G’06 tornák

TORNASZEREPLÉSEK A 2016-2017-ES IDÉNYBEN

2017. 04. 14., péntek (Göd)
Bázis Kupa

GMFS 2006-2007 narancs – GMFS kék 0-2
GMFS 2006-2007 narancs – MMFS 3-2 Őri Tamás(2), Papp Kristóf
GMFS 2006-2007 narancs – CSMFS 0-2

2017. 01. 22., vasárnap (Göd)
Winter Cup

GMFS 2006 – Mogyoród KSK 2-1 Balogh Ákos, Dobos Patrik
GMFS 2006 – Csömör 2-1 Muka Patrik, Schmuck Ferenc
GMFS 2006 – Szefi 2-1 Pethő Márton, Vida András

2016. 12. 03., szombat (Dunakeszi)
UP Torna

GMFS 2006 – Mogyoród KSK 1-0 Madaras Ákos
GMFS 2006 – Dunakeszi UVSE 2-1 Balog Ákos, Schmuck Ferenc
GMFS 2006 – SZE-FI 1-1 Vida András

Együttesünk az 1. helyen végzett.

2016. 11. 12., vasárnap (Dunakeszi)
Bozsik Torna

GMFS 2006 – Mogyoród 1-0 Schmuck Ferenc
GMFS 2006 – Tökmag FS 1-1 Balog Ákos
GMFS 2006 – Dunakeszi 3-0 Schmuck Ferenc (2), Muka Patrik
GMFS 2006 – Csömör 1-0 Balog Ákos
GMFS 2006 – SZE-FI 1-0 Schmuck Ferenc 

2016. 10. 22., szombat (Dunakeszi)
Bozsik Torna

GMFS 2006- Mogyoród 0-0
GMFS 2006- Tökmag FS 4-2 Schmuk Ferenc (2), Vida András, Balogh Ákos
GMFS 2006- Dunakeszi 2-1 Garaba Patrik, Dobos Patrik
GMFS 2006- Csömör 3-1 Muka Patrik (2), Dobos Patrik
GMFS 2006- SZEFI 1-1 Vida András

2016. 10. 05., szombat (Csomád)
Bozsik Torna

GMFS 2006-2007 – Mogyoród KSK 0-2
GMFS 2006-2007 – Tökmag 1-0 Dobos Patrik
GMFS 2006-2007 – Dunakeszi 1-1 Dobos Patrik
GMFS 2006-2007 – Rubeola Csömör 1-0 Dobos Patrik
GMFS 2006-2007 – SZE-FI 1-1 Győrvári Ábel

2016. 09. 24., szombat (Dunakeszi)
Bozsik Torna

GMFS 2006 – Mogyoród 0-2
GMFS 2006 – Tökmag FS 3-0 Balog Ákos, Kovács Zsombor, Garaba Patrik
GMFS 2006 – Dunakeszi 0-3
GMFS 2006 – Rubeola Csömör 1-0 Dobos Patrik
GMFS 2006 – SZE-FI 1-4 Garaba Patrik

2016. 09. 10., szombat (Őrbottyán)
Bozsik Torna

GMFS 2006 – Csomád 1-0 Dobos Patrik
GMFS 2006 – Tökmag FS 2-2 Vida András, Dobos Patrik
GMFS 2006 – Mogyoród 0-2
GMFS 2006 – Rubeola Csömör 0-0
GMFS 2006 – SZE-FI 9-1 Vida András (2), Muka Patrik (2), Őri Tamás, Kovács Zsombor, Balogh Ákos, Dobos Patrik, Garaba Patrik

TORNASZEREPLÉSEK A 2015-2016-OS IDÉNYBEN

2016. 06. 11., szombat (Vác)

Gödi MFS 2006 – II. Kerület UFC  1-1 Muka Patrik
Gödi MFS 2006 – Hegyvidék 0-3
Gödi MFS 2006 – ASI Dinamo Star 0-3

Alsóház:
Gödi MFS 2006 – III. Kerület TVE  2-2 Éltes Péter, Galba Botond
Gödi MFS 2006 – Ikarus-Maroshegy  1-0 Éltes Péter

