K’04 tornák

TORNASZEREPLÉSEK A 2016-2017-ES IDÉNYBEN

2017. 06. 10., szombat (Graz, Ausztria)
MiniMasters

MFS 2004 – Zbrojovka Brno 0-1
MFS 2004 – Auswahl Burgenland 2-0 Müller Márk (2)
MFS 2004 – NK Maribor 0-1
MFS 2004 – Sturm Graz fekete 0-3
MFS 2004 – Unirea Sinicolau 1-0 Jónás Márk

Helyosztók
7-8. helyért:

MFS 2004 – SC Sopron 1-2 Müller Áron

2017. 05. 14., vasárnap (Balassagyarmat)
Bozsik Torna

MFS 2004 – Balassagyarmat 2-0 Lovas Tamás, Szalai Zsolt
MFS 2004 – III. Kerület 1-0 Jónás Márk
MFS 2004 – Vác 2-0 Müller Áron, Kondor Tamás
MFS 2004 – Szerecseny 5-0 Müller Áron (2), Blum Ádám, Egri Zoltán, Kondor Tamás

2017. 03. 26., vasárnap (Szécsény)
Bozsik Torna

MFS 2004 – Szécsény 2-0 Fenyves Miklós, Koblencz Ákos
MFS 2004 – III. Ker. TVE 1-1 Blum Ádám
MFS 2004 – BSE Palóc Farkasok 0-2
MFS 2004 – Vác 0-0

2017. 02. 26., vasárnap (Újpest)
Újpesti Haladás Kupa

MFS 2004 – Szent Pál Akadémia 9-2 Ulicsák Miklós (4), Almási Martin (3), Kondor Tamás, Rugly Bence
MFS 2004 – ASR Gázgyár 6-2 Laczkovics Milán (2), Kondor Tamás (2), Ulicsák Miklós, Lovas Tamás
MFS 2004 – RAFC 1-1 Lovas Tamás
MFS 2004 – Újpesti Haladás 1-2 Fenyves Miklós, Laczkovics Milán

2017. 02. 04., szombat (Cegléd)
UP Torna

MFS 2004 – Budafok LC 4-2 Kondor Tamás (2), LovasTamás, Jónás Márk
MFS 2004 – Szolnoki MÁV 2-4 Koblencz Ákos, Jónás Márk
MFS 2004 – Ceglédi VSE 1-0 Kondor Tamás
MFS 2004 – Nagykőrösi Kinizsi 5-0 Fekete Botond, Kondor Tamás, Fenyves Miklós, Laczkovics Milán
MFS 2004 – Monor SE 3-2 Koblencz Ákos, Kondor Tamás, Lovas Tamás

2017. 01. 29., vasárnap (Soroksár)
Soroksár Kupa

Mészöly FS 2004 – Méhecskék SE 0-2
Mészöly FS 2004 – FTC 1-1 Ulicsák Miklós
Mészöly FS 2004 – FC Budapest 0-1
Mészöly FS 2004 – Vác 0-4

7. helyért
Mészöly FS 2004 – Soroksár SC 1-0 Pataki Marcell

2017. 01. 28., szombat (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup

MFS 2004 – Piliscsaba 0-6
MFS 2004 – Esztergom 1-3 Blum Ádám
MFS 2004 – CSMFS 7-1 Blum Ádám (3), Ulicsák Miklós (2), Homoki Levente Zsolt (2)

2017. 01. 28., szombat (Budakalász)
Dunakanyar Kupa

Mészöly FS 2004 – Nagykovácsi 4-0 Fekete Botond, Koblencz Ákos, Laczkovocs Milán, Rugly Bence
Mészöly FS 2004 – Leányfalu SE 0-0
Mészöly FS 2004 – III. ker. TVE 1-0 Rugly Bence
Mészöly FS 2004 – Dunakanyar SE 1-0 Lovas Tamás

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2017. 01. 19., csütörtök (Soroksár)
Edzőmérkőzés

MFS 2004 – Soroksár 5-1 Koblencz Ákos (3), Jónás Márk, Fenyves Miklós

2017. 01. 21., szombat (Törökbálint)
Újévi Kupa

MFS 2004 – Viadukt SE 2-1 Homoki Levente Zsolt, Fekete Botond
MFS 2004 – DUSE 4-2 Homoki Levente Zsolt (2), Blum Ádám, Fekete Botond
MFS 2004 – Pestszentimre SK 3-0 Jónás Márk (2), Homoki Levente Zsolt
MFS 2004 – Csepel UP 1-5 Jónás Márk
MFS 2004 – Soroksár 2004 5-1 Koblencz Ákos (3), Jónás, Fenyves

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2016. 12. 10-11., szombat-vasárnap (XI. Kánai út 2.)
Újbuda Cup

Csoportmérkőzések:
Mészöly FS 2004 II – UTA Arad 2-5 Fenyves Miklós, Fekete Botond
Mészöly FS 2004 II – UTE 0-6
Mészöly FS 2004 II –  Újbuda “sárga” 1-1 Fenyves Miklós, Müller Áron
Mészöly FS 2004 II – ETO FC Győr 1-8 Szalai Zsolt

Vigaszág:
Mészöly FS 2004 II – Mészöly FS I 2-2 Müller Áron (2)
Mészöly FS 2004 II – DHSE Olasz Focisuli 2-0 Fenyves Miklós, Szalai Zsolt

