS 2005 – Szanda FS 0-4
5. helyért:
MFS 2005 – Erdőkertes 3-1 Papp Dániel (2), Tóka Máté
2016. 05. 28., vasárnap (Budapest)
Bozsik Torna
MAC-Marczibányi MFS 2005 – MFS 2005 1-2 Mózes Áron
MAC-Marczibányi MFS 2005 – Soroksár SC 0-7
MAC-Marczibányi MFS 2005 – Csep-Gól 0-0
MAC-Marczibányi MFS 2005 – BKV 2-3 Németh Dávid (2)
2016. 05. 28., szombat (XXI. Duna u.)
Bozsik Torna
MFS 2005 – Soroksár SC 4-0 Danka Zoltán, Balogh Alex, Kis Ákos, Juhász-Sala Patrik
MFS 2005 – Marczibányi MFS 2005 2-1 Danka Zoltán, Balogh Alex
MFS 2005 – Kőbányáért SE 3-1 Pretz Norbert, Krebs Ármin, Danka Zoltán
MFS 2005 – Csep-Gól 4-0 Pretz Norbert, Juhász-Sala Patrik, Danka Zoltán (2)
2016. 05. 14., szombat (Soroksár)
Bozsik Torna
MFS 2005 – Kőbányáért Egyesület 2-1 Kabát Kevin (2)
MFS 2005 – Marczibányi MFS 4-1 Pretz Norbert, Kabát Kevin, Kiszely Dávid, Szabó Bence
MFS 2005 – Soroksár 4-1 Kabát Kevin (2), Kiszely Dávid, Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 – BKV Előre 10-0 Agourah Mohamed Neset (2), Kabát Kevin (2), Füzi Ádám (2), Szabó Bence (2), Éltes András, Kiszely Dávid
2016. 05. 11., szerda (Bozsik Stadion, Kispest)
11. Bozsik Alaptorna Kiemelt
MFS 2005 – BVSC 3-1 Forgács Donát, Boros Zsombor, Tóth Máté
MFS 2005 – CSHC ’94 3-0 Boros Zsombor (2), Mamusits Patrik
MFS 2005 – Vasas 1-3 Forgács Donát
MFS 2005 – UTE 3-1 Mamusits Patrik (2), Szöllőssy Zsombor
2016. 04. 23., szombat (X. Bihari út)
10. Bozsik Torna
MFS 2005 – Soroksár 6-1 Kabát Kevin (3), Fekete András (2), Boros Zsombor
MFS 2005 – Levegő-Energia 7-0 Szabó Bence (2), Boros Zsombor (2), Tóth Máté, Fekete András, Pretz Norbert
MFS 2005 – KÖBE 11-0 Kabát Kevin (4), Danka Zoltán (2), Balogh Alex (2), Fekete András, Pretz Norbert, Moldoványi Armand
MFS 2005 – Soroksár 2-0 Tóth Máté, Forgács Donát
2016. 04. 23., szombat (Csepel)
10. Bozsik Alaptorna Kiemelt
MFS 2005 – Ferencváros 0-1
MFS 2005 – UTE 2-1 Kis Ákos, Pongó Dominik
MFS 2005 – Honvéd 3-1 Agourah Mohamed (2), Belán Samu
MFS 2005 – Vasas Kubala akadémia 0-3
2016. 04. 16-17., szombat-vasárnap (Eperjes)
Cordial Selejtező Nemzetközi UP Torna
Mészöly Focisuli Budapest ( HU ) – UTE Labdarúgó Akadémia ( HU ) 2-2 Mamusits Patrik, Boros Zsombor
Mészöly Focisuli Budapest ( HU ) – FAMT Prešov ( SK ) 2-0 Forgács Donát (2)
Mészöly Focisuli Budapest ( HU ) – 1.FC Tatran Prešov /green/ ( SK ) 1-1 Mamusits Patrik
Mészöly Focisuli Budapest ( HU ) – FK Poprad ( SK ) 1-0 Mamusits Patrik
Mészöly Focisuli Budapest ( HU ) – AS Progres Kraków ( PL ) 4-0 Mamusits Patrik (2), Füzi Ádám, Boros Zsombor
Mészöly Focisuli Budapest ( HU ) – FK Senica ( SK ) 2-1 Szabó Bence, Mamusits Patrik
Mészöly Focisuli Budapest ( HU ) – FC Baník Ostrava ( CZ )2-3 Boros Zsombor, Mamusits Patrik
Együttesünk a 9. helyen végzett.
2016. 04. 10., vasárnap (Budapest)
9. Bozsik Torna
MFS 2005 – BKV 4-0 Danka Zoltán, Mihálszki Móric, Agourah Mohamed Neset, Balogh Alex
MFS 2005 – Kőbányáért 0-2
MFS 2005 – Marczibányi-MFS 2005 2-2 Agourah Mohamed Neset, Mihálszki Móric
MFS 2005 – Csep Gól 2-0 Kis Ákos, Belán Samu
2016. 04.09., szombat (Szőnyi út)
9. Bozsik Alaptorna Kiemelt
MFS 2005 – Ferencváros 0-3
MFS 2005 – MTK 3-7 Szabó Bence, Forgács Donát, Szöllőssy Zsombor
MFS 2005 – UTE 2-1 Forgács Donát, Mamusits Patrik
MFS 2005 – CSHC ’94 8-1 Kabát Kevin (2), Mamusits Patrik (2), Tuba Róbert, Forgács Donát, Pretz Norbert, Szöllőssy Zsombor
2016. 04. 03., vasárnap (Sinabelkirchen)
Nemzetközi UP Torna
MFS 2005 – GAK Juniors 1-2 Belán Samu
MFS 2005 – BSZ St. Veit 2-0 Papp Dániel (2)
MFS 2005 – FTC 1-1 Belán Samu
MFS 2005 – SV Grödig 0-4
Középdöntő:
MFS 2005 – SC Wiener Neustadt 0-1
MFS 2005 – Haladás 0-2
MFS 2005 – FC Stattegg 0-1
19-20. helyért:
MFS – FAZ Ost 6-1 Papp Dániel (2), Gyulavári Vince (2), Danka Zoltán, Balogh Alex
Együttesünk a 19. helyen végzett.
2016. 03.20., vasárnap (Fóti út)
8. Bozsik Alaptorna Kiemelt
MFS 2005 – Vasas 0-4
MFS 2005 – CSHC 0-1
MFS 2005 – Honvéd 1-1 Mayer Zsófia
MFS 2005 – UTE 1-1 Mayer Zsófia
2016. 03.19., szombat (Márton út)
8. Bozsik Torna
MFS 2005 – Kőbányáért Egyesület 4-0 Belán Samu (2), Pongó Dominik, Boros Zsombor
MFS 2005 – Levegőért-Energia 3-0 Belán Samu (2), Pretz Norbert
MFS 2005 – Csep-gól 8-0 Belán Samu (3), Boros Zsombor (3), Pretz Norbert, Gyulavári Vince
MFS 2005 – BKV 9-0 Kiss Zsombor (2), Pretz Norbert (2), Juhász-Sala Patrik (2), Pongó Dominik, Éltes András, Boros Zsombor
2016. 03.06., vasárnap (Fáy u.)
7. Bozsik Alaptorna Kiemelt
MFS 205 – UTE 1-2 Szöllőssy Zsombor
MFS 2005 – BVSC 9-1 Mamusits Patrik (3), Tuba Róbert (2), Fekete András (2), Szöllősy Zsombor (2)
MFS 2005 – CSHC 6-1 Fekete András, Szöllőssy Zsombor, Füzi Ádám, Juhász-Sala Patrik, Mamusits Patrik, Forgács Donát
MFS 2005 – Ferencváros 2-1 Szöllőssy Zsombor, Juhász-Sala Patrik
2016. 02. 28., vasárnap (Törökbálint)
VII. Farsangi Kupa
MFS 2005 – Maroshegy 7-1 Scheidl Bernát (3), Korányi Milán, Tuba Róbert, Sárosi-Menyhei Dávid, Forgács Donát
MFS 2005 – Grund FC 3-0 Korányi Milán, Forgács Donát, Scheidl Bernát
MFS 2005 – Liver II. 7-0 Scheidl Bernát (2), Zsigmond Ákos, Korányi Milán, Szöllősy Zsombor, Tuba Róbert, Forgács Donát
MFS 2005 – Palánták SE 10-1 Forgács Donát (5), Scheidl Bernát (3), Tuba Róbert (2)
Elődöntő:
MFS 2005 – Puskás Akadémia-Felcsút 7-3 Scheidl Bernát (4), Sárosi-Menyhei Dávid, Korányi Milán, Forgács Donát
Döntő:
MFS 2005 – Liver I. 6-0 Scheidl Bernát (3), Sárosi-Menyhei Dávid, Forgács Donát, Korányi Milán
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2016. 02. 27., szombat (II. Marczibányi tér 16.)
OTP Bank Bozsik Téli Teremtorna
MFS 2005 – Kőbányáért Egyesület 2-0 Mayer Zsóia, Balogh Alex
MFS 2005 – MTK 0-7
MFS 2005 – Királymajor 0-1
2016. 02. 20., szombat (Kiskunhalas)
Szilády Kupa
MFS 2005 – Akasztó 7-0 Juhász-Sala Patrik (3), Agourah Mohamed Neset, Kiss Zsombor, Mamusits Patrik, Belán Samu
MFS 2005 – Hírös-Ép 1-2 Kis Ákos
MFS 2005 – Baja 6-1 Mamusits Patrik (4), Agourah Mohamed Neset, Kis Ákos
MFS 2005 – Soltvadkert 11-1 Belán Samu (4), Juhász-Sala Patrik (2), Kiszely Dávid (2), Mayer Zsófia (2), Mamusits Patrik
Együttesünk a 4. helyen végzett.
2016. 02. 20., szombat (Marczibányi tér)
IV. Mészöly Téli Kupa
csoportmérkőzések:
MFS 2005 – Bozsik József Akadémia Nyíregyháza 1-6 Fekete András
MFS 2005 – ETO FC Győr 2-3 Pongó Dominik, Fekete András
MFS 2005 – Meőkövesd Zsóry FC (Eger-Plútó) 0-2
keresztjáték:
MFS 2005 – Debreceni Labdarúgó Akadémia 2-3 Pongó Dominik, Füzi Ádám
7. helyért
MFS 2005 – ETO FC Győr 1-1 (büntetőkkel 1-2) Fekete András (Fekete)
Együttesünk a 8. helyen végzett.
