CS’06 tornák

TORNASZEREPLÉSEK A 2016-2017-ES IDÉNYBEN

2017. 04. 14., péntek (Göd)
Bázis Kupa

CSMFS 2006-2007 –  MMFS fehér 4-0 Barta Vilmos (2), Musa Dezső, Horváth Norbert
CSMFS 2006-2007 – GMFS kék 2-3 Jantyik Attila, Musa Dezső
CSMFS 2006-2007 – GMFS narancs  2-0  Musa Dezső, Diamant Márk 

2017. 04. 08., szombat (XI. Kánai út 2.)
Bozsik Torna

CSMFS 2006 – Jövő SE 4-1  Alexi Botond (2), Száraz Márton, Bánkuti Bercel
CSMFS 2006 – Újbuda 2-0  Musa Dezső, Alexi Botond
CSMFS 2006 – Postás-Tápió 6-1 Szabó Gergő (2), Orosz Gergő (2), Musa Dezső, Horváth Norbert 
CSMFS 2006 – BKV Előre 0-3

2017. 03. 27., hétfő (XI. Kánai út 2.)
Bozsik Torna

CSMFS 2006 – Jövő SE 8-1 Kelemen Botond (4), Musa Dezső (2), Horváth Norbert, Csikós Lajos Attila
CSMFS 2006 – Újbuda 2-0 Kelemen Botond, Jantyik Attila
CSMFS 2006 – Postás Tápió 2-3 Musa Dezső, Szabó Gergő
CSMFS 2006 – BKV 2-2 Szabó Gergő (2)

2017. 01. 28., szombat (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup

Csillaghegy MFS 2006 – Mészöly Focisuli  1-1 Szabó Gergő
Csillaghegy MFS 2006 – FC Esztergom 1-4 Száraz Márton 
Csillaghegy MFS 2006 – Buda Juniors „B”  0-4
Csillaghegy MFS 2006 – Pomázi Focisuli SE  3-4 Sándor Dániel, Bánkuti Bercel, Száraz Márton

2017. 01. 22., vasárnap (Soroksár)
Soroksár Kupa

CSMFS 2006 – Puebla 0-2
CSMFS 2006 – Honvéd 0-5
CSMFS 2006 – ESMTK 2-0 Száraz Márton, Pintér Máté
CSMFS 2006 – Soroksár I 0-2
CSMFS 2006 – ESMTK 1-0 Bánkuti Bercel

2017. 01. 14., szombat (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup

Csillaghegy MFS 2006 – Buda Juniors „A” 4-0  Dénes Ádám (2), Kiss Richárd, Bátor Domonkos
Csillaghegy MFS 2006 – FC Esztergom 0-1
Csillaghegy MFS 2006 – Buda Juniors „B”  1-4  Dénes Ádám
Csillaghegy MFS 2006 – Mészöly Focisuli  3-2  Dénes Ádám, Lenti Barnabás, Kádár Amir

2016. 12. 17., szombat (Törökbálint)
T LA SE Kupa

CSMFS 2006 – T LA SE  2-4 Barta Vilmos, Száraz Márton
CSMFS 2006 – Palánták 13-0 Barta Vilmos, Pintér Máté (2), Sándor Dániel (2), Szabó Gergő (2), Száraz Márton (6)
CSMFS 2006 – Liver  0-2
CSMFS 2006 – Vasas 1-1 Szabó Gergő

2016. 11. 26., szombat (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup

Csillaghegy MFS 2006 – Buda Juniors „A” 0-1
Csillaghegy MFS 2006 – Pomázi Focisuli SE  1-2  Mike Csaba
Csillaghegy MFS 2006 – FC Esztergom 3-4  Mike Csaba (2), Bujtor Bálint

2016. 11. 13., vasárnap (Budapest)
Bozsik Torna

CSMFS 2006 – III. Ker TVE 0-4
CSMFS 2006 – Vasas 0-3
CSMFS 2006 – Gold 0-9
CSMFS 2006 – UTE 1-3 Szabó Gergő
CSMFS 2006 – Gerzzo 2-4 Szabó Gergő, Pintér Máté

2016. 10. 22., szombat (Budapest)
Bozsik Torna

CSMFS 2006 – III. Ker TVE 2-2  Sándor Dániel, Szabó Gergő
CSMFS 2006 – Gerrzo Kft. 1-4  Deák Roland
CSMFS 2006 – UTE 0-3
CSMFS 2006 – Goldball 94 FC 1-2  Pintér Máté