Középdöntő:
Mészöly FS 2004 II – BVSC 0-2
Mészöly FS 2004 II – UTE 1-10 Lovas Tamás

2016. 12. 10-11., szombat-vasárnap (XI. Kánai út 2.)
Újbuda Cup

MFS 2004 I – Ikarus BSE 2-1 Egri Zoltán, Koblencz Ákos
MFS 2004 I – FK Olimpik Apatin 1-6 Lovas Tamás
MFS 2004 I – Grund FC 2-1 Koblencz Ákos, Laczkovics Milán
MFS 2004 I – Honvéd MFA 0-8

A vasárnapi helyosztók, vigaszág:
MFS 2004 I – Debreceni Olasz Focisuli 0-2
MFS 2004 I – MFS 2004 II. 2-2 Rugly Bence, Koblencz Ákos

2016. 11. 27., vasárnap (Vasas Sporttelep)
IV. Pék Pont Kupa

Mészöly FS 2004 – Pénzügyőr SE 6-4 Müller Áron (4), Ulicsák Miklós, Rugly Bence
Mészöly FS 2004 – Sárszentmiklós 4-0 Müller Áron, Fenyves Miklós, Laczkovics Milán, Ulicsák Miklós
Mészöly FS 2004 – UTE 1-1 Müller Áron
Mészöly FS 2004 – III.ker TVE    1-2 Fenyves Miklós

Helyosztó az ötödik helyezésért
Mészöly FS 2004 – RAFC 4-0 Müller Áron, Lovas Tamás, Fenyves Miklós, Rugly Bence

Együttesünk az 5. helyen végzett.

2016. 11. 19., szombat (Budapest)
Bozsik Torna

MFS 2004 – Gerrzo Kft. 0-0
MFS 2004 – UTE 0-2
MFS 2004 – Gloriett SE 1-3 Lovas Tamás
MFS 2004 – FTC 0-3

2016. 11. 12., szombat (Újpest)
Bozsik Torna

MFS 2004 – Gerrzo Kft. 0-0
MFS 2004 – Vasas Kubala Akadémia 0-0
MFS 2004 – Honvéd FC 0-1
MFS 2004 – FTC 0-0

2016. 10. 22., szombat (Budapest)
Bozsik Torna

MFS 2004 – Honvéd FC 3-2 Agourah Mohamed Neset (2), Ulicsák Miklós
MFS 2004 – Vasas 0-3
MFS 2004 – Gerrzo Kft. 0-0
MFS 2004 – UTE 1-0 Lovas Tamás

2016. 10. 05., szombat (Budapest)
Bozsik Torna

MFS 2004 – Honvéd 0-0
MFS 2004 – Vasas KA 0-2
MFS 2004 – FTC 0-2
MFS 2004 – Gloriett 0-2

2016. 09. 25., vasárnap (Budapest)
Bozsik Torna

MFS 2004 – Vasas KA 0-1
MFS 2004 – Honvéd 0-1
MFS 2004 – Gerrzo 1-0 Jónás Márk
MFS 2004 – FTC I 1-1 Rugly Bence

2016. 09. 10., szombat (Gloriett Sporttelep)
Bozsik Torna

MFS 2004 – MTK 0-0
MFS 2004 – Honvéd FC 2-1 Laczkovics Milán, Pataki Marcell
MFS 2004 – FTC 1-1 Ulicsák Miklós
MFS 2004 – Gerrzo Kft. 1-2 Ulicsák Miklós

2016. 09. 11., vasárnap (RKSK Sporttelep)
Bozsik Torna

MFS 2004-2005 – RKSK  0-2
MFS 2004-2005 – Budafok 0-1
MFS 2004-2005 – FC Budapest 2-0 Danka Zoltám, Papp Dani
MFS 2004-2005 – Újpest FC 1-1 Papp Dániel

 

 

TORNASZEREPLÉSEK 2015-2016

2016. 06. 18., szombat (Vác)
Mészáros Ferenc Emléktorna

MFS 2004 – Nagymaros 1-0 Fenyves Miklós
MFS 2004 – Honvéd I 0-0
MFS 2004 – Esztergom 0-0
MFS 2004 – Vác VLSE I 1-2 Müller Áron
MFS 2004 – Vác VLSE II 3-0 Fenyves Miklós (2), Jónás Márk
MFS 2004 – Dinamo Star 0-2

2016. 04. 23., szombat (Grund Sporttelep)
Bozsik Torna

MFS 2004 – Ikarus 1-0 Müller Áron
MFS 2004 – Goldball 94 1-0 Scheibert Márton
MFS 2004 – Inter 4-0 Kondor Tamás (2), Lovas Tamás, Fenyves Miklós
MFS 2004 – Grund 1-1 Pápai Emőke

2016. 04. 11., vasárnap (II. Pasaréti út)
Bozsik Torna

MFS 2004 – ASI Dinamo Star SE 0-1
MFS 2004 – Tabáni Spartacus II. 3-1 Jónás Márk (2), Takács Péter
MFS 2004 – III. Kerületi TVE 3-0 Takács Péter (3)
MFS 2004 – Vasas Kubala Akadémia 1-1 Fenyves Miklós

 

2016. 03. 20., vasárnap (III. Márton út 25.)
Bozsik Torna

MFS 2004 – Tabáni Spartacus II 1-1 Takács Péter
MFS 2004 – ASI DSE 0-1
MFS 2004 – III. Ker TVE 0-1
MFS 2004 – Vasas Kubala Akadémia 0-4

