CS’2000 tornák

TORNASZEREPLÉSEK A 2014-2015-ÖS IDÉNYBEN

2015. 03. 21., szombat (XI. Kánai út 2.)

Összeállítás: Fehér – Máthé, Szabó R., Vágó, Bokor – Szabó T., Révész – Orosz, Nagy , Mártonfi – Abdemalek. 

MFS 2000- RKSK 2-3 (1-2) Mártonfi Richárd, Nagy Sándor

2015. 02. 21., szombat (Budafok)
Edzőmérkőzés

MFS 2000 – Budafok 5-2 (2-2)  Mártonfi Richárd (2), Orosz Ádám, Abdemalek Samuel, kölcsönjátékos

2015. 02. 15., vasárnap (XI. Kánai út 2.)
Edzőmérkőzés

MFS 2000 – Diósd 5-3 (2-1) Nagy Sándor (2), Mártonfi Richárd (2), Kiss Dániel

2015. 02. 07., szombat (XI. Kánai út 2.)
Edzőmérkőzés

MFS 2000 – Dunakanyar 1-3 Orosz Ádám

2015. 01. 17., szombat (Budakalász)
III. Dunakanyar Kupa

MFS 2000 – Dunafém Maroshegy 4-1  Nagy Sándor (2), Mártonfi Richárd, Bokor Gergő
MFS 2000 – RKSK B 2-1 Mártonfi Richárd (2)
MFS 2000 – Budakeszi LA.  2-0  Orosz Ádám, Barna Botond
MFS 2000 – RKSK A 0-0 (büntetővel 0-1)

Együttesünk a 2. helyen végzett.

2014. 12. 20., szombat (Gödöllő)
Téli Kupa

CSMFS 2000 – Kistarcsa 1-3 Abdemalek Samuel
CSMFS 2000 – AC Villám 3-1 Mártonfi Richárd (2), Orosz Ádám
CSMFS 2000 – Nagykáta 1-0 Abdemalek Samuel
CSMFS 2000 – Gödöllő 0-5
CSMFS 2000 – Nyírábrány 5-2 Mártonfi Richárd (2), Abdemalek Samuel (2), Bokor Gergő
CSMFS 2000 – Nagykáta 5-0 Mártonfi Richárd (3), Barna Botond (2)

Együttesünk az 5. helyen végzett.

2014. 12. 13., szombat (Százhalombatta)

CSMFS 2000 – Budafok 3-1  Mártonfi Richárd (3)
CSMFS 2000 – Hegyvidék 3-3  Mártonfi Richárd (3)
CSMFS 2000 – KISE 2-0 Mártonfi Richárd, Barna Botond
CSMFS 2000 – Csepel 0-3
CSMFS 2000 – II. ker. UFC 0-4

Együttesünk a 4. helyen végzett.

2014. 08. 20., szerda (Pilisvörösvár)
Steckl János Emléktorna

MFS 2000 – Pilisvörösvár  7-0 Mártonfi Richárd (4), Nagy Sándor (2), Szilágyi Viktória
MFS 2000 – Nyergesújfalu  1-1 Mártonfi Richárd
MFS 2000 – MFS 2001  2-3  Orosz Ádám, Nagy Sándor
MFS 2000 – Szent Pál Akadémia  4-1 Mártonfi Richárd (2), Szilágyi Viktória, Nagy Sándor

 

TORNASZEREPLÉSEK A 2013-2014-ES IDÉNYBEN

2014. 03. 08., szombat (Budafok)
Felkészülési mérkőzés

CSMFS 2000 – Budafok  10-3 (4-3) Mártonfi Richárd (6), Kiss Dániel (2), Szilágyi Viktória, Laza Alex

2014. 03. 01., szombat (Piliscsaba)
Winter Cup

CSMFS 2000 – Piliscsaba 0-0
CSMFS 2000 – Buda Juniors 2-1 Szilágyi Viktória, Mártonfi Richárd
CSMFS 2000 – Szent Pál 0-1
CSMFS 2000 – Piliscsaba 0-3

2014. 02. 08., szombat (Vecsés)
Farsangi Kupa

CSMFS 2000 – Vecsés 1-1 Mudra Balázs
CSMFS 2000 – BVSC 2-0 Ilcsik Dániel, Bokor Gergő
CSMFS 2000 – RKSK 1-2 Mudra Balázs
CSMFS 2000 – Maglód 1-0 Mudra Balázs

Csapatunk a 2. helyen végzett.