2016. 10. 16., vasárnap (Csepel)
V. UP Futball Fesztivál

CSMFS 2006 – Csep-Gól FC 1-3 Nagy Richárd
CSMFS 2006 – Grund FC 2-3 Lenti Barnabás, Sándor Dániel
CSMFS 2006 – Visegrád 0-3
CSMFS 2006 – Puebla 0-2
CSMFS 2006 – II. Ker. 2-4 Orosz Gergő, Barta Vilmos
CSMFS 2006 – Koppánymonostor 1-1 Orosz Gergő

2016. 05. 08., vasárnap (Rákosszentmihály)
Bozsik Torna

CSMFS 2005-2006 – KISE I. 0-4
CSMFS 2005-2006 – KISE II. 2-0 Turi-Varga Lázár, Füzi Ádám
CSMFS 2005-2006 – RAFC I. 0-6
CSMFS 2005-2006 – KISE II. 3-3 Füzi Ádám (3)

2016. 04. 23., szombat
Bozsik Torna

CSMFS 2005-2006 II – KISE  0-0
CSMFS 2005-2006 II – RAFC  1-4  Krebs Ármin
CSMFS 2005-2006 II – KISE II  0-0
CSMFS 2005-2006 II – Molnár MFS  3-0  Túri-Varga Lázár (2), Sándor Dániel

2016. 04. 09., szombat (X. Gyakorló u. 25.)
Bozsik Torna

CSMFS 2005-2006 II – Őrmező  0-3
CSMFS 2005-2006 II – KISE  2-1 Bánkuti Bercel, Szanati Roland
CSMFS 2005-2006 II – RAFC  0-3
CSMFS 2005-2006 II – RAFC II  3-1 Podhorányi Donát (3)

2016. 03. 19., szombat (III. Márton út 25.)
Bozsik Torna

CSMFS 2005-2006 II – Őrmező  1-0 Krebs Ármin
CSMFS 2005-2006 II – KISE  0-0
CSMFS 2005-2006 II – RAFC  7-0 Füzi Ádám (3), Lenti Barnabás (2), Szanati Roland, Krebs Ármin
CSMFS 2005-2006 II – RAFC II  0-1

2016. 03. 06., vasárnap (Budapest)
Bozsik Torna

CSMFS 2005-2006 – KISE I. 0-0
CSMFS 2005-2006 – KISE II. 0-1
CSMFS 2005-2006 – BMC 2-0 Krebs Ármin, Szanati Roland
CSMFS 2005-2006 – RAFC 0-1
CSMFS 2005-2006 – Molnár-Mészöly 0-0
CSMFS 2005-2006 – Őrmező 0-2

2016. 02. 13., szombat (Vecsés)
Farsangi Kupa

CSMFS 2006 – Ferihegy Vecsés 0-2
CSMFS 2006 – Lőrinc United 1-3 Lenti Barnabás
CSMFS 2006 – Pénzügyőr 0-8
CSMFS 2006 – BKSE 0-1

2016. 02. 06., szombat (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup

2016. 01. 30., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa

Csillaghegyi MFS 2006 – Százhalombatta 0-6
Csillaghegyi MFS 2006 – Gödöllő I 0-10
Csillaghegyi MFS 2006 – Ikarus 1-6 Deák Roland
Csillaghegyi MFS 2006 – Videoton 1-4 Száraz Márton
Csillaghegyi MFS 2006 – Goldball 0-2

2016. 01. 23., szombat (II. Vadaskerti u.)
Winter Cup

CSMFS 2006 – Buda Juniors 1-4 Sabia Rocco
CSMFS 2006 – Esztergom 2-4 Schmidt Veronika, Deák Roland
CSMFS 2006 – GMFS I 0-0

2016. 01. 09., szombat (II. Ker. Vadaskerti u.)
Winter Cup

CSMFS 2006 – Buda Juniors 1-4 Deák Roland
CSMFS 2006 –Pomázi FS 4-0 Deák Roland (2), Komán Attila, Barta Vilmos
CSMFS 2006 – Gödi MFS II 3-0 Barta Vilmos, Komán Attila, Lenti Barnabás

2015. 12. 19., szombat (Százhalombatta)
Karácsony Kupa

CSMFS 2006 – VUK SE Százhalombatta 1-4 Barta Vilmos
CSMFS 2006 – Dunakanyar RUFC 0-5
CSMFS 2006 – Gloriett 0-6
CSMFS 2006 – Sárszentmiklós 1-0 Sabia Rocco
CSMFS 2006 – Egervári-Halmai FS 1-2 Sabia Rocco

2015. 12. 05., szombat (Gödöllő)
Sátor Kupa

CSMFS 2006 – Mogyoród 0-1
CSMFS 2006 – Dunakeszi 1-0 Schmidt Veronika
CSMFS 2006 – Visegrád 2-0 Schmidt Veronika, Deák Roland
CSMFS 2006 – Debrecen I 0-2
CSMFS 2006 – Gödöllő II 0-1
CSMFS 2006 – Vác 0-3

Együttesünk a 12. helyen végzett.