2016. 03. 06., vasárnap (Budapest, Bátony u.)
Bozsik Torna

MFS 2004 – Csepel UP 1-2 Jónás Márk
MFS 2004 – Inter CDF 2-0 Agourah Mohamed Neset, Jónás Márk
MFS 2004 – Csepel UP 0-1
MFS 2004 – Inter CDF 2-0 Jónás Márk (2)

2016. 03. 05., szombat (Budapest)
Bozsik Torna

MFS 2004 – Tabáni Spartacus II 0-1
MFS 2004 – BVSC 0-0
MFS 2004 – CSHC 2-1 Müller Áron (2)
MFS 2004 – Vasas Pasarét 1-3 Fenyves Miklós

2016. 02. 27., szombat (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup

MFS 2004 – Esztergom 3-3 Müller Áron (2) Rugly Bence
MFS 2004 – ÚMFS 2004 6-0 Jónás Márk (3), Müller Áron (2), Almási Martin
MFS 2004 – Buda Juniors 8-1 Jónás Márk (3), Pápai Emőke (2), Müller Áron (2), Scheibert Marcell

2016. 02. 14., vasárnap (Kartal)
I. Materasso Kupa

MFS 2004 – UTE 1-3 Koblencz Ákos
MFS 2004 – Videoton 1-1 Kondor Tamás
MFS 2004 – Mezőkövesd Zsóry-Eger 2-3 Kondor Tamás, Fekete Botond
MFS 2004 – Tabán 4-0 Kondor Tamás (2), Koblencz Ákos, Kobza Gergő

7. Helyért
MFS 2004 – Puskás Akadémia 2-4 Lovas Tamás, Koblencz Ákos

2016. 02. 13., szombat (Vecsés)
Farsangi Kupa

MFS 2004 – Alba Kölyök 0-0
MFS 2004 – SZEFI 1-3 Pataki Marci
MFS 2004 – TESI 1-1 Müller Áron
MFS 2004 II – FC Budapest 3 -1 Müller Áron (2), Rugly Bence

2016. 01. 31., vasárnap (Budafok)
BLSZ Torna selejtező

MFS 2004 – Budafok 0-1
MFS 2004 – KISE 0-1
MFS 2004 – Ikarus BSE 1-2 Scheibert Márton

2016. 01. 31., vasárnap (Százhalombatta)
UP Kupa

MFS 2004 – BVSC 0-4
MFS 2004 – Sárszentmiklós 1-1 Szalai Zsolt
MFS 2004 – Százhalombatta 4-0 Homoki Zsolt (2), Egri Zoltán, Jónás Márk
MFS 2004 – Dalnoki Akadémia 1-3 Homoki Zsolt
MFS 2004 – Csepel 2-0 Müller Áron, Szalai Zsolt

Csapatunk a 3. helyen végzett.

2016. 01. 30., szombat (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup

MFS 2004 – Esztergom 3-1 Pápai Emőke, Kondor Tamás, Takács Péter
MFS 2004 – Buda Juniors 4-1 Müller Áron (2), Kondor Tamás, Takács Péter
MFS 2004 – CSMFS 8-0 Müller Áron (3), Pápay Emőke, Kondor Tamás, Ruly Bence, Takács Péter, Fenyves Miklós

2016. 01. 30., szombat (II. Marczibányi tér 16.)
OTP Bank Bozsik Téli Teremlabdarúgó Torna

MFS 2004 I – Kőbányáért Egyesület 1-3 Jónás Márk
MFS 2004 I – MTK 0-6
MFS 2004 I – Csepel 1-1 Jónás Márk
MFS 2004 I – RAFC 3-0 Jónás Márk, Fekete Botond, öngól

2016. 01. 16., szombat (Budakalász)
IV. Dunakanyar Kupa

MFS 2004 II – Budakalász 1-1 Müller Áron
MFS 2004 II – MTK 0-1
MFS 2004 II – III. ker.TVE 3-0 Müller Áron (3)
MFS 2004 II – Vác VLSE 2-0 Müller Áron, Szalai Zsolt

A 3. helyért:
MFS 2004 II – Dalnoki Akadémia 0-2

Együttesünk a 4. helyen végzett.

2015. 12. 13., vasárnap (Gödöllő)
Sátor Kupa

MFS 2004 fehér – Vecsés 0-0
MFS 2004 fehér – Dunakanyar 1-0 Takács Péter
MFS 2004 fehér – KISE 1-2 Takács Péter
MFS 2004 fehér – Vidoton 0-1
MFS 2004 fehér Újszentiván 1-1 Moery Matthew
MFS 2004 fehér – Ikarusz 3-0 Koblenz Ákos (3)

2015. 12. 12., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa

MFS 2004 piros – BVSC 3-2 Scheibert Márton, Kobza Gergő, Ulicsák Miklós
MFS 2004 piros – Ikarus fehér 0-1
MFS 2004 piros – Komárom 0-1
MFS 2004 piros – Alba Kölyök 2-3 Kobza Gergő, Homoki Zsolt
MFS 2004 piros – Gödöllő 1-1 Kobza Gergő

15 -16. helyért:
MFS piros – Dunakeszi 1-1 Homoki Zsolt (büntetőkkel 2-3)

Együttesünk a 16. helyen végzett.