9. helyért:
Gödi MFS 2006 – Dalnoki Akadémia 0-1

2016. 06. 04., szombat (Dunakeszi)
Bozsik Torna

Gödi MFS 2006 – SZE-FI 1-3 Éltes Péter
Gödi MFS 2006 – Mogyoród KSK 0-4
Gödi MFS 2006 – Rubeola Csömör 0-3
Gödi MFS 2006 – Tökmag 5-1 Éltes Péter (2), Kovács Zsombor, Schmuck Ferenc, öngól
Gödi MFS 2006 – Dunakeszi Vasutas 0-5

2016. 05. 28., szombat (Őrbottyán)
Bozsik Torna

GMFS 2006 – Fót 1-2 Galba Botond
GMFS 2006 – Mogyoród 3-1 Éltes Péter, Balogh Ákos, Galba Botond
GMFS 2006 – Rád 1-2 Galba Botond
GMFS 2006 – Csomád 3-1 Balogh Ákos, Éltes Péter, Muka Patrik
GMFS 2006 – Dunakeszi Vasutas kék 0-3
GMFS 2006- Dunakeszi Vasutas Fehér 3-0 Garaba Patrik (2), Galba Botond

2016. 04. 09., szombat (Szentendre)
Bozsik Torna

GMFS 2006 – SZE-FI 2005 2-1 Galba Botond, Vida András
GMFS 2006 – Tökmag FS 2005 2-1 Galba Botond, Őri Tamás
GMFS 2006 – Mogyoród 2005 0-4
GMFS 2006 – Dunakeszi Vasutas 0-7
GMFS 2006 – Rubeola Csömör 2005 1-1 Éltes Péter

2016. 03. 19., szombat (Mogyoród)
Bozsik Torna

GMFS 2006 – Fót 2005 0-0
GMFS 2006 – Rád 2005 0-0
GMFS 2006 – Mogyoród 2005 0-1
GMFS 2006 – Csomád 2005 2-1 Dobos Patrik (2)
GMFS 2006 – Dunakeszi Vasutas 2005 1-3 Dobos Patrik
GMFS 2006 – Dunakeszi Vasutas 2006 0-0

2016. 02. 27., szombat (Vácrátót)
UP Torna

GMFS 2006 – Dunakanyar Régió II 2-2 Dobos Patrik, Garaba Patrik
GMFS 2006 – Vác VLSE 1-1 Muka Patrik
GMFS 2006 – Kőbányáért Egyesület 0-5

5. helyért:
GMFS 2006 – Debrecen SI 1-1 Éltes Péter (büntetőkkel 2-1)

Együttesünk az 5. helyen végzett.

2016. 02. 06., szombat (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup

GMFS 2006-Esztergom 1-0 Galba Botond
GMFS 2006- CSMFS 1-1 Balogh Ákos
GMFS 2006- Buda Juniors 3-5 Muka Patrik (2), Életes Péter

2016. 01. 23., szombat (II. Kerület)
Winter Cup

GMFS 2006 – Esztergom 0-3
GMFS 2006 – Buda Junoirs 0-3
GMFS 2006 – CSMFS 0-0

2016. 01. 16., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa

GMFS 2006 – GMFS 2005 13-12 Muka Patrik (3), Éltes Péter (3), Dobos Patik (2) Németh Roland (2), Őri Tamás, Láng Benedek, Galba Botond

2016. 01. 16., szombat (Göd)
Edzőmérkőzés

GMFS 2006 – GMFS 2005 13-12 Muka Patrik (3), Éltes Péter (3), Dobos Patik (2) Németh Roland (2), Őri Tamás, Láng Benedek, Galba Botond

2015. 12. 05., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa

GMFS 2006 – Videoton 0-1
GMFS 2006 – Gödöllő 1-2 Garaba Patrik
GMFS 2006 – Hatvan 0-3
GMFS 2006 – Liver FC Budaörs 0-3
GMFS 2006 – Debrecen II 6-0 Éltes Péter (3), Galba Botond, Garaba Patrik, Muka Patrik
GMFS 2006 – Visegrád 1-0 Balogh Ákos

Együttesünk a 13. helyen végzett.

