TORNASZEREPLÉSEK A 2013-2014-ES IDÉNYBEN
2017. 01. 14., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa
MFS 2002 – Újpest „lila” 1-3 Maloschik Márk
MFS 2002 – Aszód 3-0 Bicski Tamás, Buzogány Ákos, Tarczali Tibor
MFS 2002 – Alba Kölyök Egyesület II. 2-1 Pásztor Tamás (2)
MFS 2002 – Hévízgyörk 6-0 Tarczali Tibor (2), Bicski Tamás (2), Maloschik Márk, Orosz Péter
Elődöntő:
MFS 2002 – Alba Kölyök Egyesület I. 4-3 Bicski Tamás (3), Orosz Péter
Döntő:
MFS 2002 – Újpest „fehér” 0-5
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2016. 12. 12., vasárnap (Gödöllő)
Sátor Kupa
MFS 2002 – Szent Pál 2-0 Tarczali Tibor, Bicski Tamás
MFS 2002 – Hévízgyörk 3-2 Maloschik Márk (2), Bicski Tamás
MFS 2002 – UTE II. 2-0 Bicski Tamás (2)
MFS 2002 – Csepel 1-0 Bicski Tamás
Elődöntő:
MFS 2002 – ASI Dinamo 1-2 Maloschik Márk
3. helyért:
MFS 2002 – Hévízgyörk 2-2 Bicski Tamás (2) (büntetők: 2-3 Szabó Vilmos, Tarczali Tibor
Együttesünk a 4. helyen végzett.
2016. 01. 16., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa
MFS 2002 – Jászberény 4-1 Terjék Soma, Maloschik Márkó, Trauttwein Péter Pál, Gál Dominik
MFS 2002 – Kőbányáért Egyesület 1-0 Trauttwein Péter Pál
MFS 2002 – Budafok 0-2
MFS 2002 – Lőrinc United 3-0 Dornfeld Donát, Gál Dominik, Terjék Soma
MFS 2002 – BVSC 4-1 Kristó Dominik (2), Terjék Soma, Gál Dominik
MFS 2002 – ASI Dinamo 2-3 Kristó Dominik, Trautwein Péter Pál
Együttesünk az 5-8. helyen végzett.
2016. 01. 09., szombat (Budakalász)
IV. Dunakanyar Kupa
MFS 2002 – Dunakanyar 2-1 Trautwein Péter Pál (2)
MFS 2002 – Budakalász 2-0 Dornfeld Donát, Maloschik Márkó
MFS 2002 – Tordas 5-0 Maloschik Márkó, Trautwein Péter Pál, Kristó Dominik, Gál Dominik, Imre Krisztián
MFS 2002 – RAFC 2-0 Némethy Martin, Molnár Attila
MFS 2002 – Budaörs 0-2
2015. 12. 12., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa
MFS 2002 – Iklad 3-0 Gál Dominik (2), Trauttwein Péter
MFS 2002 – Kőbányáért Egyesület 7-1 Kristó Dominik (3), Imre Krisztián (2), Molnár Attila, Gál Dominik
MFS 2002 – Buják 6-2 Molnár Attila (2), Gál Dominik (2), Imre Krisztián, Kristó Dominik
Középdöntő:
MFS 2002 – Cigánd 3-1 Molnár Attila, Kristó Dominik, Gál Dominik
Elődöntő:
MFS 2002 – II. kerületi UFC 1-1 Kristó Dominik (büntetőkkel: 1-2)
Bronzmérkőzés:
MFS 2002 – Gödöllő 3-1 Kristó Dominik (2), Némethy Martin
Együttesünk a 3. helyen végzett.
