Reményt keltő játék

Két hasonló erősségű csapat mérkőzése volt, melyen végül a fáradtság döntött a legeslegvégén a Farkasok javára. Az első félidő elején már megszereztük a vezetést, amit tartottak is a fiúk a félidő végéig, így 1-1-el mentek el a szünetre a csapatok. A csapatunk legkiemelkedőbb tulajdonsága a letámadás és az erőszakos labdaszerzés volt, ami után rögtön gólszerzésre törekedtek a srácok. A második félidőben az erőszakos letámadás meghozta az eredményét és a csapatunk elment 5-2-re, de sajnos az utolsó öt percben kijött a fáradtság, amit az ellenfél játékosai jobban bírtak és megfordították 6-5-re. Ha az eredménnyel egyelőre még nem is, de a mutatott játékkal elégedettek lehetünk. Összeállítás: Dénes – Töreki – Vásárhelyi – Rácz – Király (Krisztl, Borics)

MFS 2011 Grassroots A – Balassagyarmat 5-6 Király Miksa (3), Dénes Dávid, Vásárhelyi Lakat Bálint