2015. 11. 28., szombat (Piliscsaba)
Winter Cup

GMFS 2006 – MMFS 2006 3-2 Éltes Péter, Muka Patrik, Galba Botond
GMFS 2006 – Esztergom 2006 2-2 Dobos Patrik, Galba Botond
GMFS 2006 – Szent Pál Akadémia 2006 3-2 Galba Botond (2), Muka Patrik

2015. 11. 14., szombat (Szentendre)
Bozsik Torna

GMFS 2006 – SZEFI 2005 1-1 Éltes Péter
GMFS 2006 – Tökmag FS 2006 3-0 Éltes Péter, Galba Botond, Brulcih Botond
GMFS 2006 – Mogyoród 2005 1-3 Éltes Péter
GMFS 2006 – Dunakeszi Vasutas 2005 1-4 Galba Botond
GMFS 2006 – Csömör 2005 0-0

2015. 10. 23., péntek (Csomád)
UP Torna

GMFS 2006 – Erőkertes 2-0 Schmuck Ferenc, Éltes Péter
GMFS 2006 – Tökmag FS 1-1 Schmuck Ferenc
GMFS 2006 – DRUFC II 2-0 Muka Patrik, Galba Botond
GMFS 2006 – Csomád 7-1 Schmuck Ferenc (3), Éltes Péter (2), Galba Botond, Dobos Patrik
GMFS 2006 – DRUFC I. 0-1

2015. 09. 12., szombat (Mogyoród)
Bozsik Torna
GMFS 2006 – Fót 1-3 Brulich Botond
GMFS 2006 – Dunakeszi Vasutas 3-1 Brulich Botond (2), Éltes Péter
GMFS 2006 – Mogyordód 5-0 Brulich Botond (3), Dobos Patrik, Kovács Zsombor
GMFS 2006 – Rád 1-3 Brulich Botond
GMFS 2006 – Csomád 4-4 Brulich Botond (3), Dobos Patrik (3)

2015. 09. 05., szombat (Gödöllő)
Tanévindító Fesztivál

GMFS 2006 – Debrecen 0-1
GMFS 2006 – Tökmag FS 0-2
GMFS 2006 – Ikarus 0-4
GMFS 2006 – Visegrád 1-0 Éltes Péter
GMFS 2006 – II.Ker 0-3
GMFS 2006 – Eger 2007: 0-2
GMFS 2006 – Gödöllő 0-2

TORNASZEREPLÉSEK A 2014-2015-ÖS IDÉNYBEN

2015. 06. 20., szombat (Vác)
Mészáros Ferenc Emléktorna

GMFS 2006 – Kelen SC 1-3 Galba Botond
GMFS 2006 – Pénzügyőr 0-2
GMFS 2006 – ASI Dinamo 1-4 Éltes Péter
GMFS 2006 – Hírös-Ép Kecskemét 0-5
GMFS 2006 – Grund FC 0-2

2015. 06. 07., vasárnap (Göd)
Fétis Kupa

GMFS 2006 “A” – Dunakeszi Kinizsi 5-1 Dobos Patrik (2), Éltes Péter, Garaba PAtrik Hertel Ákos
GMFS 2006 “A” – Váci VLSE 1-4 Hertel Ákos
GMFS 2006 “A” – Dabas 5-1 Hertel Ákos (2), Éltes Péter, Garaba Patrik, Dobos Patrik

Elődöntő:
GMFS 2006 “A” – FTC 4-1 Dobos Patrik (2), Éltes Péter (2)

Döntő:
GMFS 2006 “A” – Váci VLSE 0-3

Együttesünk a 2. helyen végzett.
GMFS 2006 “B” – Dunakeszi Vasutas 0-5
GMFS 2006 “B” – FTC 1-6 Klein Konstantin
GMFS 2006 “B” – Kelen SC 2-2 Klein Konstantin (2)
GMFS 2006 “B” – Dabas 5-2 Klein Konstantin (3), Balajty Balázs (2)

5. helyért:
GMFS 2006 “B” – Dunakeszi Kinizsi 5-2 Klein Konstantin (2), Balajthy Balázs, Brulcih Botond, Lóki Péter

Együttesünk az 5. helyen végzett.

