Bajnokságok
MLSZ U-15
2019.06.01. szombat 10:00 (Márton út)
MLSZ U-15 II.o Közép “A” csop. 30. forduló
MFS 2004 – Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 0-11 (0-4)
2019.05.29., szerda 17:00 (III. Kalap utca 1-3.)
MLSZ U-15 II.o Közép “A” csop. 24. forduló
III.ker TVE – MFS 2004 4-4 (3-1) Hutás Benedek (2), Fenyves Miklós, Korányi Milán
2019.05.25. szombat 14:00 (Szamosi Mihály Sporttelep)
MLSZ U-15 II.o Közép “A” csop. 29. forduló
Soroksár SC – MFS 2004 8-1 (3-1) Müller Márk
2019.05.19. vasárnap 11:00 (BMTE Sporttelep)
MLSZ U-15 II.o Közép “A” csop. 28. forduló
Budafoki LC – MFS 2004 2-0 (0-0)
2019.05.11. szombat 10:00 (SZAC pálya)
MLSZ U-15 II.o Közép “A” csop. 27. forduló,
1908 SZAC KSE – MFS 2004 6-2 (4-1) Kovács Ádám, Müller Márk
2019.05.04. szombat 10:00 (Gloriett SE)
MLSZ U-15 II.o Közép “A” csop. 26. forduló
Gloriett SE – MFS 2004 4-1 (1-1) Jónás Márk
2019.05.01. szerda 10:00 (Monor, Balassi B. utcai Stadion)
MLSZ U-15 II.o Közép “A” csop. 18. forduló
Monori SE – MFS 2004 6-2 (3-2) Erdélyi Gergő (2)
2019.04.28. vasárnap 17:00 (III. Márton út 25.)
MLSZ U-15 II.o Közép “A” csop. 25. forduló
MFS 2004 – Ikarus BSE 0-11 (0-4)
2019.04.14. vasárnap 17:00 (III. Márton út 25.)
MLSZ U-15 II.o Közép “A” csop. 23. forduló
MFS 2004 – Újpest FC 0-4 (0-2)
2019.04.06. szombat 10:00 (Láng SK Sporttelep)
MLSZ U-15 II.o Közép “A” csop. 22. forduló
Angyalföldi SI DSE- MFS 2004 2-4 (0-2) Müller Márk (2), Pretz Norbert, Éltes András
2019.04.03. szerda 18:00 (Vác Városi Stadion)
MLSZ U-15 II.o Közép “A” csop. 16. forduló,
Vác VLSE – MFS 2004 (pótlás) 2-1 (1-1) Hutás Benedek
2019.03.31. vasárnap 17:00 (Sport11, XI. Kánai út 2. műfű)
MLSZ U-15 II.o Közép “A” csop. 21. forduló,
MFS 2004 – Dunakeszi 2-2 (0-1) Jónás Márk, Müller Márk
2019.03.23. szombat 11:00 (Budaörsi Városi Stadion)
MLSZ U-15 II.o Közép “A” csop. 20. forduló
Budaörs – MFS 2004 3-0 (0-0)
2019.03.17. vasárnap 17:00 (Sport11, XI. Kánai út 2. műfű)
MLSZ U-15 II.o Közép “A” csop. 19. forduló,
MFS 2004 – Goldball 13-0 (4-0) Jónás Márk (2), Kovács Bence (2), Pretz Norbert (2), Müller Márk (2), Almási Martin (2), Koblencz Ákos, Fenyves Miklós, Kiss Zsombor
2019.03.03. vasárnap (Sport11, XI. Kánai út 2. műfű)
MLSZ U-15 II.o Közép „A” csop. 17. forduló
MFS 2004 – Tabán 1-7 (0-5) Koblencz Ákos
2018.12.02. vasárnap (Szolnoki Tiszaligeti Stadion, műfű)
MLSZ U-15 II. Közép-A. 15.forduló
MFS 2004 – Szolnoki MÁV 2004 1-13 (1-9) Jónás Márk
2018.11.25. vasárnap (XI. Kánai út 2., műfű)
MLSZ U-15 II. Közép-A. 14. forduló
MFS 2004 – Soroksár 2-6 (1-3) Jónás Márk, Rugly Bence
2018.11.18. vasárnap (XI. Kánai út 2., műfű)
MLSZ U-15 II. Közép-A. 13.forduló
MFS 2004 – Budafok 1-1 (0-0) Müller Márk
2018.11.11. vasárnap (XI. Kánai út 2. műfű) Pályaválasztói jogcsere
MLSZ U-15 II. Közép-A. 12.forduló
MFS 2004 – SZAC 1-2 (0-0) Müller Márk
2018.11.04. vasárnap (III. Márton út 25. fű)
MLSZ U-15 II. Közép-A. 11. forduló
MFS 2004 – Gloriett 0-2 (0-1)
2018.10.27. szombat (XVI. Bátony u. 31-33. műfű)
MLSZ U-15 II. Közép-A. 10. forduló
MFS 2004 – Ikarus 0-9 (0-6)
2018.10.20. szombat (III. Márton út 25. fű)
MLSZ U-15 II. Közép-A. 9. forduló
MFS 2004 – III. ker. TVE 1-1 (1-0) Fenyves Miklós
2018.10.14. vasárnap (Újpest Labdarúgó Sportcentrum, Tábor utca 16-18.)
