TORNASZEREPLÉSEK A 2014-2015-ÖS IDÉNYBEN
2016. 05. 14-15., szombat-vasárnap (Wolfsberg)
Wolfsberg Cup
MFS 2001-2002 – FK Trinec 0-1
MFS 2001-2002 – Admira Technopool II. 2-0 Tejék Soma, Maloschik Márk
MFS 2001-2002 – ASD Polisportiva Pedezzi 1-0 Dornfeld Donát
MFS 2001-2002 – Admira Technopool I 0-1
MFS 2001-2002 – SG 2000 Mülheim-Karlich 0-1
MFS 2001-2002 – FK Trinec 0-1
2016. 05. 06-07-08., péntek-szombat-vasárnap (Ravenna, Olaszország)
1st European Cup
MFS 2001-2002 – ASD Dribbling (olasz) 0-2
MFS 2001-2002 – Miklavz Dobrovce (szlovén) 1-1 Kenyeres Máté
MFS 2001-2002 – Stuvsta I. 4-1 Kenyeres Máté (2), László Gergő, Terjék Soma
MFS 2001-2002 – San Gwann FC (Málta) 2-1 Kenyeres Máté, Csörge Ciprián
MFS 2001-2002 – FSV Waiblingen (német) 0-1
2016. 02. 20., szombat (Mogyoród)
Edzőmérkőzés
MFS 2001-2002 – Mogyoród FC 3-4 Imre Krisztián, Mayer Alex, László Gergő
2016. 02. 06., szombat (Kiskunhalas)
UP Torna
MFS 2001-2002 – Kiskunfélegyháza 4-0 Kenyeres Máté (2), László Gergő, Kristó Dominik
MFS 2001-2002 – UFC Kecskemét 2-0 Molnár Attila, Trautwein Péter Pál
MFS 2001-2002 – Kecskeméti LC 2-0 Budaházi Botond, Kenyeres Máté
MFS 2001-2002 – Soltvadkert 3-0 Kenyeres Máté, Molnár Attila
MFS 2001-2002 – Szilády 8-0 Trautwein Péter Pál (2), Terjék Soma (2), László Gergő, Molnár Attila, Budaházi Botond, Kenyeres Máté
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2016. 01. 17., vasárnap (Gödöllő)
Sátor Kupa
MFS 2001 – Szent Pál Akadémia 3-1 Csörge Ciprián, László Gergő, Kenyeres Máté
MFS 2001 – BVSC 4-1 Kenyeres Máté (2), László Gergő, Patkós Viktória
MFS 2001 – Lőrincz United 5-0 Kenyeres Máté (4), Lunczer Marcell
MFS 2001 – Kistarcsa 0-0
MFS 2001 – Videoton FC 1-2 Kenyeres Máté
MFS 2001 – MTK 0-2
2016. 01. 10., vasárnap (Törökbálint)
Újévi Kupa
MFS 2001 – Soroksár 2-5 Lunczer Marcell, Csörge Ciprián
MFS 2001 – Törökbálint 0-7
MFS 2001 – Soroksár 0-2
MFS 2001 – Törökbálint 1-2 Enyingi Patrik
2015. 12. 13., vasárnap (Esztergom)
Winkler Kupa
MFS 2001 – Tata 3-1 Enyingi Patrik, Csörge Ciprián, Turcsányi Botond
MFS 2001 – Zsámbék 2-2 Enyingi Patrik (2)
MFS 2001 – Franka 1-0 Turcsányi Botond
MFS 2001 – Esztergom 0-1
MFS 2001 – Tata 2-0 Enyingi Patrik, Csörge Ciprián
Együttesünk a 3. helyen végzett.
2015. 05. 23-24. (Wolfsberg, Ausztria)
MFS 2001 – NK Mladost 4-0 Kenyeres Máté Balogh Marcell, Németh Gergő
MFS 2001 – SV Rust 1-1 Légrádi Máté
MFS 2001 – Sv Wiener Neudorf 0-0
Negyeddöntő
MFS 2001 – Hegyvidék UFC 0-0 büntetők (3-2)
Elődöntő
MFS 2001 – Ikast Fs 0-0 büntetők (4-3)
Döntő
MFS 2001 – SV Rust 0-0 büntetők (5-4)
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2015. 02. 21., szombat (REAC Sporttelep)
Edzőmérkőzés
REAC – MFS2001 3-1 Győrfi Patrik
2015. 02. 15., vasárnap (XI. Kánai út 2.)
Edzőmérkőzés
MFS 2001 – Diósd 5-4 Balogh Marcell (2), Mayer Alex (2), Kenyeres Máté
2015. 02. 07., szombat (XI. Kánai út 2.)