2015. 12. 06., vasárnap (Százhalombatta)
Mikulás Kupa
MFS 2002 – Budafok LC 0-0
MFS 2002 – Rafc kék 2-0 Terjék Soma, Maloschik Márkó
MFS 2002 – Csepel Fc 1-2 Némethy Martin
MFS 2002 – RTK 2-1 Terjék Soma, Némethy Martin
MFS 2002 – Rafc sárga 4-0 Némethy Martin (2), Szabó Vilmos, Maloschik Márkó
2015. 12. 05., szombat (Esztergom)
VII. Kertes László Teremlabdarúgó Torna
MFS 2002 – Dorog II. 7-1 Molnár Attila, Gál Dominik, Trauttwein Péter – Pál, Némethy Martin, Kristó Dominik (3)
MFS 2002 – Visegrád SE 7-0 Gál Dominik (2), Kristó Dominik, Molnár Attila, Terjék Soma, Trauttwein Péter – Pál, Némethy Martin
MFS 2002 – Esztergom 3-1 Molnár Attila, Gál Dominik, Terjék Soma
Elődöntő:
MFS 2002 – Tata 2-0 Molnár Attila, Kristó Dominik
Döntő:
MFS 2002 – Esztergom 2-1 Molnár Attila, Gál Dominik
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2015. 02. 01., vasárnap (Piliscsaba)
Winter Cup
MFS 2002 – Pomázi FS 2-0 Kristó Dominik (2)
MFS 2002 – ASR Gázgyár 2-3 Kristó Dominik (2)
MFS 2002 – Buda Juniors 1-3 Csányi Dávid
2015. 01. 25., vasárnap (Budafok)
BLSZ Torna
MFS 2002 – Pénzügyőr 3-0 Csányi Dávid, Nagy László, Orosz Péter
MFS 2002 – Szent Pál Akadémia 0-1
MFS 2002 – Hidegkút 5-1 Csányi Dávid, Nagy László, Orosz Péter, Varga Szabolcs, Bicski Tamás
2014. 06. 08-09., szombat-vasárnap (Budapest)
III. Budapest Pünkösdi Gyermek Futball Fesztivál
Vasárnap, csoportkör
MFS 2002 fehér – BVSC 0-0
MFS 2002 fehér – Csepp- Gól 1-3 Varga Szabolcs
MFS 2002 fehér – Ikarus 5-0 Varga Szabolcs ( 2), Csányi Dávid, Bicski Tamás, Nagy László
MFS 2002 fehér – Honvéd 0-4
Helyosztók, felsőház
MFS 2002 fehér – Csepp- gól 1-1 Molnár Attila (büntetőkkel: 1- 2)
MFS 2002 fehér – Honvéd 1- 6 Molnár Attila
MFS 2002 fehér – Nyergesújfalu 0-2
2014. 06. 01., vasárnap
Bozsik Torna
MFS 2002 – KISE 1-1 Kristó Dominik
MFS 2002 – Budafok 3-1 Kristó Dominik (2), Molnár Attila
MFS 2002 – BVSC 0-0
MFS 2002 – CSHC 1-0 Kristó Dominik
MFS 2002 – REAC 0-1
2014. 01. 18., szombat (Gödöllő)
Aquaworld Kupa
MFS 2002 – Tökmag FS 0-0
MFS 2002 – Soroksár 1-0 Csányi Dávid
MFS 2002 – Budafok 2-2 Terjék Soma, Oláh Péter
MFS 2002 – Csepel SC 3-0 Csányi Dávid (2), Imre Krisztián
MFS 2002 – Újpesti Haladás 1-1 Terjék Soma
elődöntő: MFS 2002 – Vác 0-3
3-4. helyért: MFS 2002 – Budafok 0-1
Csapatunk a 4. helyen végzett.
2014. 01. 18., szombat (Mogyoród)
BLSZ Torna
MFS 2002 – RKSK 2-1 Dornfeld Donát, Molnár Attila
MFS 2002 – Ikarus 4-0 Kardos Gergely (2), Kristó Dominik (2)
MFS 2002 – Csep-Gól FC 2-2 Dornfeld Donát, Kardos Gergely
2013. 12. 21., szombat (Pozsony)
Team Sport Cup
MFS 2002 – FA Slov-matic BA 0-3
MFS 2002 – Lisen Brno 1-1 Molnár Attila
MFS 2002 – STK Samorín 2-0 Molnár Attila, Kristó Dominik
MFS 2002 – FK Levice 4-1 Kristó Dominik (2), Molnár Attila, Gál Dominik
3-4. helyért:
MFS 2002 – PSC Pezinok 0-0 (büntetőkkel: 2-1)
Csapatunk a 3. helyen végzett.
