K’03 tornák

TORNASZEREPLÉSEK A 2016-2017-ES IDÉNYBEN

2017. 06. 10., szombat (Gödöllő)
Juniális Kupa

MFS 2003 – Csepel 1-0 Pásztor Tamás
MFS 2003 – GSK II 0-1
MFS 2003 – Holló Team 2-0 Pásztor Tamás, Tomasovszky Márk
MFS 2003 – Dabas 1-1 Pásztor Tamás

Elődöntő:
MFS 2003 – GSK I 0-0 büntetőkkel 1-2 Vági Vilmos

Bronzéremért:
MFS 2003 – GSK II 0-1

Együttesünk a 4. helyen végzett.

2017. 01. 28., szombat (Putnok)
Sajóvölgye Kupa

MFS 2003 – Ózd 6-2 Pásztor Tamás (2), Sinkovics Zsolt (2), Tomasovszky Márk, Varsa Kevin
MFS 2003 – Máramaros 4-5 Pásztor Tamás (3), Tomasovszky Márk
MFS 2003 – Borsod Volán 5-4 Müller Márk (2), Varsa Kevin, Pásztor Tamás, Tomasovszky Márk

Helyosztók:
MFS 2003 – Sajóvölgye 1-5 Müller Márk
MFS 2003 – Buzita 2-1 Pásztor Tamás, Tomasovszky Márk

Együttesünk a 3. helyen végzett.

2017. 01. 22., vasárnap (Budakalász)
Dunakanyar Kupa

MFS 2003 – Győrszentiván SE 4-0 Vági Vilmos (3), Pásztor Tamás
MFS 2003 – Szent Pál Akadémia 3-1 Pásztor Tamás (2), Sinkvics Zsolt
MFS 2003 – Dunakanyar SE 2-0 Pásztor Tamás (2)
MFS 2003 – Alba Kölyök SE 5-2 Pásztor Tamás (3), Vági Vilmos

Döntő:
MFS 2003 – Mezőkövesd SE 2-5 Pásztor Tamás, Vági Vilmos

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2017. 01. 15., vasárnap (Gödöllő)
Sátor Kupa

MFS 2003 – Gödöllő 2-2 Sinkovics Zsolt, Pásztor Tamás
MFS 2003 – Alba Kölyök 2-1 Mach Máté, Pásztor Tamás
MFS 2003 – UTE II 1-1 Vági Vilmos
MFS 2003 – Testvériség 8-0 Vági Vilmos (3), Pásztor Tamás (2), Varsa Kevin, Müller Márk, Sinkovics Zsolt

Elődöntő:
MFS 2003 – Dunakeszi 1-0 Pásztor Tamás

Döntő:
MFS 2003 – UTE I. 0-3

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2016. 12. 17., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa

MFS 2003 – Péceli SSE 4-1 Vági Vilmos (3), Juhász Balázs
MFS 2003 – ASI Dinamo 0-6
MFS 2003 – Visegrád 8-4 Vági Vilmos (2), Juhász Balázs (2), Tomasovszky Márk (2)
Sinkovics Zsolt (2)

MFS 2003 – Csepel 0-4

Helyosztók:
MFS 2003 – Nagykáta 4-3 Sinkovics Zsolt (2), Tomasovszky Márk, Juhász Balázs

5-6. helyért:
MFS 2003 – Gödöllő 2-8 Vági Vilmos, Tomasovszky Márk

Együttesünk a 6. helyen végzett.

2016. 08. 27., szombat (Pokorny József Sport- és Szabadidőközpont)
Komáromi István Emléktorna

MFS 2003 – RTK „A” 3-1 Vági Vilmos (2), Sipka Dániel
MFS 2003 – HSC 3-0 Juhász Balázs, Mach Máté, Vági Vilmos
MFS 2003 – RTK „B” 0-1
MFS 2003 – III. Ker. TVE 3-0 Bacsa Zalán, Sipka Dániel, Vági Vilmos

Együttesünk az 1. helyen végzett.