MLSZ U-15 II. Közép-A. 8. forduló
MFS 2004 – Újpest FC 2004 2-12 (0-5) Müller Márk, Bajzáth Ádám
2018.10.07 vasárnap (Külker SC)
MLSZ U-15 II. Közép-A. 7. forduló
MFS 2004 – Angyalföldi SI DSE Jónás Márk (2), Fenyves Miklós (2), Müller Márk, Bajzáth Ádám
2018.10.31. vasárnap (III. Márton út 25. fű)
MLSZ U-15 II. Közép-A. 6. forduló
MFS 2004 – VS Dunakeszi 0-3
2018.09.23. vasárnap (III. Márton út 25. fű)
MLSZ U-15 II. Közép-A. 5. forduló
MFS 2004 – Budaörs 3-5 (2-2) Jónás Márk, Müller Márk, Fenyves Miklós
2018.09.15. szombat (Goldball/Siketek pálya, IX. Könyves K. krt. 28.)
MLSZ U-15 II. Közép-A. 4. forduló
MFS 2004 – Goldball 5-0 (3-0) Müller Márk (2), Koblencz Ákos, Pretz Norbert, Fenyves Miklós
2018.09.09. vasárnap (III. Márton út 25. fű)
MLSZ U-15 II. Közép-A. 3. forduló
MFS 2004 – Monor SE 2-2 (1-0) Müller Márk, Koblencz Ákos
2018.09.01. szombat (Pokorny József Sport- és Szabadidőközpont, II. Szabadság u. 51-57)
MLSZ U15 II.o Közép ‘A’ 2. forduló
MFS 2004 – Budai FC SE 0-7 (0-2)
2018.08.26. vasárnap (III. Márton út 25.)
MLSZ U15 II.o Közép ‘A’ 1. forduló
MFS 2004 – Vác VLSE 1-5 Müller Márk
BLSZ U14/2 2016-2017
2016. 09. 08., csütörtök (X. Fehér út 9.)
BLSZ U14/2 2. forduló
MFS 2004 – Ikarus BSE 3-0 Ulicsák Miklós (2), Rugly Bence
2016. 09. 17., szombat (1908 SZAC Sporttelep)
1908 SZAC – MFS 2004 2-1 Fenyves Miklós
KÖLYÖKLIGA 2015-2016
2016. 05. 08., szombat (Mezőkövesd)
Kölyökliga U12
MFS 2004 – Csepel 0-2
MFS 2004 – Ikarus BSE 2-2 Müller Áron (2)
MFS 2004 – Mezőkövesd Zsóry 1-2 Egri Zoltán
2016. 04. 17., vasárnap (Kiskunfélegyháza)
Kölyökliga U12
MFS 2004 – Félegyházi TSI 1-3 Homoki Zsolt Levente
MFS 2004 – Mezőkövesd 0-3
MFS 2004 – Gödöllői SK 1-6 Faludi Botond
2016. 04. 03., vasárnap (Újpest)
Kölyökliga U12
MFS 2004 – Újpest 1-1 Müller Áron
MFS 2004 – Gloriett 1-1 Jónás Márk
MFS 2004 – Budapest Honvéd 1-1 Müller Áron
2015. 10. 03., szombat (X. Fehér út 9.)