2015. 12. 06., vasárnap (Nyíregyháza)
I. Bozsik Kupa

MFS 2004 – UTE 1-4 Fenyves Miklós
MFS 2004 – FTC I 0-3
MFS 2004 – DVTK 2-3 Moery Ottó Matthew, Müller Áron
MFS 2004 – FTC II 2-2 Fenyves Miklós, Müller Áron
MFS 2004 – Bozsik JLA 0-1

2015. 12. 06., vasárnap (II. Kerület)
Winter Cup

MFS 2004 – Pilisvörösvár 2-2 Kobza Gergő, Szalai Zsolt
MFS 2004 – SZPA 1-2 Ujhelyi Dani
MFS 2004 – Esztergom 2-2 Szalai Zsolt, Fekete Botond

2015. 12. 05., szombat (Törökbálint)
Mikulás Kupa

MFS 2004 – Tatabánya 1-0 Takács Péter
MFS 2004 – FC Budapest 2-3 Takács Péter (2)
MFS 2004 – Marosfém 1-1 Egri Zoltán
MFS 2004 – Dunaújváros 3-1 Takács Péter, Faludi Botond, Pápai Emőke
Elődöntő:
MFS 2004 – BVSC 1-2 Pápai Emőke

Bronzmérkőzés:
Mészöly FS – SZE-FI 1-1 Takács Péter (büntetőkkel 3-4)

Együttesünk a 4. helyen végzett.

2015. 11. 22., vasárnap (XI. Kánai út 2.)
Bozsik Torna

Mészöly FS 2004 II – BVSC 1-2 Jónás Márk
Mészöly FS 2004 II – Gerrzo Kft. 0-0
Mészöly FS 2004 II – Újbuda Kft. 1-4 Kobza Gergő
Mészöly FS 2004 II – Gloriett SE 1-2 Egri Zoli

2015. 10. 25., vasárnap (IX. Könyves Kálmán krt.)
Bozsik Torna

Mészöly FS 2004 II – Grund FC 1-0 Jónás Márk
Mészöly FS 2004 II – Újbuda Kft. 0-0
Mészöly FS 2004 II – Ikarus BSE 2-0 Müller Áron, Egri Zoltán
Mészöly FS 2004 II – Gerrzo Kft. 3-0 Pápai Emőke (2), Almási Martin

2015. 10. 11., vasárnap (III. Ker. TVE Sporttelep)
Bozsik Torna

MFS 2004 – II. Kerület UFC 0-3
MFS 2004 – CSHC 4-1 Moery Ottó Matthew (2), Ulicsák Miklós, Pápai Emőke
MFS 2004 – Vasas Kubala Akadémia 2-1 Pápai Emőke, Ulicsák Miklós
MFS 2004 – III. Kerület TVE 0-0

2015. 10. 11., vasárnap (XVI. Bátony u.)
Bozsik Torna

Mészöly FS 2004 II – BVSC 5-0 Müller Áron (2), Ujhelyi Dani, Takács Péter
Mészöly FS 2004 II – Gloriett SE 1-0 Scheibert Márton
Mészöly FS 2004 II – Újbuda Kft 2-3 Müller Áron, Fenyves Miklós
Mészöly FS 2004 II – Grund FC 1-1 Rugly Bence

2015. 09. 27., vasárnap (IV. Fiumei út)
Bozsik U13/3

MFS 2004 I – III.ker TVE 3-0 Fekete Botond, Takács Péter, öngól
MFS 2004 I – CSHC 1-1 Takács Péter
MFS 2004 I – II. Kerület 0-1
MFS 2004 I – Vasas K.A. 1-0 Moery Ottó Matthew

2015. 09. 13., vasárnap (II. Pasaréti út)
Bozsik Torna
MFS 2004 – III. Ker. TVE 1-0 Horváth Marcell
MFS 2004 – BVSC 3-1 Takács Péter (2), Pápai Emőke
MFS 2004 – UTE 0-0
MFS 2004 – Vasas Kubala Akadémia 0-0
MFS 2004 – CSHC 94 SE 0-3

 

2015. 09. 06., vasárnap (Tokod)
UP Torna

Csoportmérkőzések:
MFS 2004 – Dorogi FC 0-1
MFS 2004 – Gyirmót FC 1-0 Fenyves Miklós
MFS 2004 – KDE Csepel 6-0 Fenyves Miklós (4), Takács Péter, Kobza Gergő

Negyeddöntő:
MFS 2004 – Pilisvörösvár UFC 3-0 Ulicsák Miklós (2), Takács Péter

Elődöntő:
MFS 2004 – FTC I. 1-3 Takács Péter

3. helyért:
MFS 2004 – Dorogi FC 1-1 Moery Ottó Matthew Büntetőkkel: 3-1 (Takács Péter, Matthew Otto Moery, Jónás Márk)

Együttesünk a 4. helyen végzett.

 

 

TORNASZEREPLÉSEK 2014-2015

2015. 06. 21., szombat (Vác)
XIX. Mészáros Ferenc Emléktorna

MFS 2004 – Vác 2 3-0 Ulicsák Miklós (2), Fenyves Miklós
MFS 2004 – Gyöngyös 2-1 Scheibert Márton, Ulicsák Miklós
MFS 2004 – Nagykáta 1-1 Moery Matthew

Felsőház:
MFS 2004 – FC Budapest 4-1 Pikó Gergely (2), Kondor Tamás, Ulicsák Miklós
MFS 2004 – KISE 0-1

3. helyért
MFS 2004 – Vác 1 2-1 Fenyves Miklós, Ulicsák Miklós

Együttesünk a 3. helyen végzett.