 

 

TORNASZEREPLÉSEK A 2015-2016-OS IDÉNYBEN

2016. 01. 14., vasárnap (Kartal)
I. Materasso Kupa

MAC-MFS 2003 – Budafok 2-2 Mach Máté, Pápai Emőke
MAC-MFS 2003 – Grund FC 2-0 Pápai Emőke, Mike Tamás
MAC-MFS 2003 – III.ker. TVE 0-2

2015. 12. 19., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa

MFS 2003 – REAC 0-2
MFS 2003 – Iklad 14-0 Vöő Kristóf (6), Deák Ferenc (3), Szilágyi Bence (2), Végh Viktor, Ludvig Tamás, Mándli Roland
MFS 2003 – Zenta 2-0 Vöő Kristóf, Végh Viktor
MFS 2003 – Gödöllő 2-4 Végh Viktor, Deák Ferenc
MFS 2003 – Nagykáta 4-1 Deák Ferenc (2), Szilágyi Bence, Vági Vilmos
MFS 2003 – Szent Pál Akadémia 2-0 Vági Vilmos, Varga Dominik

Elődöntő:
MFS – REAC 0-0 (büntetőkkel 2-3)

A 3. helyért:
MFS 2003 – Gödöllő 3-0 Vöő Kristóf, Deák Ferenc, öngól

Együttesünk a 3. helyen végzett.

2015. 12. 13., vasárnap (Gloriett Sporttelep)
Gloriett Kupa

MFS 2003 – Gloriett „bordó” 1-2 Varga Dominik
MFS 2003 – Kiskunfélegyháza 8-1 Mach Máté (3), Végh Viktor (2), Varga Dominik, Szilágyi Bence, Deák Ferenc
MFS 2003 – SZAC 12-1 Deák Ferenc (3), Szilágyi Bence (3), Varga Dominik (2), Vági Vilmos (2), Mach Máté, Végh Viktor
MFS 2003 – Gloriett fehér 8-3 Végh Viktor (3), Varga Dominik (2), Mach Máté, Deák Ferenc, Szilágyi Bence

2015. 12. 12., szombat (Székesfehérvár)
Főnix Kupa

MFS 2003 – II.Ker.UFC 2 -1 Trauttwein Albert, Vöő Kristóf
MFS 2003 – Nagykanizsa 9-1 Pásztor Tamás (3), Vöő Kristóf (2), Szilágyi Bence, Deák Ferenc, Edőcs Tamás, Trauttwein Albert
MFS 2003 – Baracs 3-1 Mándli Roland, Deák Ferenc, Trauttwein Albert
MFS 2003 – Hatvan 8-1 Deák Ferenc (6), Edőcs Tamás (2)
MFS 2003 – DVTK 1-1 Deák Ferenc

Helyosztó:
MFS 2003 – ASI Dinamo 1-2 Trauttwein Albert

Bronzmérkőzés:
MFS 2003 – Főnix Gold 6-0 Vöő Kristóf (2), Edőcs Tamás (2), Deák Ferenc, Szilágyi Bence

Együttesünk a 3. helyen végzett.

2015. 12. 05., szombat (Esztergom)
VII. Kertes Kupa

MFS 2003 – Dorog I 0-3
MFS 2003 – Tata 0-1
MFS 2003 – Pilismarót 4-0 Vöő Kristóf, Pásztor Tamás, Trauttwein Albert, Sipka Dániel

2015. 08. 16., vasárnap (Sülysáp)
Gól-szóró Kupa

MFS 2003 – Gloriett 0-0
MFS 2003 – Szolnok „B” 1-3 Ludvig Tamás
MFS 2003 – Királymajor 1-0 Ludvig Tamás
MFS 2003 – ASI Dinamo 0-2

7.-8. helyért:
MFS 2003 – Szolnok „A” 6-0 Ludvig Tamás (2), Szilágyi Bence (2), Végh Viktor, Zilahi Bence

Együttesünk a 7. helyen végzett.