2016. 01. 13., szombat (Vecsés)
Farsangi Kupa
MFS 2005 – Lőrinc United 2004 5-1 Tóth Máté, Agourah Mohamed Neset, Gyulavári Vince, Némethy Milán, Kis Ákos
MFS 2005 – Gloriett SE 2004 0-1
MFS 2005 – Ferihegy Vecsés 2004 1-0 Kis Ákos
MFS 2005 – Vác 2004 0-3
Együttesünk a 3. helyen végzett.
2016. 02. 13., szombat (Rákóczifalva)
Kolláth Béla Emléktorna
MFS 2005 – Asi Dinamo 3-0 Kabát Kevin (2), Pretz Norbert
MFS 2005 – Kunszentmárton 6-0 Kabát Kevin (3), Kiss Zsombor, Kiszely Dávid, Mammusits Patrik
MFS 2005 – Rákóczifalva 5-1 Kiszely Dávid (3), Pretz Norbert, Kabát Kevin
MFS 2005 – Jászapáti 3-0 Kabát Kevin, Kiszely Dávid, Mammusits Patrik
MFS 2005 – Szanda 2-0 Kiszely Dávid (2)
MFS 2005 – Debrecen SC 0-5
MFS 2005 – Abony 4-0 Pretz Norbert, Kiszely Dávid, Kabát Kevin, Mammusits Patrik
MFS 2005 – Hírös Ép 0-2
MFS 2005 – Szolnoki MÁV 2-2 Kabát Kevin, Belán Samu (büntetőkkel: 2-3)
Együttesünk a 4. helyen végzett.
2016. 02. 06., szombat (Szeged)
SZEOL Kupa
MFS 2005 – SZEAC 1-2 Hutás Benedek
MFS 2005 – VASAS 5-1 Hutás Benedek (2), Boros Zsombor, Fekete András, Kabát Kevin
MFS 2005 – FTC 0-1
MFS 2005 – Baja 1-0 Zsigmond Ákos
MFS 2005 – Kecskemét 3-0 Boros Zsombor, Szabó Bence, Fekete András
MFS 2005 – SZEOL SC 2-0 Hutás Benedek, Scheidl Bernát
2016. 02. 06., szombat (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup
MFS 2005 – Pilisvörösvár 0-2
MFS 2005 – Buda Juniors 3-1 Kis Ákos, Éltes András, Belán Samu
MFS 2005 – CSMFS 2005 5-1 Belán Samu (2), Némethy Milán, Juhász-Sala Patrik, Kiszely Dávid
MFS 2005 – Piliscsaba 0-1
2016. 02. 06., szombat (Győrszentiván)
Újfalu Kupa
MFS 2005 – Ménfőcsanak ESK 0-0
MFS 2005 – SK Nová Dedinka 2-1 Pretz Norbert, Kiss Zsombor
MFS 2005 – Győrújfalu SE 0-0
Elődöntő:
MFS 2005 – FC DAC 1904 1-0 Kiss Zsombor
Döntő:
MFS 2005 – Győri ETO FC 0-4
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2016. 01. 31., vasárnap (Budakalász)
IV. Dunakanyar Kupa
MFS 2005 – ASI Dinamo 2-0 Fekete András, Danka Zoltán
MFS 2005 – Szarvasi FC 5-1 Fekete András (3), Belán Sámuel, Danka Zoltán
MFS 2005 – Liver3 és FC 3-0 Danka Zoltán, Belán Sámuel, Korányi Milán
MFS 2005 – BVSC 1-0 Fekete András
Döntő:
MFS 2005 – MTK 2006 3-3 Fekete András, Korányi Milán, Belán Sámuel (büntetőkkel 3-4)
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2016. 01. 30., szombat (Budafok)
BLSZ Torna selejtező
MFS 2005 – Grund 7-1 Boros Zsombor (3), Tuba Róbert (2), Pongó Dominik, Korányi Milán
MFS 2005 – KISE 2-1 Pongó Dominik, Tuba Róbert
MFS 2005 – Újbuda Kft. 0-2
2016. 01. 24., vasárnap (Dunaújváros)
V. DPSA Kupa
csoportmérkőzések:
MFS 2005 – Hírös-ÉP Kecskemét 0-3
MFS 2005 – Főnix Gold 6-1 Fekete András (4), Pretz Norbert, Tuba Róbert
MFS 2005 – Videoton 1-1 Fekete András
elődöntő:
MFS 2005 – Dunaújváros 3-0 Fekete András (2), Pretz Norbert
döntő:
MFS 2005 – Hírös-ÉP Kecskemét 0-0 (büntetőkkel 4-3) Joó, Fekete, Pretz, Szöllőssy
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2016. 01. 23., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa MFS I.
csoportmérkőzések:
MFS 2005 – KISE 3-0 Pongó Dominik (2), Kabát Kevin
MFS 2005 – Vác 3-1 Boros Zsombor, Varga Bence, Korányi Milán
MFS 2005 – Gödöllő 4-0 Boros Zsombor (2), Kabát Kevin (2)
MFS 2005 – Kazincbarcika 6-0 Korányi Milán (2), Pongó Dominik, Katkó Kende, Joó Ádám, Kis Ákos
MFS 2005 – Dunakeszi VSE 3-1 Pongó Dominik (2), Boros Zsombor
negyeddöntő:
MFS 2005 – MTK 2006 3-0 Pongó Dominik (2), Korányi Milán
elődöntő:
MFS 2005 – MAC-MFS 4-0 Pongó Dominik (3), Korányi Milán
döntő:
MFS 2005 – Monor 1-0 Pongó Dominik
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2016. 01. 23., szombat (Budakalász)
IV. Dunakanyar Kupa
csoportmérkőzések:
MFS – Mogyoród 7-0 Lisztes Krisztián (3), Kiszely Dávid (2), Hutás Benedek, Sárosi-Menyhei Dávid
MFS – BVSC 4-1 Lisztes Krisztián (2), Hutás Benedek, Scheidl Bernát
MFS – Halásztelek 5-0 Lisztes Krisztián (3), Scheidl Bernát, Mamusits Patrik
MFS – Budakeszi LA 2-1 Scheidl Bernát (2)
döntő:
MFS – III. ker. TVE 7-1 Lisztes Krisztián (2), Hutás Benedek (2), Mamusits Patrik, Scheidl Bernát, Sárosi-Menyhei Dávid
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2016. 01. 23., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa MFS II.
MFS 2005 – Erdőkertes 0-1 Belán Sámuel
MFS 2005 – Monor 0-0
MFS 2005 – Kelen 3-0 Belán Sámuel (3)
MFS 2005 – Újhartyán 3-0 Danka Zoltán, Belán Sámuel, Krebs Ármin
MFS 2005 – UTE I 0-6
MFS 2005 – Dunakeszi 2-0 Belán Sámuel (2)
MFS 2005 – Mészöly Focisuli 0-4
MFS 2005 – UTE I 0-5
Együttesünk a 4. helyen végzett.
2016. 01. 24., vasárnap (II. Kerület)
Winter Cup
MFS 2005 – Pilisvörösvár 0-1
MFS 2005 – Buda Juniors 3-3 Mihálszki Móric (3)
MFS 2005 – CSMFS 1-2 Némethy Milán
MFS 2005 – Piliscsaba 1-1 Duhonyi Szilárd
2016. 01. 17., vasárnap (Vecsés)
Újévi Kupa
MFS 2005 – Lurkó 3-1 Kiszely Dávid (2), Danka Zoltán
MFS 2005 – Gyál 1-1 Kis Ákos
MFS 2005 – Vecsés 1-1 Kiszely Dávid
MFS 2005 – Pénzügyőr 2-0 Kiss Ákos, Agourah Mohamed Neset
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2016. 01. 17., vasárnap (Soroksár)
Soroksár Kupa
csoportmeccsek:
MFS 2005 – Honvéd 2-0 Fekete András (2)
MFS 2005 – RTK 4-0 Sárosi-Menyhei Dávid, Belán Samu, Fekete András, Zsigmond Ákos
MFS 2005 – Grund 4-0 Fekete András, Belán Samu, Mihálszki Móric, Éltes András
elődöntő:
MFS 2005 – RAFC 1-1 (7m: 4-3) Fekete András (Sárosi-Menyhei, Fekete, Zsigmond, Éltes)
döntő:
MFS 2005 – Vasas 0-0 (7m: 1-2) (Sárosi-Menyhei)
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2016. 01. 16., szombat (Vecsés)
Újévi Kupa 2004-es korosztály
MFS 2005 – Cegléd 2004 9-0 Pongó Dominik (5), Kabát Kevin (2), Tuba Róbert, Tóth Máté
MFS 2005 – Ferihegy 2004 1-0 Kabát Kevin
MFS 2005 – Gloriett 2004 0-2
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2016. 01. 10., vasárnap (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup
MFS 2005 – Esztergom 2-1 Juhász-Sala Patrik, Éltes András
MFS 2005 – Pomázi FS 0-2
MFS 2005 – Szent Pál Akadémia 2-0 Kis Ákos, Belán Samu
MFS 2005 – Pilisvörösvár 1-1 Éltes András
2016. 01. 09-10., szombat-vasárnap (Nowa Ruda, Lengyelország)
Saller Cup
szombat – selejtező kör:
MFS 2005 – AP Tychy 1-1 Forgács Donát
MFS 2005 – FC Wroclaw Academy B 4-1 Forgács Donát (2), Fekete András, Pretz Norbert
MFS 2005 – Widzew Lódz 1-0 Fekete András
MFS 2005 – FC Hradec Kralove 1-1 Fekete András
MFS 2005 – Chrobry Glogów 1-1 Agourah Mohamed
vasárnap – 7-12. helyért
MFS 2005 – MKF Stara Lubovna 2-1 Fekete András, Szabó Bence
MFS 2005 – Warta Poznan 1-1 Fekete András
MFS 2005 – Motor Lublin 0-2
MFS 2005 – Gwardia Warszawa 0-3
MFS 2005 – Widzew Lódz 2-2 Tóth Máté, Fekete András
Együttesünk a 11. helyen végzett.
