Csillaghegy heti program

HETI PROGRAM 2017-2018

EDZÉSBEOSZTÁS 2017 szeptemberétől

2004-2005-2006-os csapat (III. Márton út 25.)
Hétfő, szerda, péntek 18:00-19:30 (III. Márton út 25.) Saliga Roland, Tóth Judit

2007-2008-as csapat (III. Márton út 25.)
Kedd, csütörtök (III. Márton út 25.) 18:00-19:30 Saliga Roland, Rózsa Ernő

2009-2010-es csapat (III. Márton út 25.)
Kedd, csütörtök 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Saliga Roland, Rózsa Ernő

2011-2012-2013-as csapat (III. Márton út 25.)
Szerda 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Szűcs Richárd, Szarvas Gábor
Péntek 16:30-18:00 (III. Márton út 25.)
Szűcs Richárd, Ágics Zsolt


 

 

 

 

 

 

MÉRKŐZÉSEK AZ AKTUÁLIS JÁTÉKHÉTEN

2004-2005-2006-os Grassroots csapat

2017. 09. 23., szombat 14:00 (III. Márton út 25.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program U13 C szint

2017.09.24. vasárnap 12:00 (Kocsis Sándor Sportközpont)
BLSZ U14/3 4. forduló
Simon Gyerekfoci – CSMFS 2004-05-06

2007-2008-as Grassroots csapat

2017. 09. 23., szombat 10:00 (III. Márton út 25.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program U11 C szint

2009-10-es Grassroots csapat

2011-12-13-as Grassroots csapat

 

 

 

 

TOVÁBBI PROGRAM KOROSZTÁLYONKÉNT 2016-2017-BEN

2004-2005-2006-os Grassroots csapat

2017.09.30/10.01. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.)
BLSZ U14/3 5. forduló
CSMFS 2004-05-06 – Gloriett

2017.10.07., szombat 12:00 (II. Pasaréti út)
BLSZ U14/3 6. forduló
TFSE-Gerrzo – CSMFS 2004-05-06

2017.10.14/15. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.)
BLSZ U14/3 7. Forduló
CSMFS 2004-05-06 – Kelen SC

2017.10.21/22. szombat/vasárnap
BLSZ U14/4. 8. forduló
SZABADNAP?

2017.10.28. szombat 15:00 (III. Márton út 25.)
BLSZ U14/4. 9. forduló
?

2017.11.04/05. szombat/vasárnap
BLSZ U14/4. 10. forduló
Jövő SE – CSMFS 2004-05-06

2017.11.11/12. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.)
BLSZ U14/4 11. forduló
CSMFS 2004-05-06 – Kispest SE

2017.11.18/19. szombat/vasárnap (Csep-Gól)
BLSZ U14/4 11. forduló
Puebla-Tizenhárom FC – CSMFS 2004-05-06

2017.11.26. szombat (III. Márton út 25.)
BLSZ U14/4 11. forduló
CSMFS 2004-05-06 – Hidegkút

 

2005-2006-os csapat

2017. 10. 08., vasárnap 09:00 (XIV. Róna u. 86.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program U13 C szint

2017. 10. 22., vasárnap 09:00 (IV. Váci út 102.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program U13 C szint

2017. 11. 12., vasárnap 09:00 (IV. Váci út 102.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program U13 C szint


2007-es Grassroots csapat

2017. 10. 08., vasárnap 11:00 (XIV. Róna u. 86.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program U11 C szint

2017. 10. 22., vasárnap 11:00 (IV. Váci út 102.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program U11 C szint

2017. 11. 12., vasárnap 11:00 (IV. Váci út 102.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program U11 C szint

 

2008-as Grassroots csapat

2017.10.01. vasárnap 11:20 (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U10 3. forduló
Csillaghegyi MFS 2008 – BSE Palóc Farkasok „B”

2017. 10. 08., vasárnap 11:00 (XIV. Róna u. 86.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program U11 C szint

2017.10.14/15. szombat/vasárnap (Vác)
RUK Alközponti Bajnokság U10 4. forduló
Dunakanyar Régió „B” – Csillaghegyi MFS 2008

2017. 10. 22., vasárnap 11:00 (IV. Váci út 102.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program U11 C szint

2017.10.28. szombat 11:20 (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U10 5. forduló
Csillaghegyi MFS 2008 – Vác VLSE „B”

2017.11.05. vasárnap 11:20 (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U10 6. forduló
Csillaghegyi MFS 2008 – III. Ker. TVE „B”

2017. 11. 12., vasárnap 11:00 (IV. Váci út 102.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program U11 C szint

2017.11.25. szombat 11:20 (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U10 7. forduló
MTK Budapest 2009 – Csillaghegyi MFS 2008

2017.12.02. szombat 11:20 (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U10 8. forduló
Csillaghegyi MFS 2008 – Gödöllői SK „A”

2017.12.16. szombat 14:20 (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U10 9. forduló
Csillaghegyi MFS 2008  – Dunakeszi „B”

 

2009-2010-es Grassroots csapat

2017.10.01. vasárnap 10:30 (X. Fehér út 9.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program 2. fesztivál

2017.10.14. szombat 10:30 (X. Fehér út 9.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program 3. fesztivál

2017.10.29. vasárnap 10:30 (X. Fehér út 9.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program 4. fesztivál

 

2011-12-13-as Grassroots csapat

2017.09.23/24. szombat/vasárnap (III. Kalap u. 1.)
RUK Alközponti Bajnokság U7 2. forduló
III. Ker. TVE 2011 „B” – MFS Grassroots 2011

2017.10.01. vasárnap 09:00 (X. Fehér út 9.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program 2. fesztivál

2017.10.07., szombat 10:00 (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U7 3. forduló
MFS Grassroots 2011 – BSE Palóc Farkasok „B”

2017.10.14. szombat 09:00 (X. Fehér út 9.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program 3. fesztivál

2017.10.21/22. szombat/vasárnap (Gödöllő)
RUK Alközponti Bajnokság U7 4. forduló
Gödöllői SK „B” – MFS Grassroots 2011

2017.10.29. vasárnap 09:00 (X. Fehér út 9.)
OTP-Bank Bozsik Egyesületi Program 4. fesztivál

2017.11.11. szombat 10:00 (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U7 5. forduló
MFS Grassroots 2011 – Dunakeszi „B”

2017.11.25/26. szombat/vasárnap (Vác)
RUK Alközponti Bajnokság U7 6. forduló
Vác VLSE „A” – MFS Grasroots 2011

2017.12.10. vasárnap 10:00 (III. Márton út 25.)
RUK Alközponti Bajnokság U7 7. forduló
MFS Grassroots 2011 – III. Ker. TVE „B”