2013. 12. 15., vasárnap (Székesfehérvár)
Főnix Kupa
1. csoportkör:
MFS 2002 – Videoton 2-1 Kristó Dominik, Terjék Soma
MFS 2002 – Stadlau 4-1 Kristó Dominik, Gál Dominik, Imre Krisztián, öngól
MFS 2002 – PMFC 0-5
2. csoportkör:
MFS 2002 – Vasas Pasarét 0-3
MFS 2002 – Főnix Gold 1-4 Kardos Gergely
MFS 2002 – Slovan Bratislava 0-1
7-8. helyért:
MFS 2002 – Szent Pál Akadémia 3-0 Kristó Dominik (2), Molnár Attila
Csapatunk a 7. helyen végzett.
2013. 12. 14., szombat (Gödöllő)
Futball Factor és Aquaworld Kupa
MFS 2002 – Baracs 2-2 Szabó Vilmos, Gyuris Bence
MFS 2002 – Vác 1-1 Varga Szabolcs
MFS 2002 – Bp. Honvéd 1-4 Szabó Vilmos
MFS 2002 – Kistarcsa 0-0
MFS 2002 – Gödöllői SK 1-2 Némethy Martin
9-10. helyért:
MFS 2002 – Soroksár 5-1 Némethy Martin (2), Nagy László, Szabó Vilmos, Varga Szabolcs
Csapatunk a 9. helyen végzett.
2013. 12. 07., szombat (Újbuda, Sportház)
Mikulás Kupa
MFS 2002 fehér – Kőbányáért Egyesület 4-1 Varga Szabolcs (2), Nagy László (2)
MFS 2002 fehér – Tabáni Spartacus 3-0 Gyuris Bence, Csányi Dávid, Nagy Levente
MFS 2002 fehér – BVSC II. 3-3 Gyuris Bence, Szabó Vilmos, Terjék Soma
MFS 2002 fehér – Újbuda FC 1-1 Terjék Soma
negyeddöntő:
MFS 2002 fehér – MFS 2002 fekete 0-4
MFS 2002 fekete – BVSC I. 1-0 Kristó Dominik
MFS 2002 fekete – Pénzügyőr SE 1-0 Imre Krisztián
MFS 2002 fekete – Budafok 1-2 Molnár Attila
MFS 2002 fekete – Ikarus 1-1 Némethy Martin
negyeddöntő:
MFS 2002 fekete – MFS 2002 fehér 4-0 Molnár Attila (3), Oláh Péter
elődöntő:
MFS 2002 fekete – Újbuda 5-0 Kristó Dominik (2), Molnár Attila (2), Oláh Péter
döntő:
MFS 2002 fekete – Budafok 2-2 (büntetőkkel: 1-3) Molnár Attila, Gál Dominik
„Fekete” csapatunk a 2. helyen végzett.
2013. 12. 01., vasárnap (Márton út)
Edzőmérkőzés
MFS 2002 – Budafok 17-5 Kardos Gergely (5), Kristó Dominik (4), Molnár Attila (2), Szabó Vilmos (2), Trauttwein Péter, Dornfeld Donát, Nagy Levente, Orosz Péter
MFS 2002 – FC Budapest 19-4 Gál Dominik (4), Kristó Dominik (4), Molnár Attila (3), Dornfeld Donát (3), Gyuris Bence (2), Oláh Péter (2), Imre Krisztián
2013. 11. 17., vasárnap
Bozsik Torna
MFS 2002 – Tabán 4-0 Czájder Dániel, Nagy Levente, Szabó Vilmos, öngól
MFS 2002 – III. ker. TUE 1-2 Kardos Gergely
MFS 2002 – Vasas Pasarét 2-1 Czájder Dániel, Szabó Vilmos
MFS 2002 – Szent Pál Akadémia 1-1 Trauttwein Péter
MFS 2002 – UTE 3-0 Gál Dominik (2), Molnár Attila
2013. 11. 10., vasárnap (Márton út)
Edzőmérkőzés
MFS 2002 – Grund 5-5 Trauttwein Péter, Czájder Dániel, Oláh Péter, Kristó Dominik, öngól
2013. augusztus 31., Csepel
Csep-Gól Tízéves Jubileumi Torna
MFS 2002 – Gloriett 0-1
MFS 2002 – FC Budapest 1-2 Czájder Dániel
MFS 2002 – BVSC 3-0 Kristó Dominik, Bicski Tamás, Gyuris Bence
MFS 2002 – Csep-Gól FC 3-0 Kristó Dominik (2), Molnár Attila
MFS 2002 – ASI-Dinamo Star 4-0 Imre Krisztián (2), Czájder Dániel, Gyuris Bence
Csapatunk a 2. helyen végzett.