2015. 05. 02., szombat (Őrbottyán)
Majális Kupa

GMFS 2006 – KISE 3-2 Dobos Patrik, Galba Botond, Garaba Patrik
GMFS 2006 – Hírös-Ép Kecskemét 2006 0-1
GMFS 2006 – Dunakanyar Régió Up “Kék” 3-1 Dobos Patrik, Brulich Botond, Lóki Péter
GMFS 2006 – Tökmag FS II. 3-0 Hertel Ákos, Dobos Patrik, Éltes Péter

Negyeddöntő:
GMFS 2006 – Rákospalota 3-2 Éltes Péter, Hertel Ákos, Dobos Patrik

Elődöntő:
GMFS 2006 – Dunakanyar Régió UP “Piros” 0-2

3.helyért:
GMFS 2006 – Hírös-Ép Kecskemét 2007 0-2
Együttesünk a 4. helyen végzett.

2015. 03. 01., vasárnap (Dunakeszi)
Vasutas Kupa

GMFS 2006 – Nagytarcsa 3-3 Bruclich Botond (3)
GMFS 2006 – KISE 3-2 Bruclih Botond, Galba Botond, öngól
GMFS 2006 – Kelen SC 2-0 Galba Botond, Muka Patrik
GMFS 2006 – Pénzügyőr 3-5 Bruclich Botond, Balogh Ákos, Galba Botond

Együttesünk a 3. helyen végzett.

2015. 03. 01., vasárnap (Piliscsaba)
Winter Cup

GMFS 2006 – Pomáz 1-0 Dobos Patrik
GMFS 2006- Hegyvidék 0-4
GMFS 2006 – Forest Lábatlan 0-5
GMFS 2006 – Esztergom 1-0 Hertel Ákos

2015. 02. 08., vasárnap (Dabas)
UP Torna

GMFS 2006 – Visegrád 1-2 Galba Botond
GMFS 2006 – FC Budapest 1-1 Garaba Patrik
GMFS 2006 – Bp Honvéd: 0-1
GMFS 2006 – Dabas Gyón: 3-2 Éltes Péter (2), Galba Botond
GMFS 2006 – Dunaharaszti MTK 2-1 Mudri Márk, Éltes Péter
GMFS 2006 – FTC 1-1 Éltes Péter

2015. 01. 25., vasárnap (Piliscsaba) 
Winter Cup

GMFS 2006- Pomáz 5-3 Mudri Márk (2), Garaba Patrik, Hertel Ákos, Éltes Péter
GMFS 2006- Hegyvidék 2-5 Mudri Márk, Garaba Patrik
GMFS 2006- Forest Lábatlan 1-3 Mudri Márk
GMFS 2006- Esztergom 3-2 Balogh Ákos, Éltes Péter, Mudri Márk

2015. 01. 11., vasárnap (Piliscsaba)
Winter Cup

GMFS 2006 – Buda Juniors 3-0 Dobos Patrik, Garaba Patrik, öngól
GMFS 2006 – Forest Lábatlan 3-0 Garaba Patrik (2), Éltes Péter
GMFS 2006 – Tát 3-0 Éltes Péter (2), Hertel Ákos
GMFS 2006 – Pomáz 2-2 Éltes Péter, Balogh Ákos

2014. 12. 07., vasárnap (Gödöllő)
Téli Kupa

GMFS 2006 – UTE 0-4
GMFS 2006 – Baráti Bőrlabda 1-0 Éltes Péter
GMFS 2006 – Mogyoród 1-0 Garaba Patrik
GMFS 2006 -Tökmag FS 0-1
GMFS 2006 – RAFC 6-0 Hertel Ákos (4), Éltes Péter (2)
GMFS 2006 – Vác 0-4
GMFS 2006 – Gödöllő 0-3
GMFS 2006 – Dunakeszi Vasutas 2-0 Garaba Patrik, Hertel Ákos

Együttesünk a 7. helyen végzett.

2014. 11. 30., vasárnap (Piliscsaba)
Winter Cup

GMFS 2006 – Buda Juniors 1-0 Éltes Péter
GMFS 2006 – Forest Lábatlan 0-3
GMFS 2006 – Tát 5-1 Garaba Patrik (2), Éltes Péter, Brulik Botond, Hertel Ákos
GMFS 2006 – Egervári FS Pomáz 3-1 Hertel Ákos, Éltes Péter, Mudri Márk

2014. 11. 23., vasárnap (Vác)
Dunakanyar Kupa

GMFS 2006 – Diósjenő 2-1 Hertel Ákos, Galba Botond
GMFS 2006 – Balassagyarmat 1-1 Hertel Ákos
GMFS 2006 – Dunakanyar Régió 2-0 Láng Benedek, Hertel Ákosű
GMFS 2006 – Tökmag FS 1-2 Muka Patrik

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2014. 11. 16., vasárnap (XIII. Fáy u.)