Edzőmérkőzés
MFS 2001 – Hegyvidék UFC 2000 6-3 Németh Gergő (4), Kenyeres Máté, Turcsányi Botond
2015. 01. 18., vasárnap (Gödöllő)
Téli Kupa
MFS 2001 – Hegyvidék 2-0 Járvás Zoltán, Légrádi Máté
MFS 2001 – Csep-Gól I 1-3 Légrádi Máté
MFS 2001 – Bene F. LA II 2-0 Mayer Alex (2)
MFS 2001 – REAC 2-0 Járvás Zoltán, Légrádi Máté
MFS 2001 – AC Villám 1-3 Kenyeres Máté
Negyeddöntő:
MFS 2001 – Főnix Gold 1-1 Kenyeres Máté (büntetőkkel:13-12)
Elődöntő:
MFS 2001 – Kistarcsa 2-4 Kenyeres Máté (2)
Harmadik helyért:
MFS 2001 – Csep-Gól I 1-3 Turcsányi Botond
Együttesünk a 4. helyen végzett.
2015. 01. 17., szombat (Budakalász)
III. Dunakanyar Kupa
MFS 2001 – III. Ker. TVE 1-3 Kenyeres Máté
MFS 2001 – Pénzügyőr 4-1 Kenyeres Máté (2), Patkós Viktória, Turcsányi Botond
MFS 2001 – Budakeszi 1-0 Légrádi Máté
Döntő:
MFS 2001 – Dunakanyar 1-0 Mayer Alex
Együttesünk az 1. helyen végzett.
2014. 12. 13., szombat (Budapest)
Gajdos Győző Emléktorna
MFS 2001 – III. Ker. TVE 2-0 Németh Gergő, Légrádi Máté
MFS 2001 – Dunakanyar 0-0
MFS 2001 – RKSK 0-0
MFS 2001 – III. Ker. TVE 2-1 Légrádi Máté, Csörge Ciprián
MFS 2001 – Dunakanyar 3-0 Légrádi Máté, Németh Gergő, Bartos Máté
MFS 2001 – RKSK 0-3
2014. 11. 30., vasárnap (Százhalombatta)
MFS 2001 – CSHC ’94 0-1
MFS 2001 – Zsámbék 1-3 Légrádi Máté
MFS 2001 – Budafok LC 1-3 Légrádi Máté
MFS 2001 – Goldball 3-2 Turcsányi Botond, Légrádi Máté, Balogh Marcell
MFS 2001 – Csepel 1-2 Balogh Marcell
Együttesünk az 5. helyen végzett.
2014. 11. 30., vasárnap (XI. Kánai út 2.)
Újbuda Kupa
MFS 2001 – Tabáni Spartacus 6-0 Németh Gergő (3), Kenyeres Máté, Győrfi Patrik, Balogh Marcell
MFS 2001 – Újbuda 3-0 Németh Gergő (3)
MFS 2001 – Hidegkút 1-0 Németh Gergő
MFS 2001 – Ikarus BSE 6-2 Németh Gergő (2), Budaházi Botond (2), Orosz Apor
MFS 2001 – Kecskeméti TE 2-2 Németh Gergő, Balogh Marcell
Együttesünk a 2. helyen végzett.
2014. 08. 20., szerda (Pilisvörösvár)
Steckl János Emléktorna
MFS 2001 – PUFC (Pilisvörösvár) 6-0 Németh Gergő (3), Kenyeres Máté (2), Patkós Viktória
MFS 2001 – MFS 2000 3-2 Légrádi Máté, Kenyeres Máté, Csörge Ciprián
MFS 2001 – Szent Pál Akadémia 2-2 Kenyeres Máté (2) Büntetőkkel (2-3)
MFS 2001 – Lábatlan 0-1
TORNASZEREPLÉSEK A 2013-2014-ES IDÉNYBEN
2014. 06. 06-09., péntek-hétfő (Rimini, Olaszország)
MFS 2001 – AC Houilles 1-1 Balogh Marcell
MFS 2001 – SC Aniche 4-0 Enyingi Patrik (2), Balogh Marcell,Szilágyi Viktória
MFS 2001 – CFFC Cogoleto 7-1 Győrfi Patrik (2), Járvás Zoltán, Balogh Marcell, Légrádi Máté, Csörge Ciprián, Orosz Apor
MFS 2001 – PGS Bosico 1-1 Járvás Zoltán
MFS 2001 – San Marco Juventina 0-0 (büntetőkkel 4-5)
2014. 05. 29., csütörtök (Graz)
MFS 2001 – FC Stattegg 4-0 Enyingi Patrik (2), Győrfi Patrik, Légrádi Máté
MFS 2001 – MKT Mooskirchen 4-0 Győrfi Patrik (2), Mayer Alex, Orosz Apor
MFS 2001 – Judenburg 0-0
2014. 03. 01., szombat (Törökbálint)
Farsangi Kupa
MFS 2001 – Budatétény 11-0 Kenyeres Máté (4), Balogh Marcell (2), Németh Gergő, Enyingi Patrik (4)
MFS 2001 – Viadukt SE Biatorbágy 7-0 Kenyeres Máté (2), Légrádi Máté, Csörge Ciprián, Járvás Zoltán, Enyingi Patrik, Balogh Marcell
MFS 2001 – Hegyvidék 1-1 Enyingi Patrik
MFS 2001 – II. Ker. UFC 3-2 Légrádi Máté, Balogh Marcell, Kenyeres Máté
Helyosztó MFS 2001 – Mezőberény 3-0 Járvás Zoltán, Balogh Marcell, Németh Gergő
Döntő
MFS 2001 – Kaposvári RFC BFLA 0-1
Csapatunk a 2. helyen végzett.
