Csillaghegy heti program

HETI PROGRAM 2017-2018

EDZÉSBEOSZTÁS 2017 novemberétől 2018 márciusáig

2004-2005-2006-os csapat (III. Márton út 25.)
Hétfő, szerda, péntek 16:30-18:00 (III. Márton út 25.) Saliga Roland, Tóth Judit

2007-2008-as csapat (III. Budapest, Bécsi út 134.)
Kedd, csütörtök (Bláthy Ottó Gimnázium – III. Budapest, Bécsi út 134.) 18:00-19:30 Saliga Roland, Rózsa Ernő

2009-2010-es csapat (III. Budapest, Bécsi út 134.)
Kedd, csütörtök 16:30-18:00 (Bláthy Ottó Gimnázium – III. Budapest, Bécsi út 134.) Saliga Roland, Rózsa Ernő

2011-2012-2013-as csapat (III. Budapest, Bécsi út 134.)

Szerda 16:30-18:00 (Bláthy Ottó Gimnázium – III. Budapest, Bécsi út 134.) Szűcs Richárd, Rózsa Ernő
Péntek 16:00-17:30 (Bláthy Ottó Gimnázium – III. Budapest, Bécsi út 134.) Szűcs Richárd, Rózsa Ernő


 

PROGRAM KOROSZTÁLYONKÉNT 2017-2018-BAN

2004-es Grassroots csapat

2018.01.28. vasárnap 9:00 (XVIII. Thököly út 5.) Erdei Bálint
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – CSMFS 2004 – E csoport

9:00 Mészöly Focisuli IV. – KISE

2018.02.03. szombat 10:40 (IV. Bőrfestő u. 5-9.) Tóth Judit
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – CSMFS 2004 – E csoport

10:40 Mészöly Focisuli IV. – Városgazda
12:20 Mészöly Focisuli IV. – Újpest FC

2018.02.25. vasárnap 09:00-18:00 (2120 Dunakeszi, Repülőtéri út 3.) 
VSD Téli Torna – CSMFS 2004

 

2005-2006-os Grassroots csapat

2018.01.27. szombat 09:40 (XIII. Rozsnyay utca 4.) Tóth Judit
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – Csillaghegyi MFS 2006

09:40 Mészöly Focisuli III – Airnergy
11:40 Mészöly Focisuli  III- ASI

2018.01.28 09:40-13:00 vasárnap (X. Budapest, Vajda Péter utca 1.) Tóth Judit
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – Csillaghegyi MFS 2005 – A csoport

09:40 Mészöly Focisuli III – FTC
10:20 Mészöly Focisuli III – KISE
12:20 Mészöly Focisuli III – Csep-Gól

2018.02.04. vasárnap 09:00-18:00 (2120 Dunakeszi, Repülőtéri út 3.) 
VSD Téli Torna – CSMFS 2005

2018.02.18. vasárnap 11:20 (XIII. Rozsnyay utca 4.) Saliga Roland
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – Csillaghegyi MFS 2006

11:20 Mészöly Focisuli IV. – Gerrzo IV.
12:00 Mészöly Focisuli IV. – CSHC III.
14:00 Mészöly Focisuli IV. – Újpest FC Futsal


2007-es Grassroots csapat

2018.01.28. vasárnap 11:30-15:00 (2220 Vecsés, Fő út 92.) Saliga Roland
Vecsési Teremtornák – Csillaghegyi MFS 2007

2018.02.04. vasárnap 15:00-18:30 (2220 Vecsés, Fő út 92.) Saliga Roland
Vecsési Teremtornák – Csillaghegyi MFS 2008

2018.02.10. vasárnap 11:00 (II. Szabadság u. 23.) Saliga Roland
Országos futsal bajnokság, budapesti selejtező – Csillaghegyi MFS 2007-2008

11:00 Mészöly Focisuli – Kőbányáért
12:20 Mészöly Focisuli – Csepel FC

2018.02.11. vasárnap 09:00-18:00 (2120 Dunakeszi, Repülőtéri út 3.) 
VSD Téli Torna – CSMFS 2007

2018.02.18. vasárnap 10:30 (III. Csobánka tér 7.) Rózsa Ernő
Téli terem Bozsik-torna sorozat – CSMFS 2007

 

 

2008-as Grassroots csapat

2018.01.25 18:00 (III. Márton út 25.) Serfőző Roland
RUK Alközponti Bajnokság U10 8. forduló – pótlás
Csillaghegyi MFS 2008 – Gödöllő 2008 „B”