II. Pék Pont Kupa

GMFS 2006- UTE 0-2
GMFS 2006- Ikarus 1-0 Éltes Péter
GMFS 2006- Jászberény 1-7 Éltes Péter

Helyosztók:
GMFS 2006 – Hegyvidék 5-5 Éltes Péter (3), Galba Botond, Muka Patrik (büntetőkkel 6-5)
GMFS 2006 – BVSC 2-1 Éltes Péter, Hertel Ákos
GMFS 2006 – Jászberény 1-3 Balogh Ákos

2014. 10. 12., vasárnap (Vác)
Október Kupa

Gödi MFS 2006- Diósjenő 4-1 Hertel Ákos (2), Éltes Péter, Balogh Ákos
Gödi MFS 2006 – Balassagyarmat 2-1 Éltes Péter (2)
Gödi MFS 2006 – Tökmag Focisuli 2-0 Hertel Ákos, Lóki Péter
Gödi MFS 2006 – Dunakanyar Vác 1-0 Muka Patrik

Együttesünk az 1. helyen végzett.

2014. 09. 06., szombat (Dunakeszi)
Pályaavató Torna

GMFS 2006 – Dunakeszi Kinizsi 7-1 Éltes Péter (2), Herczegfy Zoltán (2), Hertel Ákos, Muka Patrik, Galba Botond
GMFS 2006 – Tökmag FS 0-1
GMFS 2006 – Erdőkertes 3-0 Muka Patrik (2), Láng Benedek
GMFS 2006 – Budakalász 3-1 Éltes Péter, Galba Botond, Láng Benedek

Együttesünk a 2. helyen végzett.

TORNASZEREPLÉSEK A 2013-2014-ES IDÉNYBEN

2014. 06. 15., vasárnap (Dunakeszi, Fóti út)
Jubileumi Kupa

GMFS 2006 -Dunakeszi 2006 3-0 Éltes Péter, Galba Botond, Dobos Patrik
GMFS 2006 – GMFS 2005 1-3 Éltes Péter
GMFS 2006 -Dunakeszi 2005 0-2

2014. 06. 07., szombat (Göd, Sporttelep 1.)
Fétis Kupa

GMFS 2006 „Sződi Bikák” – Asterix Érd 3-0 Major Máté (2), Mudri Márk
GMFS 2006 „Sződi Bikák” – MMFS 5-0 Hertel Ákos (2), Major Máté, Mudri Márk, Garaba Patrik
GMFS 2006 „Sződi Bikák” – Sződliget 1-1 Mudri Márk

Negyeddöntő:
GMFS 2006 „Sződi Bikák” – CSMFS 2006 2-0 Major Máté (2)

Elődöntő:
GMFS 2006 „Sződi Bikák” – Ikarus BSE 2-2 (büntetőkkel: 5-4) Major Máté, Mudri Márk

Döntő:
GMFS 2006 „Sződi Bikák” – ASI Dinamo 2-3 Major Máté, Éltes Péter

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2014. 06. 07., szombat (Göd, Sporttelep 1.)
Fétis Kupa

GMFS 2006 B – ASI-Dinamo 1-6 Galba Botond
GMFS 2006 B – Ikarus 1-2 Galba Botond
GMFS 2006 B – Vasas 1-9 Galba Botond
GMFS 2006 B – Nagymaros 0-0
GMFS 2006 B – Budapest FC 1-2 Muka Patrik
GMFS 2006 B – Asterix 0-1
GMFS 2006 B – MMFS 1-2 Galba Botond

2014. 05. 24., szombat (Göd, Sporttelep 1.)
Bozsik Torna

GMFS B – Dunakeszi Vasutas II 1-5 Galba Botond
GMFS B – SZE-FI 1-4 Garaba Patrik
GMFS B – Dunakeszi Vasutas I 0-4
GMFS B – Rád 2-3 Mudra Gergő, Garaba Patrik

2014. 05. 18., vasárnap (Göd)
Bozsik Torna

GMFS II – D.Vasutas II 5-1 Éltes Péter(2), Mudri Márk(2), Láng Benedek
GMFS II – SZE-FI 3-4 Garaba Patrik, Mudri Márk(2)
GMFS II – D.Vasutas I 0-3
GMFS II – Rád 1-1 Hertel Ákos