2014. 02. 09., vasárnap (Budapest, XI. Kánai út 2.)
BLSZ Torna, döntő
MFS 2001 – III. Ker. TVE 5-0 Kenyeres Máté (2), Balogh Marcell, Légrádi Máté, Hoffman Bálint
MFS 2001 – CSHC 94 SE 2-0 Turcsányi Botond, Kenyeres Máté
MFS 2001 – RKSK 5-1 Csörge Ciprián (2), Kenyeres Máté, László Gergő, Járvás Zoltán
2014. 02. 08., szombat (BÜK)
Epcos Kupa
MFS 2001 – FA Bratislava 3-2 Orosz Apor, Kenyeres Máté, Balogh Marcell
MFS 2001 – Sturm Graz 1-4 Légrádi Máté
MFS 2001 – ZTE 0-5 MFS 2001 – Illés Akadémia 1-9 Kenyeres Máté
Helyosztó
7. helyért
MFS 2001-Bük 8-2 Győrfi Patrik, Járvás Zoltán (2), Enyingi Patrik (3), Csörge Ciprián, Kenyeres Máté
Csapatunk a 7. helyen végzett.
2014. 01. 25., szombat (Budakalász)
II. Dunakanyar Kupa
MFS 2001 – Dunakanyar SE 1-0 Hoffman Bálint
MFS 2001 – Káposztásmegyer 1-0 Budaházi Botond
MFS 2001 – Pomáz 0-2 MFS 2001 – Verőce 0-0
Helyosztó:
MFS – Sülysáp 0-1
Csapatunk a 4. helyen végzett.
2014. 01. 25., szombat (Pozsony)
Team Sport Cup
MFS 2001 – AS Trencin 1-2 Kenyeres Máté
MFS 2001 – SDM Domino BA 1-1 Légrádi Máté
MFS 2001 – PSC Pezinok 3-0 Csörge Ciprián, Orosz Apor, Kenyeres Máté
Helyosztók:
MFS 2001 – Győri Sasok 5-0 Kenyeres Máté (2), Győrfi Patrik, László Gergő, Enyingi Patrik
MFS 2001 – PSC Pezinok 3-0 Csörge Ciprián (2), Kenyeres Máté
Csapatunk az 5. helyen végzett.
2014. 01. 18., szombat (Mogyoród)
BLSZ Torna
MFS 2001 – BVSC 1-0 Légrádi Máté
MFS 2001 – Soroksár 1-0 Orosz Apor
MFS 2001 – III. ker TVE 4-0 Mayer Alex, Orosz Apor, Győrfi Patrik, Turcsányi Botond
2014. 01. 18., szombat (Gödöllő)
Aquaworld Kupa
MFS 2001 – Gloriett SE 3-0 László Gergő, Kenyeres Máté, Győrfi Patrik
MFS 2001 – Kistarcsa 2-1 Járvás Zoltán (2)
MFS 2001 – Főnix ISE 2-0 Győrfi Patrik (2)
MFS 2001 – Testvériség II 5-0 Kenyeres Máté, Orosz Apor (2), Győrfi Patrik, Patkós Viktória
MFS 2001 – Újpesti Haladás 0-1
Elődöntő:
MFS 2001 – Airnergy 3-2 Enyingi Patrik, László Gergő, Kenyeres Máté
Döntő:
MFS 2001 – Kistarcsa 6-0 Kenyeres Máté (2), Orosz Apor, Győrfi Patrik, László Gergő, Patkós Viktória
Csapatunk az 1. helyen végzett.
2014. 01. 11., szombat (Felsőzsolca)
DVTK Kupa
MFS 2001 – Buzita 4-2 Németh Gergő, Balogh Marcell, Légrádi Máté, Kenyeres Máté
MFS 2001 – DVTK I 1-1 Légrádi Máté
Elődöntő:
MFS 2001 – DVTK II 3-3 Légrádi Máté, Győrfi Patrik, Balogh Marcell (büntetőkkel 2-1)
Döntő:
MFS 2001 – DVTK I 4-2 Balogh Marcell (3), Csörge Ciprián
Csapatunk az 1. helyen végzett.
2013. 12. 08., vasárnap (Székesfehérvár)
Főnix Kupa
MFS 2001 – Illés Akadémia 5-2 Kenyeres Máté (3), Balogh Marcell, Győrfi Patrik
MFS 2001 – Tabáni Spartacus 2-2 Balogh Marcell, Csörge Ciprián
MFS 2001 – Sturm Graz 4-0 Németh Gergő (2), Kenyeres Máté, László Gergő
MFS 2001 – Videoton 0-3
MFS 2001 – PMFC 0-3
MFS 2001 – FC Nitra 0-0
MFS 2001 – Airnergy FC 1-1 László Gergő