2015. 05. 23., szombat (Ikarus BSE Sporttelep)
Kertvárosi UP Kupa

MFS 2004 – Dabas-Gyón 1-0 Ulicsák Miklós
MFS 2004 – Dorog 1-1 Rugly Bence
MFS 2004 – Dunakanyar-Vác 2-0 Müller Áron, Jónás Márk
MFS 2004 – Ikarus 1-0 Scheibert Márton
MFS 2004 – BVSC 4-1 Lovas Tamás, Ulicsák Miklós, Müller Áron, Jónás Márk

2015. 05. 17., vasárnap (Budapest)
Bozsik Torna

MFS 2004 – Gloriett 0-0
MFS 2004 – Gerrzo Kft. 6-2 Vass Benjámin (4), Merényi Ádám, Moery Matthew
MFS 2004 – II.Ker UFC 2004 1-0 Moery Matthew
MFS 2004 – III. Ker. TVE 8-0 Vass Benjámin (3), Dalnoki Áron (2), Szűcs Huba, Gáti Balázs, Bakti Balázs

2015. 05. 16., szombat (Budapest)
Bozsik Torna

MFS 2004 – REAC II 4-1 Bodon Bálint, Kondor Tamás, Moery Matthew, Rugly Bence
MFS 2004 – Vasas 2-1 Fenyves Miklós, Scheibert Márton
MFS 2004 – Gloriett 0-0
MFS 2004 – Lőrinc United 4-0 Kondor Tamás, Takács Péter, Rugly Bence, Pikó Gergely
MFS 2004 – REAC I 0-0

2015. 04. 26., vasárnap (III. Kalap u. 1.)
Bozsik Torna

MFS 2004 – Gloriett 1-0 Pikó Gergő
MFS 2004 – II. Ker. UFC 0-2
MFS 2004 – III. Ker. TVE 6-0 Fenyves Miklós (3), Rugly Bence (2), Pikó Gergő
MFS 2004 – Gerrzo Kft 5-2 Ulicsák Miklós (2), Rugly Bence, Pikó Gergő, Moery Matthew
MFS 2004 – UTE 3-1 Bodon Bálint (2), Ulicsák Miklós

2015. 04. 04-05., szombat-vasárnap (Bánka Kristóf Sportközpont)
UTE Kupa

Csoportmérkőzések:
MFS 2004 – Woodball (szerb) 6-0 Vass Benjámin (5), Pikó Gergő
MFS 2004 – Nagykáta SE 0-0
MFS 2004 – Dunakanyar SE 4-0 Vass Benjámin (2), Kondor Tamás, Bárány-Doór Barna

Negyeddöntő:
MFS 2004 – Teleoptik (szerb) 8-2 Pikó Gergő (4), Vass Benjámin (3), Lovas Tamás

Elődöntő:
MFS 2004 – UTE Lilla 2-1 Gáti Balázs, Bárány-Doór Barna

Döntő:
MFS 2004 – Arad (román) 2-0 Gáti Balázs, Vass Benjámin

Együttesünk az 1. helyen végzett.

Csoportmérkőzések:
MFS 2004 – Woodball (szerb) 6-0 Vass Benjámin (5), Pikó Gergő
MFS 2004 – Nagykáta SE 0-0
MFS 2004 – Dunakanyar SE 4-0 Vass Benjámin (2), Kondor Tamás, Bárány-Doór Barna

Negyeddöntő:
MFS 2004 – Teleoptik (szerb) 8-2 Pikó Gergő (4), Vass Benjámin (3), Lovas Tamás

Elődöntő:
MFS 2004 – UTE Lilla 2-1 Gáti Balázs, Bárány-Doór Barna

Döntő:
MFS 2004 – Arad (román) 2-0 Gáti Balázs, Vass Benjámin

Együttesünk az 1. helyen végzett.

2015. 03. 22., vasárnap (Budapest)
Bozsik Torna

MFS 2004 – II. ker. TVE 5-0 Ulicsák Miklós (2), Bodon Bálint, Pikó Gergely, Bárány-Doór Barna
MFS 2004 – UTE 4-0 Bárány-Doór Barna, Kondor Tamás, Pikó Gergely, Takács Péter
MFS 2004 – Hegyvidék UFC-TFSE 3-0 Pikó Gergely, Bodon Bálint, Ulicsák Miklós
MFS 2004 – Gloriett 1-1 Fenyves Miklós
MFS 2004 – II. ker. UFC 3-0 Bodon Bálint (2), Bárány-Doór Barna

2015. 03. 08., vasárnap (Népliget)
Bozsik Torna

MFS 2004 – UTE 0-0
MFS 2004 – Vasas Kubala Akadémia 3-1 Bakti Balázs(2),Vass Benjámin
MFS 2004 – Csepel 3-2 Vass Benjámin(2), Bakti Balázs
MFS 2004 – Budapest Honvéd 1-2 Bakti Balázs
MFS 2004 – FTC 3-0 Vass Benjámin, Kondor Tamás, Bárány-Doór Barna