2015. 11. 29., vasárnap (II. Kerület)
Winter Cup

CSMFS 2006 – Buda Juniors FC 1-2 Sabia Rocco
CSMFS 2006 – Gödi MFS 4-0 Sabia Rocco (3), Barta Vilmos
CSMFS 2006 – Pomázi Focisuli SE 0-1

2015. 11. 15., vasárnap
Bozsik Torna

CSMFS II 2005-2006– Budafoki LC 3-2 Barta Vilmos, Sabia Rocco, Bíró Mihály
CSMFS II 2005-2006– KISE II 0-0
CSMFS II 2005-2006– RAFC II 1-5 Barta Vilmos
CSMFS II 2005-2006– KISE I 0-8

2015. 10. 25., szombat (X. Gyakorló u.)
Bozsik Torna

CSMFS 2005-2006 II – Őrmező 1-4 Komán Attila
CSMFS 2005-2006 II – KISE 0-2
CSMFS 2005-2006 II – RAFC I 0-2
CSMFS 2005-2006 II – Molnár Mészöly 0-2

2015. 10. 24., szombat (Budapest)
Bozsik Torna

CSMFS 2005-2006 – Kastélydomb 0-2
CSMFS 2005-2006 – Újpesti Haladás I. 0-2
CSMFS 2005-2006 – Újpesti Haladás II. 4-1 Sabia Rocco (2), Varga Zsombor, Szanati Roland
CSMFS 2005-2006 – A.C. Zrínyi 1-0 Sabia Rocco
CSMFS 2005-2006 – ASR Gázgyár 0-2

2015. 09. 19., szombat (III. Márton út 25.)
Edzőmérkőzés

CSMFS 2006 – Krúdy 2006 4-7 Komán Attila (2), Bánkuti Bercel, Lenti Barnabás

2015. 09. 13., vasárnap (Budafok)
Bozsik Torna

CSMFS 2006 – RAFC I 0-5
CSMFS 2006 – Budafoki LC II 1-1 Barta Vilmos
CSMFS 2006 – Molnár Mészöly FS 3-2 Száraz Márton, Barta Vilmos, Lenti Barnabás
CSMFS 2006 – Őrmező 0-3

 

 

 

TORNASZEREPLÉSEK A 2013-2014-ES IDÉNYBEN

2015. 01. 25., vasárnap (Piliscsaba)
Winter Cup

CSMFS 2006 – MAC-MFS 3-1 Balajthy Balàzs, Barta Vilmos, Porubcsánszki Dániel
CSMFS 2006 – Szent Pál 0-1
CSMFS 2006 – Tát 3-0 Balajthy Balázs (2), Szöllősi Botond
CSMFS 2006 – Buda Juniors 5-0 Porubcsánszki Dániel (2), Szöllősi Botond (2), Deák Roland

2015. 01. 11., vasárnap (Piliscsaba)
Winter Cup

CSMFS 2006 – Esztergom 2-3 Bátor Domonkos, Barta Vilmos
CSMFS 2006 – Szent Pál Akadémia 2-1 Klein Konstantin, Oláh Tamás
CSMFS 2006 – Hegyvidék UFC 0-4
CSMFS 2006 – MAC-MFS 5-1 Klein Konstantin (2), Doroszlay Ádám, Pálvölgyi Patrik, Barta Vilmos

2014. 12. 07., vasárnap (Gödöllő)
Téli Kupa

CSMFS 2006 – Gödöllő 1-1 Száraz Márton
CSMFS 2006 – Halászi Focisuli 0-1
CSMFS 2006 – Tura 3-0 Oláh Tamás, Balajthy Balázs, Porubcsánszki Dániel CSMFS 2006 – Ikarus 2 1-0 Oláh Tamás
CSMFS 2006 – Vác 2-3 Balajthy Balázs, Oláh Tamás

11-12. helyért:
CSMFS 2006 – Hatvan 2-3 Oláh Tamás (2)