2015. 12. 20., vasárnap (Törökbálint)
III. Mikulás Kupa
MFS 2005 – Liver II. 2-0 Danka Zoltán, Kabát Kevin
MFS 2005 – Monor 2-1 Danka Zoltán, Kiszely Dávid
Keresztjáték:
MFS 2005 – Liver I. 0-1
2015. 12. 19., szombat (Szombathely)
Papp István Emléktorna
MFS 2005 – Vasas Kubala Akadémia 6-4 Scheidl Bernát (3), Tuba Róbert, Boros Zsombor, Mamusits Patrik
MFS 2005 – NS Mura 6-4 Szöllőssy Zsombor (2), Mamusits Patrik, Boros Zsombor, Scheidl Bernát, Tuba Róbert
MFS 2005 – Videoton 2-1 Mamusits Patrik, Boros Zsombor
MFS 2005 – Győri ETO 1-1 Scheidl Bernát
MFS 2005 – UTE 1-6 Mamusits Patrik
MFS 2005 – Haladás VSE 4-6 Mamusits Patrik (3), Boros Zsombor
2015. 12. 13., vasárnap (XI. Kánai út 2.)
Németh Ferenc Emléktorna
MFS 2005 – BVSC 4-0 Danka Zoltán (2) Boros Zsombor, Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 – Siófok 3-0 Boros Zsombor, Némethy Milán, Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 – Újbuda FC 2-5 Gyulavári Vince, Mihálszki Móric
MFS 2005 – Videoton FC 0-4
MFS 2005 – Vrbas 2-3 Boros Zsombor, Danka Zoltán
Együttesünk a 4. helyen végzett.
2015. 12.13., vasárnap (Székesfehérvár)
Főnix Kupa
csoportmérkőzések:
MFS 2005 – Győrújfalu 3-0 Scheidl Bernát, Mamusits Patrik, Kiszely Dávid
MFS 2005 – Vuk SE 10-0 Lisztes Krisztián (3), Scheidl Bernát (2), Korányi Milán (2), Kiszely Dávid, Varga Donát, Forgács Donát
MFS 2005 – RAFC 7-0 Scheidl Bernát (2), Varga Bence, Kiszely Dávid, Korányi Milán, Lakatos Márk, Lisztes Krisztián
MFS 2005 – Dalnoki Akadémia 5-0 Lisztes Krisztián (2), Varga Bence (2), Forgács Donát
MFS 2005 – Pécs 2-1 Lisztes Krisztián (2)
középdöntő:
MFS 2005 – Győri ETO 2-3 Korányi Milán, Lakatos Márk
4-6. helyért körmérkőzés
MFS 2005 – Főnix Gold 4-3 Forgács Donát (2), Lisztes Krisztián, Kiszely Dávid
MFS 2005 – Vasas 5-0 Lisztes Krisztián (2), Szabó Bence, Scheidl Bernát, Forgács Donát
Csapatunk a 4. helyen végzett.
2015. 12. 12., szombat (Pesterzsébet)
Puebla Kupa
csoportmeccsek:
MFS 2005 – Csepel 4-2 Mamusis Patrik (3), Juhász-Sala Patrik
MFS 2005 – Kelen 2-0 Duhonyi Szilárd, Kiss Zsombor
MFS 2005 – Sándor Károly Akadémia 3-3 Duhonyi Szilárd, Kis Ákos, Szennai Márton
elődöntő:
MFS 2005 – Gödöllő 3-1 Duhonyi Szilárd, Kis Ákos, Belán Samu
döntő:
MFS 2005 – Sándor Károly Akadémia 1-3 Kis Ákos
Csapatunk a 2. helyen végzett.
2015. 12. 06., vasárnap (Gödöllő)
Sátor Kupa
MFS 2005 „fehér” – Gödöllő 1-1 Szennai Márton
MFS 2005 „fehér” – Gödi MFS 6-1 Pretz Norbert (2), Szabó Bence, Szennai Márton, Belán Samu, Duhonyi Szilárd
MFS 2005 „fehér” – UTE I. 1-4 Duhonyi Szilárd
MFS 2005 „fehér” – Kartal 1-0 Szabó Bence
MFS 2005 „fehér” – MFS „piros” 4-2 Juhász Sala Patrik, Duhonyi Szilárd, Szennai Márton, Kis Ákos
MFS 2005 „fehér” – Vasas Kubala Akadémia 0-0
MFS 2005 „fehér” – Vác 4-1 Kiss Zsombor, Duhonyi Szilárd, Pretz Norbert, Kis Ákos
2015. 12. 06., vasárnap (Gödöllő)
Sátor Kupa
MFS 2005 „piros” – VUK SE Százhalombatta 1-0 Tuba Róbert
MFS 2005 „piros” – Mogyoród 2-2 Tuba Róbert (2)
MFS 2005 „piros” – Komárom 3-0 Kabát Kevin (2), Tuba Róbert
MFS 2005 „piros” – Kőbányáért Egyesület 1-0 Moldoványi Armand
MFS 2005 „piros” – Vác 0-4
MFS 2005 „piros” – MFS 2005 „fehér” 2-4 Kiszely Dávid (2)
2015. 12. 06., vasárnap (Hajdúnánás)
X. Hajdú Városok Torna
MFS 2005 – DEAC 2-0 Boros Zsombor, Fekete András
MFS 2005 – Nánási Focisuli 0-1
MFS 2005 – DVTK 1-1 (7m: 2-1) Füzi Ádám (Szöllőssy, Füzi)
MFS 2005 – MTK 1-0 Forgács Donát
Csapatunk az 1. helyen végzett.
2015. 12. 05., szombat (Nyíregyháza)
I. Bozsik Kupa
MFS 2005 – UTE 5-0 Fekete András, Boros Zsombor, Varga Bence, Forgács Donát, Mamusits Patrik
MFS 2005 – Filó SE 1-0 Szöllőssy Zsombor
MFS 2005 – Bozik József LA 2-3 Boros Zsombor, Fekete András
MFS 2005 – MTK 0-5
MFS 2005 – DVTK 4-0 Fekete András (2), Szöllőssy Zsombor, Boros Zsombor
Csapatunk az 1. helyen végzett.
2015. 11. 29., vasárnap (II. Kerület)
WinterCup
MFS 2005 – Esztergom 7-0 Kabát Kevin (2), Kiszely Dávid, Gyulavári Vince, Mihálszki Móric (2), Éltes András
MFS 2005 – Pomázi FS 3-1 Kabát Kevin (2), Kiszely Dávid
MFS 2005 – SZPA FC 2-1 Kabát Kevin, Moldoványi Armand
MFS 2005 – Pilisvörösvár 0-4
2015. 11. 21., szombat (X. Bihari út)
Bozsik Torna
MFS 2005 – Soroksár 3-0 Danka Zoltán (2), Mihálszki Móric
MFS 2005 – Csek-Gól 4-0 Danka Zoltán (3), Duhonyi Szilárd
MFS 2005 – Levegő-Energia 13-1 Pretz Norbert (4), Tóth Máté (2), Duhonyi Szilárd (2), Boros Zsombor (2), Juhász-Sala Patrik (2), Danka Zoltán
MFS 2005 – Kőbányáért Egyesület 11-1 Boros Zsombor (4), Danka Zoltán (2), Duhonyi Szilárd (2), Juhász-Sala Patrik (2), Pretz Norbert
2015. 11. 21., szombat (Kánai út)
Bozsik Torna
MFS 2005 – Vasas 0-1
MFS 2005 – Honvéd 0-0
MFS 2005 – BVSC 2-0 Mendi Ronaldo, Szabó Bence
MFS 2005 – MTK 3-3 Szöllőssy Zsombor, Pongó Dominik, Mamusits Patrik
2015. 11. 14., szombat (Budapest)
Bozsik Torna
MFS II 2005 – Soroksár SC 2-1 Némethy Milán, Belán Samu
MFS II 2005 – Kőbányáért Egyesület 6-0 Boros Zsombor (3), Danka Zoltán, Duhonyi Szilárd, Éltes András
MFS II 2005 – Csep-Gól FC 3-0 Agourah Mohamed Neset, Belán Samu, Szabó Bence
MFS II 2005 – Airnergy FC 7-1 Némethy Milán (2), Agourah Mohamed Neset, Éltes András, Danka Zoltán, Boros Zsombor, Kiss Zsombor
2015. 11. 15., vasárnap (Fáy u.)
Bozsik Torna
MFS 2005 – UTE 0-2
MFS 2005 – BVSC 5-0 Tuba Róbert (2), Tóth Máté, Forgács Donát, Szöllőssy Zsombor
MFS 2005 – CSHC 7-0 Tuba Róbert (2), Tóth Máté (2), Forgács Donát, Szöllőssy Zsombor, Mamusits Patrik
MFS – Ferencváros 3-1 Forgács Donát (3)
2015. 11. 08., vasárnap (Jászberény)
Kölyökliga U11 5. forduló
MFS 2005 – Darazsak SE 5-0 Boros Zsombor (4), Duhonyi Szilárd
MFS 2005 – Jászbernyi FC 6-0 Tóth Máté (2), Boros Zsombor, Forgács Donát, Agourah Mohamed Neset, Szabó Bence
MFS 2005 – FC Dabas 12-0 Szabó Bence (3), Mamusits Patrik (2), Agourah Mohamed Neset (2), Boros Zsombor, Tóth Máté, Forgács Donát, Kiss Zsombor, Belán Samu
2015. 10. 28., szerda (Márton út)
edzőmérkőzés 4×25 perc
MFS – Nyíregyháza 4-8 Duhonyi Szilárd (2), Belán Samu, Kiszely Dávid
2015. 10. 23., péntek (Bátony u.)
II. Kertvárosi Labdarúgó Fesztivál U11
csoportmeccsek:
MFS 2005 – Grund 2-2 Mamusits Patrik, Zsigmond Ákos
MFS 2005 – Ikarus 2. 8-1 Fekete András (4), Forgács Donát, Juhász-Sala Patrik, Sárosi-Menyhei Dávid, Korányi Milán
MFS 2005 – RAFC 1. 8-0 Forgács Donát (3), Sárosi-Menyhei Dávid (2), Korányi Milán, Zsigmond Ákos, Éltes András
MFS 2005 – Komárom 7-0 Forgács Donát (2), Juhász-Sala Patrik (2), Mamusits Patrik (2), Korányi Milán
elődöntő:
MFS 2005 – RAFC 2. 0-0 (büntetőkkel: 5-4) Sárosi-Menyhei, Juhász-Sala, Korányi, Varga, Mamusits)
döntő:
MFS 2005 – Tolna 4-1 Sárosi-Menyhei Dávid, Zsigmond Ákos, Forgács Donát, Varga Bence
Csapatunk az 1. helyen végzett.