2015. 03. 08., vasárnap (XI. Kánai út 2.)
Bozsik Torna

MFS 2004 – Gerzzo 7-2 Jónás Márk (4), Csernus Richárd, Dalnoki Áron, krausz Áron
MFS 2004 – II. ker. UFC 1-0 Szűcs Huba
MFS 2004 – UTE 5-2 Szűcs Huba (3), Dalnoki Áron, Csernus Richárd
MFS 2004 – III. ker. TVE 11-0 Csernus Richárd (4), Jónás Márk (3), Lovas Tamás, Dalnoki Áron, Gáti Balázs, Scheibert Márton
MFS 2004 – Gloriett 2-0 Szűcs Huba, Gáti Balázs

2015. 02. 28., szombat (Sülysáp)
Sülysáp Nemzetközi Kölyök Kupa

MFS 2004 – Szolnok „B” 0-2
MFS 2004 – Nagykáta 1-5  Ulicsák Miklós
MFS 2004 – Halásztelek 0-0
MFS 2004 – Ceglédbercel 7-0 Ulicsák Miklós (3), Moery Matthew (2), Rugly Bence, Jónás Márk

2015. 02. 08., vasárnap (Győrszentiván)
Újfalu Kupa

MFS 2004 – Győrújfalu SE 1-1 Bakti Balázs
MFS 2004 – Győrszentiván 3-0 Bakti Balázs (2), Kondor Tamás
MFS 2004 – MSK Velky Meder 1-1 Bárány-Doór Barna

Elődöntő:
MFS 2004 – FTC 4-2 Merényi Ádám (2), Bárány-Doór Barna, Bakti Balázs

Döntő:
MFS 2004 – Győri ETO 1-0 Merényi Ádám

Együttesünk az 1. helyen végzett.

2015. 02. 08., vasárnap (Budafok)
BLSZ Torna, döntő

MFS 2004 – Gloriett 1-1 Bodon Bálint
MFS 2004 – Újbuda 0-3
MFS 2004 – BVSC 1-1 Rugly Bence

Együttesünk a 3. helyen végzett.

2015. 02. 07., szombat (Budafok)
BLSZ alaptorna, selejtező

MFS – Hidegkút 3-2 Bodon Bálint (2), Vass Benjámin
MFS – REAC 5-0 Vass Benjámin (4), Lovas Tamás
MFS – Pénzügyőr 5-1 Vass Benjámin (3), Scheibert Márton, Bodon Bálint


2015. 01. 25., szombat (Budakalász)

Dunakanyar Kupa

MFS 2004 – III. Ker TVE 1-0 Bodon Bálint
MFS 2004 – RKSK 1-1 Ulicsák Miklós
MFS 2004 – Liver FC 2-1 Dalnoki Áron, Lovas Tamás
MFS 2004 – Budakalász 1-0 Pikó Gergely

Döntő:
MFS 2004 – Testvériség SE 0-0 (büntetőkkel 1-0 Bodon Bálint)

Együttesünk az 1. helyen végzett.

2015. 01. 17., szombat (II. Marczibányi tér 16.)
Edzőmérkőzés

MFS 2004 – UTE 16-6 Bodon Bálint (4), Takács Péter (3), Matthew Moery (3), Bárány-Doór Barna (2), Fenyvesi Miklós, Pikó Gergely, Ulicsák Miklós, Rugly Bence

2014. 12. 07., vasárnap (Százhalombatta)
Mikulás Kupa

MFS 2004 – SZAC 0-0
MFS 2004 – Budafok 3-1 Pikó Gergely, Takács Péter, Bakti Balázs
MFS 2004 – Csepel 4-1 Bakti Balázs (2), Gáti Balázs, Kondor Tamás
MFS 2004 – Ercsi 2-0 Pikó Gergely, Moery Matthew
MFS 2004 – Goldball 2-0 Gáti Balázs, Pikó Gergely

2014. 11. 29., szombat (XI. Kánai út 2.)
Újbuda Kupa

MFS 2004 – Ikarus 2-3 Pikó Gergely, Moery Matthew
MFS 2004 – Bp. Honvéd 4-1 Pikó Gergely, Gáti Balázs, Bárány-Doór Barna, Moery Matthew
MFS 2004 – Budafok 2-2 Bárány-Doór Barna, Takács Péter
MFS 2004 – Újbuda sárga 10-0 Kondor Tamás (3), Takács Péter (2), Bárány-Doór Barna (2), Pikó Gergely, Gáti Balázs,  Moery Matthew
MFS 2004 – ÚMFS 6-1 Bárány-Doór Barna (3), Gáti Balázs (2), Takács Péter
MFS 2004 – Bp. Honvéd  4-2 Pikó Gergely(2), Bárány-Doór Barna, Takács Péter

Döntő:
MFS 2004 – Újbuda 1-5 Gáti Balázs

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2014. 11. 23., vasárnap (Rendező: Gerrzo Kft.)
Bozsik Torna

MFS 2004 – Gloriett 0-0
MFS 2004 – II.Kerületi UFC 1-1 Pikó Gergő
MFS 2004 – Hegyvidék UFC-TFSE 4-2 Bárány-Doór Barna (2), Gáti Balázs, Pikó Gergő
MFS 2004 – UTE 2-1 Bárány Doór Barna (2)
MFS 2004 – III.Ker TVE 7-0 Kondor Tamás, Fenyves Miklós, Csető Dániel, Moery Mathew, Takács Péter, Bodon Bálint, Gáti Balázs