 

 

TORNASZEREPLÉSEK A 2014-2015-ÖS IDÉNYBEN

2015. 06. 21., vasárnap (Vác)
XIX. Mészáros Ferenc Emléktorna

MFS 2003 – Vác 4-2 Deák Ferenc, Vöő Kristóf, Bacsa Zalán, Babik Bálint
MFS 2003 – Honvéd 0-2
MFS 2003 – Taksony 3-0 Varga Dominik, Pásztor Tamás, Vöő Kristóf

Elődöntő:
MFS 2003 – Siófok 0-0 (büntetőkkel: 2-0 Kálmán Valentin, Vöő Kristóf)

Döntő:
MFS 2003 – Honvéd 1-1 Zilahi Bence (büntetőkkel: 2-1 Vöő Kristóf, Deák Ferenc)

Csapatunk az 1. helyen végzett

2015. 06. 13., szombat (Budaörs)
Pureco-Liver Kupa

MFS 2003 – Grund 3-0 Varga Dominik, Vöő Kristóf, Deák Ferenc
MFS 2003 – Baracs 3-0 Szilágyi Bence, Babik Bálint, Mándli Roland
MFS 2003 – Szentmiklósi F.S. 0-1
Helyosztók:
MFS 2003 – Budatétény 0-1
MFS 2003 – Halásztelek 0-0
MFS 2003 – Dunakanyar S.E. 0-1

Csapatunk a 4. helyen végzett!

2015. 05. 31., vasárnap (XIII. Fáy u. 58.)
Kölyökliga Záró Torna

Csoportmérkőzések:
MFS 2003 – Bp.Honvéd 1-2 Kálmán Valentin
MFS 2003 – Golldball 2-0 Kálmán Valentin, Pásztor Tamás
MFS 2003 – Bp. Honvéd 0-0
MFS 2003 – Goldball 1-2 Kálmán Valentin

Helyosztók 4-6. helyért:

MFS 2003 – Csep-Gól 0-0
MFS 2003 – Gloriett 1-1 Végh Viktor

Csapatunk az 5. helyen végzett.

2015. 05. 21-25., Milánó (Olaszország)

MFS 2003 – AC Milan 0-9
MFS 2003 – Novara Calcio 1-4 Szilágyi Bence
MFS 2003 – Rapid Wien 3-1 Kálmán Valentin (2), Mándli Roland
MFS 2003 – Illés Akadémia 1-1 (büntetőkkel 4-2)

2015. 04. 26., vasárnap (Budapest IV. Kerület)
Bozsik Torna

MFS 2003 – III.Ker 1-0 Bacsa Zalán
MFS 2003 – RTK 2002 0-1
MFS 2003 – Gerrzo Kft. 2002 5-0 Kálmán Valentin (3), Bacsa Zalán (2)
MFS 2003 – UTE 2003 2-0 Bacsa Zalán, Pásztor Tamás
MFS 2003 – Tabán 2002 3-0 Trauttwein Albert (2), Zilahi Bence

2015. 04. 12., vasárnap (III. Márton út 25., műfű)
Edzőmérkőzés

MFS 2003 – ASI Dinamo 2-1 Varga Dominik, Babik Bálint

2015. 04. 04-05., szombat-vasárnap (Bánka Kristóf Sportközpont)
UTE Kupa

Csoportmérkőzések:
MFS 2003 – Academia Giotsa 2002 (görög) 0-0
MFS 2003 – Ikarusz SE 0-2
MFS 2003 – Szent Pál Akadémia 4-0 Zilahi Bence, Kálmán Valentin, Deák Ferenc, Szilágyi Bence

Vasárnapi mérkőzések:
MFS 2003 – FK Index (szerb) 0-1
MFS 2003 – Dunakanyar SE 3-0 Vöő Kristóf, Szilágyi Bence, Zilahi Bence
MFS 2003 – Ikarusz SE 3-1 Babik Bálint (2), Szilágyi Bence

Együttesünk az 5. helyen végzett.