2015. 10. 10., szombat (UTE atlétikai pálya)
Bozsik Torna
MFS 2005 – BVSC-Zugló 2-0 Boros Zsombor, Szabó Bence
MFS 2005 – FTC 1-0 Tuba Róbert
MFS 2005 – BVSC-Zugló 2-0 Pongó Dominik (2)
MFS 2005 – FTC 1-3 Pongó Dominik
MFS 2005 – CSHC 3-2 Tuba Róbert, Szöllősy Zsombor, Pongó Dominik
2015. 10. 10., szombat (XXIII. Haraszti út)
Bozsik Torna
MFS 2005 – Csep-Gól FC 6-0 Mamusits Patrik (2), Szennai Márton (2), Mihálszki Móric, öngól
MFS 2005 – Soroksár 0-1
MFS 2005 – Levegő-Energia 8-0 Mamusits Patrik (3), Szennai Márton (2), Mihálszki Móric (2), Duhonyi Szilárd
MFS 2005 – Kőbányáért Egyesület 4-1 Mamusits Patrik (2), Szennai Márton, Agourah Mohamed Neset
2015. 10. 03., szombat (IX. Timót u.)
Bozsik Torna
MFS 2005 – Csep-Gól 6-0 Pongó Dominik (2), Tóth Máté, Duhonyi Szilárd, Boros Zsombor, Éltes András
MFS 2005 – Airnergy 9-1 Boros Zsombor (5), Tóth Máté (2), Duhonyi Szilárd, Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 – Soroksár 10-0 Tóth Máté (4), Agourah Mohamed Neset (2), Duhonyi Szilárd, Éltes András, Pongó Dominik
MFS 2005 – Kőbányáért Egyesület 3-2 Pongó Dominik (2), Tóth Máté
2015. 09. 12., szombat (XIV. Szőnyi út)
Bozsik Torna
MFS 2005 – UTE 3-2 Forgács Donát (3)
MFS 2005 – FTC 2-1 Forgács Donát, Szabó Bence
MFS 2005 – Vasas 2-4 Mamusits Patrik, Forgács Donát
MFS 2005 – CSHC 94 SE 6-0 Szöllőssy Zsombor, Mihálszki Móric, Forgács Donát, Mamusits Patrik, Juhász-Sala Patrik, Szabó Bence
2015. 09. 05., szombat (Gödöllő)
Tanévindító Fesztivál
MFS 2005 – UTE I. 0-2
MFS 2005 – Tökmag FS 2-0 Gyulavári Vince (2)
MFS 2005 – Kőbányáért Egyesület 4-0 Gyulavári Vince (2), Éltes András, Füzi Ádám
MFS 2005 – Monor 0-0
Helyosztók:
MFS 2005 – Veresegyháza 4-1 Füzi Ádám, Danka Zoltán, Kulcsár Gergely, Gyulavári Vince
MFS 2005 – Tökmag FS 2-1 Füzi Ádám, Gyulavári Vince
MFS 2005 – Dunakanyar 2-2 Füzi Ádám (2) (büntetőkkel: 3-2 Danka Zoltán, Füzi Ádám, Tóth Máté)
Csapatunk a 9. helyen végzett.
TORNASZEREPLÉSEK A 2014-2015-ÖS IDÉNYBEN
2015. 06. 21., vasárnap (Vác)
Mészáros Ferenc Emléktorna
MFS 2005 – Vác VLSE II. 5-1 Szennai Márton, Boros Zsombor, Papp Dániel, Belán Samu, Mihálszki Móric
MFS 2005 – Hírös – Ép Kecskemét 0-0
MFS 2005 – Gyöngyös 1-0 Belán Samu
Elődöntő:
MFS 2005 – Vác VLSE I. 1-0 Mihálszki Móric
Döntő:
MFS 2005 – Gyöngyös 2-2 Boros Zsombor (2) (büntetőkkel: 2-3)
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2015. 06. 13., szombat (Budaörs)
Pureco-Liver Kupa
MFS 2005 – ASI Dinamo 1-5 Papp Dániel
MFS 2005 – LIVER FC Budaörs 2-1 Szabó Bence, Gyulavári Vince
MFS 2005 – Halásztelek 3-2 Kiss Zsombor, Papp Dániel, Belán Samu
MFS 2005 – Dunakeszi Kinizsi 1-1 Kis Ákos
MFS 2005 – Baracs SE 1-4 Danka Zoltán
2015. 06. 13., szombat (Szombathely)
BPW Kupa u10
csoportmérkőzések:
MFS 2005 – Admira Wacker (osztrák) 3-1 Boros Zsombor, Zsigmond Ákos, Scheidl Bernát
MFS 2005 – CSFA Malacky (szlovák) 2-0 Korányi Milán (2)
MFS 2005 – Videoton 1-1 Pretz Norbert
MFS 2005 – Grund 0-1
MFS 2005 – NK Maribor (szlovén) 2-0 Korányi Milán, Scheidl Bernát
nyolcaddöntő:
MFS 2005 – NK Tabor Maribor (szlovén) 1-0 Agourah Mohamed Neset
negyeddöntő:
MFS 2005 – Ferencváros 0-2
5-8. helyért:
MFS 2005 – Dorog 1-0 Éltes András
5. helyért:
MFS 2005 – UTE 4-1 Mamusits Patrik, Korányi Milán, Scheidl Bernát
Együttesünk az 5. helyen végzett.
2015. 06. 06., szombat (Budapest, XV. kerület)
Bozsik Torna
MFS 2005 – REAC I 0-3
MFS 2005 – Lőrinc United 3-2 Kiss Zsombor (2), Papp Dániel
MFS 2005 – Gloriett 1-0 Papp Dániel
MFS 2005 – Vasas Kubala Akadémia 0-0
MFS 2005 – REAC II 2-2 Papp Dániel, Góg Levente
2015. 05. 23-24., szombat-vasárnap (Hannover)
Raddatz Inmobilien Cup
csoportmeccsek:
MFS – SC Langenhagen (német) 1-1 Forgács Donát
MFS – Postdamer Kickers (német) 2-1 Szennai Márton, Forgács Donát
MFS – FC Honka Espoo (finn) 0-0
MFS – Schalke 04 (német) 0-1
MFS – TSC Oosterhout (holland) 1-1 Boros Zsombor
középdöntő:
MFS – 1. FC Wacker Lankwitz (német) 1-0 Mamusits Patrik
MFS – FC Minksk 0-1
MFS – VfB Hermsdorf (német) 1-0 Boros Zsombor
A 17-24. helyért csoportmérkőzések:
MFS – FC Rheinsüd Köln (német) 1-5 Mamusits Patrik
MFS – KV Mechelen (belga) 0-3
MFS – FC Djursholm (svéd) 0-2
A 23. helyért:
MFS – TSV 08 Eppendorf (német) 1-2 Forgács Donát
Együttesünk a 24. helyen végzett.
2015. 05. 24., szombat (Ikarus BSE Sporttelep)
Kertvárosi UP Kupa
MFS 2005 – RAFC II. 3-0 Némethy Milán, Matuszka Márk, Kiss Zsombor MFS 2005 – BVSC 0-1
MFS 2005 – Palánták USE 8-0 Belán Samu (2), Némethy Milán (2), Góg András, Agourah Mohamed, Moldoványi Armand, Füzi Ádám
MFS 2005 – Ikarus BSE 0-0
Elődöntő:
MFS 2005 – Vasas 0-0 (büntetőkkel: 7-8)
3. helyért: MFS 2005 – Tolna 0-1
Együttesünk a 4. helyen végzett.
2015. 04. 26., vasárnap (Lőrinc)
Bozsik Torna
MFS 2005 – REAC II. 3-1 Papp Dániel, Scheidl Bernát, Boros Zsombor
MFS 2005 – Gloriett 0-2
MFS 2005 – Vasas 1-0 Scheidl Bernát
MFS 2005 – REAC I. 2-4 Papp Dániel, Forgács Donát
MFS 2005 – Lőrinc United FC 4-1 Zsigmond Ákos (2), Scheidl Bernát, Forgács Donát
2015. április 11., szombat (II. Pasaréti tér)
Bozsik Torna U11/4. csoport 9. forduló
MFS 2005 – REAC I. 2004 0-0
MFS 2005 – Gloriett 1-0 Szabó Bence
MFS 2005 – REAC II. 2004 0-3
MFS 2005 – Lőrinc United 2004 1-1 Belán Samu
MFS 2005 – Vasas Kubala Akadémia Pasarét 2004 1-0 Joó Ádám
2015. 04. 03-04. szombat-vasárnap (Újpest)
VII. UTE Kupa
csoportmérkőzések:
MFS 2005 – UTE fehér 3-2 Pretz Norbert, Mamusits Patrik, Boros Zsombor
MFS 2005 – Dunakanyar SE 7-0 Kiss Zsombor (2), Pretz Norbert (2), Agourah Mohamed, Forgács Donát, Boros Zsombor
MFS 2005 – FK Kula (szerb) 0-1
negyeddöntő:
MFS 2005 – SZEAC 3-0 Mamusits Patrik (3)
elődöntő:
MFS 2005 – MTK-MFS 2005 1-2 Boros Zsombor
III. helyért:
MFS 2005 – Dorog 3-2 Mamusits Patrik, Boros Zsombor, Szöllőssy Zsombor
Együttesünk a 3. helyen végzett.
2015. március 21., szombat (Rákospalota)
Bozsik Torna U11/4. csoport 8. forduló
MFS 2005- REAC SISE I. 0-5
MFS 2005- Lőrincz United 2-0 Bacsi Dániel, Forgács Donát
MFS 2005- Gloriett 1-3 Pretz Norbert
MFS 2005- Vasas 1-2 Forgács Donát
MFS 2005- REAC SISE II. 3-3 Góg András (2), Forgács Donát
2015. március 8. (XI. Kánai út)
Bozsik Torna U11/4. csoport 7. forduló
MFS 2005 – REAC I. 2004 3-2 Matuszka Márk, Belán Samu, Kis Ákos
MFS 2005 – Gloriett SE 2004 0-1
MFS 2005 – Vasas 2004 2-1 Matuszka Márk (2)
MFS 2005 – Lőrinc United 2004 2-3 Matuszka Márk, Szennai Márton
MFS 2005 – REAC II. 2004 1-1 Szennai Márton
2015. 02. 28., szombat (Pozsony)
Memorial Martina Grendara Cup 2015
MFS 2005 – CFK Pezinok 1-1 Kis Ákos
MFS 2005 – Kispest SE 1-1 Belán Samu
MFS 2005 – MFK Skalica 1-1 Góg András
alsóházi elődöntő:
MFS 2005 – SKF Sered 5-0 Góg András (2), Szennai Márton, Sárosdi Márk, Kis Ákos
5. helyért:
MFS 2005 – FA Slov-matic 2-2 (büntetőkkel: 3-1) Góg András (2)
Együttesünk az 5. helyen végzett.