2014. 11. 16., vasárnap (Rendező: REAC, Bp. XV. ker.)
Bozsik Torna

MFS 2004 – REAC SISE I. 1-1 Pikó Gergő
MFS 2004 – Lőrincz United 2-0 Takács Péter, Pikó Gergő
MFS 2004 – Gloriett 3-0 Bárány Doór Barna, Pikó Gergő, Bodon Bálint
MFS 2004 – Vasas Kubala Akadémia 1-0 Takács Péter
MFS 2004 – REAC SISE II. 0-0

2014. 11. 02., vasárnap (X. Fehér út 9.)
Bozsik Torna

MFS 2004 – Gloriett 0-2
MFS 2004 – II Ker UFC 1-2 Scheibert Márton
MFS 2004 – III Ker TVE 2-0 Fenyves Miklós
MFS 2004 – Gerrzo Kft 1-0 Bakti Balázs
MFS 2004 – UTE 2-1 Bakti Balázs, Lovas Tamás

2014. 10. 26., vasárnap (III. Ker. TVE)
Bozsik Torna

MFS 2004 – Gloriett 0-1
MFS 2004 – II. ker. UFC 3-0 Bárány-Doór Barna, Kondor Tamás, Moery Matthew
MFS 2004 – III. Ker. TVE 5-0 Kondor Tamás (2), Fenyves Miklós, Scheibert Márton, Bárány Doór Barna
MFS 2004 – Gerzo Kft 1-0 Pikó Gergely
MFS 2004 – UTE 1-0 Moery Matthew

2014. 10. 10., péntek (Budapest)
Bozsik Torna

MFS 2004 – Gloriett 0-1
MFS 2004 – Gerrzo Kft 3-1 Bárány-Doór Barna, Takács Péter, Kondor Tamás
MFS 2004 – III.Ker.TVE 3-0 Bárány-Doór Barna (3)
MFS 2004 – UTE 0-0
MFS 2004 – II.Ker.UFC 3-1 Bárány-Doór Barna (2), Bartl Dominik

2014. 09. 27-28., szombat-vasárnap 
Bozsik Torna

MFS 2004 – Gloriett 0-1
MFS 2004 – III. ker. TVE 3-0 Pikó Gergely (2), Bárány-Doór Barnabás
MFS 2004 – UTE 5-0 Bárány-Doór Barnabás (2), Takács Péter (2), Fenyves Miklós
MFS 2004 – Gerrzo Kft. 3-1 Moery Matthew (2), Bartl Dominik
MFS 2004 – II. ker. UFC 2-2 Bárány-Doór Barnabás, Pikó Gergely

 

2014. 09. 06., szombat (Nyergesújfalu)
Alcufer Kupa

MFS 2004 – Győr 1-3 Fenyves Miklós
MFS 2004 – Tatabánya 3-1 Takács Péter, Bartl Dominik, Fenyves Miklós
MFS 2004 – DAC 3-1 Kondor Tamás,Bárány-Doór Barnabás, Fenyves Miklós

Negyeddöntő
MFS 2004 – Gyirmót 2-1 Moery Otto Matthew, Fenyves Miklós

Elődöntő
MFS 2004 – Komarno 1-1 Rugly Bence (Büntetőkkel 6-5, Takács, Rugly, Bartl, Bárány, Czeglédy, Matthew)

Döntő
MFS 2004 – FTC 0-3

Együttesünk a 2. helyen végzett.

 

2014. 08. 18., Szombathely
MFS 2004 – Jennersdorf 3-0 (Játék nélkül)
MFS 2004 – Haladás 0-1
MFS 2004 – Pápa 0-0

Nyolcaddöntő
MFS 2004 – Ajka 1-1 Pikó Gergő ( Büntetőkkel 2-0 )

Negyeddöntő
MFS 2004 – Zalaegerszeg 3-3 Bartl Dominik, Czeglédi Zsombor, Kondor Tamás ( Büntetőkkel 3-4 )

Helyosztók 5-8. helyért
MFS 2004 – Videoton 1-7 Gól: Pikó Gergő

Helyosztó 7-8. helyért
MFS 2004-Győr 2-1 Pikó Gergő, Bárány-Doór Barna

Együttesünk a 7. helyen végzett.

TORNASZEREPLÉSEK A 2013-2014-ES IDÉNYBEN

2014. 06. 07., szombat (Kelen SC Sporttelep)
VIII. Dóczi István Emléktorna

MFS 2004 – Gloriett 1-2 Bartl Dominik
MFS 2004 – FC Budapest 0-1
MFS 2004 – SZTK 1-3 Rugly Bence
MFS 2004 – Lőrinc 6-0 Bartl Dominik (3), Czeglédi Zsombor, Moery Matthew, Egri Zoltán
MFS 2004 – Dunakeszi 6-0 Egri Zoltán (2), Moery Matthew (2), Bartl Dominik, Czeglédi Zsombor
MFS 2004 – Dalnoki 1-2 Rugly Bence
MFS 2004 – Parkerdő 5-2 Egri Zoltán (2), Fenyves Miklós, Czeglédi Zsombor, Bartl Dominik
MFS 2004 – Kelen 1-2 Fenyves Miklós