2015. 03. 07., szombat (Budapest)
Bozsik Torna

MFS 2003 – Lőrinc United 0-0
MFS 2003 – Tabáni Spartacus 11-0 Babik Bálint (4), Trauttwein Albert (2), Kálmán Valentin, Mándli Roland, Szilágyi Bence, Végh Viktor, Zilahi Bence
MFS 2003 – Airnergy 2-0 Szilágyi Bence, Vöő Kristóf
MFS 2003 – II.ker UFC 0-1

2015. 02. 28., szombat (Pozsony)
Memorial Martina Grendara Cup 2015

MFS 2003 – Kispest F. C. 4-0 Pápai Emőke (2), Deák Ferenc, Zilahi Bence
MFS 2003 – STK Samorin 0-0
MFS 2003 – FS Róberta Hanka 1-1 Deák Ferenc
MFS 2003 – FA Slov-Matic Bratislava 4-1 Deák Ferenc (2), Trauttwein Albert, Zilahi Bence
MFS 2003 – SDM Domino 5-0 Deák Ferenc (3), Babik Bálint, Végh Viktor

Csapatunk az 1. helyen végzett!

2015. 02. 28., szombat (Dorog)
Ilku István Emléktorna

MFS 2003 – Vasas Pasarét 1-1 Kálmán Valentin
MFS 2003 – Vasas Fáy 1 1-0 Bacsa Zalán
MFS 2003 – Vasas Fáy 2 1-1 Kálmán Valentin
MFS 2003 – Dorog 3-0 Vöő Kristóf, Varga Dominik, Edőcs Tamás
MFS 2003 – Ménfőcsanak 8-1 Edőcs Tamás (3), Bacsa Zalán (2), Vöő Kristóf, Kálmán Valentin, Varga Dominik

Együttesünk az 1. helyen végzett.

2015. 02. 14-15., szombat-vasárnap (Bp., XIV. kerület)
Russel Kupa

MFS 2003 – Kecskeméti TE 3-3 Varga Dominik, Pásztor Tamás, Kálmán Valentin
MFS 2003 – Bp. Honvéd 2-2 Szilágyi Bence, Vöő Kristóf
MFS 2003 – UTE 0-5
MFS 2003 – Dunaszerdahely 6-2 Varga Dominik (3), Szilágyi Bence, Kálmán Valentin, Pásztor Tamás
MFS 2003 – FTC 3-6 Edőcs Tamás, Kálmán Valentin, Szilágyi Bence MFS 2003 – Russel FK Gabcikovó 4-1 Szilágyi Bence, Vöő Kristóf, Deák Roalnd, Kálmán Valentin

2015. 02. 08., vasárnap (Budafok)
BLSZ Torna döntő

MFS 2003 – Hidegkút 3-0 Deák Ferenc, Kálmán Valentin, Vöő Kristóf
MFS 2003 – Gloriett 2-0 Pásztor Tamás, Deák Ferenc
MFS 2003 – Ikarus 4-2 Pásztor Tamás (2), Kálmán Valentin, Deák Ferenc 

Együttesünk az 1. helyen végzett

2015. 02. 07., szombat (Győrújfalu)
Újfalu Kupa

MFS 2003 – FC DAC 1904 0-0
MFS 2003 – Győrújfalu 1-0 Ludvig Tamás
MFS 2003 – SK Nova Dedinka 1-0 Sipka Dániel
MFS 2003 – Balatonfüred 0-3
MFS 2003 – Győrszentiván 1-0 Bacsa Zalán 

3.hely

2015. 02. 01., vasárnap (Budapest, Fáy u.)
Bánka Kristóf Emléktorna

MFS 2003 – Szent Pál Akadémia 2002 0-0
MFS 2003 – Rubeola 3-0 Bacsa Zalán (2), Trauttwein Albert
MFS 2003 – FTC 1-0 Bacsa Zalán
MFS 2003 – UTE 2002 2-0 Kálmán Valentin, Zilahi Bence
MFS 2003 – Vasas 2002 1-2 Bacsa Zalán
MFS 2003 – Dorog 1-0 Vági Vilmos
MFS 2003 – Videoton 2004 0-1

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2015. 01. 18., vasárnap (Budakalász)
III. Dunakanyar Kupa