Kölyökliga U12
MFS 2004 – FTSI 11-0 Pápai Emőke (3), Rugly Bence (2), Takács Péter, Fenyves Miklós, Müller Áron, Matthew Otto Moery, Ulicsák Miklós, Jónás Márk
MFS 2004 – Mezőkövesd Zsóry 1-0 Fenyves Miklós
MFS 2004 – MTK 2005 1-0 Pápai Emőke
2015. 09. 05., szombat (III. Márton út 25.)
Kölyökliga U12 – 1. forduló
MFS 2004 – FC Budapest 2-0 Kondor Tamás, Pápai Emőke
MFS 2004 – Gyöngyös 4-0 Fenyves Miklós (2), Takács Péter (2)
MFS 2004 – Mezőkövesd Zsóry 1-2 Takács Péter
KÖLYÖKLIGA 2014-2015
2015. 05. 03., vasárnap (Vác)
Kölyökliga U11
MFS 2004 – Vasas Kubala Akadémia (Pasarét) 2-1 Ulicsák Miklós, Czeglédi Zsombor
MFS 2004 – Budapest Honvéd 2-1 Fenyves Miklós, Bodon Bálint
MFS 2004 – Váci VLSE 0-1
MFS 2004 – Szilády RFC 1-2 Ulicsák Miklós
MFS 2004 – Ikarus BSE 1-3 Ulicsák Miklós
MFS 2004 – Gyöngyösi AK 6-0 Bodon Bálint (2), Czeglédi Zsombor, Rugly Bence, Fenyves Miklós, Scheibert Márton
2015. 04. 18., szombat (XI. Kánai út 2.)
Kölyökliga U11
MFS 2004 – Jászberény 1-1 Rugly Bence
MFS 2004 – Gyöngyösi AK 3-0 Fenyves Miklós (2), Moery Matthew
MFS 2004 – Dabas-Gyón FC 1-0 Fenyves Miklós
MFS 2004 – FC Hatvan 2-1 Fenyves Miklós, Ulicsák Miklós
MFS 2004 – Vasas Kubala Akadémia (Pasarét) 1-1 Jónás Márk
2015. 03. 14., szombat (Debrecen)
Kölyökliga U11
MFS 2004 – Loki Focisuli 0-3
MFS 2004 – FC Hatvan 0-0
MFS 2004 – Gyöngyös AK 2-1 Rugly Bence, Pikó Gergő
MFS 2004 – Szolnoki MÁV 2-2 Pikó Gergő (2)
MFS 2004 – ASI Dinamo 1-0 Pikó Gergő
2014. 11. 09., vasárnap (Kiskunhalas)
Kölyökliga U11, 3. forduló
MFS 2004 – Hidegkút 0-0
MFS 2004 – Gyöngyös 2-0 Fenyves Miklós, Takács Péter
MFS 2004 – Kiskunhalas Szilády 0-1
MFS 2004 – Dabas-Gyón 3-0 Rugly Bence (2), Bodon Bálint
MFS 2004 – Vasas 1-3 Csető Dániel
2014. 10. 05., vasárnap (III. Márton út 25.)
Kölyökliga U11, 2. forduló
MFS 2004 – Gödöllő 7-0 Bárány-Doór Barnabás (2), Moery Matthew (2), Rugly Bence, Scheibert Márton, Kondor Tamás
MFS 2004 – Szilády 1-0 Bárány-Doór Barnabás
MFS 2004 – Vác 0-1
MFS 2004 – Jászberény 3-0 Takács Péter (2), Bárány-Doór Barnabás
MFS 2004 – Dabas-Gyón 1-0 Bárány-Doór Barnabás
2014. 09. 20., szombat (Kecskemét)
Kölyökliga U11, 1. forduló
MFS 2004 – Hirös-Ép 0-0
MFS 2004 – Budapest Honvéd 0-3
MFS 2004 – Jászberény 0-0
MFS 2004 – Dabas Gyón 4-5 Bárány Doór Barna (2), Jónás Márk, Mathew
MFS 2004 – ASI-Dinamo 2-2 Kondor Tamás, Czeglédi Zsombor
MFS 2004 – Váci Focisuli 3-2 Takács Péter, Bárány Doór Barna, Lovas Tamás
KÖLYÖKLIGA 2013-2014
2014. 05. 10., szombat (III. Márton út 25.)