2014. 04. 26., szombat (III. Kalap u. 1.)
Bozsik Torna

MFS 2004 – Vízművek KSK 2003 3-1 Bakti Balázs, Kondor Tamás, Pikó Gergő
MFS 2004 – Vasas Kubala Akadémia I. 2003 2-2 Pikó Gergő (2)
MFS 2004 – III. Ker. TVE I.2003 1-3 Pikó Gergő

2014. 04. 19-20., szombat-vasárnap
VI. UTE Nemzetközi Labdarúgó Torna

MFS 2004 – FA Kapi 1-2 Lovas Tamás
MFS 2004 – UTE Fehér 10-0 Lovas Tamás (3), Rugly Bence (2), Fenyves Miklós (2), Egri Zoltán, Kondor Tamás, Scheibert Márton
MFS 2004 – FK RAD Beograd 0-4
MFS 2004 – FTC 2-2 Rugly Bence, Gáti Balázs

Helyosztók:
MFS 2004 – SK Olimpik Beograd 0-1
MFS 2004 – Radickovi Novi Beograd 0-1

A csapat a 12. helyen végzett.

2014. 03. 14., péntek (III. Márton út 25.)
Edzőmérkőzés

MFS 2004 – MFS 2003 4-11 Vass Benjámin (3), Gáti Balázs
MFS 2004 – MFS 2005 10-1 Dalnoki Áron (4), Kobza Gergő (2), Fenyves Miklós, Czeglédi Zsombor, Csernus Richárd, Bakti Balázs

2014. 02. 23., vasárnap (Törökbálint)
Bozsik Torna

MFS 2004 – Vasas 2-1 Gajzágó József (2)
MFS 2004 – RKSK 2-2 Gajzágó József, Egri Zoltán
MFS 2004 – Hegyvidék 2-1 Bartl Dominik (2)
MFS 2004 – Liver FC 2-2 Bartl Dominik (2)

Elődöntő
MFS 2004 – Kaposvár 0-4

A 3. helyért MFS 2004 – SZE-FI 5-0 Lovas Tamás (3), Czeglédi Zsombor (2)

Csapatunk a 3. helyen végzett.

2014. 02. 08., szombat (Százhalombatta)

MFS 2004 – Százhalombattai VUK SE 3-0 Bartl Dominik, Csető Dániel, Dalnoki Áron
MFS 2004 – Dunafém – Maroshegy  8-0 Bartl Dominik, Gajzágó József (2), Dalnoki Áron, Csető Dániel (2), Pikó Gergely, Rugly Bence
MFS 2004 – Csepel SC  6-1 Csető Dániel (2), Bartl Dominik, Pikó Gergely (2), Dalnoki Áron
MFS 2004 – Goldball FC 2-0 Bartl Dominik (2)
MFS 2004 – Szent Pál Akadémia 4-1 Pikó Gergely (2), Csető Dániel, Rugly Bence

Csapatunk az 1. helyen végzett.

2013. 12. 22., vasárnap (Újbuda)
Karácsony Kupa

MFS – Goldball 3-0 Pápai Emőke (2), Pikó Gergely
MFS – Ikarusz 2 1-3 Pikó Gergely
MFS – Grund 1-1 Pikó Gergely

Vigaszág:
MFS – Kőbányáért Egyesület Gajzágó József, Pikó Gergely, Lovas Tamás

Negyeddöntő:
MFS – Ikarusz 1 2-1 Pikó Gergely, Pápai Emőke

Elődöntő:
MFS – Csepel 0-5

3. helyért:
MFS – Újbuda 1-3 Pápai Emőke

Csapatunk a 4. helyen végzett.

2013. 12. 08., vasárnap (II. Marczibányi tér 16.)
II. Mészöly Téli Kupa

MFS 2004 – Békéscsaba 3-1 Dalnoki Áron, Csető Dániel, Bartl Dominik
MFS 2004 – Bp. Honvéd 0-4
MFS 2004 – Győri ETO 2-1 Dalnoki Áron, Sági Dominik

Helyosztók:
MFS 2004 – SZEAC-Szeged 2-1 Dalnoki Áron, Gajzágó József
Döntő:
MFS 2004 – Bp. Honvéd 1-0 Bartl Dominik

Csapatunk az 1. helyen végzett.

2013. 12. 01., vasárnap (Törökbálint)
Törökbálint LA SE Kupa

MFS – Törökbálint 0-0
MFS – Pátyi SE 4-0 Pikó Gergely (2), Czeglédi Zsombor, Horváth Marcell
MFS – Testvériség SE 6-0 Pikó Gergely (3), Czeglédi Zsombor, Gajzágó József, Lovas Tamás
MFS – Ikarusz 1-1 Gajzágó József
MFS – Paksi Atomerőmű SE 1-2 Pikó Gergely

Csapatunk a 2. helyen végzett.

2013. november 10., vasárnap (III. Kalap u. 1.)
Bozsik Torna

MFS 2004 – ASR Gázgyár 2003 3-2 Csernus Richárd (2), Szűcs Huba
MFS 2004 – Vasas 2003 3-1 Csernus Richárd, Vass Benjámin, Szűcs Huba
MFS 2004 – Baráti Bőrlabda FC 9-0 Bakti Balázs (3), Krausz Áron (2), Csernus Richárd (2), Gajzágó József, Pápai Emőke
MFS 2004 – 3.ker.TVE 2003 1-0 Vass Benjámin