MFS 2003 – Dunakanyar S.E. 1-2 Kálmán Valentin
MFS 2003 – Kiskunfélegyháza 7-0 Deák Ferenc (3), Babik Bálint (2), Sipka Dániel, Zilahi Bence
MFS 2003 – Újpesti Haladás 3-0 Trauttwein Albert, Edőcs Tamás, Kálmán Valentin
MFS 2003 – Budakalász 3-0 Ludvig Tamás (2), Deák Ferenc

3. helyért:
MFS 2003 – III. Ker TVE 1-0 Edőcs Tamás

Csapatunk a harmadik helyen végzett.

2015. 01. 17., szombat (Gödöllő)
Téli Kupa

MFS 2003 – Vízművek 3-0 Vöő Kristóf (2), Bacsa Zalán
MFS 2003 – Veresegyház 1-0 Szilágyi Bence
MFS 2003 – Paks 2-0 Varga Dominik, Bacsa Zalán
MFS 2003 – Vasas 1-0 Bacsa Zalán
MFS 2003 – Kistarcsa 4-0 Bacsa Zalán (2), Vöő Kristóf, Pápai Emőke
MFS 2003 – Vác 1-0 Varga Dominik
MFS 2003 – Vasas 1-0 Szilágyi Bence

Döntő:
Borsod Volán – MFS 0-0 (Büntetőkkel 2-1 Deák Ferenc, Vöő Kristóf)

Csapatunk az első helyen végzett.

2014. 12. 20-21., szombat-vasárnap (Debrecen)
XXIV. Huszti Péter Emléktorna

MFS 2003 – Csajka Kijev 1-0 Varga Dominik
MFS 2003 – Loki FS 0-3
MFS 2003 – Balmazújváros 3-0 Varga Dominik (2), Szilágyi Bence

4 közé jutásért:
MFS 2003 – Tolle UFC Szekszárd 1-0 Trauttwein Albert

Döntőbe jutásért:
MFS 2003 – Olasz Focisuli 1-1 Varga Dominik (2) (büntetőkkel 1-2) Deák Ferenc

3-4. helyért:
MFS 2003 – Pestszentlőrinc 0-2

Együttesünk a 4. helyen végzett.

2014. 12. 14., vasárnap (Gödöllő)
Téli Kupa

MFS 2003 – Borsod Volán 1-0 Vöő Kristóf
MFS 2003 – UTE 3-1 Ludvig Tamás (2), Deák Ferenc
MFS 2003 – Hatvan 3-1 Babik Bálint, Vöő Kristóf, Pápai Emőke
MFS 2003 – II.Ker UFC 1-1 Ludvig Tamás, öngól
MFS 2003 – FTC 0-2
MFS 2003 – Ikarus 1-3 Vági Vilmos
MFS 2003 – Főnix Gold 2-1 Mándli Roland, Deák Ferenc
MFS 2003 – Gödöllő 0-2

Együttesünk a 6. helyen végzett.

2014. 12. 06., szombat (Székesfehérvár)
Főnix Kupa

MFS 2003 – DVSC 0-2
MFS 2003 – PMFC 0-0
MFS 2003 – Lurkó Illés Akadémia 2-1 Ludvig Tamás, Trauttwein Albert
MFS 2003 – Szent Pál Akadémia 4-2 Szilágyi Bence, Mag Levente, Ludvig Tamás, Babik Bálint
MFS 2003 – Sopron 1-4 Trauttwein Albert
MFS 2003 – ASI Dinamo 2-1 Edőcs Tamás, Varga Dominik
MFS 2003 – SK Senec 2-2 Vági Vilmos, Deák Ferenc
MFS 2003 – Siófok 1-1 Vági Vilmos

7-8. helyért:
MFS 2003 – II. Ker. UFC 1-2 Varga Dominik

Csapatunk a 8. helyen zárta a tornát.