2014. 02. 01., szombat (Budafok)
Farsangi Kupa

CSMFS –  Budafok I. 1-1 Mudra Balázs
CSMFS – Budafok II. 6-1 Németh Pál (3), Trencsényi Imre, Ilcsik Dániel, Bokor Gergő
CSMFS – Érd 3-2  Kiss Dániel (2), Mudra Balázs
CSMFS – Halászi I. 2-3 Trencsényi Imre, Mudra Balázs
CSMFS – Halászi II. 3-1 Trencsényi Imre, Bokor Gergő, Mudra Balázs

Csapatunk a 2. helyen végzett.

2014. 01. 26., vasárnap (III. Márton út 25.)
Edzőmérkőzés

CSMFS 2000 – Grund 2001 25-4 Szilágyi Viktória 6, Mudra Balázs 6,Bokor Gergő 4,  Kiss Dániel 3, Szabó Tamás 2, Szabó Roland, Laza Alex, Bőzsöny Olivér, Orosz Ádám

2014. 01. 19., vasárnap (Százhalombatta)
Újévi Kupa

CSMFS – Budafok 0-0
CSMFS – Maroshegy 3-0 Szabó Tamás (2), Szabó Roland
CSMFS – Ercsi Kinizsi 1-1 Szabó Tamás
CSMFS – II. Kerület 1-3 Szabó Tamás CSMFS – Közterület 4-1 Szabó Roland (2), Szabó Tamás, Kiss Dániel

Csapatunk a 3. helyen végzett.

2014. 01. 12., vasárnap (Újbuda)
DVTK Kupa

CSMFS – DVTK 2-8 Mártonfi Richárd, Szabó Tamás
CSMFS – Buzita 2-4 Ilcsik Dániel, Mártonfi Richárd
CSMFS – Kazincbarcika 2-6 Szabó Tamás, Stofa Alex

2014. 01. 11., szombat (Újbuda)
Újbuda Kupa

CSMFS – Grund 0-7
CSMFS – Újbuda 1-3 Szabó Tamás
CSMFS – Ikarus II 2-0 Németh Pál (2)
CSMFS – Ikarus I  1-1 Németh Pál
CSMFS – Ikarus II 1-1 Kereszturi András

Csapatunk a 7. helyen végzett.

2013. 12. 15., vasárnap (Gödöllő)
Futball Factor és Aquaworld Kupa

CSMFS 2000 – Gödöllő 1-1 Mártonfi Richárd
CSMFS 2000 – Vác 3-3 Mártonfi Richárd (2), Ilcsik Dániel
CSMFS 2000 – Albertirsa  3:1 Ilcsik Dániel, Szilágyi Viktória, Mudra Balázs
CSMFS 2000 – Gloriett 5-4 Mudra Balázs (3), Szilágyi Viktória, Ilcsik Dániel

Elődöntő:
CSMFS 2000 – Kistarcsa 1-1 Szilágyi Viktória büntetőkkel 3-2 (Mártonfi Richárd, Mudra Balázs, Laza Alex)

Döntő:
CSMFS 2000 – Főnix SE 1-1 Mártonfi Richárd büntetőkkel: 4-5 (Mártonfi Richárd,, Mudra Balázs, Laza Alex, Kovács Márk)

2013. 12. 14., szombat
Építők Futsal Torna

CSMFS 2000 – Airnergy A 0-2
CSMFS 2000 – Csepel Halászi 1-2 Mudra Balázs
CSMFS 2000 – Airnergy B 3-2 Mudra Balázs, Mártonfi Richárd, Kiss Dániel