Kölyökliga, 10. forduló
MFS 2004 – Kiskunhalas Szilády RFC 1-3 Egri Zoltán
MFS 2004 – Gödöllő 5-1 Fenyves Miklós (2) Dalnoki Áron, Kobza Gergő, Lovas Tamás
MFS 2004 – Vác 6-1 Czeglédi Zsombor (3), Fenyves Miklós, Egri Zoltán, Lovas Tamás
2014. 05. 03., szombat (X. Fehér út 9.)
Kölyökliga, 9. forduló
MFS 2004 – Gyöngyös 6-1 Dalnoki Áron (2),Csető Dániel (2), Lovas Tamás, Scheibert Márton
MFS 2004 – Csepel 1-4 Egri Zoltán
MFS 2004 – MTK-MFS 2004 2-3 Lovas Tamás, Dalnoki Áron
2014. 04. 13., vasárnap (Mezőkövesd)
Kölyökliga, 8. forduló
MFS 2004 – Budatétény 2-4 (1-4) Czeglédi Zsombor, Kobza Gergő
MFS 2004 – Plútó Eger 2-4 (1-3) Lovas Tamás, Kobza Gergő
MFS 2004 – Jászberény 11-1 (4-1) Lovas Tamás (4), Fenyvesi Miklós (2), Czeglédi Zsombor, Horváth Marcell, Kobza Gergő, Kondor Tamás, Fenyves Miklós
2014. 03. 30., vasárnap (Kecskemét)
Kölyökliga, 7. forduló
MFS 2004 – Szigetszentmiklós 4-2 Egri Zoltán, Lovas Tamás, Horváth Marcell, Csető Dániel
MFS 2004 – KLC-KTE SI 0-5
MFS 2004 – Hírős-ép 1-1 Lovas Tamás
2014. 03. 23., vasárnap (Gloriett)
Kölyökliga, 6. forduló
MFS 2004 – Szolnoki MÁV 2-4 Rugly Bence, Dalnoki Áron
MFS 2004 – ASI-Dinamo Star SE 3-0 Dalnoki Áron (2), Horváth Marcell
MFS 2004 – Gloriett SE 0-1
2013. 11. 27., vasárnap (Gödöllő)
Kölyökliga, 5. forduló
MFS 2004 – Szilády RFC Kiskunhalas 2-5
MFS 2004 – Gödöllői SK 3-2
MFS 2005 – Váci VLSE 3-3
2013. 10. 27., vasárnap (Márton út)
Kölyökliga, 4. forduló
MFS 2004 – Gyöngyösi AK 9-3 Gajzágó József (2), Fábián Gábor (2), Sági Dominik, Kobza Gergő, Horváth Marcell, Czeglédi Zsombor, Egri Zoltán
MFS 2004 – Csepel SC 2-7 Gajzágó József (2)
MFS 2004 – MTK-MFS 2004 0-7
2013.10.13., vasárnap (III. Márton út 25.)
Kölyökliga, 3. forduló
MFS 2004 – Budatétény 2-2 Fábián Gábor, Rugly Bence
MFS 2004 – Plútó SE Eger 0-4
MFS 2004 – Jászberény 6-2 Sági Dominik, Egri Zoltán, Czeglédi Zsombor, Gajzágó József, Rugly Bence, Horváth Marcell
2013. 10. 06., vasárnap (III. Márton út 25.)
Kölyökliga, 2. forduló
MFS 2004 – SZTK-Erima 3-2 Gajzágó József (2), Egri Zoltán
MFS 2004 – KTE 1-5 Gajzágó József
MFS 2004 – Hírös-Ép 0-3
2013. 09. 14., szombat (Gloriett SI)
Kölyökliga, 1. forduló
MFS 2004 – Szolnok 0-7
MFS 2004 – ASI-Dinamo 5-0 Kobza Gergő (2), Horváth Marcell, Rugly Bence, Sági Dominik
MFS 2004 – Gloriett 0-10