2014. 11. 22., szombat (Rendező: Airnergy)
Bozsik Torna

MFS 2003 – Energy I 2-0 Deák Ferenc (2)
MFS 2003 – Budai FC Tabáni S. 3-1 Deák Ferenc, Babik Bálint, Vági Vilmos
MFS 2003 – Energy II 7-0 Deák Ferenc (3), Vöő Kristóf, Edőcs Tamás, Kálmán Valentin, Zilahi Bence
MFS 2003 – II. Ker. UFC 1-1 Deák Ferenc
MFS 2003 – Airnergy III 4-0 Ludvig Tamás (2), Pásztor Tamás, Szilágyi Bence

 

MFS 2003 – Gloriett Fehér 3-1 Babik Bálint, Edőcs Tamás, Varga Dominik
MFS 2003 – ASI Dinamo 1-3 Babik Bálint
MFS 2003 – Ikarus 0-1
MFS 2003 – Gloriett fekete  2-2 Varga Dominik, Kálmán Valentin
MFS 2003 – Jászberény 2-2 Vági Vilmos, Varga Dominik

 

TORNASZEREPLÉSEK A 2013-2014-ES IDÉNYBEN

2014. 06. 08., vasárnap (Budapest)
BLSZ Pünkösdi Torna, 1. játéknap

MFS 2003 – FC Budapest 1-1 Tóth Tivadar
MFS 2003 – Budapesti Honvéd 1-2 Tallósi Levente
MFS 2003 – Csepel 5-1 Sztankó Dániel (2), Varga Dominik (2), Tussinger Ábel

2014. 05. 30-31., péntek-szombat (Balatonszárszó)
UP Torna

MFS 2003 – Mézga 8-0 Babik Bálint (3), Ludvig Tamás (2), Tallósi Levente, Zilahi Bence, Varga Dominik
MFS 2003 – Telki Focisuli 4-2 Zilahi Bence, Végh Viktor, Ludvig Tamás, Tallósi Levente
MFS 2003 – Balatonszárszó 6-1 Babik Bálint (3), Mándli Roland, Ludvig Tamás, Varga Dominik
MFS 2003 – Kaposvár 0-2

2014. 04. 19-20., szombat-vasárnap
VI. Nemzetközi UP Torna

Csoportmérkőzések:
MFS 2003 B – ASI „A” 1-2 Tussinger Ábel
MFS 2003 B – UTE „A” 1-7 Mándli Roland
MFS 2003 B – SF Sporticus 0-0

Egyenes kieséses szakasz:
MFS 2003 B – Kaposvár „A” 0-0 (büntetőkkel: 6-5) MFS 2003 – ASI „A” 0-5

A 11-12. helyért:
MFS 2003 B – Ikarus 1-6 Varga Dominik

Együttesünk a 12. helyen végzett.

2014. 04. 19-20., szombat-vasárnap
VI. UTE Nemzetközi UP Torna

Szombat:

MFS 2003 – Ikarus 1-1 Ugróczky András
MFS 2003 – Olympic Beograd 0-1 (félbeszakadt…)
MFS 2003 – FK Kula 3-0 (játék nélkül)

Vasárnap:

MFS 2003 – Lokomotív Lemberg 4-0 Pápai Emőke (2), Ugróczky András, Szilágyi Bence
MFS 2003 – Szent Pál Akadémia 2-0 Pápai Emőke, Ludvig Tamás
MFS 2003 – UTE lila 0-2

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2014. 03. 15., szombat (III. Márton út 25.)
Edzőmérkőzés

MFS 2003 “B”-MFS 2004 “A” 4-1 Fehér Anna, Mándli Roland, Pásztor Tamás, Vági Vilmos
MFS 2003 “B”-MFS 2004 “A” 5-0 Sztankó Dániel , Sanchez Alejandro, Varga Dominik, Zilahi Bence, Trauttwein Albert
MFS 2003 “B”-MFS 2004 “A” 2-3 Sztankó Dániel (2)

MFS 2003 “A”-MFS 2002 “A” 1-1 Deák Ferenc
MFS 2003 “A”-MFS 2002 “B” 2-1 Bacsa Zalán, Szőke Gergő
MFS 2003 “A”-MFS 2002 “A” 3-2 Bacsa Zalán (3)
MFS 2003 “A”-MFS 2002 “B” 1-2 Ludvig Tamás