2015. 03. 01., vasárnap (Tóalmás)
VII. Sülysáp Kölyök Kupa (6 csapatos)
MFS 2005 – Tura 8-0 Korányi Milán (4), Juhász-Sala Patrik (2), Szabó Bence, Némethy Milán
MFS 2005 – Dunakeszi 3-2 Agourah Mohamed, Korányi Milán, Szöllőssy Zsombor
MFS 2005 – Dunakanyar Régió FC 4-0 Korányi Milán (2), Szöllőssy Zsombor, Juhász-Sala Patrik
MFS 2005 – Halásztelek FC 1-0 Korányi Milán
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2015. 02. 22., vasárnap (Székesfehérvár)
Wollek Tibor Emléktorna (8 csapatos)
MFS 2005 – Lurkó Illés akadémia 0-0
MFS 2005 – Sopron 0-4
MFS 2005 – Siófok 2-2 Matuszka Márk, Pretz Norbert
MFS 2005 – Nagykanizsa 1-1 Szabó Bence
MFS 2005 – Paks 0-1
Együttesünk a 7. helyen végzett.
2015. február 20., péntek (Kánai út)
Edzőmérkőzés
MFS 2005 – MFS 2004 3-9 (0-4; 3-3;0-2) Scheidl Bernát (2), Mihálszki Móric
2015. 02. 14., szombat (Dorog)
Ilku István Emléktorna (8 csapatos) – 2004-es korosztály
csoportmérkőzések:
MFS 2005 – Dorog 2004 0-4
MFS 2005 – Vasas Fáy 2004 0-4
MFS 2005 – FTC 2004 0-2
alsóházi körmérkőzés az 5-8. helyért
MFS 2005 – Salgótarján 2004 5-1 Matuszka Márk (2), Varga Bence (2), Éltes András
MFS 2005 – FTC 2004 1-0 Szennai Márton
MFS 2005 – Dalnoki Akadémia 2004 2-0 Scheidl Bernát, Pretz Norbert
Együttesünk az 5. helyen végzett.
2015. 02. 08. vasárnap (Vecsés)
U10 torna
MFS 2005 – Ferihegy Vecsés 0-0
MFS 2005 – Cegléd 3-1 Belán Samu, Moldoványi Armand, Sárosdi Márk
MFS 2005 – Pénzügyőr 3-2 Papp Dániel, Belán Samu, Sárosdi Márk
MFS 2005 – BVSC 2-0 Szennai Márton, Sárosdi Márk
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2015. 02. 07. szombat (Győrújfalu)
Újfalu Kupa
MFS 2005 – FC DAC 1904 1-0 Sárosi-Menyhei Dávid
MFS 2005 – Ménfőcsanak ESK 2-1 Lukács Leon, Lakatos Márk
MFS 2005 – Győri ETO FC 1-0 Lukács Leon
Elődöntő:
MFS 2005 – Győrújfalu SE 2-1 Lakatos Márk, Lukács Leon
Döntő:
MFS 2005 – Győri ETO FC 2-0 Lukács Leon, Sárosi-Menyhei Dávid
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2015. 01. 25., vasárnap (Kolozsvári Tamás u.)
II. ker. Kupa (5 csapatos) – 2004-es korosztály
MFS 2005 – II. ker. UFC 2004 2-0 Lisztes Krisztián (2)
MFS 2005 – ASI Dinamo 2004 1-1 Lisztes Krisztián
MFS 2005 – Grund FC 0-4
MFS 2005 – Pénzügyőr SE 6-2 Lisztes Krisztián (2), Juhász-Sala Patrik, Sus Kameron, Boros Zsombor, Szabó Bence
Együttesünk a 3. helyen végzett.
2015. 01. 25., vasárnap (Budakalász)
Dunakanyar Kupa (10 csapatos)
MFS 2005 – Liver 0-1
MFS 2005 – Érdi Asterix 1-0 Lukács Leon
MFS 2005 – Dunafém-Maroshegy 8-0 Mihálszki Móric (4), Lukács Leon (2), Forgács Donát, Joó Ádám
MFS 2005 – Újpesti Haladás 1-0 Mihálszki Móric
döntő:
MFS 2005 – BVSC 3-0 Lukács Leon, Szennai Márton, Moldoványi Armand
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2015. 01. 24., szombat (Gödöllő)
Téli Kupa (16 csapatos)
csoportmeccsek:
MFS 2005 – Gödöllő 3-0 Szöllőssy Zsombor (2), Füzi Ádám
MFS 2005 – Újhartyán 8-0 Füzi Ádám (2), Éltes András (2), Scheidl Bernát, Katkó Kende, Némethy Milán, Szöllőssy Zsombor
MFS 2005 – Goldball 5-0 Scheidl Bernát (2), Katkó Kende (2), Füzi Ádám
MFS 2005 – Nagybátony 3-1 Katkó Kende, Füzi Ádám, Szöllőssy Zsombor
MFS 2005 – Dabas-Gyón 3-0 Éltes András, Szöllőssy Zsombor, Scheidl Bernát
negyeddöntő:
MFS 2005 – Kelen SC 4-0 Scheidl Bernát (3), Szöllőssy Zsombor
elődöntő:
MFS 2005 – Vác 3-1 Éltes András, Némethy Milán, Scheidl Bernát
döntő:
MFS 2005 – UTE 3-0 Scheidl Bernát (2), Katkó Kende
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2015. 01. 17., szombat (Piliscsaba)
Winter Cup
MAC-Marczibányi MFS – Szent Pál AFC 5-1 Kis Ákos (3), Góg András, Szennai Márton
MAC-Marczibányi MFS – Csillaghegyi MFS 1-1 Szennai Márton
MAC-Marczibányi MFS – Buda Juniors FC 1-4 Góg András
2015. 01. 18., vasárnap (Budafok)
BLSZ Torna, döntő
MFS 2005 – Ikarus 3-2 Matuszka Márk, Boros Zsombor, Forgács Donát
MFS 2005 – Szent Pál Akadémia 5-0 Matuszka Márk, Füzi Ádám, Agourah Mohamed Neset, Füzi Ádám
MFS 2005 – Újbuda 3-0 Scheidl Bernát (2), Füzi Ádám
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2015. 01. 17., szombat (Százhalombatta)
Farsang Kupa
MFS 2005 – Csepel 0-1
MFS 2005 – CSHC ’94 4-0 Némethy Milán (2), Szabó Bence (2)
MFS 2005 – 1908 SZAC KSE 3-1 Pretz Norbert, Mihálszki Móric, Éltes András
MFS 2005 – Szent Pál Akadémia 8-0 Némethy Milán (2), Mihálszki Móric (2), Varga Bence, Szöllősy Zsombor, Pretz Norbert, Éltes András
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2015. január 11., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
Edzőmérkőzés
MFS 2005 – MFS 2004 1-9 Varga Bence
MFS 2005 – MFS 2004 -1-6 Kiss Zsombor
2015. január 11., vasárnap (Promontor u.)
BLSZ U10 Téli Teremtorna Selejtező
MFS 2005 – Újbuda 2-2 Forgács Donát, Matuszka Márk
MFS 2005 – Gloriett SE 4-0 Scheidl Bernát, Mamusits Patrik, Boros Zsombor, Katkó Kende
MFS 2005 – BVSC-Zugló 5-0 Scheidl Bernát (2), Mamusits Patrik, Forgács Donát, Agourah Mohamed Neset
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2014. december 21., szombat (II. Marczibányi tér 16.)
Edzőmérkőzés
MFS 2005 – MFS 2004 6-8 Scheidl Bernát (4), Boros Zsombor, Kiss Zsombor
2014. december 13., szombat (Pesterzsébet)
III. Puebla Kupa
MFS 2005 – Dalnoki Akadémia 3-4 Scheidl Bernát, Kiss Zsombor, Kis Ákos
MFS 2005 – Puebla FS „A” 1-0 Szennai Márton
MFS 2005 – Csep-Gól 3-0 Varga Bence (2), Scheidl Bernát
MFS 2005 – Dabas-Gyón 1-1 Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 – Puebla FS „B” 5-2 Scheidl Bernát (4), Agourah Mohamed Neset
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2014. december 14., vasárnap (Pesterzsébet)
III. Puebla Kupa 2004-es korosztályban
csoportmeccsek:
MFS 2005 – Gloriett 2004 2-4 Lukács Leon, Joó Ádám
MFS 2005 – BVSC 2004 4-1 Lukács Leon (2), Joó Ádám, Hutás Benedek
MFS 2005 – Kőbányáért Egyesület 2004 2-0 Lukács Leon, Korányi Milán
elődöntő:
MFS 2005 – Dabas-Gyón 2004 1-0 Korányi Milán
döntő:
MFS 2005 – Gloriett 2004 0-3
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2014. december 13., szombat (Törökbálint)
TLA SE Kupa 2004-es korosztályban
csoportmérkőzések:
MFS 2005 – Biatorbágy 2004 3-1 Sárosi-Menyhei Dávid, Lakatos Márk, Boros Zsombor
MFS 2005 – Testvériség 2004 2-0 Lisztes Krisztián, Juhász-Sala Patrik
MFS 2005 – Szigetszentmiklós 2004 2-2 Lisztes Krisztián, Katkó Kende
MFS 2005 – Kaposvár 2004 1-0 Katkó Kende
MFS 2005 – RKSK 2004 0-2
elődöntő:
MFS 2005 – Liver 2004 1-1 (7 m-esekkel 1-2) Lakatos Márk (Sárosi-Menyhei)
3. helyért:
MFS 2005 – RKSK 2004 2-0 Sárosi-Menyhei Dávid, Katkó Kende
Együttesünk a 3. helyen végzett.