2014. 11. 22., szombat (Piliscsaba)
Winter Cup

CSMFS 2006 – Esztergom 1-1 Balajthy Balázs
CSMFS 2006 – Szent Pál Akadémia 1-4 Komán Attila
CSMFS 2006 – Hegyvidék UFC 2-6 Komán Attila, Klein Konstantin
CSMFS 2006 – MAC-MFS 1-2 Száraz Márton

2014. 09. 19., péntek (Újpest)
Bozsik Torna

CSMFS 2006 – ASI Dinamo 1-0 Oláh Tamás
CSMFS 2006 – UTE 0-2
CSMFS 2006 – Pénzügyőr 3-0 Oláh Tamás (2), Bátor Domonkos

 

TORNASZEREPLÉSEK A 2013-2014-ES IDÉNYBEN

2014. 06. 07., szombat (Göd)
Fétis Kupa

CSMFS 2006 – BFC 1-4 Oláh Tamás
CSMFS 2006 – Vasas B 4-1 Porubcsánszki Dániel (2), Oláh Tamás, Bátor Domonkos
CSMFS 2006 – UTE 0-2
CSMFS 2006 – Fót 0-2
CSMFS 2006 – Göd 0-2
CSMFS 2006 – UTE 1-2 Balajthy Balázs
CSMFS 2006 – Vasas A 1-2 Oláh Tamás

2014. 06. 01., vasárnap (Margitsziget)
PMLSZ rájátszás, OTP Gyerekfoci Torna

CSMFS 2006 – Marcibányi MFS 2005 2-2 Porubcsánszki Dániel, Kiss Richárd
CSMFS 2006 – Pilisszántó 7-1 Doroszlay Ádám (2), Kiss Richárd (2), Klein Konstantin, Porubcsánszki Dániel, Bátor Domonkos
CSMFS 2006 – Visegrád 4-7 Kiss Richárd (2), Klein Konstantin, Doroszlay Ádám

Rájátszás ezüst csoport:
CSMFS 2006 – CSMFS 2005 4-4 Doroszlay Ádám (3), Klein Konstantin
CSMFS 2006 – CSMFS 2005 1-2 Kiss Richárd

2014. 04. 06., vasárnap (III. Kalap u. 1.)
Bozsik Torna

CSMFS 2006 – Vasas 2005 0-4
CSMFS 2006 – ASR Gázgyár 2005 2-1  Jakab Richárd, Pálvölgyi Patrik
CSMFS 2006 – Baráti Bőrlabda 2005 2-1 Jakab Richárd, Farkas Benjamin

2014. 02. 23., vasárnap (Szigetszentmiklós)
SZTK-Erima Kupa

CSMFS 2006 – RKSK 0-3
CSMFS 2006 – SZTK Erima 2-4 Bodnár Zsolt (2)
CSMFS 2006 – Tökmag Focisuli 3-3 Bodnár Zsolt (2), Porubcsánszki Dániel
CSMFS 2006 – Ikarus 0-4
CSMFS 2006 – Budatétény 1-2 Kiss Richárd

2013. 11. 09., szombat (III. Márton út 25.)
Edzőmérkőzés

CSMFS A – Krúdy A  15-1 Balajthy Balázs (7), Jakab Richárd (5), Kiss Richárd (2), Deák Roland
CSMFS B – Krúdy B  11-0 Porubcsánszki Dániel (5), Szekér Botond (3), Barta Vilmos (2), Doroszlai Ádám

2013. 10. 20., vasárnap (III. Kalap u. 1.)
Bozsik Torna

CSMFS 2006 – Baráti Bőrlabda II. 2-0 Szekér Botond, Deák Márton
CSMFS 2006 – III. ker. TVE II 0-5
CSMFS 2006 – Baráti Bőrlabda II 0-2
CSMFS 2006 – III. ker. TVE II 0-1

2013. 10. 05., szombat (III. Márton út 25.)
Edzőmérkőzés

MFS 2006-2007 – Krúdy 3-5 Tardos Péter, Deák Roland, Kassai Krisztián

2013.09.29., vasárnap (III. Kalap utca 1.)
Bozsik Torna

CSMFS 2006 – Baráti Bőrlabda 1-3 Porubcsánszki Dániel
CSMFS 2006 – III. ker. TVE 1-6 Porubcsánszki Dániel
CSMFS 2006 – Baráti Bőrlabda 0-4
CSMFS 2006 – III. ker. TVE 1-2 Kelemen Botond