2014. 03. 09., vasárnap (Bp., Rozsnyai u.)
Edzőmérkőzés

MFS 2003 -Dinamo Star A 1-4 Ludvig Tamás
MFS 2003 -Dinamo Star A 2-4 Babik Bálint, Ugróczky András
MFS 2003 -Dinamo Star A 2-2 Tóth Tivadar, Trauttwein Albert
MFS 2003 -Dinamo Star A 1-0 Deák Ferenc

MFS 2003 B -Dinamo Star 3-0 Deák Ferenc, Farkas Botond, Sztankó Dániel
MFS 2003 B – Dinamo Star 6-0 Ludvig Tamás (2), Szilágyi Bence (2), Deák Ferenc, Farkas Botond
MFS 2003 B – Dinamo Star 1-5 Zilahi Bence
MFS 2003 B – Dinamo Star 1-2 Szilágyi Bence

2014. 03. 02., vasárnap (Törökbálint)
Farsangi Kupa

MFS 2003 – Kaposvár 0-1
MFS 2003 – Plutó Eger 1-3 Trauttwein Albert
MFS 2003 – SZE-FI 1-1 Zilahi Bence
MFS 2003 – Törökbálinti Labdarúgó Akadémia 3-1 Babik Bálint, Trauttwein Albert, Vági Vilmos

2014. 02. 23., vasárnap (Székesfehérvár)

MFS 2003 – Székesfehérvár piros 2-3 Szőke Gergő, Ludvig Tamás
MFS 2003 – Budapest FC 3-1 Szőke Gergő (2), Vági Vilmos
MFS 2003 – Hévíz 5-0 Deák Ferenc (2), Végh Viktor, Szőke Gergő, Tóth Tivadar

Felsőházi mérkőzések:
MFS 2003 – Székesfehérvár”Kék” 2-2 Szőke Gergő (2)
MFS 2003 – Sopron 4-2 Szőke Gergő (2), Tóth Tivadar, Farkas Botond

2014. 02. 09., vasárnap (Százhalombatta)

MFS 2003 – FTC 3-2 Sztankó Dániel, Zilahi Márton, Babik Bálint MFS 2003 –  Dunafém-Maroshegy A 7-0 Zilahi Bence (2), Tallósi Levente, Babik Bálint, Sztankó Dániel, Mándli Roland, Zilahi Márton
MFS 2003 – Dunafém-Maroshegy B 3-0 Zilahi Bence, Zilahi Márton, Tallósi Levente
MFS 2003 – CSHC’94 SE 3-0 Zilahi Bence, Zilahi Márton, Tallósi Levente
MFS 2003 – Móri SE 2-0 Babik Bálint, Zilahi Bence

Csapatunk az 1. helyen végzett.

2014. 02. 02., vasárnap (Siófok)

MFS 2003 – Kaposvár 1-1 Ludvig Tamás
MFS 2003 – Siófok 2004 2-0 Vági Vilmos, Ludvig Tamás
MFS 2003 – Siófok 0-1

5. helyért:
MFS 2003 – Siófok 0-2

Csapatunk a 6. helyen végzett.

2014. 02. 02., vasárnap (Felsőzsolca)
DVTK Kupa

MFS 2003 – Sajóvölgye 0-0
MFS 2003 – Borsod Volán 2-3 Szőke Gergő, Bene Domonkos
MFS 2003 – KBSC 0-0
MFS 2003 – Felsőzsolca 2-1 Zilahi Márton, Ugróczky András

2014. 01. 12., vasárnap (Gödöllő)
Aquaworld Kupa

MFS – Gödöllői SK 5-2 Zilahi Marcell (2), Zilahi Bence, Vági Vilmos, Ugróczky András
MFS – Főnix ISE 6-1 Ugróczky András, Kálmán Valentin, Tóth Tivadar, Zilahi Marcell, Szilágyi Bence, Bacsa Zalán
MFS – Liver FC 0-0
MFS – Bujáki SC 6-0 Bacsa Zalán (4), Vági Vilmos, Kálmán Valentin MFS – RKSK 5-1 Bacsa Zalán (2), Ugróczky András (2), Tóth Tivadar MFS – UTE 1-2 Ugróczky András

Helyosztó:
MFS – VASAS 2-1 Zilahi Marcell (2)

Döntő:
MFS – UTE 4-0 Kálmán Valentin (3), Tóth Tivadar

Csapatunk az 1. helyen végzett.