2014. december 6., szombat (Törökbálint)
TLA SE Kupa
MFS 2005 – Kelen SC 6-2 Kis Ákos (2), Mamusits Patrik (2), Papp Dániel, Gyevát Kevin
MFS 2005 – Kaposvár 0-0
MFS 2005 – SzTK-Erima 2-3 Matuszka Márk, Mamusits Patrik
MFS 2005 – Liver „2” 7-1 Boros Zsombor (2), Gyevát Kevin (2), Papp Dániel, Matuszka Márk, Mamusits Patrik
Elődöntő:
MFS 2005 – Budatétény 2-0 Boros Zsombor, Gyevát Kevin
Döntő:
MFS 2005 – Kaposvár 1-5 Kis Ákos
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2014. december 6. (Tövishát u.)
Gloriett Mikulás Kupa
MFS 2005 – Gloriett fehér 1-1 Szennai Márton
MFS 2005 – Dömsöd 7-0 Korányi Milán (2), Szennai Márton (2), Belán Samu (2), Némethy Milán
MFS 2005 – Gloriett bordó 1-2 Hutás Benedek
MFS 2005 – Vecsés 1-1 Korányi Milán
MFS 2005 – Gloriett fehér 3-0 Hutás Benedek (3)
MFS 2005 – Dömsöd 3-0 Némethy Milán, Varga Bence, Szennai Márton
MFS 2005 – Gloriett bordó 2-2 Szennai Márton, Korányi Milán
MFS 2005 – Vecsés 3-0 Korányi Milán (2), Hutás Benedek
Csapatunk a 2. helyen végzett.
2014. november 30. (Újbuda)
Újbuda Kupa
csoportmeccsek:
MFS 2005 – Tabáni Spartacus 5-0 Szennai Márton (2), Moldoványi Armand, Góg András, Belán Samu
MFS 2005 – KISE 1-0 Sus Kameron
MFS 2005 – Újbuda 0-4
elődöntő:
MFS 2005 – MTK-MFS 2005 2-3 Szennai Márton, Kis Ákos
III. helyért
MFS 2005 – Újbuda 1-4 Kis Ákos
Csapatunk a 4. helyen végzett.
2014. november 22. (XV. Szántóföld u.)
Bozsik Torna U11/4. csoport 6. forduló
MFS 2005 – REAC 2004 I. 0-1
MFS 2005 – Lőrincz United 2004 1-1 Pretz Norbert
MFS 2005 – Gloriett 3-0 Forgács Donát, Kis Ákos, Kiss Zsombor
MFS 2005 – Vasas Kubala Akadémia 2004 0-2
MFS 2005 – REAC 2004 II. 1-1 Éltes András
2014. november 16. (UTE, Fiumei út)
Bozsik Torna U11/12. csoport 5. forduló
MFS 2005 – Gloriett 2004 1-1 Mamusits Patrik
MFS 2005 – UTE 2004 0-0
MFS 2005 – II. ker. UFC 0-1
MFS 2004 – III. ker. TVE 2004 2-1 Mamusits Patrik (2)
MFS 2005 – Gerrzo 2004 1-5 Belán Samu
2014. 11. 09., vasárnap (Fáy u.)
II. Pék Pont UP Futball Torna
MFS 2005 – FC Budapest 0-1
MFS 2005 – RAFC 3-1 Papp Dániel (2), Kis Ákos
MFS 2005 – Hevidék 0-7
MFS 2005 – FTC 1-2 Füzi Ádám
MFS 2005 – Dunakeszi Kinizsi 1-0 Góg András
2014. október 25. (II. Pasaréti út)
Bozsik Torna U11/3. csoport 4. forduló
MFS 2005 – Vasas KA 2004 0-0
MFS 2005 – Grund 4-1 Mamusits Patrik (2), Scheidl Bernát, Pretz Norbert
MFS 2005 – Budai FC Tabáni Spartacus 2004 3-0 Sárosi-Menyhei Dávid, Mihálszki Móric, Scheidl Bernát
MFS 2005 – Újbuda 2004 2-0 Mamusits Patrik (2)
MFS 2005 – Gerrzo 6-0 Mamusits Patrik (3), Mihálszki Móric, Matuszka Márk, Sárosi-Menyhei Dávid
2014. október 10. (XVIII. Tövishát u.)
Bozsik Torna U11/4. csoport 3. forduló
MFS 2005 – REAC II. 2004 0-3
MFS 2005 – Vasas 2004 0-0
MFS 2005 – Gloriett 2004 1-2 Szennai Márton
MFS 2005 – Lőrinc United 2004 1-0 Scheidl Bernát
MFS 2005 – REAC I. 2004 0-3
2014. szeptember 27. (XVIII. Thököly u.)
Bozsik Torna U11/4. csoport 2. forduló
MFS 2005 – Vasas 2004 1-2 Mihálszki Móric
MFS 2005 – Gloriett 0-1
MFS 2005 – REAC I. 2004 1-2 Kruppa Péter
MFS 2005 – Lőrinc United 2004 2-0 Kruppa Péter, Lukács Leon
MFS 2005 – REAC II. 2004 1-1 Lukács Leon
2014. szeptember 20. (Fehér út)
Bozsik Torna U11/4. csoport 1. forduló
MFS 2005 – Lőrinc United 2004 0-0
MFS 2005 – Gloriett 2004 1-3 Erdey Balázs
MFS 2005 – Vasas 2004 0-1
MFS 2005 – REAC 1. 2004 1-3 Belán Samu
MFS 2005 – REAC II. 2004 2-2 Kis Ákos, Éltes András
2014. szeptember 7. (Nyergesújfalu)
Monostori Tivadar Emléktorna
csoportmeccsek:
MFS 2005 – Győrszentiván 4-0
MFS 2005 – Komárno 2-1
MFS 2005 – Tatabánya 7-1
negyeddöntő:
MFS 2005 – Tata 4-0
elődöntő:
MFS 2005 – Győrújfalu 1-0
döntő:
MFS 2005 – Dorog 2-1
Csapatunk az 1. helyen végzett.
2014. augusztus 31. (Budapest, Tövishát u.)
Gloriett Nyárbúcsúztató torna 2005-ös korosztály
MFS – Gloriett fehér 4-0 Belán Samu (2), Ivits Milán, Erdey Balázs
MFS – RAFC 5-0 Kis Ákos (2), Belán Samu, Erdey Balázs, Kruppa Péter
MFS – ASI Dinamo 3-0 Kis Ákos (2), Góg András
MFS – Gloriett sárga 0-1
Csapatunk a 2. helyen végzett.
2014. augusztus 31. (Budapest, Tövishát u.)
Gloriett Nyárbúcsúztató torna 2004-es korosztály
MFS 2005 – Ikarus 2004 2-2 Lisztes Krisztián, Joó Ádám
MFS 2005 – Gloriett 2004 1-3 LisztesKrisztián
MFS 2005 – Vecsés 2004 5-0 Lisztes Krisztián (4), Joó Ádám
MFS 2005 – Dalnoki Akadémia 2004 4-0 Mihálszki Móric (2), Lisztes Krisztián, Korányi Milán
MFS 2005 – Dunaújváros 2004 6-1 Korányi Milán (2), Matuszka Márk, Mamusits Patrik, Lukács Leon, Zsigmond Ákos
Csapatunk az 5. helyen végzett.
2014. augusztus 30. (Tiszabura)
XIII. Berár Mihály emléktorna
csoportmérkőzések:
MFS – Szolnoki MÁV 1-0 Scheidl Bernát
MFS – Boszorkányok 6-0 Scheidl Bernát (3), Mohamed Neset, Éltes András, Gyevát Kevin
MFS – Tiszafüred 3-0 Boros Zsombor, Éltes András, Scheidl Bernát
MFS – Sajóvölgye 2-2 Scheidl Bernát, Gyevát Kevin
Negyeddöntő:
MFS – Szanda Szolnok 2-0 Forgács Donát, Boros Zsombor
Elődöntő:
MFS – Nyírsuli 0-0 (büntetőkkel: 1-0 Mohamed Neset)
Döntő:
MFS – Törökszentmiklós 0-3
Csapatunk a 2. helyen végzett.
2014. augusztus 23. (Balatonboglár)
edzőtábor
MFS 2005 – Siófok 2005 13-2 Kiss Zsombor (2), Pretz Norbert (2), Moldoványi Armand (2), Lisztes Krisztián (2), Erdey Balázs (2), Gyevát Kevin, Ivits Milán, Kruppa Péter
2014. augusztus 22. (Balatonszárszó)
edzőmérkőzés
MFS 2005 – Balatonszárszó 14-0 Pretz Norbert (3), Belán Samu (2), Joó Ádám, Éltes András, Scheidl Bernát, Némethy Milán, Gyevát Kevin, Juhász-Sala Patrik, Ivits Milán, Kiss Zsombor, Góg András
2014. augusztus 21. (Siófok)
edzőmérkőzés
MFS 2005 – Siófok 14-3 Mamusits Patrik (4), Éltes András (3), Mihálszki Móric (2), Belán Samu (2), Kiss Zsombor (2), Moldoványi Armand
2014. augusztus 19. (Szombathely)
I. Savaria Kupa
csoportmeccsek:
MFS – Győri ETO 2-2 Scheidl Bernát (2)
MFS – Jennersdorf 3-0 (játék nélkül)
MFS – Videoton 4-4 Mihálszki Móric (2), Scheidl Bernát, Forgács Donát
nyolcaddöntő:
MFS – Bp. Honvéd 6-0 Mihálszki Móric (2), Scheidl Bernát, Pretz Norbert, Moldoványi Armand, Forgács Donát
negyeddöntő:
MFS – Ferencváros 0-0 (9 méteresekkel 2-1) Joó Ádám, Juhász-Sala Patrik
elődöntő:
MFS – Győri ETO 1-0 Éltes András
döntő:
MTK-MFS – MFS 1-0
Csapatunk a 2. helyen végzett.