2014. 04. 06., vasárnap (Szentendre)
Bozsik Torna

GMFS II.- D.Kinizsi II. 0-0
GMFS II.- Rád 0-1
GMFS II.- D.Vasutas 1-2 Éltes Péter
GMFS II.- D.Kinizsi 1-11 Éltes Péter

2014. 03. 02., vasárnap (Vác)
Mészáros Ferenc Emléktorna

Gödi MFS 2006 – Sződliget 1-0 Éltes Péter
Gödi MFS 2006 – UTE 0-4
Gödi MFS 2006 – ASI Dinamo 0-1

Az 5. helyért
Gödi MFS 2006 – Tökmag FS 2-0 Galba Botond, Láng Benedek

Csapatunk az 5. helyen végzett.

2014. 02. 16., vasárnap (Sashalom)
RAFC Kupa

GMFS 2006 – Baráti Bőrlabda 3-1 Hertel Ákos, Muka Patrik, Mudri Márk
GMFS 2006 – RAFC 4-0 Mudri Márk (2), Balogh Ákos, Muka Patrik
GMFS 2006 – RKSK: 1-6 Balogh Ákos
GMFS 2006 – Vác 2-1 Mudri Márk (2)
GMFS 2006 – Grund 0-1

Csapatunk a 3. helyen végzett.

2014. 01. 11., szombat (Gödöllő)
Aquaworld Kupa

GMFS 2006 – Tehetség SE 1-1 Hertel Ákos
GMFS 2006 – Monor 4-2 Balogh Ákos (2), Galba Botond, Muka Patrik
GMFS 2006 – RAFC 6-0 Balogh Ákos (2), Éltes Péter, Hertel Ákos, Muka Patrik, Galba Botond
GMFS 2006 – Ikarus 0-3

Alsóházi rájátszás: GMFS 2006 – Tökmag FS 2-0 Galba Botond, Muka Patrik

7-9.helyért:
GMFS 2006 – Eger 1-2 Galba Botond
GMFS 2006 – Monor 4-4 Éltes Péter, Galba Botond, Balogh Ákos, Hertel Ákos

Csapatunk a 8. helyen végzett.

2013. 12. 14., szombat (Pesterzsébet)
Puebla Torna

GMFS 2006 – Puebla 1-0 Muka Patrik
GMFS 2006 – Grund B 1-2 Hertel Ákos
GMFS 2006 – Dalnoki Akadémia 0-2
GMFS 2006 – Szent Pál Akadémia 2-1 Éltes Péter (2)
GMFS 2006 – Grund A 3-1 Éltes Péter, Muka Patrik, Galba Botond


Csapatunk a 3. helyen végzett.


2013. november 10. (Göd)
Bozsik Torna

GMFS 2006 – D.Kinizsi  II 1-1 Muka Patrik
GMFS 2006 – Rád 3-1 Hertel Ákos (2), Muka Patrik
GMFS 2006 – D. Vasutas II 0-0

2013. október 19. (Dunakeszi Vasutas)
Bozsik Torna

GMFS 2006 – Dunakeszi Kinizsi II. 1-0 Mudri Márk
GMFS 2006 – Rád 3-0 Hertel Ákos (2), Major Máté
GMFS 2006 – Dunakeszi Kinizsi II 2-1 Major Máté, Hertel Ákos
GMFS 2006 – Dunakeszi Vasutas II 4-2 Major Máté (3), Mudri Márk

2013. szeptember 29. (Dunakeszi Kinizsi)
Bozsik Torna

Dunakeszi Vasutas II – GMFS 2006 A 4-1 Hertel Ákos
SZE-FI – GMFS 2006 A 2-0
Dunakeszi Vasutas I – GMFS 2006 A 4-2 Major Máté, Éltes Péter
GMFS 2006 A – Rád : 5-0 Major Máté 2, Mudri Márk, Éltes Péter, Ferenczi
GMFS 2006 B – Dunakeszi Kinizsi II: 5-2 Lóki Péter (2)
GMFS 2006 B – Rád 3-1 Galba Botond, Németh Botond, Török Zalán
GMFS 2006 B – SZE-FI 0-10
GMFS 2006 B – Dunakeszi Kinizsi I 0-10