2014. 01. 12., vasárnap (Újbuda)
Újévi Kupa

MFS 2003 – Goldball 3-0 Szőke Gergő (2), Deák Ferenc
MFS 2003 – II. ker.UFC 1-2 Farkas Botond
MFS 2003 – Grund I. 6-2 Szőke Gergő (2), Bene Domonkos (2), Deák Ferenc, Trauttwein Albert

Helyosztók:
MFS 2003 – Grund I. 6-3 Szőke Gergő (2), Bene Domonkos (2), Deák Ferenc, Ludvig Tamás

Elődöntő:
MFS 2003 – II. ker.UFC 2-2 Szőke Gergő, Bene Domonkos (büntetőkkel 2-1 – Szőke Gergő, Deák Ferenc)

Döntő:
MFS 2003 – Újbuda 6-2 Szőke Gergő (2), Farkas Botond, Tallósi Levente, Trauttwein Albert, Deák Ferenc

Csapatunk az 1. helyen végzett.

2013. 12. 15., vasárnap (Gödöllő)
Futball Factor és Aquaworld Kupa

MFS 2003 – Kistarcsa 5-0 Kálmán Valentin, Zilahi Márton, Végh Viktor, Tussinger Ábel, Ludvig Tamás
MFS 2003 – Tura 4-2 Ludvig Tamás (2), Kálmán Valentin (2)
MFS 2003 – Baráti Bőrlabda 2-1 Ludvig Tamás, Zilahi Bence
MFS 2003 – Főnix Gold 1-1 Pápai Emőke
MFS 2003 – Hatvan 3-1 Ludvig Tamás, Végh Viktor (2)

Elődöntő:
MFS 2003 – Hírös-ép 0-1

3 – 4. helyért:
MFS 2003 – Baráti Bőrlabda 1-0 Kálmán Valentin

Csapatunk a 3. helyen végzett.

2013. 12. 14., szombat (Bp., Marczibányi tér)
II. Mészöly Téli Kupa

MFS 2003 – PMFC 1-0 Tóth Tivadar
MFS 2003- Plútó SE Eger 0-4
MFS 2003 – Győri ETO 3-0 Vági Vilmos, Babik Bálint, Bacsa Zalán

Helyosztók:
MFS 2003 – Siófok 1-1 Bacsa Zalán (büntetőkkel: 0-2)
MFS 2003 – Győri ETO 2-2 Zilahi Bence, Deák Ferenc (büntetőkkel: 0-2)

Csapatunk a 8. helyen végzett.

2013. 11. 30., szombat (Siklós)
II. Apropó Kupa

MFS 2003 – Újpest 1-2 Farkas Botond
MFS 2003 – FTC 0-5
MFS 2003 – Apropó 2-0 Ugróczky András, Bacsa Zalán
MFS 2003 – PMFC 0-2

Csapatunk a 4. helyen végzett.

2013. 11. 10., vasárnap (III. Kalap u. 1.)
Bozsik Torna

MFS 2003 – III. TUE 5-1 Ugróczky András (2), Kálmán Valentin (2), Farkas Botond
MFS 2003- Vízművek 14-0 Kálmán Valentin (3), Farkas Botond (2), Végh Viktor (2), Zilahi Bence (2), Bene Domonkos (2), Ugróczky András, Trauttwein Albert, Zilahi Márton
MFS 2003 – Vasas KA 2-0 Zilahi Márton, Ugróczky András
MFS 2003 Baráti Bőrlabda 1-1 Ugróczky András