2014. augusztus 15. (Fáy u.)
edzőmérkőzés
MFS 2005 – Vasas Kubala Akadémia 7-4 Scheidl Bernát (2), Matuszka Márk, Belán Samu, Kiss Zsombor, Élter András, Pretz Norbert
2014. július 2-6. (Presov)
XIII. Fragaria Cup
csoportmérkőzések:
MFS 2005 – CS Junior Brasov (RO) 0-3
MFS 2005 – Lev Yashin FC Kiev (UA) 5-1 Mihálszki Móric, Scheidl Bernát, Matuszka Márk, Boros Zsombor, Erdey Balázs
MFS 2005 – FC Karpati Lviv (UA) 8-2 Matuszka Márk (3), Erdey Balázs (2), Joó Ádám, Mihálszki Móric, Forgács Donát
MFS 2005 – FC Junior Minsk (BY) 8-1Joó Ádám (2), Forgács Donát (2), Boros Zsombor (2), Matuszka Márk, Scheidl Bernát
MFS 2005 – FC Maardu (EE) 7-1 Joó Ádám (3), Forgács Donát, Juhász-Sala Patrik, Moldoványi Armand, Erdey Balázs
MFS 2005 – Valmieras FK (LV) 7-1 Forgács Donát (3), Matuszka Márk (2), Mihálszki Móric, Boros Zsombor
MFS 2005 – FK Junior Saca (SK) 1-0 Scheidl Bernát
MFS 2005 – BTS Record Bielsko-Biala (PL) 13-0 Boros Zsombor (3), Matuszka Márk (3), Mihálszki Móric (2), Erdey Balázs, Forgács Donát, Joó Ádám, Juhász-Sala Patrik, Moldoványi Armand
nyolcaddöntő:
MFS 2005 – Fortuna Minsk (BY) 1-4 Mihálszki Móric
Csapatunk a 9. helyen végzett.
TORNASZEREPLÉSEK A 2013-2014-ES IDÉNYBEN
2014. június 08., vasárnap (Csepel)
III. Budapest Pünkösdi Gyermek Futball Fesztivál
MFS 2005 – Ikarus BSE 3-0 Juhász-Sala Patrik, Agourah Mohamed Neset, Scheidl Bernát
MFS 2005 – Csep-Gól FC 2-2 Scheidl Bernát, Ivits Milán
Felsőház:
MFS 2005 – KISE 0-2
MFS 2005 – Csep-Gól FC 2-1 Agourah Mohamed Neset, Kiss Zsombor
MFS 2005 – Csepel FC 4-0 Erdey Balázs (2), Scheidl Bernát, Juhász-Sala Patrik
Együttesünk az 5. helyen végzett.
2014. május 31. (Marczibányi tér)
PMLSZ felsőházi rájátszás DÖNTŐ
MFS 2005 – Pomáz „A” 2-0 Korányi Milán, Füzi Ádám
MFS 2005 – Budakalász 5-1 Lisztes Krisztián (3), Forgács Donát, Sárosi-Menyhei Dávid
MFS 2005 – Pilisvörösvár 0-4
Csapatunk az 1. helyen végzett az egész éves versenysorozatban.
2014. május 30. (Graz)
I. MiniMasters Cup
csoportmérkőzések:
MFS – ASK Voitsberg 4-0 Mihálszki Móric (2), Matuszka Márk, Zsigmond Ákos
MFS – TSV Hartberg 3-0 Füzi Ádám, Gyevát Kevin, Lisztes Krisztián
MFS – SK Sturm Graz 2006 1-1 Lisztes Krisztián
MFS – Red Star Penzing 3-0 Lisztes Krisztián (2), Matuszka Márk
negyeddöntő:
MFS – AC Linden Leibnitz 2-1 Lisztes Krisztián, Gyevát Kevin
elődöntő:
MFS – NK Maribor 1-1 (büntetőkkel 3-2) Lisztes Krisztián (Sárosi-Menyhei, Lisztes, Zsigmond)
1. helyért:
MFS – Grazer AK 1-2 Lisztes Krisztián
Csapatunk a 2. helyen végzett.
2014. május 24. (Kecskemét)
XVIII. Hírös-ép UP Torna
MFS 2005 – Hírös-Ép 1-1 Scheidl Bernát
MFS 2005 – Jászberény 4-1 Scheidl Bernát, Kis Ákos, Pretz Norbert, Mihálszki Móric
MFS 2005 – Nagykőrös 3-2 Mamusits Patrik (2), Scheidl Bernát
MFS 2005 – Abony 0-0
Elődöntő:
MFS 2005 – Tisza Volán 3-0 Mamusits Patrik (2), Mihálszki Móric
Döntő:
MFS 2005 – Nagykőrös 3-0 Mamusits Patrik (2), Mihálszki Móric
Csapatunk az 1. helyen végzett.
2014. május 24. (Pilisvörösvár)
PMLSZ felsőházi rájátszás
MFS 2005 – Pilisvörösvár 0-0
MFS 2005 – Pilisvörösvár 2-2 Kruppa Péter, Korányi Milán
2014. május 13. (Budakalász)
PMLSZ felsőházi rájátszás
MFS 2005 – Budakalász 5-4 Hutás Benedek (3), Korányi Milán (2)
MFS 2005 – Budakalász 5-2 Kruppa Péter (2), Hutás Benedek, Korányi Milán, Juhász-Sala Patrik
2014. május 10. (Pomáz)
PMLSZ felsőházi rájátszás
MFS 2005 – Pomáz „B” 13-0 Sárosi-Menyhei Dávid (3), Moldoványi Armand (2), Hutás Benedek (2), Lisztes Krisztián (2), Korányi Milán, Juhász-Sala Patrik, Kruppa Péter, Bacsi Dániel
MFS 2005 – Pomáz „B” 7-1 Moldoványi Armand (2), Hutás Benedek (2), Lisztes Krisztián, Sárosi-Menyhei Dávid, Szabó Gábor Demeter
2014. május 2. (Őrbottyán)
Focimajális
Mészöly Focisuli SE – Csepel 2-2 Erdey Balázs, Agourah Mohamed Neset
Mészöly Focisuli SE – Dabas-Gyón 4-0 Agourah Mohamed Neset (2), Forgács Donát, Scheidl Bernát
Mészöly Focisuli SE – Vác VLSE 4-1 Erdey Balázs (3), Scheidl Bernát
Mészöly Focisuli SE – Kerekegyháza 0-1
5. helyért
Mészöly Focisuli SE – Isaszeg 6-0 Erdey Balázs (2), Ludvig Gergő (2), Boros Zsombor, Matuszka Márk
Csapatunk az 5. helyen végzett.
2014. május 1. (Bátony u.)
VI. FocIKA Kupa
Csoportmérkőzések:
MFS 2005 – Újpesti Haladás 1-2 Bacsi Dániel
MFS 2005 – MLTC 1-0 Mamusits Patrik
MFS 2005 – Nagybátony 0-1
MFS 2005 – Ikarus 6-0 Ivits Milán (4), Mamusits Patrik, Forgács Donát
5. – 8. helyért:
MFS 2005 – Kelen SC 3-0 Pretz Norbert, Ivits Milán, Mamusits Patrik
5. helyért:
MFS 2005 – RTK 4-0 Mamusits Patrik (2), Némethy Milán, Juhász-Sala Patrik
Csapatunk az 5. helyen végzett.
2014. április 26. (Győrújfalu)
edzőmérkőzés
MFS 2005 – Győrújfalu 6-8 Ludvig Gergő (2), Agourah Mohamed Neset, Boros Zsombor, Kis Ákos, Scheidl Bernát
2014. április 24. (Márton út)
PMLSZ felsőházi rájátszás
ÜMFS 2005 – Pomáz „A” 7-2 Korányi Milán (2), Lisztes Krisztián, Füzi Ádám, Moldoványi Armand, Hutás Benedek, Kruppa Péter
ÜMFS 2005 – Pomáz „A” 8-2 Lisztes Krisztián (4), Hutás Benedek (2), Korányi Milán, Moldoványi Armand, Juhász-Sala Patrik
CSMFS 2005 – Pilisvörösvár 3-5 Pretz Norbert, Kiss Zsombor, Matuszka Márk
CSMFS 2005 – Pilisvörösvár 0-3
2014. április 19-20. (Fóti út)
VI. UTE Nemzetközi Torna
Csoportmérkőzések:
MFS 2005 – Ungvár (ukrán) 0-2
MFS 2005 – ASI Dinamo 5-1 Pretz Norbert, Bánfalvi Gergő, Agourah Mohamed Neset, Scheidl Bernát, Matuszka Márk
MFS 2005 – Kaposvár 3-0 Agourah Mohamed Neset, Kiss Zsombor, Matuszka Márk
Felső ág:
MFS 2005 – UTE 4-1 Scheidl Bernát (3), Matuszka Márk
MFS 2005 – FC Kula (szerb) 1-0 Scheidl Bernát
Döntő:
MFS 2005 – MTK-MFS 2005 1-3 Agourah Mohamed Neset
Csapatunk a 2. helyen végzett.
2014. április 9. (Solymár)
PMLSZ felsőházi rájátszás
MFS 2005 – Solymár 9-1 és 9-2 Lisztes Krisztián (5), Hutás Benedek (4), Korányi Milán (3), Bacsi Dániel (3), Füzi Ádám (2), Moldoványi Armand
2014. április 5. (Kalap u.)
Bozsik Torna 2003-as csoport
MFS 2005 – Vízművek 2003 3-1 Katkó Kende, Sárosi-Menyhei Dávid, Hutás Benedek
MFS 2005 – Vasas 2003 0-2
MFS 2005 – III. ker. TVE 2003 1-4 Katkó Kende
2014. március 29. (Szentendre)
PMLSZ felsőházi rájátszás
MFS 2005 – SZE-FI 2-2 Lisztes Krisztián, Hutás Benedek
MFS 2005 – SZE-FI 4-0 Lisztes Krisztián (3), Bacsi Dániel
2014. március 22. (Pilisvörösvár)
Edzőmérkőzések
MFS 2005 – Pilisvörösvár 2005 8-10 (2-8; 2-1; 4-1) Pretz Norbert (4), Agourah Mohamed Neset (2), Erdey Balázs, Füzi Ádám
2014. március 15. (Márton út)
Edzőmérkőzések
MFS 2005 – Pilisvörösvár 2004 11-3 Katkó Kende (3), Lisztes Krisztián (2), Lukács Leon (2), Sárosi-Menyhei Dávid (2), Hutás Benedek, Lakatos Márk
MFS 2005 – MTK-MFS 2006 4-3 Mamusits Patrik (2), Mihálszki Móric, Moldoványi Armand
MFS 2005 – Pilisvörösvár 2005 5-5 Némethy Milán (2), Kiss Zsombor, Gyevát Kevin, Boros Zsombor
MFS 2005 – MFS 2004 1-10 Kis Ákos
2014. február 23. (Szolnok)
XI. Kolláth Béla Emléktorna
MFS 2005 – Hírös-ép Kecskemét 2-2 Gyevát Kevin, Füzi Ádám
MFS 2005 – Tisza Volán II. 5-2 Pretz Norbert (2), Matuszka Márk, Mamusit Patrik, Forgács Donát
MFS 2005 – Szolnoki MÁV 1-1 Pretz Norbert
MFS 2005 – Jászberény 1-0 Mihálszki Móric
elődöntő:
MFS 2005 – OFS Debrecen 0-3
3. helyért:
MFS 2005 – Tisza Volán 0-1
Csapatunk a 4. helyen végzett.