2018.01.28. vasárnap 10:20 (XI. Budapest, Kánai út 2. – Sport 11) Serfőző Roland
RUK Alközponti Bajnokság U10 11. forduló
Csillaghegyi MFS 2008 – Dunakanyar „B”

2018.02.10/11. szombat/vasárnap (2600 Vác, Stadion utca 2.) Serfőző Roland
RUK Alközponti Bajnokság U10 12. forduló
Vác „B” – Csillaghegyi MFS 2008

2018.02.18. vasárnap 10:30 (III. Csobánka tér 7.) Rózsa Ernő
Téli terem Bozsik-torna sorozat – CSMFS 2008

2018.02.24/25. szombat/vasárnap (III. Kalap utca 1.) Serfőző Roland
RUK Alközponti Bajnokság U10 13. forduló
III. Kerület „B” – Csillaghegyi MFS 2008

2018.03.03/04. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Serfőző Roland
RUK Alközponti Bajnokság U10 14. forduló
Csillaghegyi MFS 2008 – MTK Budapest 2009 „A”

 

2009-2010-es Grassroots csapat

 

2018.01.28. vasárnap 15:00-18:30 (2220 Vecsés, Fő út 92.) Saliga Roland
Vecsési Teremtornák – Csillaghegyi MFS 2009

2018.02.03. szombat (II. Vadaskerti utca 1-3.)
Winter Cup – CSMFS 2009

A pontos program később kerül kialakításra az elért eredmények alapján.

2018.02.04. vasárnap (II. Vadaskerti utca 1-3.) Saliga Roland
Winter Cup – CSMFS 2010

A pontos program később kerül kialakításra az elért eredmények alapján.

2018.03.03. szombat (II. Vadaskerti utca 1-3.) Saliga Roland
Winter Cup – CSMFS 2010

A pontos program később kerül kialakításra az elért eredmények alapján.

2018.03.04.  vasárnap (II. Vadaskerti utca 1-3.) Rózsa Ernő
Winter Cup – CSMFS 2009

A pontos program később kerül kialakításra az elért eredmények alapján.

 

 

2011-12-es Grassroots csapat

2018.02.03. szombat 15:00-19:00 (2220 Vecsés, Fő út 92.) Ágics Zsolt + 
Vecsési Teremtornák – MFS Grassroots 2011 piros és fehér

2018.02.10/11. szombat/vasárnap (2120 Dunakeszi, Fóti út 41 vagy 2120 Dunakeszi, Fő út 145) Ágics Zsolt
RUK Alközponti Bajnokság U7 10. forduló
Dunakeszi „A” – MFS Grassroots 2011

2018.02.10/11. szombat/vasárnap (2120 Dunakeszi, Fóti út 41 vagy 2120 Dunakeszi, Fő út 145) Szoliva Zsolt
RUK Alközponti Bajnokság U7 10. forduló
Dunakeszi „B” – MFS Grassroots 2011 lány

2018.02.24/25. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Ágics Zsolt
RUK Alközponti Bajnokság U7 11. forduló
MFS Grassroots 2011 – Vác „A”

2018.02.24/25. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Szoliva Zsolt
RUK Alközponti Bajnokság U7 11. forduló
MFS Grassroots 2011 lány – Vác „B”

2018.03.10/11. szombat/vasárnap (III. Kalap utca 1.) Ágics Zsolt
RUK Alközponti Bajnokság U7 12. forduló
III. Kerület „A” – MFS Grassroots 2011

2018.03.10/11. szombat/vasárnap (III. Kalap utca 1.) Szoliva Zsolt
RUK Alközponti Bajnokság U7 12. forduló
III. Kerület „B” – MFS Grassroots 2011 lány

2018.03.24/25. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Ágics Zsolt
RUK Alközponti Bajnokság U7 13. forduló
MFS Grassroots 2011 – Balassagyarmat „A”

2018.03.24/25. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Szoliva Zsolt
RUK Alközponti Bajnokság U7 13. forduló
MFS Grassroots 2011 lány – Balassagyarmat „B”

2018.04.21/22. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Ágics Zsolt
RUK Alközponti Bajnokság U7 15. forduló
MFS Grassroots 2011 – Dunakeszi „A”

2018.04.21/22. szombat/vasárnap (III. Márton út 25.) Szoliva Zsolt
RUK Alközponti Bajnokság U7 15. forduló
MFS Grassroots 2011 lány – Dunakeszi „B”