2014. február 22. (Székesfehérvár)
Wollek Tibor Emléktorna 2004-es korosztály
MFS 2005 – Haladás 2004 7-0 Sárosi-Menyhei Dávid (4), Lakatos Márk, Korányi Milán, Lukács Leon
MFS 2005 – Videoton 2004 1-4 Boros Zsombor
MFS 2005 – Sopron 2004 1-4 Lakatos Márk
MFS 2005 – Hévíz 2004 2-1 Lisztes Krisztián (2)
MFS 2005 – Siófok 0-2
Csapatunk a 6. helyen végzett.
2014. február 15. (Csömöri út)
edzőmérkőzés
MFS 2005 – Csepel SC 2004 21-19
Hutás Benedek (4), Matuszka Márk (3), Erdey Balázs (3), Lukács Leon (2), Mihálszki Móric (2), Boros Zsombor (2), Bacsi Dániel (2), Forgács Donát (2), Kiss Zsombor
2014. február 1. (Siófok)
5 csapatos torna
MFS 2005 – Videoton 0-2
MFS 2005 – Szeged 2-1 Pretz Norbert, Juhász-Sala Patrik
MFS 2005 – Siófok 3-0 Agourah Mohamed Neset, Erdey Balázs, Juhász-Sala Patrik
MFS 2005 – Kaposvár 3-1 Forgács Dávid (2), Füzi Ádám
Csapatunk a 2. helyen végzett.
2014. január 26. (Budakalász)
Dunakanyar Kupa 2004-es korosztály
MFS 2005 – Liver FC 2004 1-2 Gyevát Kevin
MFS 2005 – Érdi Asterix SC 2004 2-0 Lisztes Krisztián (2)
MFS 2005 – Kelen SC 2004 0-0
MFS 2005 – Sülysápi GYFE 2004 1-2 Lisztes Krisztián
Csapatunk az 5-6. helyen végzett.
2014. január 11. (Gödöllő)
Football Factor Évadnyitó Torna
MFS 2005 – RKSK 5-1 Mamusits Patrik (3), Füzi Ádám, Kiss Zsombor
MFS 2005 – UTE 3-1 Erdey Balázs (2), Mamusits Patrik
MFS 2005 – Tökmag FS 2-0 Bacsi Dániel, Erdey Balázs
MFS 2005 – Dunakeszi Kinizsi 0-2
MFS 2005 – Ferihegy-Vecsés 1-0 Erdey Balázs
MFS 2005 – Liver FC 4-1 Bacsi Dániel (2), Mamusits Patrik, Erdey Balázs
MFS 2005 – II. ker. UFC 2-2 Mamusits Patrik, Erdey Balázs
MFS 2005 – Dunakeszi Kinizsi 0-1
Csapatunk a 3. helyen végzett.
2013. december 20. (Marczibányi tér)
edzőmérkőzés
MFS 2005 – Pilisvörösvár 2004/2005 11-5 Sárosi-Menyhei Dávid (3), Zsigmond Ákos (2), Katkó Kende (2), Lukács Leon (2), Hutás Benedek, Mihálszki Móric
2013. december 14. (Marczibányi tér)
II. Mészöly Téli Kupa
MFS 2005 – Grund 0-1
MFS 2005 – Videoton 1-4 Bacsi Dániel
MFS 2005 – Pécs 2-3 Mihálszki Móric, Erdey Balázs
MFS 2005 – Szeged 1-2 Forgács Donát
MFS 2005 – DVTK 2-2 (büntetőkkel 3-1) Forgács Donát, Mamusits Patrik (Mamusits, Agourah, Pretz)
Csapatunk a 7. helyen végzett.
2013. december 7. (Gödöllő)
Football Factor és Aquaworld Kupa
Csoportmeccsek:
MFS 2005 – Zsámbok 7-0 Füzi Ádám (3), Mihálszki Móric (2), Forgács Donát (2)
MFS 2005 – UTE 4-3 Mihálszki Móric (2), Füzi Ádám, Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 – Újpesti Haladás 7-0 Mihálszki Móric (3), Moldoványi Armand (2), Forgács Donát, Agourah Mohamed Neset
MFS 2005 – Gödöllői SK 4-0 Mihálszki Móric (2), Forgács Donát (2)
MFS 2005 – Vác VLSE 0-1
Felsőházi elődöntő:
MFS 2005 – Monor 3-1 Mihálszki Móric (2), Forgács Donát
Döntő körmérkőzés:
MFS 2005 – KISE 1-0 Erdey Balázs
MFS 2005 – Nagybátony 4-0 Mihálszki Móric (3), Füzi Ádám
Csapatunk az 1. helyen végzett.
2013. november 24., vasárnap, Újbuda – Sportház
Újbuda Kupa
MFS fekete – BVSC 1 1-0 Forgács Donát
MFS fekete – Videoton 2-0 Forgács Donát, Mihálszki Móric
MFS fekete – II. ker. UFC 1-1 Forgács Donát
vigaszág
MFS fekete – Tabán 4-0 Mihálszki Móric (2), Galántai Tamás, Forgács Donát
elődöntő
MFS fekete – II. ker UFC 1-2 Mihálszki Móric
3. helyért
MFS fekete – Újbuda FC 7-1 Galántai Tamás (2), Agourah Mohamed Neset (2), Füzi Ádám, Mihálszki Móric, Forgács Donát
Csapatunk a 3. helyen végzett.
2013. november 10. (Kalap u.)
Bozsik 3. alaptorna
MFS I. – III. ker. TVE I. 4-0 Hutás Benedek (2), Matuszka Márk (2)
MFS I. – Vasas Kubala Akadémia I. 5-1 Lukács Leon (2), Matuszka Márk, Hutás Benedek, Korányi Milán
MFS I. – Vízművek KSK 6-0 Matuszka Márk (2), Zsigmond Ákos, Boros Zsombor, Korányi Milán, Lukács Leon
MFS II. – Baráti Bőrlabda I. 4-1 Mamusits Patrik (2), Juhász-Sala Patrik, Pretz Norbert
MFS II. – ASR Gázgyár I. 0-1
MFS II. – Vasas Kubala Akadémia II. 6-1 Mamusits Patrik (5), Pretz Norbert
2013. november 9. (Fehér út)
Bozsik 3. alaptorna (2003-as korosztály között)
MFS 2005 – Postás 2003 10-4 Lukács Leon (5), Matuszka Márk (2), Korányi Milán, Boros Zsombor, Sárosi-Menyhei Dávid
MFS 2005 – Csillaghegyi MFS 2004 3-3 Matuszka Márk, Lukács Leon, Boros Zsombor
MFS 2005 – MTK 2003 0-7
MFS 2005 – MAC-MFS 2003 5-1 Lukács Leon (2), Sárosi-Menyhei Dávid, Zsigmond Ákos, Laczkovics Ádám
2013. október 23. (Bátony u.)
IV. FociKA Kupa 2005-ös korosztály
MFS – UTE 0-1
MFS – Dabas 2-0 Kiss Zsombor, Mihálszki Móric
MFS – Grund 0-0
MFS – Újbuda 8-0 Mihálszki Móric (2), Juhász-Sala Patrik, Kiss Zsombor, Agourah Mohamed Neset, Bacsi Dániel, Pretz Norbert, Mamusits Patrik
elődöntő:
MFS – FTC 3-0 Mihálszki Móric, Bacsi Dániel, Pretz Norbert
döntő:
MFS – Grund 0-1
Csapatunk a 2. helyen végzett.
2013. október 6. (Hunyadi M. út)
Pici Gól Kupa
MFS – Egri Sportcentrum 3-0 Ivits Milán, Zsigmond Ákos, Boros Zsombor
MFS – Kelen SC 4-1 Boros Zsombor (2), Kiss Zsombor, Zsigmond Ákos
MFS – Vasas Kubala Akadémia 1-1 Ivits Milán
Felsőházi elődöntő
MFS – Budatétény 4-1 Ivits Milán (2), Boros Zsombor, Zsigmond Ákos
Döntő
MFS – Ferencvárosi TC 4-4 (büntetőkkel 4-3) Boros Zsombor (2), Zsigmond Ákos, Ivits Milán
Csapatunk az 1. helyen végzett.
2013. augusztus 26-31. (Stara Pazova, Szerbia)
MAX SPORT CUP
MFS 2005 – FK Lion 3-0 Matuszka Márk (2), Füzi Ádám
MFS 2005 – FK Crveni Orao 8-0 Pretz Norbert (2), Juhász-Sala Patrik (2), Laczkovics Ádám (2), Hutás Benedek, Némethy Milán
MFS 2005 – BSK Batajnica 0-0
MFS 2005 – FC Barca 4-1 Pretz Norbert (2), Matuszka Márk, Laczkovics Ádám
MFS 2005 – Spartak 2012 3-0 Matuszka Márk (2), Laczkovics Ádám
MFS 2005 – MTK-MFS 0-0 (0-1)
MFS 2005 – FK Spektar 0-5
Csapatunk a 4. helyen végzett.
2013. augusztus 25. (Sülysáp)
Gólszóró Kupa 2005-ös korosztály
MFS 2005 – Grund 0-1
MFS 2005 – Monor 0-1
MFS 2005 – Monor 2004 (vk) 6-3 Mamusits Patrik (3), Forgács Donát, Agourah Mohamed Neset, Laczkovics Ádám
MFS 2005 – Sülysáp „B” (vk) 8-0 Füzi Ádám (2), Agourah Mohamed Neset (2), Laczkovics Ádám (2), Forgács Donát, Pretz Norbert
MFS 2005 – Szigethalom 7-0 Füzi Ádám (2), Laczkovics Ádám (2), Agourah Mohamed Neset, Mamusits Patrik, Pretz Norbert
Csapatunk az 5. helyen végzett.